2. března 2020 • 11:42

Třetí bitva mezi Furym a Wilderem je na spadnutí. Konat by se měla už v červenci

Autor: ČTK, iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Chorý vs. Sörensen? To byla hnusárna. A proč chce Trpišovský předělat Zafeirise?
Podezřelá penalta v divizi. V hlavní akci provařený sudí Drábek
VŠECHNA VIDEA ZDE

Třetí zápas mezi elitními světovými boxery těžké váhy Britem Tysonem Furym a Deontayem Wilderem z USA by se měl uskutečnit 18. července opět v Las Vegas. Americkému webu televize ESPN to řekl promotér Bob Arum, který zastupuje Furyho.Wilder a Fury se utkali 22. února a z jednoznačného vítězství a zisku pásu mistra světa organizace WBC se radoval britský boxer. V prosinci 2018 skončil jejich souboj remízou.

Součástí dohody o únorovém zápase byla i možná odveta, kterou se Wilder podle očekávání rozhodl využít. Fury sice avizoval, že by se tentokrát mohlo boxovat na novém stadionu týmu amerického fotbalu Oakland Raiders pro 70 tisíc diváků, podle Aruma se však duel odehraje v Las Vegas.

"Polovina července je ideální termín. Už bude po basketbalovém play off, baseball bude v polovině sezony a nebude se hrát žádný (americký) fotbal," uvedl Arum.

V souvislosti s Furym se v minulých dnech mluvilo i o jeho souboji s Britem Anthonym Joshuou, který drží pásy dalších velkých organizací IBF, WBO a WBA. Zájem nastoupit proti Wilderovi zase avizoval Američan Andy Ruiz, jenž v únoru prohrál titulovou bitvu s Joshuou. Britská světová jednička těžké váhy by se v červnu měla utkat s Kubratem Pulevem z Bulharska, jejich zápas ale ještě nebyl oficiálně potvrzen.

Deontay Wilder měl prý při nástupu příliš těžký kostým a i kvůli tomu prohrál
Deontay Wilder měl prý při nástupu příliš těžký kostým a i kvůli tomu prohrál

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud