VIP Sport

5. března 2020 • 16:50

Obrovský skandál bývalého nejlepšího fotbalisty světa: Skončil v želízkách!

Autor: ptr
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Brazilská superstar Ronaldinho (39), vlastním jménem Ronaldo de Assis Moreira, si pěkně zavařil. Byl totiž chycen společně se svým bratrem Robertem v Paraguayi s padělanými doklady! Falešné průkazy byly nalezeny v hotelovém pokoji, kde přebývali.Paraguayské úřady jsou připraveny učinit v nejbližších dnech prohlášení, ale zatím je vše předmětem vyšetřování. O případném zatčení se teprve rozhodne.

Mezi zabavenými věcmi jsou dva pasy, občanský průkaz a mobilní telefony. Všechny zabavené doklady jsou vedeny na správná jména, ale jsou paraguayské.

Ronaldo de Assis Moreira neboli Ronaldinho se prokázal falešnými průkazy
Ronaldo de Assis Moreira neboli Ronaldinho se prokázal falešnými průkazy

Oba podezřelí uvedli, že v Paraguayi jsou na pozvání majitele kasina Il Palazzo Nelsona Belottiho. Ten je zároveň zástupcem nadace Fraternidad Angelical a měl dojednanou účast hvězdného fotbalisty na charitativní akci.

Bratři mají nyní volnost v rámci svého apartmá v hotelovém resortu, ale zůstávají pod dohledem. Ronaldinho i jeho bratr jsou aktuálně bez svých brazilských pasů kvůli nesplacené pokutě za přečin proti ekologii. Provinili se vybudováním nezákonné rybářské pasti v chráněné oblasti a byla jim uložena pokuta téměř 190 milionů korun.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud