VIP Sport

3. června 2020 • 13:05

Legendární Železný cepoval manželku Andreu! Jak se mu odvděčila?

Autor: tad
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Schovával se ve stínu stromů, ale i tam se pěkně opotil. Oštěpařská legenda Jan Železný (53) měl na startu atletické sezony pět svěřenců včetně manželky Andrey (26). Ta mu ale moc radosti neudělala…Nejenže Železný s oštěpem v ruce vyhrál tři olympijská zlata, díky pár set gramů vážícímu náčiní potkal svou lásku! Dlouholetá svěřenkyně Andrea je od loňského srpna druhou paní Železnou.

Zdálo se, že jí slavné příjmení přinese oštěpařské štěstí. Týden po veselce mrskla nástroj 53 metrů a 53 centimetrů daleko, na pěkný osobák na kladenském Sletišti nenavázala.

Oštěpařka Andrea Železná závodí pod dohledem svého manžela a trenéra Jana Železného, legendy oštěpu
Oštěpařka Andrea Železná závodí pod dohledem svého manžela a trenéra Jana Železného, legendy oštěpu

Železná hodila 47,28 metru, na vítěznou Špotákovou ztratila přes 16 metrů a skončila poslední. „Vždyť víte, že vám k rodině nic neřeknu,“ smál se před manželčiným závodem dobře naladěný Železný. „Já jsem rád, že hází,“ přece jenom dodal.

Olympionik má z bývalých vztahů celkem čtyři děti. A dokud bude jeho nová družka dál házet, páté z toho jen tak nebude.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud