VIP Sport

26. února 2019 • 10:40

Divočina v Římě! Autobus plný irských ragbistů řval smíchy z italských policajtů

Autor: rau

Jeden by myslel, že rozesmát autobus plný ragbistů, musí být nadlidský úkol. Ne tak pro temperamentní karabiniéry z Fiátku, kteří v neděli klestili cestu reprezentantům Irska centrem Říma!Irové si do Věčného města přijeli pro povinnou výhru v rámci Poháru šesti národů (26:16). Jako bonus navíc získali nevšední zážitek.

Rychlý i zběsilý. Až se stromy ohýbaly!

A taky vtipný. Policisté v ulicích manévrovali způsobem, až se autobus pod návalem salv smíchu metrákových chlapů houpal na silnici jako kocábka na rozbouřeném Irském moři. „Ne, to není vtip, tohle myslí vážně,“ nevěřila vlastním očím posádka.

Drama mělo všechno! Divokou gestikulaci, zběsilost, temperament a komediantství. Za takovou jízdu by se nemusela stydět ani jeptiška ze série francouzských komedií četnících.

Pokud je pravda, že smích léčí, tak Irové budou po nečekaném zážitku ještě dlouho jako rybičky!

Ragbisty Irska v neděli cesta na stadion hodně pobavila
Ragbisty Irska v neděli cesta na stadion hodně pobavila
 

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud