VIP Sport

27. června 2019 • 05:00

Pastrňák se svou sexy Švédkou: Skromná dovolená! Přijde životní změna?

Autor: pet
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Žádný tropický ráj a exotika. Hokejista David Pastrňák (23) si zřejmě na luxusní dovolenou nepotrpí, takže se svou švédskou přítelkyní Rebekou vyrazil do Chorvatska.I když si minulý rok vydělal v NHL v dresu Bostonu skoro 180 milionů korun, zůstává » Pasta « skromný a nepotřebuje exotické destinace ani obří hotelové resorty. Ve tříhvězdičkovém hotelu na ostrově Hvar mu ke štěstí stačí trávit čas se svojí svůdnou blondýnkou ze Stockholmu.

Zamilovaný pár se s drinky sluní u bazénu a odpočívá. Hlavně tedy David, kterému sezona skončila po neúspěšném finále Stanley Cupu proti St. Louis teprve před dvěma týdny.

Rebecca s Davidem si užívají horka v chorvatském Hvaru
Rebecca s Davidem si užívají horka v chorvatském Hvaru

Ani pak si ale pořádně nevydechl, rychle totiž zamířil do Česka, kde měl náročný program. S přáteli vyrazil na večírek do kasina a hrál také v Mikulově na charitativním fotbalovém turnaji Jakuba Voráčka .

Teprve teď mu tak začal opravdový relax. „Chci v Česku pobýt nějaký čas s kamarády, rodinou a pak pojedeme s Rebekou někam k moři, kde si vymažu hokej z hlavy,“ tvrdil. A přesně tak i činí, vždyť už brzy zase nasedne do hokejového kolotoče, aby se co nejlépe připravil na další sezonu.

Bude mu po boku i vnadná Švédka? Až dosud za ním do Ameriky pouze létala. „Ona mi hrozně pomáhá. Mám od ní obrovskou podporu, celou minulou sezonu mi dodávala energii,“ vyprávěl nadšeně. Aby se »Pastovi« dařilo ještě víc, možná nastal čas pro společnou domácnost...

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud