VIP Sport

17. ledna 2020 • 05:00

Dohra skandálu s modelkami: Fotbalovou hvězdu si doma drsně podala partnerka!

Autor: ptr
###BLOK-TOP-VIDEA###

Povedený večírek s dvaadvaceti krasavicemi hráčů slavného Manchesteru City měl minimálně pro jednoho zúčastněného nepříjemnou dohru! Když v sedm hodin ráno dorazil z mejdanu domů, hned na něj čekala nasupená družka a dala mu pocítit svůj oprávněný hněv tak, jak to umějí jen ženy.Partnerka byla podle britského webu The Sun vytočená doběla, a i když o plánovaném večírku věděla, nedokázala pochopit, kde mohl být její milý až do pondělního rána. Když se posléze nejmenovaný slavný hráč ukládal ke spánku, muselo mu z toho kartáče podle zdroje hučet v uších.

Chiara Giuffridaová pracuje v italské televizi
Chiara Giuffridaová pracuje v italské televizi

Bohužel pro fotbalistu, situace ještě eskalovala následující den. Na veřejnost se totiž provalily detaily z večírku plného polonahých italských modelek, což pro něj rozhodně nebyla polehčující okolnost. Naopak!

Párty se značným nádechem erotiky tak stála nejen pořádný balík liber, ale dost možná může stát některé z účastníků i pohodový rodinný život. Co na tom, že povolení trenéra Guardioly na stmelovací akci měli, když si ho fotbalisté úřadujícího anglického šampiona vyložili stejně po svém.

A jejich »teambuilding« se proslavil po celém světě...

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Herní počítače na Heuréka.cz * Herní sluchátka na Heuréka.cz * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud