Stuttgart - Werder | ONLINE | 9.2.2013 15:30 | Bundesliga 2012/2013 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Utkání skončilo a celým Stuttgartem se nese hlasitý pískot. Aby ne, místní fotbalový klub prohrál páté utkání v řadě. Na začátku prvního poločasu sice vyrovnal zásluhou Ibrahimy Traorého a vypadalo to, že by ještě mohl bojovat o vítězství. Za deset minut ale vrátil vedení na stranu Werderu Aaron Hunt, na rozdíl dvou branek upravil krásně provedeným přímým kopem Mehmet Ekici, pro nějž to byla druhá branka v utkání. Konečnou podobu výsledku pak ve druhé ze tří přidaných minut dal Kevin De Bruyne. Werder si tak vylepšil svou statistiku venkovních utkání, Stuttgart naopak zůstává mezi nejhoršími týmy v domácím prostředí. Theo Gebre Selassie si dnes zahrál jen něco málo přes tři minuty, na pravém kraji obrany jej podruhé v řadě zastoupil Aleksandar Ignjovski. Já vám děkuji za pozornost a připomínám, že nás dnes čeká ještě jedno bundesligové utkání a to od 18:30 mezi Bayernem a Schalke. Do té doby se mějte tak, jak uznáte za vhodné.
90+3
Konec zápasu.
90+2
Werder právě vstřelil branku!
Je definitivně rozhodnuto. Mielitzův odkop propadl až ke KEVINU DE BRUYNEMU, jenž si obhodil statického Niedermeira a využil zaváhání Ulreicha při vyběhnutí z branky, takže krásným lobem dal utkání definitivní tečku.
90+2
Mielitz bude odkopávat od své branky.
90+1
Stuttgart to stále zkouší, Okazaki slušně vypálil, tomu ale předcházela jeho hra rukou.
90+1
Hrát se budou ještě tři minuty.
90+1
Didavi z volného kopu trefil jen zeď.
90
Střídání v týmu Werder Bremen: ze hřiště odchází Aaron Hunt, přichází Theodor Gebre Selassie.
90
Hraje se poslední řádná hrací minuta utkání, Prödl ji načal faulem před svou vlastní šestnáctkou.
89
Střídání v týmu Werder Bremen: ze hřiště odchází Zlatko Junuzović, přichází Clemens Fritz.
88
Na žádný zvrat to už nevypadá, Werder ještě jednou střídá.
87
Hunt si ukazoval na pravé křídlo, kam by rád dostal přihrávku, jenomže De Bruyne byl jiného názoru a jeho špatná myšlenka se stala Ulreichovou kořistí.
Dnešní utkání sledovalo alespoň v jeho průběhu 41200 diváků.
86
Řecký obránce je zpátky ve hře.
86
Sokratis bude pokračovat.
85
Střídání v týmu Werder Bremen: ze hřiště odchází Mehmet Ekici, přichází Sebastian Prödl.
85
Vedad Ibišević byl navíc za své počínání odměněn žlutou kartou.
84
Nakonec to asi bude vážnější, protože k Sokratovi přiběhl lékařský tým Werderu.
83
Ibišević uštědřil menší facku Sokratovi, jenž po ní zůstal ležet na trávníku. Trochu zbytečné. Nejedná-li se o život, nos či zuby, klidně jsme mohli pokračovat.
82
Traoré celkem netradičně zůstal jako poslední hráč Stuttgartu, De Bruyne jej ale při práci nedokázal úplně vyrušit a jeho samostatný únik k Ulreichovi se nekonal. Nechybělo ale mnoho a De Bruyne si míč hlavou přistrčil lépe.
81
Stuttgart si tak podle všeho zachová svou letošní tvář - doma podá další nepřesvědčivý výkon a popáté v řadě prohraje.
80
Gentner našel v šestnáctce Ibiševiće, ten si míč zpracoval na prsa a pak se pokusil o nůžky. Ty se mu z poloviny povedly - provedení bylo pěkné, ohrožení Mielitzovy branky se ale nekonalo.
79
Ibiševićův pokus z nouze skončil v horních řadách stadionu.
78
Huntův centr z volného kopu směřoval na Eliu, Ulreich ale byl rychlejší a míč padající před malé vápno stáhl do svých rukou.
78
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Tunay Torun, přichází Šinži Okazaki.
77
Stuttgart bude naposled střídat.
76
Hunt ještě vyšperkoval akci na nevýrazného Eliu, ten si ale proti Bokovi poradil faulem. Werder byl teď mírně bohorovný a to se mu ještě může nevyplatit. Stačí si vzpomenout na poslední vzájemný zápas, kdy vedl po jasném výkonu v první půli 2:0 a nakonec bral jen bod za remízu 2:2.
75
Jeho zahrání ale pravému stuttgartskému bekovi muselo způsobit ještě větší bolest než byla ta, když narazil do reklamních panelů za koncovou čárou.
75
Sakaj si hodně vytrpěl, náplastí je mu alespoň rohový kop pro jeho tým.
74
Werder právě vstřelil branku!
Dnes je velký den MEHMETA EKICIHO! Co si vzpomínám, Werderu se vždy proti Stuttgartu dařilo ze standardních situací, toto ale byla naprostá lahůdka. Neúspěšný exekutor předchozího přímáku Hunt jen přeběhl, čímž zmátl zeď, která se rozpadla, Ekici její zbytky krásně obstřelil a poslal nechytatelně zatočenou ránu do levé šibenice.
73
Zvláště když špatně rozehrál Georg Niedermeier a vše pak musel hasit faulem dva metry před šestnáctkou. Jako bonus ještě obdržel žlutou kartu.
73
Tasci vrátil míč až k Ulreichovi a ze stuttgartského kotle se začíná ozývat pískot.
72
Boka pokračuje ve svých nepříjemných středně dlouhých centrech do šestnáctky, Mielitz zatím každý z nich dokázal pokrýt.
71
Traoré si bravurně zpracoval míč a pak chtěl za obranu vyslat Machedu, jenomže to přehnal s rychlostí přihrávky a italský útočník míč před koncovou čárou nezastihl.
70
Stuttgart má posledních dvacet minut na to, aby s utkáním něco udělal. Dle jeho současného herního projevu to ale na to příliš nevypadá. I když, první branku vstřelil prakticky také z ničeho.
69
Na přední tyči se tradičně dostal nejvýše Ibišević, břevno ale vysoko hlavou přestřelil.
69
Didaviho první akce skončila centrem a Lukimyovou hlavičkou na rohový kop.
68
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Martin Harnik, přichází Federico Macheda.
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází William Kvist, přichází Daniel Didavi.
68
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Martin Harnik, přichází Federico Macheda.
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází William Kvist, přichází Daniel Didavi.
67
Ibišević faulován ve středovém kruhu.
67
Labbadia připravil podle všeho dvě střídání najednou.
67
Vše si mohl vynahradit po další chybě Kvista, jeho přihrávka pod sebe od koncové čáry ale nenašla žádného z jeho spoluhráčů.
66
Do stuttgartské šestnáctky teď chodí jeden centr za druhým Petersen na další z nich nedosáhl.
66
Ekiciho centr z pravé strany zaplul do Ulreichových rukavic.
65
Stuttgart by pravděpodobně ze všeho nejvíce potřeboval okysličit hru a tak je jen otázkou, kdy Bruno Labbadia sáhne po prvním střídáním. S jeho stylem to ale v nejbližších minutách nebude.
64
Gentner v postavení mimo hru.
64
Hunt v postavení mimo hru.
63
Nešťastný hlavně pro to, že dnes udělal, co bylo v jeho silách a dvakrát inkasoval po chybách svých spoluhráčů.
63
Ekiciho centr z volného kopu ale Stuttgart s klidem odvrátil. Míč se pak ještě do domácí šestnáctky vrátil, nešťastný Ulreich jej ale s klidem zachytil.
62
Werder navíc usilovně pracuje na tom, aby přidal třetí branku.
61
Řada je tak opět na Stuttgartu, jenž možná ještě více lituje toho, že sudí Perl neodpískal penaltu po Sokratově hře rukou v pokutovém území.
60
Werder právě vstřelil branku!
Tak jsem se soudem unáhlil a tímto se AARONU HUNTOVI omlouvám. Záložník Werderu byl prakticky celou hodinu neviditelný, teď ale zužitkoval přihrávku Petersena po hrubé chybě Kvista, jenž se nechal velmi hloupě obrat o míč ve středu pole. Hunt pak po Petersenově přihrávce šel sám na Ulreicha a utaženým přízemním pokusem na zadní tyč vrátil severoněmeckému celku vedení.
60
Jenomže Hunt dnes obul impotentní kopačky a bez jakýchkoli emocí překopl branku.
59
To ale již neplatí, protože teď přiťukl míč před šestnáctkou De Bruynemu a toho fauloval Niedermeier. Všemu ale předcházelo skvělé čtení hry a bojovnost Petersena.
58
Werder je momentálně hodně pasivní a Stuttgart se nadále snaží jej překvapit rychlou souhrou. Petersen na hrotu hostí je naprosto utopený.
57
Gentnerův centr na malé vápno vypadal velmi nebezpečně, Mielitz ale svým vyběhnutím a následným zásahem nepřipustil, aby se Ibišević či Harnik dostali k míči.
56
Stuttgart to v posledních okamžicích zkouší rychlými pasy dopředu, jeho krajní záložníci je ale většinou před koncovou čárou nedostihnou.
55
Záložní trojice Harnik - Torun - Traoré je stále tím nejdůležitějším, co Stuttgart na trávníku má a Werder s nimi má velké potíže.
54
Hra plynule pokračuje. Avšak, pokud utkání skončí nerozhodně či když Stuttgart prohraje, jistě bude hlavního arbitra z mnohého vinit.
53
To vypadá na velkou chybu sudího Perla! Podle všeho se Sokratis položil Gentnerovi do cesty tak nešikovně, že jeho pravá ruka v šestnáctce zastavila míč.
52
Stuttgart navázal nepovedeným pasem Boky z volného kopu.
51
Po padesáti minutách hry tak máme srovnáno a začínáme znovu.
50
Stuttgart právě vstřelil branku!
Toto autové vhazování se ale ukázalo jako nesmírně podstatné. Harnikův centr byl sražen jen před IBRAHIMU TRAORÉHO, který se krásně nártem opřel do míče a s trochou štěstí přehodil Mielitze.
50
Harnik si dal přes Sokrata jeden skok plavmo po odehrátí míče, vše vyvrcholilo autovým vhazováním.
49
Druhý poločas začal stejně nenápaditou hrou, kterou skončil ten první.
48
Sudí Perl opět přerušil hru kvůli Petersenovi. Ten nám toho zatím v utkání příliš nepředvedl, přesto mohl být po druhé žluté kartě vyloučen.
47
Následný útok hostí byl zakončen jen do Ulreichových rukavic.
46
Zajímavá akce Stuttgartu začala u Ibiševiće, jenž do šestnáctky vyslal Harnika, který patičkou připravil míč Traorému, který se o něco podobného pokusil také, ke Gentnerovi ale míč neprošel.
46
Začal druhý poločas.
Málokdo by po úvodu utkání, kdy měl Stuttgart územní převahu, čekal takovýto poločasový výsledek. Inu, realita je taková. Domácí svůj tlak nevyjádřili ani sebemenší gólovou příležitostí a tak přišla řada na Werder. Ten několikrát ztroskotal na výborném Ulreichovi, jehož ve 24. minutě po ráně De Bruyneho zachránila i jeho pravá tyč. To vše ale platilo do 34. minuty, kdy výborných deset minut z pohledu hostí korunoval šťastným gólem Mehmet Ekici. Druhý poločas by měl začít cca v 16:32.
45+1
První poločas skončil.
45+1
Niedermeier dal velmi špatnou malou domů Ulreichovi, jenž sice stihl míč odkopnout, pak ale absolvoval velmi tvrdý střet s Nilsem Petersenem, jenž si za to vysloužil žlutou kartu.
45
Na Torunův centr se nejvýše vyšrouboval Harnik, byl ale v záklonu a bokem k brance, takže její břevno nakonec přestřelil.
44
Ignjovského faul na Gentnera dává Stuttgartu další nadějnou standardní situaci.
43
Werder drží míč na útočné polovině, kde by nejraději už strávil celé utkání.
42
Traoré svým centrem výborně přetáhl hru za všechny obránce Werderu a vyzval k hlavičce Harnika. Ten se sice do vzduchu zavěsil, Mielitz ale jeho pokus stáhl do rukavic a zamezil v případné dorážce Ibiševićovi.
42
Řada odrazů v šestnáctce Werderu nakonec pro hosty skončila dobře - pouze autovým vhazováním domácích.
41
Volný kop Stuttgartu ze zajímavé pozice.
40
Hra Stuttgartu je ale i nadále bez nápadu. Werder se pravděpodobně spokojil s jednobrankovým náskokem a bude si jej chtít udržet alespoň do konce poločasu.
39
Stuttgart vymyslel pohlednou kombinaci před brémskou šestnáctkou, zakončující Ibišević ale mírně selhal a ještě ke všemu mu byl odmáván a následně i odpískán ofsajd.
38
Konečně jsme viděli zakončení i od Petersena, jeho hlavička po centru Ekiciho z levé strany ale neměla gólové parametry.
37
Hosté navíc stáhli obranu a brání ve větším počtu hráčů.
36
Stuttgart tak korunoval jen špatnou desetiminutovku ze svého pohledu a teď to s návratem do utkání nebude mít vůbec jednoduché. Werder je rozjetý a nevypadá to, že by chtěl sundat nohu z plynu.
35
VfB si ale o gól velmi dlouho koledovalo a současný stav je jen logickým vyústěním předchozích minut.
34
Werder právě vstřelil branku!
Stuttgart nakonec nápor nevydržel. Jeho obránci se rozestoupili, De Bruyneho centr našel na penaltě MEHMETA EKICIHO, jenž velmi šťastným zakončením vstřelil svou první branku v sezoně.
34
Ibišević v postavení mimo hru.
33
Werder se ale při něm nedostal za přední tyč.
32
Neuvěřitelný Ulreich! Míč se odrazil v šestnáctce k Junuzovićovi, jenž okamžitě vypálil, Ulreich už padal na druhou stranu, přesto za sebou ještě nechal levou ruku a tou ještě míč zázračně vytáhl. Niedermeier pak pro jistotu zahrál na rohový kop.
31
Traoré v postavení mimo hru. Škoda pro Stuttgart, neboť si stačilo jen pohlídat hranu a Traoré mohl jít sám na Mielitze.
30
Nejblíže gólu ale byl Elia, jenž se zapomněl na levé straně, odkud dostal přihrávku do prázdné branky! Nizozemský záložník ale i pod tlakem padajícího Sakaje v jasné šanci selhal a síť trefil jen z boku.
30
Ačkoliv je Stuttgart aktivnější, stále si nevypracoval střeleckou příležitost. A to ani po této standardní situaci.
29
Stuttgart se nedomluvil po De Bruyneho centru z volného kopu a měl dost štěstí, protože Ibišević vyhlavičkoval volej Elii před brankovou čárou!
28
Traoré ale svým centrem nenašel nikoho ze spoluhráčů.
27
Elia přišel velmi pozdě do souboje s Torunem a hra musela být přerušena. Volný kop Stuttgartu od postranní čáry ze vzdálenosti nějakých osmadvaceti metrů.
26
První žlutá karta patří Ibrahimu Traorému, jenž ve středovém kruhu sestřelil Ignjovského. Skoro to vypadalo, jako kdyby se Traoré domluvil s Gebre Selassiem a tímto zákrokem chtěl jeho konkurenta v boji o pozici pravého beka poslat ze hřiště.
25
Stuttgart to tentokrát na bližší tyči zvládl.
24
Po něm přijde ještě jeden roh.
24
Největší šance utkání patřila dosud nevýraznému De Bruynemu! Elia odcentroval z pravé strany na šestnáctku, kde nikým nehlídaný De Bruyne vypálil halfvolejem do levé tyče z jeho pohledu, od níž se k němu ještě míč vrátil, aby jej znovu vypálil na branku a tentokrát nechal vyniknout Ulreicha. Vše skončilo rohovým kopem.
23
Odkop od Mielitzovy branky.
23
Boka to velmi dobře myslel na Ibiševiće, toho ale na poslední chvíli předskočil Sokratis, jenž se ještě stačil rozčílit na své spoluhráče.
22
Ekiciho centr na přední tyči doletěl k Sokratovi, jehož hlavička zády k brance minula chráněný stuttgartský prostor.
21
Elia si z pravé strany dobře stáhl míč do šestnáctky, jeho rána ale byla sražena na rohový kop.
21
Například jako teď, když Mielitz musel ven z pokutového území a odhlavičkovat míč před Ibiševićem. Obrana Werderu si opravdu není příliš jistá sama sebou.
20
Defenziva Werderu ale často visí na vlásku.
19
Viděli jsme další zaváhání Ignjovského, toho ale dle sudího Perla fauloval Ibišević a následná táhlá rána Toruna zpoza šestnáctky tak přišla až po odpískání.
18
V obraně si neporozuměli Schmitz s Junuzovićem, jeho zpětnou přihrávku ale naštěstí před Ibiševićem zalehl Mielitz.
18
Do šestnáctky nebezpečně prošel Traoré, zvolil ale místo přihrávky po zemi centr, jímž nenašel ani jednoho z dvojice Ibišević - Harnik, přitom oba byli ve velice zajímavé pozici.
17
Stuttgart na útočné polovině.
16
Traoré v ofsajdu, tentokrát to Stuttgart může mrzet ještě více, protože by dával míč před prakticky prázdnou branku.
15
Werder sice ihned po rozehrávce ztratil míč, jenomže Stuttgart se nedomluvil při rozehrávce a tak mohl dopředu vyrazit Petersen, jenž přihrávkou pod sebe našel za velkým vápnem Ekiciho, jehož rána neměla naději na to, že by směřovala na branku.
15
Hra pokračuje, stoper Werderu na nohou a sám zahraje volný kop.
14
Stuttgart šel do situace tři na tři, sudí Perl ale k mírnému údivu všech zastavil hru kvůli Sokratovi, jenž ulehl na zem po zásahu Ibiševićova loktu.
13
Torun výborně našel Ibiševiće, ten obelstil Lukimyu, pak si nachystal míč na střelu, jenomže vracející se Ignjovski o něj nakopl míč a tak z toho nebude ani rohový kop.
12
Od začátku utkání je vidět, že hlavní sudí Günter Perl se bude snažit toto utkání co nejvíce pouštět. Zatím jsme příliš nedovolených zákroků neviděli.
12
Do šestnáctky prošel Ignjovski, při slalomu mezi soupeři si ale dal míč daleko od nohy a Boka nákopem o něj zařídil odkop od Ulreichovy branky.
11
Petersenovi se proti Tascimu nepodařilo zalepit míč, nakonec nezískal ani roh a míč tak připadl domácím.
10
Ibišević v postavení mimo hru.
9
Obrana Werderu si s ním tentokrát poradila lépe. Místo poraněného Toruna jej totiž zahrál Traoré.
8
Torun zatím předvádí skvělý výkon, tentokrát výborně zabojoval a získal míč ve středu pole, aby mohl do křídla vysunout Traorého, tomu se ale nepodařilo odcentrovat. Bude z toho alespoň rohový kop.
8
Sám Torun jej také rozehrál, Niedermeier na malém vápně nedoskočil a míč pouze lízl čelem.
7
Torun vybojoval první rohový kop pro Stuttgart.
7
Stuttgart se opět přesunul před Mielitze. Vždy z toho zatím bylo alespoň mírné nebezpečí pro brémskou branku.
7
Petersen v jasném postavení mimo hru.
6
Boka se u levé postranní čáry unáhlil se svým centrem a míč poslal pouze k Mielitzovi.
5
Werder se pokusil o první nápadnější útok, Sakai ale na pravém kraji obrany dobře zafungoval.
4
Gentner dostal podobně jako Harnik dostatek prostoru díky bojovnosti Ibiševiće, počkal si na náběh spoluhráčů a pak pod sebe na šestnáctku přihrál Traorému, jehož okamžitá rána zaplula jen do Mielitzových rukavic.
3
Stuttgart každopádně ukázal, kudy se bude v utkání ubírat jeho hra.
2
Ibišević poslal skvělý pas za obranu na rozběhnutého Harnika, ten se ale s ním nedokázal srovnat a s Mielitzem přehodil i brémskou brankou.
1
Stuttgart se po úvodním výkopu ujal míče, raději jej ale podržel na své polovině.
1
Utkání právě začalo.
Theo Gebre Selassie dnešní utkání začne na lavičce náhradníků.
Úvodní sestavy:

VfB Stuttgart: Ulreich - Sakaj, Tasci, Niedermeier, Boka - Gentner, Kvist - Harnik, Torun, Traoré - Ibišević.

Werder Bremen: Mielitz - Ignjovski, Lukimya, Sokratis, Schmitz - Junuzović - Hunt, De Bruyne - Elia, Ekici - Petersen.

Rozhodčí: Perl - Schalk, Emmer.
Ve Stuttgartu dnes budeme sledovat souboj dvou velmi nešťastných týmů. Stuttgart i Werder si letošní sezonu zcela jistě představovali jinak, než tak, že budou se ziskem pětadvaceti bodů po dvaceti kolech zápasit o jedenácté místo, které aktuálně patří Brémám.

Jestliže bychom v Bundeslize hledali tým, nad kterým se nejvíce vztahují mračna, tak by do této kategorie kromě posledních tří celků zcela jistě zapadl i Stuttgart, jenž v novém roce zlomil hned několik nelichotivých rekordů. Poprvé po třinácti letech zahájil jaro nulovou úspěšností ve třech zápasech a kromě toho poprvé od roku 1987, kdy prohrál sedmkrát v řadě, nebodoval ve čtyřech zápasech po sobě. Soudě dle historických statistik by ale těmto negativním sériím mohl být konec - VfB totiž s Werderem prohrálo jen v jednom z posledních šesti utkání.

Švábský celek navíc mohou těšit dva významné návraty do sestavy. Georg Niedermeier se již zotavil ze svého zranění a měl by nahradit Felipeho ve středu obrany, trest pak vypršel Martinu Harnikovi, jenž zaujme místo na pravém křídle, odkud vystrnadí Tunaye Toruna.

Werder si v posledním kole výrazně zlepšil náladu. V dalším duelu trápících se mužstev díky dvěma pozdním gólům nejlepšího týmového střelce Nilse Petersena srovnal se zemí Hannover a po čtyřech zápasech opět poznal, jak chutná vítězství. To ale z jistého úhlu pohledu může pro tým od řeky Weser být i dosti odstrašující zjištění - vždyť Schaafův tým od listopadu 2011 nedokázal zvítězit více než dvakrát v řadě. Mnohem důležitějším faktorem se ale dnes zdá být domácí prostředí pro Stuttgart, neboť Werder letos vyhrál venku jen dvakrát - ve Freiburgu a Sinsheimu, tedy na trávnících jedněch z nejhorších týmů v domácím prostředí. Na druhou stranu, Stuttgart je týmem venkovních zápasů - v tabulce těch domácích se totiž nachází až čtvrtý od konce.

Již zmiňovaný Thomas Schaaf před tímto zápasem bude řešit hned několik změn v sestavě, pro českého fanouška ale bude zcela nejdůležitější situace kolem Thea Gebre Selassieho - toho pro utkání s Hannoverem nahradil na pravém kraji obrany Aleksandar Ignjovski a jak utkání skončilo, již všichni dobře víme.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.
7. kolo
Tabulka 2019/2020
Z V R P Skóre B
1. Mgladbach 7 5 1 1 15:6 16
2. Wolfsburg 7 4 3 0 10:4 15
3. Bayern 7 4 2 1 20:8 14
4. Lipsko 7 4 2 1 15:7 14
5. Freiburg 7 4 2 1 15:7 14
6. Schalke 7 4 2 1 14:7 14
7. Leverkusen 7 4 2 1 12:8 14
8. Dortmund 7 3 3 1 19:11 12
9. Frankfurt 7 3 2 2 11:10 11
10. Hertha Berlin 7 3 1 3 12:12 10
11. Werder 7 2 2 3 12:16 8
12. Hoffenheim 7 2 2 3 6:11 8
13. Mainz 7 2 0 5 7:17 6
14. Augsburg 7 1 2 4 8:19 5
15. Düsseldorf 7 1 1 5 9:14 4
16. Union Berlin 7 1 1 5 6:13 4
17. Köln 7 1 1 5 5:16 4
18. Paderborn 7 0 1 6 9:19 1
Články odjinud