VIP Sport

10. srpna 2019 • 14:10

Liverpool přitahuje naháče! Fanoušek na trávníku ukázal svoje nádobíčko!

Autor: rau
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Dvaapadesátiletý německý trenér Liverpoolu Jürgen Klopp vtiskl Liverpoolu natolik atraktivní styl, že tím doslova vzrušuje fanoušky! V jejich posledním zápase loňské sezony, při finále Ligy mistrů proti Tottenhamu, vtrhla na trávník prsatá blondýnka, při letošní premiéře s Norwichem (4:1) si chvilku vzrušení užily zase fanynky.Jeden z příznivců domácích si totiž usmyslel, že se nahý proběhne po krásně střiženém pažitu. A tak se stalo. Bylo to však jemně tragikomické vystoupení. Několik vteřin muž pobíhal po legendárním Anfield Road s trenkami na půl žerdi. Sundat je úplně, se mu nakonec nepovedlo vůbec.

Obyčejný běh mu ale byl málo, a tak, ještě předtím než se chopili strážci pořádku, si na zelené travičce ustlal. Jako by byl doma na gauči! Možná si tím splnil sen, každopádně na fotbal se teď jen tak nepodívá. U ostatních fanoušků si také respekt zrovna nezjednal. „Je to idiot,“ shodla se většina z nich.

Naháč s gatěma na půl žerdi pozdržel utkání Premier League mezi Liverpoolem a Norwichem
Naháč s gatěma na půl žerdi pozdržel utkání Premier League mezi Liverpoolem a Norwichem

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud