To je ode mně pro tuto chvíli vše, přeji Vám krásný zbytek večera a u dalších online přenosů na počtenou!
Ve velmi krátkém nastavení se už nic nestalo, Hannover se tedy v rámci prvního kola rozešel se Schalke smírně po remíze 2:2. Skóre otevřel ve 43. minutě Felipe, Schalke v druhé půli otočilo stav na svoji stranu zásluhou Huntelaara a Holtbyho. 10 minut před koncem ale srovnal střídající Adrian Nikci, který tak stanovil konečný stav utkání na 2:2.
90
Rozhodčí Brych nastaví v dnešním utkání pouze jednu minutu.
88
Zieler sebral centrovaný míč, načež byl faulován.
87
Už se opět hraje.
86
Schlaudraff musí být ošetřován přímo na hrací ploše.
84
Huntelaarova rána z 25 metrů skončila těsně nad!
83
Hosté, kteří si už možná mysleli, že v dnešním utkání získají plý počet bodů, znovu začínají se hnát do útoku.
81
Hannover právě vstřelil branku!
Tak tomu se říká střídání! Schlaudraff přesně našel ADRIANA NIKCIHO, který po 3 minutách na hřišti srovnává na 2:2!
80
Dnešní utkání sleduje 49000 diváků, v AWD-Areně je vyprodáno.
79
Hosté poprvé střídají, ze hry odstupuje Julian Draxler, nahrazuje ho Tranquillo Barnetta.
77
Poslední domácí střídání, odešel střelec branky Felipe, nahradil ho Adrian Nikci.
76
Schlaudraff se procpal až do pokutového území, v dobré příležitosti ale přestřelil!
75
Domácí se dostávají do mírnějšího tlaku.
74
Stindl se snažil vybojovat rohový kop, neuspěl.
72
Další z řady rohových kopů hostů.
71
Hosté pokračují v útočném snažení.
69
Další střídání domácích, Sergia Pinta nahrazuje Huszti.
66
Hosté se hodně uklidnili, kombinují na vlastní polovině.
64
Schalke 04 právě vstřelilo branku!
Hosté rychle obrací vývoj utkání! LEWIS HOLTBY si naběhl na centr Jonese z pravé strany a pro něj netypicky hlavou přidává druhý gól Schalke!
63
Uchida si musel udělat místo na rozběh při vhazování, upravil tak domácím pořadatelům reklamy.
62
Felipe pokryl nabíhajícího Huntelaara.
61
Útočný faul hostů.
59
Zieler vyběhl proti Draxlerovi, který jen tak přistrčil míč Holtbymu, který nedokázal míč usměrnit do odkryté branky!
58
57
Na hřišti je ošetřován jeden z domácích hráčů.
55
A v krátkém sledu po sobě je potrestán také Lewis Holtby.
54
Jermaine Jones vidí žlutou kartu.
53
Hosté srovnávají po rychlém brejku! Prosadil se nejlepší střelec minulé sezóny Bundesligy KLAAS JAN HUNTELAAR!
51
Ya Konan vypálil mimo tři tyče.
50
Schlaudraff byl jasně faulován, sudí ale zůstal v klidu.
49
Domácí fotbalisté vstoupili do druhé půle velmi aktivně, hostům zatím moc balón nepůjčují.
47
Dva rohové kopy pro domácí v krátkém sledu.
46
Celý první poločas byli aktivnější hosté, výsledek je zatím pozitivnější pro domácí Hannover, kteří vedou 1:0 po brance Felipeho ze 43. minuty. Druhý poločas začne přibližně v 18:30.
45+1
Drzý průnik po pravé straně předvedl Schaludraff, Andreasen ve velké příležitosti ale neskóroval!
45
Sudí Brych nastaví v první půli 1 minutu.
43
Domácí jdou velmi nečekaně do vedení, na volný přímý kop si na zadní tyči naběhl FELIPE, který nikým nehlídaný otevírá skóre dnešního utkání!
43
Na trávníku zůstal ležet Papadopoulos, který inkasoval nepříjemný úder do velmi choulostivých míst.
42
Domácí po velmi dlouhé době konečně získali míč na delší čas.
40
A Marica se procpal k hlavičce i z rohového kopu, tentokrát nebyl vůbec přesný.
39
Marica vypálil z hranice šestnáctky velice nebezpečně, Zieler skvěle zasáhl, Holtby se poté už nedostal ke střele, bude z toho ale roh.
38
Na tečovaný centr si sbíhal Marica, na dlouhou nohu si ale míč nedokázal zpracovat.
37
Zieler opět skvěle přečetl záměr hostujících útočníků a sebral jim šanci.
35
Zieler byl u míče jako první, Huntelaar se k balónu nedostal.
27
Holtby si naběhl na centr z levé strany, Zielera ale nepřekonal.
25
Marica v ofsajdu.
23
Lars Stindl přepálil na půlce Uchidu a je prvním potrestaným hráčem žlutou kartou v dnešním utkání.
22
Jones sestřelil Ya Konana.
21
Domácí se čím dál více osmělují, Schlaudraff se skvěle uvolnil, poté ale nic pozitivního pro domácí nepředved.
19
Holtby byl zcela evidentně faulován, hosté mají možnost rozehrávky volného přímého kopu.
17
Centr hostů z levé strany odvrátila domácí obrana.
16
Střílený pokus Cherundola byl nepřesný, šel nad branku.
15
První rohový kop také pro domácí tým.
14
Hildebrand v pohodě pokryl centrovaný míč z pravé strany a hrát mohou znovu hosté.
13
Marica byl jasně faulován na půlící čáře, sudí Brych ale nedovolená zákrok neodpískal.
11
K hlavičce se po rohu dostal Roman Neustadter, trefil ale přesně Zielera.
10
Další roh pro hosty.
9
Domácím se vůbec nedaří kombinace.
8
Velký závar v pokutovém území domácích, když nejdříve pálil Papadopoulos a poté Neustadter, nakonec neskončil brankou!
7
Rohový kop hostů rozehraje Draxler, který je tak v pořádku zpátky ve hře.
6
Hosté jsou od úvodu jasně aktivnějším týmem, tentokrát se jim nezdařila rozehrávka.
4
Na trávníku zůstal ležet Julian Draxler.
3
Zieler opět dobře zasáhl, když nyní dobře předpověděl finální přihrávku na Huntelaara, poté ale špatně rozehrál, vše ale dopadlo pro domácí dobře.
2
Úvodní kontr hostů pokryl domácí brankář Ron-Robert Zieler.
1

Hannover 96: Zieler - Pander, Felipe, Eggimann, Cherundolo - Schmiedebach, Pinto, Andreasen, Stindl - Ya Konan, Schlaudraff

FC Schalke 04: Hildebrand - Fuchs, Matip, Papadopoulos, Uchida - Draxler, Holtby, Neustadter, Jones - Huntelaar, Marica

Rozhodčí: Brych - Borsch, Achmüller.
Dnešní utkání uzavře kapitolu prvního kola Bundesligy, Hannover má za sebou již 3 ostrá utkání, jelikož bojuje o účast v Evropské lize. Ve 3. předkole vyřadil po výsledcích 3:0 a 2:0 irský St. Patrick´s. Ve čtvrtek se v posledním předkole před skupinami hannoverští ukázali na půdě Slask Wroclaw, kde si s chutí zastříleli a přivezli výhru 5:3. Schalke je nasazeno přímo do základních skupin Ligy mistrů, pro tým z Gelsenkirchenu to tedy bude dnes první ostré utkání v této sezóně.
Zdravím všechny fanoušky dobrého německého fotbalu, dnes je na programu jediný zápas úvodního kola nového ročníku Bundesligy, Hannover přivítá na svém stadionu Schalke 04.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.