VIP Sport

26. dubna 2019 • 13:30

Salova (†28) tragédie pokračuje: po třech měsících smutku zemřel jeho otec

###BLOK-TOP-VIDEA###

Řada nešťastných příhod kolem rodiny Salových nekončí. Pouhé tři měsíce poté, co bylo nalezeno tělo tragicky zesnulého fotbalisty Emiliana Saly, zemřel i jeho otec. Horaciu Salovi (†58) se stala osudnou náhlá srdeční příhoda.Salův otec zemřel v posteli ve svém domě v argentinském městě Progreso. Podle zpráv z jeho okolí byl od tragického úmrtí potomka, který zemřel při pádu letadla z Nantes do Cardiffu, neustále zarmoucen. "Nedokázal se přes to přenést," řekl tamní politik Julio Muller.

Ten potvrdil, že k Salově domu byli přivoláni lékaři, bohužel jej ale nedokázali zachránit. "Rok 2019 naše město nepřestává zaplavovat šokujícími událostmi. Manželka pana Saly mi volala už v pět ráno, velmi znepokojená. Když jsem dorazil k nim domů, doktoři už byli na místě, on už ale bohužel byl mrtvý," konstatoval Muller pro rádio La Red.

Po 58letém Horaciovi, bývalém řidiči nákladního vozu, zbyl syn Dario a dcera Romina. Ve městě Progreso žil se svou novou partnerkou Carinou, s Emilianovou matkou Mercedes už několik let nebyl. Ti všichni teď pouhé tři měsíce po tragické smrti Emiliana musí přijmout druhou bolestivou novinu.

Otec tragicky zesnulého útočníka Emiliana Saly (†28) zemřel na infarkt tři měsíce po svém synovi
Otec tragicky zesnulého útočníka Emiliana Saly (†28) zemřel na infarkt tři měsíce po svém synovi

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko. Favority skupiny A jsou Kanada, USA a Finsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud