VIP Sport

30. ledna 2020 • 17:20

Jágr touží po slavné sexy herečce. Koho má na Kladno přivézt Orlando Bloom?

Autor: pet
###BLOK-TOP-VIDEA###

Byla to velká sláva, když se na kladenském zimáku objevila při zápase Rytířů s Třincem hollywoodská hvězda Orlando Bloom (43). S jídlem ale roste chuť, a tak si šéf Středočechů Jaromír Jágr (47) objednal další hereckou superstar!Představitel Legolase z Pána prstenů či jedna z hlavních postav kultovních Pirátů z Karibiku je momentálně v Česku, kde natáčí filmovou sérii Carnival Row. A protože štáb snímku neustále mluvil o jistém legendárním hokejistovi, vyrazil se na něj Bloom v neděli osobně podívat.

Jeho přítomnost bavila fanoušky, ale i samotné hráče, kteří se s britským hercem jakoby nevěřícně fotili. „Orlando, děkujeme za návštěvu!“ vzkázal pak hvězdě sám Jágr a ještě nezapomenul připojit odvážnou tužbu: „A prosím tě, můžeš s sebou příště vzít i Jessicu Albu?“

Jessica Alba umí udělat Karibik ještě víc žhavější.
Jessica Alba umí udělat Karibik ještě víc žhavější.

Tahle americká sexbomba s mexickými kořeny zřejmě Jardovi nedává spát už od doby, kdy se proslavila v megafilmu Sin City, a své dokonalé tělo poté prodala i v hitech Fantastická čtyřka či Machette.

A protože z Kladna to teď má Jágr do Hollywoodu nějakých 10 tisíc kilometrů, zkusil si setkání domluvit právě přes Blooma, který se s Jessicou dlouhá léta zná!

Ale bacha, Jaromíre, hnědovlasá kráska je už 12 let šťastně vdaná.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud