Pro dnešek je to z Bundesligy vše. Děkujeme Vám za pozornost a užijte si i poslední podzimní kolo nejvyšší německé soutěže.
Je za námi zajímavé utkání, které končí asi zaslouženou remízou. Hosté byli v zápase více v držení míče a možná měli i více vyložených šancí, ale fotbal i všechny další sporty jsou o gólech, které dnes padly po jednom na každé straně.
90+3
Po rohu už přišla pouze střela vysoko nad.
90+2
Alespoň roh ještě domácí budou mít.
90+2
Djakpa trefil Callsen-Brackera do ruky, ale penalta to nebude! Správný výrok sudího, protože hostují obránce měl ruku u těla a snažil se uhýbat míči.
90+1
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Tobias Werner, přichází Marcel de Jong.
90+1
Po faulu hosté přicházejí o nadějně se vyvíjející šanci.
90
Nastavují se dvě minuty.
90
Djakpa ostře poslal k zemi Hahna a hned vznikla velká strkanice, kterou musel řešit hlavní sudí.
89
Publikum píská, hosté drží míč a kombinují. Přesně tak to vypadá na hřišti.
88
Defenzivní střídání domácích. Stažením Josela už asi definitivně rezignoval domácí kouč na nějaký pokus dát ještě gól.
88
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Joselu, přichází Marvin Bakalorz.
87
Werner se ujal rozehrávky rohového kopu, která nebyla úplně podařená. Následně zakončil dobře ani Vogt.
86
Rohový kop pro hosty.
85
Baier skvostným centrem našel v běhu Arkadiusze Milika, který šel zcela sám na branku, ale neudělal to vůbec dobře. Nechal se doběhnout a navíc nezakončil dobře.
Dnešní utkání sleduje 46 400 diváků.
83
Ani jeden z týmů výrazněji netlačí ten druhý. Remíza by dnes byla asi zasloužená.
81
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Raúl Bobadilla, přichází Arkadiusz Milik.
80
Nakonec se hosté dostali až před Trappovu šestnáctku, kde však úřadoval i pozorný Anderson.
80
Hosté rozhodně dopředu nespěchají...
79
Schwegler nyní zkusil hokejovým způsobem zastavit hosty při zakládání útoku. Jeho počin oceněn žlutou kartou.
78
Hosté zatím nejsou nuceni nějak měnit sestavu. To na domácí straně se možná dočkáme příchodu Václava Kadlece.
77
Vogt dobrým dlouhým pasem vyslal dopředu Verhaegha, který ale nedokázal přejít přes obránce.
75
Obrana Frankfurtu nyní pozorná a nepustila Augsburg do útoku.
74
Hahn se nedokázal prosadit hned mezi triem bránících hráčů.
74
Sebastian Rode nyní potrestán žlutou kartou, ale spíše za řeči než za předvedený zákrok.
73
Míč nyní doputoval až k Trappovi, který ho uvede do hry.
72
Na druhé straně se rýsovala též dobrá možnost, ale tentokráte se píská hra rukou.
71
Halil Altintop se dostal do velké šance, jenže se ocitl také v ofsajdu.
71
Klavan už na hřišti a byl přivítán hodně hlasitým pískotem a stejně tak každý jeho dotyk s míčem.
70
Na trávníku skončil v bolestech Klavan, po souboji to vypadá na potíže s kolenem.
68
Domácí se snaží o aktivitu, ale zatím bez výsledku.
66
Schröck se v posledních minutách stává stále výraznějším hráčem směrem do ofenzivy, ale ne a ne se prosadit.
65
Schröck byl faulován, jenže s ponechanou výhodou se nepovedlo dobře naložit.
64
Na druhé straně rychlý kontr, který přináší Eintrachtu výhodu rohového kopu.
63
Djakpa to udělal skvěle, dokázal se před Hahna dostat celým tělem a udržel míč.
63
Klavan se pokoušel založit rychle útočnou akci Augsburgu, ale byl faulován.
62
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Johannes Flum, přichází Alexander Meier.
61
Frankfurt momentálně má míč ve svém držení ovšem na polovině hřiště.
60
Hodina hry je za námi a pomalu se nám blíží závěr zápasu, ve kterém ani jeden tým v sezóně moc gólů nedává.
60
Augsburg se zatím dostává více do útočných příležitostí, ale zatím nic z toho.
59
Schröck hraje dnes opravdu dobré utkání, ale tentokráte se mu úplně nevedlo při založení útoku.
57
Altintop měl trochu prostoru při přebírání přihrávky, jenže přesná přihrávka ne a ne přijít.
56
Augsburg přišel o míč, ale ani Frankfurt není směrem dopředu zatím nijak výrazně nebezpečný.
55
Standardní situace v podání Ausburgu? To je škoda slov a ani teď to nebylo jiné.
54
Standardní situace pro Augsburg.
53
Obrovská šance Augsburgu! Zambrano pochybil a hned tu byla velká možnost na protiútok, který však nedokázal zakončit Hahn. Tomu chyběly tak dva kroky.
52
Werner se pokusil projít středem hřiště k zakončení, které však nebylo podařené.
51
Zaplněná Commerzbank-Arena zatím sleduje vyrovnanou partii, momentálně však u míče více hráči Augsburgu.
50
Baier nechalo míč Ostrzolkovi, který centrem do pokutového území nikoho nenašel.
49
Djakpa nejprve skončil na zemi, ale následně i Bobadilla.
49
Domácí obránci nedávají Altintopovi moc prostoru a útoky hostů jsou tak poloviční.
48
Domácí mají momentálně míč v držení, ale museli se stáhnout až na vlastní polovinu.
47
Zajímavá možnost pro domácí, ale nakonec nedošla zakončení.
47
Domácí to ale nevyřešili dobře a ze standardní situace nakonec nebylo nic.
46
Ztráta míče a domácí budou mít navíc k dispozici standardní situaci.
46
Hosté rozehráli výkopem druhý poločas, který začínají oba celky v totožných sestavách jako dnešní utkání.
46
Je za námi první poločas zajímavého utkání mezi patnáctým a osmým týme tabulky. Hosté se ujali zaslouženého vedení díky Bobadillovi, teprve poté začali hrát hodně ofenzivně i domácí a dočkali se po deseti minutách vyrovnání. Druhý poločas nám slibuje znovu zajímavou podívanou.
Druhý poločas začne přibližně ve 21:31.
45
Poslední minuta v plném proudu, ale už se asi ničeho zajímavého nedočkáme.
44
Oba týmy už se snaží dohrát poločas za současného stavu.
43
Ani jeden z týmů už teď nikam spěchat nebude.
42
Frankfurt právě vstřelil branku!
Frankfurt se do toho v posledních pěti minutách pořádně obul a dočkává se zasloužené odměny v podobě vyrovnávacího gólu, který dává po několika odrazech JAN ROSENTHAL.
41
Neuvěřitelným zákrokem drží Hitz Augsburg ve vedení! Djakpa se nerozmýšlel a posla míč do pokutového území, kde jeden ze spoluhráčů pálil přímo, ale Hitze se tam vrhl a zastavil míč.
40
Schwegler byl poslán na trávník Vogtem, který se nemůže divit žluté kartě v ruce sudího Weinera.
40
Frankfurt se snaží, ale další nepovedená akce a bude se kopat pouze od branky.
36
Hodně ostře zajel Zambrano do Altintopa, ten končí na zemi.
35
Augsburg se dostal do zaslouženého vedení. Zatím je výrazně lepší.
34
Následný rohový kop už byl lahůdkou pro gólmana Augsburgu.
33
Mohlo být rázem vyrovnáno, ale domácím se nepovedlo v obrovské šanci překonat gólmana Hitze.
32
Augsburg právě vstřelil branku!
A je tu první trefa v podání hostů. Centrovaný míč Verhaegha do pokutového území posunul hlavou jeden z domácích obránců na nohu RAÚLA BOBADILLY, který otevírá skóre.
31
Hahn neměl komu nahrát, a tak to musel vzít na sebe. Jeho pokus se nakonec s úspěchem nepotkal.
30
Bobadilla se dokázal protáhnout až do pokutového území, ale tam upadl. Penalta se nepíská.
29
Augsburg se zatím jeví jako aktivnější tým, ale nedokáže to zatím prokázat střelou na Trappa.
27
Hitz dlouhým výhozem založil útočnou akci pro svůj tým, ale obrana Eintrachtu byla pozorná.
26
Frankfurtu se rozehrávka zadrhla, ale nakonec přeci jen došlo na míč směřující do vápna, ale přímo do náručí Hitze.
25
Velice zajímavý pokus v podání hostů, konkrétně střílený centr Hahna, který se však neujal.
24
Druhá rozehrávka byla už daleko lepší, ale nakonec vyústilo jen ve střelu Ostrzolka vysoko nad.
23
Roh nebyl rozehrán dobře, ale Augsburg si to zopakuje.
23
Poprvé uvidíme v zápase rohový kop, který budou zahrávat hosté.
22
Hosté nerozehráli dobře a ztratili míč, ale to samé se stalo prakticky vzápětí i na druhé straně.
21
Zbytečný zákrok Schröcka, který tak ponechá míč v držení Augsburgu.
21
Nakonec dlouhé handrkování mezi hráči a sudím skončilo, ale domácí ze standardní situace nic nevytěžili.
20
Dohady po odpískané ruce Ostrzolka. Bylo to hodně přísné.
19
Na druhou stranu se řítil také poměrně zajímavý útok, který nakonec pro Trappa ohrožení neznamenal, jelikož je pískán faul.
18
Klavan udělal při bránění chybu a pustil do velice zajímavé akce Josela, který si balón natáhl na střed, ale nakonec nepřišla přesnější rána.
17
Konečně zajímavější akce posledních minut. Dlouhý nákop dokázal zpracovat Altintop a po narážečce s Wernerem u něj hosté zůstanou, i když to bude autové vhazování.
16
Ofsajd i na druhé straně. Momentálně kombinace obou týmů trochu bez šťávy.
15
Nákop domácích končí odmávaným ofsajdem. Poslední minuty jsou tak trochu ospalé.
13
Hra je nyní trochu opatrná. Nikdo se zatím výrazněji dopředu nežene.
11
Rozehrávky standardní situace se ujal překvapivě Bobadilla a nakonec nevymyslel vůbec nic.
10
Standardku si budou moci vychutnat i hosté po faulu Flum, který je oceněn žlutou kartou.
9
Kapitán Frankfurtu Schwegler se ujal rozehrávky standardní situace, ale jeho řešení bylo hodně špatné.
8
Daniel Baier poměrně ostře šel do souboje a následně zahrál rukou. První žlutá karta.
8
Baier zahrával volný přímý kop, ale hlavička Hahna posílá míč pouze do autu.
7
Po vlastním útoku museli hosté rychle zpět, ale útok Eintrachtu se zadrhl.
6
Parádní akce v podání Augsburgu. Po levé straně míč zatáhl Werner a poslal centr do pokutového území, kde se však nepovedlo Altintopovi lépe zpracovat míč.
5
Jenže ani domácím nakonec není přáno a přesnějšího zakončení se nedočkali.
5
I domácí se nyní derou do útoku a byli pozastaveni faulem.
4
Hosté se vrhli do útoku a Bobadilla udělal v pokutovém území poměrně slušný rozruch! Nebylo daleko ani k pískání pokutového kopu.
3
Momentálně jsou u míče hosté, kteří jsou ale zatlačeni do defenzivy.
2
Z pravé strany přiletěl centr před Hitze, který musel krotit nadvakrát míč v rukavicích.
2
Důrazným způsobem šel za míčem Bobadilla. Jeho počínání vyhodnoceno jako nedovolené.
1
Úvodní výkop měli domácí hráči, kteří se ihned pokoušejí útočit.
1
Hráči obou týmů přicházejí na hrací plochu.Domácí kotel si na úvod přichystal fantastické choreo!

Eintracht Frankfurt: Trapp – Jung, Zambrano, Anderson, Djakpa – Schröck, Rode, Rosenthal, Schwegler (C), Flum – Joselu.

Náhradníci: Wiedwald – Oczipka, Inuj, Barnetta, Meier, Bakalorz, Kadlec.
Trenér: Armin Veh.

FC Augsburg: Hitz – Verhaegh (C), Callsen-Bracker, Klavan, Ostrzolek – Hahn, Vogt, Baier, Altintop, Werner – Bobadilla.

Náhradníci: Manninger – Reinhardt, Hong, Holzhauser, de Jong, Milik, Mölders.
Trenér: Markus Weinzierl

Rozhodčí: Weiner – Ittrich, Henschel.
Poslední vzájemné zápasy

Oba celky spolu hrály naposledy v loňské sezoně a z vítězství se vždy radoval domácí tým. Nejdřív vyhrál Frankfurt 4:2, ale odvetu v Augsburgu zvládli lépe domácí, kteří vyhráli 2:0.
FC Augsburg

Hostující celek je na tom zatím o poznání lépe. Augsburg zatím vybojoval 23 bodů a nachází se na slušném osmém místě. Hosté zatím dokázali sedmkrát vyhrát, dvakrát remizovali a sedmkrát prohráli, to vše při skóre 20:24.

Na hřištích soupeřů odehrál FC Augsburg osm zápasů a dvakrát dokázal vyhrát. Jednou remizoval a pětkrát prohrál.

Eintracht Frankfurt

Domácímu týmu se ale v podzimní části vůbec nedaří. Na svém kontě má po šestnácti zápasech pouhé tři výhry, pět remíz a osm porážek. Eintracht je tak až na 15. místě.

Na domácím hřišti odehrál Frankfurt sedm zápasů, ale ani jednou nedokázal vyhrát! Pouze třikrát remizoval a čtyřikrát prohrál, dočká se konečně dnes proti Augsburgu?

Leverkusen – Frankfurt 0:1
Frankfurt – Hoffenheim 1:2
Hannover – Frankfurt 2:0
Frankfurt – Schalke 3:3
Mainz – Frankfurt 1:0
Zdravím všechny příznivce kopané. Bundesliga má na programu poslední podzimní kolo a my budeme sledovat úvodní duel mezi Frankfurtem a Augsburem. Mírným favoritem tohoto zápasu je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.