A je dobojováno. Sledovali jsme nezáživné utkání, které nakonec skončilo spravedlivou remízou 1:1. Domácí Augsburg poslal do vedení v páté minutě Mölders. V prvním poločase jsme už žádnou větší šanci neviděli a stav utkání se tedy nezměnil. Druhý poločas nám toho také příliš nenabídl. V 85. minutě rozjeli hosté rychlou akci, na jejím konci byl Herrmann, který vyrovnal. Víc už jsme toho neviděli a týmy si tak body rozdělily. To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Hezký zbytek víkendu.
90+3
Vypadá to, že týmy si body rozdělí.
90+2
Střela jednoho z domácích hráčů byla hodně nepřesná. Míč má hostující brankář.
90+1
Hlavní rozhodčí nastavil tři minuty.
90
Hraje se poslední minuta základní hrací doby.
89
Domácí se ještě snaží něco vymyslet. Uvidíme, jak to dopadne.
88
Rozehrávat bude od své branky Amsif.
87
A hosté jsou při chuti a stále se tlač před branku domácích.
85
Mönchengladbach právě vstřelil branku!

A těm se to nakonec přeci jen podařilo. Po bleskové kombinaci si vzal míč hostující PATRICK HERRMANN, který prostřelil domácího brankáře a vyrovnává. Konec utkání bude tedy ještě hodně zajímavý.
85
Z rohu nic nebylo, dopředu pospíchají hosté.
84
Rohový kop pro Augsburg.
84
Domácí borci jsou stále u míče. S hosty to nevypadá vůbec dobře.
82
Ani tentokrát hosté nic nevymysleli. Domácí šetří cenné vteřinky kombinací na své polovině.
81
Hosté se nemohou usadit na polovině domácích. Stále jsou ale u míče, domácí už nic nevymýšlí a posílají kulatý nesmysl co nejdál od své branky.
80
K zakončení se dostal jeden z hostujících hráčů, ale branku domácích netrefil.
79
Rohový kop pro hosty.
78
Mönchengladbach je u míče a tlačí se dopředu.
77
Hosté se nedokáží dostat do šance, vypadá to, že domácí dnes vybojují velice důležité tři body, ale stát se ještě může cokoliv.
75
Hosté nyní zahrozili, ale vše překombinovali a nakonec se nedostali ani ke střele.
74
Žlutou kartu uviděl hostující Jantschke.
73
Ale jeden z domácích se provinil útočným faulem a míč tak získali hosté.
72
Domácí se opět usadili na polovině hostů. Uvidíme, jak to dopadne nyní.
71
Poslední střídání hostů. Odešel Camargo a přišel Hanke.
70
Hosté podruhé střídají. Dohrál Marx a zahraje si Xhaka.
68
Ale dopadlo to jako vždy, nic z toho nebylo. Míč v pohodě sebrali domácí zadáci, kteří kombinují na své polovině.
67
Ale ani z tohoto rohového kopu nic nebylo. Dopředu se ženou hosté.
66
Rohový kop pro domácí.
65
Domácí se usadili na polovině Mönchengladbachu.
64
Míč má ve své moci domácí brankář, který samozřejmě vůbec nepospíchá.
63
Ale na polovině domácích nejsou hosté schopní nic nevymyslet. Tak jako nyní, kdy jejich útok skončil daleko před pokutovým územím.
62
Hosté přidali a nyní se stále častěji tlačí dopředu.
60
Střídají i domácí. Odešel střelec Mölders a zahraje si Hain.
59
Hosté se pouze brání. Pokud chtějí myslet na nějaký bodový zisk, tak musí výrazně přidat, a to rychle, protože čas se velmi rychle krátí.
58
Hosté střídají. Odešel Rupp a zahraje si Mlapa.
56
Domácí jsou stále u míče. Nedaří se jim ale nic vymyslet.
55
Hráči Augsburgu kombinují na své polovině a nikam se neženou.
54
Ale nic z něho nebylo, přesto jsou domácí stále u míče.
53
Už se opět hraje. Rohový kop pro domácí.
52
Na hřišti zůstal ležet jeden z domácích hráčů a rozhodčí hru raději přerušil.
51
Žlutou kartu uviděl hostující Stranzl.
50
Ale zatím kombinují stále na své polovině, domácí výborně napadají.
49
V útoční fázi jsou hráči zatím jaloví. U míče jsou hosté, kteří pospíchají dopředu.
48
Ale tentokrát nevymysleli vůbec nic a kulatý nesmysl mají domácí.
47
Hosté vstoupili do druhého poločasu dobře a mají míč na svých kopačkách. Uvidíme, zda se jim podaří vyrovnat.
46
První poločas je za námi. Příliš mnoho nám toho nenabídl a viděli jsme pouze jednu branku, kterou vstřelil domácí Mölders, který poslal Augsburg do vedení už v páté minutě. Hostům se v útočné fázi vůbec nedařilo a ve druhém poločase musí hodně přidat. Ten začne zhruba v 18:32.
45
Ke střele se ještě dostal aktivní Sascha Molders, ale branku hostů tentokrát netrefil.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
Domácí stále drží míč na svých kopačkách a evidentně čekají na poločasovou přestávku.
43
Hraje se na polovině Augsburgu, míč mají domácí borci.
41
Zatím se spíše bojuje, než hraje fotbal. To vyhovuje domácím, kteří stále vedou o jednu branku.
40
Ale hosté se ubránili, ale vzápětí o míč přišli.
39
Dopředu se opět ženou domácí hráči.
38
Žlutou kartu uviděl domácí Ja-Cheol.
36
Ani tentokrát ale hosté branku domácích neohrozili a míč už mají hráči Augsburgu.
35
Ale ani tentokrát nic nevymysleli. Domácí se osvobodili jen za cenu dlouhého odkopu.
34
Hosté se usadili na polovině domácích.
33
Hodně nezáživná pasáž, která se nelíbí ani divákům, kteří to dávají hlasitě najevo.
31
Domácí kombinují uprostřed hrací plochy.
30
Ke střele se dostal domácí Baier, ale branku hostů netrefil.
28
Zatím nesledujeme příliš záživné utkání. Ani jednomu celku se v útočné fázi příliš nedaří a téměř všechny útoky končí před velkými vápny.
27
Nevymysleli nic a míč získali hosté.
26
Dopředu se opět ženou domácí borci. Uvidíme, zda něco vymyslí.
25
Na druhé straně se opřel do míče Lukas Rupp, ale nemířil přesně a domácí branku neohrozil.
24
Z dálky to zkusil domácí Torsten Oehrl, ale hostující brankář si s jeho ránou poradil.
22
Do dobré šance se hnal hostující Juan Arango, ale podle rozhodčí byl v ofsajdu a nic z toho nebylo.
21
Ale ti opět chybovali a dopředu se vydali domácí, ke střele se odhodlal Vogt, ale branku hostů netrefil.
20
Ani další útoky k ničemu nevedly. Kulatý nesmysl mají stále hosté.
19
Hostům se nedaří dostat se s míčem na polovinu domácích. Nyní to zkusili kombinací, ale během chvilky o míč přišli.
18
Útok domácích zastavil pomezní rozhodčí, který odmával ofsajd.
17
U kulatého nesmyslu jsou opět domácí, ale na nějakou další šanci či alespoň střelu stále čekáme.
15
Domácí vůbec nehrají jako poslední tým tabulky. Neustále se tlačí dopředu a navíc výborně brání. Hosté jsou v útočné fázi hodně zoufalí a ještě nic nevymysleli.
14
Nakonec to hosté zkusili dlouhým nákopem, ale míč sebrali domácí zadáci.
13
Míč mají na svých kopačkách hosté, kteří se snaží něco vymyslet.
11
Hostům se zatím v útočné fázi vůbec nedaří. Ještě se nedostali ani k jedné střele, nebo k nějaké náznaku šance.
10
Stále je k vidění řada nepřesností. Snažení hostů nyní ukončil útočný faul.
9
Tentokrát ale domácí nic nevymysleli a o míč lacině přišli.
8
Kulatý nesmysl nakonec vybojovali domácí, kteří rozjíždějí další útočnou akci.
7
O míč se bojuje uprostřed hrací plochy.
6
Hosté jsou z inkasované branky zaskočeni a nyní pokazili několik jednoduchých přihrávek.
5
Augsburg právě vstřelil branku!

Míče se zmocnili domácí, kteří podnikli rychlou akci. Na jejím konci byl SASCHA MOLDERS, který přesnou hlavičkou poslal Augsburg do vedení.
4
U míče jsou stále hosté, ale nedaří se jim prokombinovat před branku domácích.
3
Jejich snažení ukončila nepřesná přihrávka a míč si osahají i hosté z Mönchengladbachu.
2
U míče jsou zatím domácí, ale nikam se neženou a v klidu kombinují na své polovině.
1

FC Augsburg: Amsif - Sankoh, Klavan, de Jong, Callsen-Bracker, Ostrzolek, Vogt, Ja-Cheol, Baier, Mölders, Oehrl

Borussia Mönchengladbach: ter Stegen - Domínguez, Nordtveit, Wendt, Stranzl, Rupp, Marx, Arango, Jantsche, Herrmann, Camargo

Rozhodčí: Stieler - Petersen, Seidel.
VZÁJEMNÉ ZÁPASY

V loňské sezoně porazil Augsburg na svém hřišti Mönchengladbach 1:0, odveta skončila nerozhodně a diváci branku neviděli.
BORUSSIA MONCHENGLADBACH

Hosté mají po dvanácti zápasech dvanáct bodů a jsou na jedenáctém místě. Určitě to není postavení v tabulce, které by si vedení klubu po loňské úspěšně sezoně představovalo. Mönchengladbach dokázal zatím čtyřikrát vyhrát, čtyřikrát remizoval a čtyřikrát prohrál.

Nejlepší období v klubové historii jsou 70. léta, kdy se Borussia radovala ze zisku pěti ligových titulů, dvou vítězství v Poháru UEFA a zisku německého poháru a Superpoháru.
FC AUGSBURG

Domácí mají na svém kontě po dvanácti kolech pouhých šest bodů a jsou na posledním místě tabulky. Dokázali pouze jednou vyhrát, a to v domácím prostředí, kde porazili Brémy 3:1. Jinak třikrát remizovali a osmkrát prohráli. Největší problém má Augsburg se střílením branek, protože se prosadil zatím pouze šestkrát.

Postup do 1. Bundesligy v sezóně 2010/11 patří mezi největší úspěchy tohoto klubu. Klub vznikl 8. srpna 1907.
Přeji hezký podvečer všem fanouškům dobrého fotbalu. Bundesliga má na programu poslední duel třináctého kola, ve kterém se představí Augsburg a Mönchengladbach. Mírným favoritem tohoto zápasu jsou domácí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.