VIP Sport

29. června 2020 • 19:01

Sexy Hedvika Kollerová: Ukázala rajcovní tělo na Azurovém pobřeží!

Autor: nem
Vstoupit do diskuse
2
###BLOK-TOP-VIDEA###

Kvůli čínské chřipce ve středomořském ráji zrušili bombastický filmový festival, ovšem návštěvníci Cannes mají pořád co okukovat. Hedviku Kollerovou (42)!Nepřišla po červeném koberci jako herecká diva Scarlett Johanssonová. Řádí na člunu a na vodním skútru, a co si budeme povídat, pánové, Heduš je pořád rajcovní šťabajzna a umí své přednosti jaksepatří zviditelnit. „Zahajuji léto! Děcka, krásné léto. Krásné letní románky,“ napsala Hedvika k fotce, na níž předvádí svá ňadra dmoucí.

Románek? Proč ne! S legendárním fotbalovým bombarďákem Janem »Dinem« Kollerem (47), s nímž má dcery Hedviku (17) a Kateřinu (12), se rozešli od stolu i od lože. Jenda má svoji lásku Zuzku (33), a byl by v tom čert, aby si Hedvika nenašla muže dychtícího po zralé ženě.

Hedvka Kollerová nabíjí baterky Cannes
Hedvka Kollerová nabíjí baterky Cannes

Vstoupit do diskuse
2

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud