Autor: kre
###BLOK-TOP-VIDEA###

S touhle ženou dokáže nemožné! Útočník Philadelphie Jakub Voráček (29) před mačem pod širým nebem skotačil s láskou Markétou a pak vyřídil Pittsburgh! Před speciálním mačem ale zářli také ostatní členové české kolonie v týmu Flyers!

Ještě než propukla očekávaná bitva, kterou na stadionu Lincoln Financial Field sledovalo 69 620 fanoušků, měli hokejisté obou klubů čas na své nejbližší.

A tak si na ledě mohl Radko Gudas hrát s dcerou Leontýnkou (3) a synem Kvídem (1) a opodál dováděla jeho sestra Karolína, manželka brankáře Michala Neuvirtha, s maličkou Emily (1). Vše ruku v ruce zamilovaně sledovali Jakub s Markétou.

Je vidět, že Jakub Voráček s partnerkou Markétou v tom stále jsou až po uši

Na Voráčka (má už syna Jakuba s Američankou Nicole) měly tyhle láskyplné chvilky blahodárný vliv. Gólem a dvěma přihrávkami pomohl Letcům k výhře 4:3 v prodloužení a byl vyhlášen první hvězdou zápasu. Jeho tým přitom prohrával už 1:3.

„Abych byl upřímný, už jsem nevěřil, že ještě vyhrajeme,“ přiznal Voráček, který svou šestnáctou brankou sezony vyrovnal 20 sekund před koncem třetí třetiny.

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.