VIP Sport

19. prosince 2018 • 15:20

Mourinha má i mezi nohama! Šílená fanynka ukázala 40 tetování o slavném kouči

###BLOK-TOP-VIDEA###

Tohle je už úchylka. Šedesátiletá Vivien Bodycoteová z Earl Shilton ve Velké Británii si nechala během několika let na tělo vytetovat desítky podobizen a citátů trenéra José Mourinha. Nechá si je nyní všechny odstranit po jeho úterním vyhazovu z Manchesteru United?Určitě by figurovala na seznamu nejšílenějších fanynek. Vivien Bodycoteová je doslova posedlá José Mourinhem. Slavnému trenérovi dokonce posílá i básničky, které mu šedesátiletá babička vždy sama píše. Kdyby zůstalo jen u toho, tak by to bylo ještě v pořádku, ale Vivien zašla ještě dál.

Na tělo si za poslední tři roky nechala vytetovat Mourinha hned čtyřicetkrát. A to ať jde o jeho tvář nebo slavné citáty. Přitom za jednu doživotní vzpomínku platí svému tatérovi kolem v přepočtu 3500 korun. Co je ale ještě podivnější, je fakt, že na tetování přispívá této Britce dokonce i její manžel, jemuž zřejmě posedlost manželky nevadí.

Vivien má tak Josého zvěčněného všude možně dokonce i na stehnu mezi nohama, a jelikož se blíží Vánoce, nechala si Mourinha vytetovat i s červenou čepicí, jakou nosí Santa Claus.

 

Vivien v celé své kráse
Vivien v celé své kráse

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud