Střely mimo: 10:2
Rohy: 3:2
Fauly: 18:22
Držení míče v %: 58:42
Je hotovo. Hráči Wolfsburgu nakonec berou tři body, když dokázali ve druhém poločase průběh totálně otočit a zlomit. Eintracht je hodně smutný v závěru přišel alespoň o bod, přičemž ho mohl i vybojovat. Proti byl však domácí brankář. Radost tak musí mít Naldo, jehož pumelice neměla chybu. Nádherný kousek do sbírky a výhra pro mírného favorita utkání. Nicméně tým Václava Kadlece odehrál dobrý zápas, možná si i remízu zasloužil, ale takový je fotbal.
90+1
Mohlo být vyrovnáno, ale fantastický Grün vytáhl hlavičku Joselu, která šla do horních pater brány. Obrovská šance pro Frankfurt, který pak zahrával i roh, ale už se nic nestane. Blíží se konec zápasu.
90
Přesně o dvě minuty. Rozhodčí Gagelmann mnoho nepřidává..
90
Už se hraje poslední minuta zápasu, který se o něco málo nastaví.
89
Wolfsburg právě vstřelil branku!
Tak to byla paráda. Do hitparády německé Bundesligy se zapíše brazilský fotbalista NALDO. Jeho bombu snad ze čtyřiceti metrů neměl Trapp šanci vyrazit. Šla přesně do levé šibenice a ještě s pomocí tyče skončila v síti. Nádherná branka, která možná rozhodne o celkovém osudu tohoto duelu.
87
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Tranquillo Barnetta, přichází Marc Stendera.
85
I když akce se urodila na druhé straně, ale končí velice rychle. Aigner v ofsajdu.
84
Rosenthal se dopustil útočného faulu, hosté se musí zase vrátit do obrany a pozorně hlídat soupeře.
83
Zahrával ho Rodríguez, který sice našel Nalda, ale tomu hlavička vůbec nesedla.
82
Djakpa špatně odhadl situaci a rozehrál přímo na kopačky střídajícího Ochse. Ten se vydal na dlouhou cestu a nakonec i vypálil. Jeho rána byla sražená na rohový koů.
81
Žlutou kartu dostává Jan Rosenthal (Eintracht Frankfurt).
81
Ještě deset minut do konce poločasu, oba týmy nechtějí dělit bodík. Snaží se vybojovat tu druhou dost možná rozhodující branku.
80
Standardku rozehrál kapitán Naldo a nebyla to vůbec špatná rána. Šla doprostřed a zhruba půlmetřík nad. Trapp ji kontroloval.
79
Žlutou kartu dostává Carlos Zambrano (Eintracht Frankfurt).
79
Trestný kop pro Wolfsburg, Trapp musí být ve střehu.
78
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Ivan Perišić, přichází Patrick Ochs.
76
Eintracht nehraje v těchto fázích zápasu vůbec špatně, solidně napřaženo měl Barnetta, jehož pumelice šla dobře na bránu, jenže trefila zadní část těla Aignera. Ten tak v podstatě pomohl obraně Vfl zabránit druhému gólu.
75
Další podivný moment, ve vápně zahrál rukou domácí Naldo, ale pokutový kop se nepíská.
74
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Martin Lanig, přichází Václav Kadlec.
73
Ještě před rohem, který bude kopat Frankfurt se bude střídat. Připraven je Václav Kadlec, jenž zasáhne do hry.
71
Žlutou kartu dostává Ricardo Rodríguez (VfL Wolfsburg).
71
Hosté však přidali na vyšší rychlostní stupeň a teď jsou zase nastěhovaní u Grünovy brány.
70
Začínáme tak zcela od začátku, domácí si za tu snahu vyrovnání zasloužili. Nicméně trochu ten obrázek kazí neuznaná branka Joselu, která měla pravděpodobně platit. Na druhou stranu sporný moment byl i na opačné straně.
69
Už je vyrovnáno, gól tentokrát platí. IVICA OLIĆ si naběhl na centr, který na něj mířil na malé vápno a jen taková lehká teč změnila směr dráhy letu míče a Trapp se nestihl přesunout. Asistence: Kevin de Bruyne.
68
Žlutou kartu dostává Johannes Flum (Eintracht Frankfurt).
68
Každopádně se hraje dál za stavu 0:1. V útoku domácí.
67
Rozhodně zajímavé situace na obou stranách, které se ještě budou nějakou dobu rozebírat.
65
A další možná chyba. Joselu se dostal do náběhu za obranu a přízemní střelou překonal padajícího Grüna. Radost však byla zbytečná, pískán ofsajd. A dle všeho to postavení mimo hru nebylo ani náhodou.
64
Diváci jsou ve varu, stejně tak hráči Wolfsburgu, kteří reklamují míč za brankovou čárou. Přetažený centr poslal na Trappa domácí Arnold a možná to bylo trochu podceněné, ale gólman Eintrachtu notně zaváhal. S míčem přešel za brankovou čáru, ale rozhodčí v této těžké situaci usoudili, že nebyl míč za lajnou celým svým objemem.
63
Střídající Caligiuri se uvedl hned svou první akcí. Centroval na zadní tyč, kde byl Olič a nebezpečně vypadající akci musel utnout obránce Jung odkopem na roh.
62
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Bernard Malanda, přichází Daniel Caligiuri.
62
Stephan Schröck přeci jen nevydžel na hřišti, přeci jej ho to zranění musí limitovat.
61
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Stephan Schröck, přichází Jan Rosenthal.
61
Tak ne, Joselu trefil ve zdi nachystaného Oliče a domácí tým tuto situaci ubránil v klidu.
61
Budou se po delší době dít před Grünem věci? Barnetta vybojoval standardku těsně před pokutovým územím.
60
Dokumentuje to i nepřesný pas Arnolda do pokutového území, kde nebylo ani živáčka.
59
Máme za sebou téměř hodinu hry a bohužel úroveň duelu začíná víc a víc stagnovat. Kupí se velké množství nepřesností.
58
Dnešní utkání sleduje 28 000 diváků.
57
Do zakončení se teď dostal domácí Kevin de Bruyne, jeho slabou střelu Trapp bez problémů kryje.
56
V této části mače nesledujeme nikterak ofenzivní kopanou. Wolfsburg se stále jen těžce dostává za dobře pracující obranu Eintrachtu, který naopak hraje na rychlé brejky. Do útoku se tlačí spíše výjmečně.
55
Schröck je zpátky na hřišti, zatím je schopen pokračovat v utkání.
54
Stephan Schröck zůstává ležet na hřišti, jeden z protihráčů mu zdá se přišlápl kotník a nevypadá to vůbec dobře.
53
Prudký centr Arnolda bezpečně likviduje hostující obrana, která přehlavičkovala Oliče.
52
Naopak na druhé straně kopali domácí roh na krátko a de Bruyne byl zastaven nedovoleně. Bude z toho velice zajímavá standardní situace.
51
Ani Frankfurt nezůstává pozadu, nicméně jeho útočný výpad byl velice rychle zastaven.
50
Obraz hry se nemění ani ve druhém poločase. U míče jsou stále hráči Wolfsburgu, ale mají to těžké. Stále musí hrát do plných.
49
Co se nepovedlo Arnoldovi, to se nyní podařilo Oličovi. Jako buldok se protlačil na hranici vápna před dva hráče a napálil míč přímo na Trappa. Ten byl ve svém prostoru včas zaparkovaný.
48
Joselu přišel ve středu hřiště o míč a hned se Arnold tlačil do útočné akce. Chybná rozehrávka jeho tým znovu přibrdzdila v rozletu.
47
Druhé dějství začalo a vypadá to, že bez nějakých korektur v sestavách.

Držení míče v %: 64:36
Máme za sebou první část a hosté vedou zásluhou Aignera z jedenácté minuty. Ten stejný hráč měl i další dobrou šanci, když běžel sám na brankáře. Domácí však také nehráli vyloženě špatně. Nějaké šanci si vytvořili, jenže na Trappa nedokázali vyzrát. Tak tedy prozatím 0:1.
Druhý poločas začne přibližně v 16:32.
45+1
45+1
Tak se nakonec nevydařil a blíží se konec prvního poločasu.
45
Hraje se jedna minuta nad plán prvního dějství. Ještě budou hráči Vfl zahrávat roh. Zřejmě poslední akce tohoto poločasu.
45
Už se nám blíží konec prvního poločasu, dá se očekávat nějaké to nastavení za střídání a ošetřování.
45
Žádný problém pro Trappa, který uklidil míč do rukavic po centru Rodrígueze.
44
V závěru poločasu si hosté chtěli vybojovat roh, ale Aigner se dotkl míče jako poslední. Protesty jsou zbytečné.
43
Djakpa je dalším hříšníkem, to bylo spíš karate v jeho podání. Nemohlo to dopadnou jinak, dalo by se říct, že Bruyne jasně prohrál na ipon.
42
Žlutou kartu dostává Constant Djakpa (Eintracht Frankfurt).
42
No, nevypadalo to úplně zle. Centr Arnolda prošel na hlavičkujícího Oliče, který mířil nad bránu. Nacvičený signál domácích borců nebyl dotažen do konce.
41
Přesto pozor na Wolfsburg, Arnold si může napravit reputaci standardku ze zhruba pětadvaceti metrů.
40
Jako třeba u Arnolda, který chtěl možná trochu zbytečně nahrávat. Lepší volba by byla střelba, takhle to končí nepřesností.
39
Momentálně sledujeme takové hlušejší pasáže duelu, u obou týmů je vidět velké množství nepřeností.
38
Gustavo poslal k zemi jednoho z hostujících hráčů a rozhodčí ihned vytáhl kartonek žluté barvy.
38
Žlutou kartu dostává Luiz Gustavo (VfL Wolfsburg).
36
Ivica Olič si naběhl na prudký centr, ale na malém vápně se nedokázal trefit ideálně. Jen ho tak lehce tečoval hodně mimo bránu.
35
Deset minut do konce poločasu a u míče jsou hráči Vfl. Je jasné, že se s výsledkem snaží něco udělat. Naráží však na dobře připraveného soupeře.
34
Arnold se s tím snažil něco udělat, ale přihrát neměl komu. Nakonec to zkusil střelou z dálky, ale byla zblokovaná.
33
Eintracht dobře napadá rozehrávku, snaží se presovat. Zatím to vychazí.
31
Střely na bránu prozatím 3:2, v této statistice mohlo být srovnano, to však Joselu musel z voleje trefit zařízení.
30
Třicet minut za námi a stále sledujeme celkem pohledné utkání, kterému nechybí šance na obou stranách.
29
Teď měl Trapp velký kus štěstí. Na jeho bránu šel prudký a střílený centr Arnolda, který hostujícímu brankáři vypadl těsně před dobíhajího Perišiče z rukou a málem bylo vyrovnáno. Přesto se Trapp ještě stihl zorientovat a míč odrazit konečky prstů do bezpečí.
28
Dlouho to netrvalo a zase hrálo před bránou Frankfurtu. Střelu Perišiče zablokoval Zambrano, posléze přišel útočný faul.
27
Trappův dlouhý nákop zpracoval Barnetta a zakládá protiakci v podání Eintrachtu.
26
Nyní to nevypadalo úplně beznadějně, na centr Nalda si naskočil Bruyne a přestřeluje bránu.
25
Hraje se ve středu hřiště, domácí jsou znovu u míče, ale nějakou akci prozatím nevymysleli.
24
Stále je tak stav lepší pro hosty, kteří by body potřebovali jako sůl. Stále nejsou v pozici zachráněných týmů.
23
Centr Perišiče z trestného kopu dosedl na hlavičku Rodrígueze, který však zamířil přesně do rukavic Trappa.
22
Sledujeme zajímavý fotbal plný šancí a také emocí. Na hráčích Wolfsburgu je vidět takové to zdravé naštvání. Chtějí s tímto výsledkem něco udělat a co nejrychleji.
21
Obrovská šance také na druhé straně. Prostředkem hřiště se hnal na bránu Arnold a zkusil překvapit Trappa přízemní střelou k jeho pravé tyči. Těsně ji však minul.
20
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Timm Klose, přichází Robin Knoche.
19
Je to tak, Kloseho nahradí Knoche.
18
Vypadá to, že Klose bude muset být přeci jen vystřídán. U postranní čáry je už docela rušno.
17
Jeden se ihned mohl přetavit v druhou branku. Obrana domácích byla znovu jak ementál a Stefan Aigner si zopakoval akci, ve které byl úspěšný. Tentokrát však z horší koncovkou, neboť udělal brankáři kličku a ten jen dokázal vychytat.
16
Hosté dál pokračují v dobré hře a chtějí hrozit z brejků.
15
Míč prošel na Zambrana, který tedy vystrašil nervové pochody svých fanoušků a brankáře Trappa. Tělem na něj poslal takovou nečekanou malou domů, ale vše je nakonec zažehnáno, tedy z pohledu Eintrachtu.
14
Za takový šprajc už pár karet ve fotbale padlo, nicméně se pokračuje dál. Wolfsburg bude chtít odpovědět na špatný výsledek rohovým kopem.
13
Pro změnu Olič šel do ostrého souboje a byl odpískán šlapák. Mohlo se klidně žlutit.
12
Důležitou práci odvedl Barnetta, který vybojoval míč v souboji s Klosem. Ten se navíc zranil a diváci se domnívali, že se měl pískat faul.
11
Frankfurt právě vstřelil branku!
Šok pro domácí fotbalisty, kteří ale momentálně pořádali den otevřených dveří ve své obraně. Toho využil rychlým úprkem STEFAN AIGNER, jenž se dostal sám před brankářem a střelou po zemi ho lidově řečeno poslal na párek. Asistence: Tranquillo Barnetta.
10
Následně budeme sledovat standardku pro domácí fotbalisty, kteří se prozatím marně tlačí do nějakých akcí. Výjimku tvoři střela z dálky v podání Arnolda.
9
Domácí Arnold vybojoval ve středu hřiště míč a ihned ho exportoval na Trappovu bránu. Klidný a jistý zákrok.
8
Hosté ukázali, kudy by mohla vést cesta před obranu Wolfsburgu, ta si může vydatně oddechnout.
7
A ten nyní mohl sledovat první velkou šanci zápasu. Barnetta našel svým přesným centrem hlavu Laniga, který prostřelil Grüna, ale gól platit nemůže. Praporek sudího vyletěl do vzduchu jako šraňky.
6
Pokud jste sledovali minulé utkání Wolfsburgu, nedochytal ho brankář Benaglia, jenž se zranil. Dnes jej zastupuje právě Grün.
5
Centr Barnetty proletěl do vápna, kde však jeden z hostujících hráčů fauloval a bude se kopat od Grünovy brány.
4
Teď už operují s míčem hráči Frankfurtu, konkrétně Zambrano vybojoval standardku.
3
Zatím sledujeme opatrný začátek zápasu, u míče jsou o něco víc často hráči domácích.
2
Nebezpečný pas Oliče proletěl pokutovým územím a kousek chyběl Perišičovi, aby se dostal k hlavičce.
1
Rozhodčí Gagelmann zahájil toto utkání, ve kterém bohužel chybí jak Jan Polák, tak Václav Kadlec. Oba jsou pouze mezi náhradníky.
1
Za pár chvil začínáme, hráči nastupují za krásného jarního počasí na hřiště, kde je vítá zaplněný kotel ve Wolfsburgu. Atmosféra bude jako vždy parádní.

VfL Wolfsburg: Grün – Träsch, Naldo (C), Klose, Rodríguez – de Bruyne, Gustavo, Arnold, Malanda, Perišić – Olić.
Náhradníci: P. Drewes – P. Ochs, M. Schäfer, R. Knoche, D. Caligiuri, J. Polák, S. Kutschke.

Eintracht Frankfurt: Trapp – Jung (C), Zambrano, Madlung, Djakpa – Schröck, Lanig, Barnetta, Flum – Aigner, Joselu.
Náhradníci: F. Wiedwald – S. Celozzi, M. Kempf, J. Rosenthal, T. Inuj, M. Stendera, V. Kadlec.

Rozhodčí: Gagelmann – Anklam, Gorniak.
Rozhodčí:

Gagelmann – Anklam, Gorniak.
Vzájemný zápas:

Odehrál se 2. listopadu 2013 a Wolfsburg dokázal těsně vyhrát. Skóre otevřel už ve 2. minutě Bamba smolným vlastním gólem. Deset minut před poločasem vyrovnal Meier na 1:1, jenže to nakonec nebylo nic platné. V 82. minutě rozhodl Arnold a Vfl vyhrál 2:1.
VfL Wolfsburg:

Domácí neprožívali v poslední době nijak oslnivé období, ale už se zdá, že by menší krize mohla být zažehnána. V minulém kole přišla totiž důležitá výhra v Brémách 3:1. Před tím však dvě remízy a vysoká prohra doma s Bayernem 6:1 a předtím v Hoffenheimu dokonce 6:2.

Dnes se bude zároveň jednat o souboj dvou českých hráčů. Na jedné straně hraje útočník Václav Kadlec, na druhé pak Jan Polák. Jenže oba poslední dobou pouze střídají, tak uvidíme, zda se dostanou do základních sestav pro sobotní mač.
Eintracht Frankfurt:

Jedenáctý tým tabulky má doposud dvaatřicet bodů a v podstatě může hrát v naprostém klidu. Už by měl být mimo ohrožení sestupu. Mohou za to dvě poslední kola, která se týmu českého záložníka Václava Kadlece podařila.

Nejprve přišla vysoká výhra v Norinberku 5:2, o minulém víkendu se Frankfurt radoval před svým publikem po hubeném vítězství 1:0 nad Gladbachem.
Sportu zdar a fotbalu zvlášť. Hezké odpoledne, vítejte u sledování nejvyšší německé soutěže, která již nějaký ten pátek nese název Bundesliga. Dnes je na programu již 28. kolo a budeme sledovat pátý Wolfsburg a jedenáctý Frankfurt.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.