VIP Sport

3. března 2020 • 09:45

Nejsmyslnější golfistka světa v nesnázích! Ex-přítel se chlubí jejími nahými snímky

Autor: ptr
###BLOK-TOP-VIDEA###

Paige Spiranacová (26) je všeobecně považována za nejvíc sexy hráčku golfu. Tato americká profesionální hráčka toho také umí náležitě využít a je velmi aktivní na sociálních sítích, kde si vybudovala slušnou základnu fanoušků.Nyní se však svěřila s jednou záležitostí, která jí trápí. Během natáčení svého podcastu prozradila, že jeden její bývalý přítel před lety vypustil do světa extrémně intimní fotografie, původně určené pouze pro jeho oči.

Paige Spiranacová je ozdobou každého golfového hřiště
Paige Spiranacová je ozdobou každého golfového hřiště

„Lidé vás varují, ať takové fotografie neposíláte,“ prozradila Paige, která toho nyní lituje. „Zní to jako zábava a sexy nápad, ale stojí ten risk za to? Mnoho z nás to někdy udělalo,“ dodala.

Spiranacová je jednou z nejznámějších golfistek světa, i když nepatří ke světové špičce. S golfem začala na univerzitě a velmi rychle se dostala do povědomí díky dílčím úspěchům. Od roku 2015 však získala jen jedno turnajové vítězství.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud