VIP Sport

20. prosince 2019 • 09:37

Vémola a Lela vítají andílka. První FOTO šťastných rodičů. Jaké dárky Karlos přinesl?

Autor: kvč
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Karlos Vémola s partnerkou Lelou Ceterovou zažívají chvíle ohromné radosti. Dcerka Lili s nimi chtěla být už na svátky doma a už ve středu, dříve než v očekávaném termínu, se poprvé podívala na světlo světa. Pár dní po porodu se šťastný pár pochlubil na Instagramu první fotografií, na které už je rodinka tříčlenná.„Šťastní rodiče malé Lilinky. Obyčejné momenty jsou ty nekrásnější. Od první chvíle tě milujeme, náš andílku,“ napsala šťastná maminka Lela ke společnému snímku.

Karlos na Instagramu ukázal, že za svými osudovými ženami nepřišel s prázdnou. „První návštěva za holkama,“ okomentoval bojovník foto, na kterém Lele a Lili nese růžového plyšáka, nafouknuté balonky a kytici růží.

„Nejkrásnější věci na světě se stanou, když je nejmíň čekáte. Lili už s námi prostě na Vánoce chtěla být doma, takže v 15:10 přišla na svět,“ hlásí nadšený tatínek. „Byli jsme překvapení. Termín jsme měli úplně jiný,“ říká Vémola . Původně se totiž měla dcerka narodit až ke konci roku.

Karlos Vémola a jeho Lela přivítali na světě malou Lili
Karlos Vémola a jeho Lela přivítali na světě malou Lili

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud