Já Vám děkuji za pozornost a u dalších onlajnů na shledanou.
Další kolo Bundesligy je za námi. V dnešním zápase si jasnou výhru připsali hráči Leverkusenu, když si poměrně hladce poradili se svým soupeřem. Po dvou brankách v prvním poločase, dokázal náskok domácích navýšit svou druhou brankou v utkání Hegeler. Ke snížení došlo po smolném okamžiku, když si domácí Carvajal vstřelil vlastní branku.
90
Znovu se nastavovat nebude.
90
V pořadí již šestý rohový kop pro Hannover a znovu neúspěch.
89
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Bender, přichází Schwaab.
88
Přečíslení Leverkusenu k brance nevedlo.
87
Další žlutou kartu zápasu uviděl Omer Toprak. Bude zahráván volný kop.
87
Leverkusen drží míč na útočné polovině.
86
Leno si rohový kop pohlídal.
85
Rohový kop budou zahrávat hráči Hannoveru.
84
Hosogai byl v pokutovém území zdvojen dvěma bránícími hráči a nedokázal vystřelit.
82
Utkání už se téměř dohrává. Leverkusen nepouští soupeře do žádných šancí a vyčkává na vhodný okamžik pro rychlý protiútok.
81
Dlouhý nákop na Dioufa skončil až za brankou. Leno bude odkopávat.
80
Hra pokračuje.
78
Bender zůstává po zákroku ležet na zemi a těžce se zvedá.
77
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Schurrle, přichází Milik.
76
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Hegeler, přichází Hosogai.
74
Bender těsně minul Zielerovu svatyni.
Dnešní utkání sleduje 29904 diváků.
71
Hannover právě vstřelil branku!
Tak tohle byl opravdu smolný okamžik, když si vlastní branku vstřelil DANIEL CARVAJAL – 3:1.
67
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Felipe, přichází Haggui.
66
Schürrle vyslal technickou střelu a mířil dobře. Zieler mu zkazil myšlenku na rozšíření gólové sbírky.
65
Rohový kop Hannoveru nepřinesl žádné nebezpečí. Následná střela Pinta byla daleko nebezpečnější.
63
Hra kolem středového kruhu.
62
Hannover se snaží ještě něco udělat se stavem utkání, ale domácí obrana je nepouští do větších šancí. Dovolím si troufnout, že už teď je o vítězi utkání rozhodnuto.
60
Leverkusen právě vstřelil branku!
Bender vybojoval míč pro JENSE HEGELERA, který míč potáhl ke středu hřiště a z hranice pokutového území poslal míč k levé tyčce branky.
60
Tlak Leverkusenu přetrvává, ovšem není takový jako v prvním poločase.
59
Rohový kop snížení nepřinesl, útočit se bude na druhé straně.
58
Centr Hannoveru sražen za Lenovu branku, bude zahráván rohový kop.
57
První žlutou kartu zápasu vidí Felipe.
56
Ani jeden z hráčů nedokázal centr usměrnit hlavou do branky.
55
Schürrle faulován. Bude se zahrávat přímý kop.
54
Obrovská příležitost Hannoveru! Na centr Cherundola si naskočil Diouf, ale o pár centimetrů přestřelil.
53
Po šlapáku Kießlinga zůstává na zemi ležet jeden z hostujících hráčů, rozhodčí netrestá.
52
Do útoku se dostávají také hráči Hannoveru.
51
Útok Leverkusenu zastavil pomezní rozhodčí, když odpískal ofsajd.
50
Hraje se převážně na polovině Hannoveru, ale Leverkusen zatím nestřílí.
49
Obrany obou týmů jsou zatím neprostupné.
48
Z velké vzdálenosti Diouf neohrozil branku Leverkusenu. Leno bude odkopávat.
47
Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí. Reinartz byl v dobré pozici, ale nepodařilo se mu vystřelit.
46
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Pcognoli, přichází Pander.
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Hoffmann, přichází Schmiedebach.
Je tu konec divokého poločasu a v BayAreně je veselá atmosféra, když si domácí celek Leverkusenu dokázal vystřílet dvoubrankové vedení. Leverkusen je jasně lepším týmem a svého soupeře zatím předčil ve všech směrech. Ať už jsou to branky ze 6. a 28. minuty nebo obrovské šance. Dokáže Hannover ve druhém poločase rapidně zvednout svoji aktivitu a zdramatizovat zápas?
45
Rozhodčí Dankert nebude nastavovat.
45
Rohový kop Leverkusenu. Zahrávat jej bude Carvajal.
44
Rolfes vyslal Kießlinga, ten jeho přihrávku nezpracoval.
43
Pinto fauloval Bendera, ze souboje odchází pouze s napomenutím.
42
Volný kop pro Leverkusen.
41
Sobiechova střela skončila v Lenově rukavicích.
40
Diouf vystřihl krásné nůžky po centru Hoffmanna, ale netrefil branku.
39
První poločas už se dohrává v klidném tempu. Leverkusenu dvoubrankový náskok nejspíše stačí a Hannover se nedokáže dostat přes polovinu hřiště.
38
Konečně se Hannover dostal do útoku. Avšak hned za moment ztratil míč a dal možnost svému soupeři založit nový protiútok.
37
Hraje se na útočné polovině Hannoveru.
36
Hannover pouze nakopává dopředu na Dioufa. Domácí tým je mnohem aktivnější.
35
Neskutečné co předvádí brankář Zieler! Znovu si poradil se samostatným únikem Schürrleho.
34
Faul na Dioufa znamená volný kop pro Hannover.
32
Obrana Leverkusenu je dnes velmi pečlivá. Po vybojování míče zakládá rychlý protiútok.
31
Hannover se tlačí do útoku a snaží se dát kontaktní branku.
30
Hráči domácího celku jsou s výsledkem v prvním poločase evidentně spokojeni a drží míč na polovině hřiště.
28
A z tlaku pramení další branka! Daniel Carvajal nádherně centroval míč do malého vápna, na který si naskočil STEFAN KIEßLING a zvýšil tak náskok Leverkusenu – 2:0!
28
Hegeler zkoušel vystřelit ze skluzu. Pouze do Zielerovi náruče.
26
Sakai centroval na Dioufa, ten spadl v šestnátce a dožadoval se pokutového kopu. Rozhodčí naznačil vztyk a hraje se dál.
26
Další útok Leverkusenu. Tentokrát ztroskotal na připravené obraně Hannoveru.
25
Jeden z hráčů hlavičkoval po rohovém kopu, Leno byl připraven a míč chytil.
24
Další rohový kop bude zahrávat Hannover.
23
Neuvěřitelné šance na straně Leverkusenu! Schürrle běžel sám na branku Hannoveru. Jeho střelu se pokusil dorazit Bender, ale příležitost už mu zhatila obrana.
22
Vyraženo na rohový kop.
21
Přímý kop z nebezpečné vzdálenosti bude zahrávat Hannover.
20
Hannover se ujímá míče a postupným útokem přechází na polovinu Leverkusenu.
19
Hegeler vyslal nádhernou přihrávku na volného Schürrleho, ten už byl těsně před brankářem a nedokázal ho přehodit.
18
Zieler si pro míč nadskočil a ukryl jej do bezpečí.
18
Felipe zachránil skluzem, bude se zahrávat rohový kop.
17
Situace se stále opakuje. Hannover v držení míče, Leverkusen poctivě brání a čeká na příležitost rychlého protiútoku.
15
Hostující Hannover drží míč na polovině hřiště. Domácí aktivně napadají a hosté mají velké problémy s přejitím do útoku.
14
Reinartz tvrdě pálil k protější tyči. Zieler se blýskl skvělým zákrokem.
13
Sakaiovi se nepodařilo odcentrovat a je z toho protiútok domácích.
12
Rausch centroval, jeho pokus chytl brankář Leno do rukavic.
11
Hráči hostujícího týmu si mohou vylámat zuby na pečlivé obraně Leverkusenu. Nedaří se jim přejít do střeleckých pozic.
10
Poprvé v zápase se hraje na polovině Leverkusenu.
8
Po vstřelení branky jsou domácí daleko aktivnější než jejich soupeř.
6
Do přečíslení 2 na 1 se dostal Andre Schürrle a JENS HEGELER. První jmenovaný poslal nádhernou přihrávku a již zmiňovaný Hegeler neměl žádný problém se zasunutím míče do prázdné branky.
6
V obrovské šanci se ocitl Schürlle když dorážel Hegelerovu střelu. Brankář Zieler jej perfektně vychytal.
5
Carvajalův centr skončil na bránícím hráči Hannoveru.
4
Dlouhý pas na Kießlinga skončil za brankou hostů. Zieler bude odkopávat od branky.
3
Utkání nezačalo nijak útočně. Domácí stále kontrolují míč na polovině hřiště.
1
Hned na začátku utkání, Leverkusen v držení míče.
1

Bayer Leverkusen: Leno – Friedrich, Boenisch, Toprak, Daniel Carvajal, Rolfes, Bender, Hegeler, Reinartz, Kießling, Schürle

Hannover 96: Zieler – Pocognoli, Eggimann, Felipe, Sakai, Cherundolo, Hoffmann, Sérgio Pinto, Rausch, Diouf, Sobiech

Rozhodčí: Dankert – Hacker, Borsch.
Na lavičce Leverkusenu bude na svoji příležitost čekat český obránce Michal Kadlec.
Bayer Leverkusen

Domácí z Leverkusenu se v posledních zápasech pyšní velkou formou, když se jim podařilo zvítězit v posledních třech utkání. Poslední porážka přišla v polovině minulého měsíce na domácím hřišti s finalistou LM Bayernem Mnichov. Leverkusen okupuje 3. příčku a dalo by se říct, že s jistotou ji udrží.

Nejlepším střelcem mužstva je Stefan Kießling, který má na kontě uctihodných třiadvacet branek. Druhým nejlepším střelcem je André Schürrle, který se trefil jedenáctkrát.

Hannover 96

To hosté z Hannoveru na tom nejsou, tak dobře jako jejich dnešní soupeř, ale 9. místo a zisk 42 bodů ve 32 zápasech určitě potvrzuje jejich kvalitu. V posledních dvou zápasech si hosté z boje odnesli 4 body. A to za výhru a remízu.

Nejlepší střelec týmu je Mame Diouf s jedenácti brankami. Druhým nejlepším střelcem je maďarský záložník Szabolcs Huszti, který má na kontě branek devět.
Vítejte u on-line přenosu německé fotbalové Bundesligy. V dnešním prestižním utkání se střetnou velmi ambiciózní celky. Domácí Bayer Leverkusen na jejichž půdu přijedou překvapit Hannover 96. Nemusíme mít obavy, že utkání nebude mít svoji kvalitu, zkrátka těšme se na fotbal, jak má být.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.