VIP Sport

29. prosince 2018 • 12:55

Intimnosti hokejového manažera. Nedvěd s přítelkyní se rozvášnili na baru

Autor: vba
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Randí spolu už od loňského léta, intimnosti si však nechávali pouze na doma. Až do Vánoc! Petr Nedvěd (47) a jeho Nicole Volfová (24) si dali konečně veřejnou pusu!Rok a půl se drželi v ústraní. Společnou fotku z amerického Miami, kde se poznali, ukázal hokejový bard jen čtenářům Aha! Teď už ale nejde jen o nějaké oťukávání, tihle dva jsou prostě do sebe blázni!

„Sice jsem proti Nicole dědek, ale mně to vyhovuje,“ chechtá se o generaci starší Nedvěd , který se o svátcích netradičně rozněžnil. Pověstný tvrďák totiž ukázal i svou romantickou stránku, když vzal v Praze Nikolku na rande do baru a po několika skleničkách svolil: Uděláme společnou fotku!

Sexy modelka proto popadla mobil, oba vyšpulili rty a odrazem o špígl na stropě podniku vznikl jejich první líbací snímek, kterým se Nicole okamžitě pochlubila na Instagramu!

Nicole a Petr společně na pláži v roce 2017
Nicole a Petr společně na pláži v roce 2017

 

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud