To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
A sudí Kircher končí tento zápas! Oba týmy se rozchází smírně po remíze 2:2, což je pro domácí jednoznačně ztráta, i vzhledem k průběhu zápasu. Augsburgu patřil první poločas, pak ale zřejmě zaúřadoval gól do šatny, který se hostům podařilo vstřelit ve druhé minutě nastaveného času v první půli. Ve druhém poločase se již nehrál tak dobrý fotbal, domácí jako by vypadli z role a když hosté vyrovnali v 70. minutě, mohl zápas dopadnout jakkoliv, rozhodnout mohlo kterékoliv mužstvo, leč, nepodařilo se.
90+4
90+4
A nechybělo mnoho, ve vápně hlavičkuje Piazón, který ale posílá míč pouze nad branku.
90+3
Ještě volný kop pro Eintracht, poslední šance na rozhodnutí zápasu.
90+2
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Carlos Zambrano, přichází Alexander Madlung.
90+1
Byť se nyní Pierre-Emile Højbjerg dostal ke střele zpoza vápna, míč ale hodně přizvedl, ten končí pouze nad brankou Eintrachtu.
90+1
Rozhodčí nastavuje dvě minuty, to není zase tolik času na to, aby se s výsledkem dalo ještě něco udělat.
90
Další faul, tentokrát ve středovém kruhu, rozehrávají hosté.
89
Pierre-Emile Højbjerg nasměroval míč do pokutového území, kde ale odkopává obránce Eintrachtu.
88
Hraje se ve středu hřiště, v závěru je zápas hodně nervózní. Faul hostů, domácí Pierre-Emile Højbjerg rozehraje volný kop.
87
Žlutou kartu dostává Pierre-Emile Højbjerg (FC Augsburg) zřejmě za zdržování hry.
85
Rohový kop Augsburgu, z levé strany. Míč směřuje do vápna Eintrachtu, kde si pro něho došel Trapp.
85
Carlos Zambrano nyní v poslední chvíli parádně odehrál míč před dotírajícím Či Tong-wonem.
84
Hosté neriskovali, rozehráli "na krátko". Poté však v podstatě odevzdali míč.
84
Volný kop Eintrachtu, ovšem téměř u půlící čáry.
83
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Raúl Bobadilla, přichází Nikola Durdič.
81
Domácí rozehráli volný kop z levé strany, ale celou akci přerušuje odpískaná ofsajd a v něm Bobadilla.
80
Klavan spolehlivě v obraně, domácí získávají míč a Manninger může vykopávat.
79
Trapp má míč ve své moci a vykopává na polovinu Augsburgu.
78
Další série zákroků doslova "na hraně", které sudí pouští. Ne tak ale již faul domácího Bobadilly.
77
V posledních minutách se více nehraje, než hraje, je to škoda, fotbal tím trpí.
75
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Tobias Werner, přichází Caiuby.
74
Odkop od branky Eintrachtu, Seferović si dělá pozici na polovině soupeře.
74
Žlutou kartu dostává Timothy Chandler (Eintracht Frankfurt).
70
Frankfurt právě vstřelil branku!
Chyba Altintopa ve středu hřiště, míč se dostává k ALEXANDERU MEIEROVI, který se dokázal prosadit, i přesto, že měl "na zádech" vracejícího se obránce a dvacet minut před koncem zápasu dává vyrovnávací gól.
70
Lucas Piazón si naskočil na dlouhý pas z pravé strany, těžký míč sice dokázal usměrnit, i přes snahu obránce domácího týmu, ale pokus to byl hodně nepřesný.
69
Závar ve vápně Augsburgu, Oczipka se tam snažil hlavičkovat, ale obrana domácího týmu včas zasáhla.
68
Míč však končí u Trappa, který na nic nečeká a rozehrává.
67
Odkop od branky Augsburgu, Altintop s Wernerem se snaží vybojovat míč na polovině Eintrachtu.
65
Domácí na své polovině, Seferovićovi je pískán útočný faul.
63
Zambrano chybuje, na polovině soupeře ztrácí míč, domácí mohou jít do brejku. Chtělo to ale přesnější pas.
61
Souboj v pokutovém území Eintrachtu, je tam pískán útočný faul domácím.
59
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Anderson Bamba, přichází Lucas Piazón.
58
Volný kop pro Eintracht, z levé strany, ve vzdálenosti zhruba pětatřiceti metrů, Maninger chytá.
57
Žlutou kartu dostává Dominik Kohr (FC Augsburg).
57
Volný kp rozehrál Tobias Werner, který to zkusil přímo na branku, ale míč končí v náruči Kevina Trappa.
56
Domácí postupují po levé straně, fauluje Aigner, volný kop pro Augsburg.
54
Alexander Manninger vystihl pas Timothy Chandlera, který směřoval míč z pravé strany před branku.
53
Rozehrál Či Tong-won, míč se dostal před pokutové území, obrana Augsburgu vystoupila a vystavila do ofsajdu Russe.
52
Rohový kop pro Eintracht, hosté rozehrají z pravé strany.
51
Ofsajdem končí také akce Eintrachtu, míč si bere gólman Manninger, který rozehraje.
50
A byť míč nakonec končí v brance Eintrachtu, bylo to celé zbytečné, Altintop věděl, že již předtím byl pískán ofsajd.
49
Dobrá práce obrany Augsburgu, která nyní nepustila soupeře do vápna, navíc podpořila rychlý brejk.
48
Marco Russ, byť obránce, se nyní zjevil ve vápně Augsburgu, kde si naskočil na pas z levé strany a byť míč zasáhl, ten končí pouze mimo branku.
46
Druhý poločas začne přibližně v 18:33.
První poločas končí vítězstvím domácího týmu, který měl téměř celou dobu hru pod svou kontrolou, což dokumentují nejen dva góly, vstřelené ze standardních situací. Hosté se těžko prosazovali, v podstatě pouze jediná vážná akce byla ta gólová, kdy v nastaveném čase snižoval Aigner.
45+2
45+2
A také hosté se prosazují ze standardní situace, STEFAN AIGNER se v malém vápně dostal k odraženému míči, který pohotově "uklidil" do branky, nepříjemný gól do šatny, z pohledu domácího týmu!
45+1
Dvě minuty se budou nastavovat. Diváci se zlobí po rozhodnutí sudích, kteří nyní odpískali faul domácímu Či Tong-wonovi.
45
Zambrano se hnal do vápna soupeře, přitom ale fauloval.
43
Další akce Eintrachtu končí neúspěchem, míč má znovu Manninger, který trochu zklidňuje spoluhráče.
42
Alexander Manninger bude vykopávat od své branky.
40
Poslední pětiminutovka první půle, míč mají domácí, kteří vhazují.
39
Každopádně hosté již rozehráli, z levé strany se snaží odcentrovat Anderson Bamba, ale nepovedlo se.
38
Carlos Zambrano faulován na polovině Augsburgu, drží se za břicho.
37
Augsburg právě vstřelil branku!
Jestli se něco hostům dnes nedaří, pak jsou to standardky soupeře, RAÚL BOBADILLA zůstal nikým nehlídaný na vzdálenější tyči, odkud skóruje, skluz obránce Eintrachtu již přišel pozdě.
36
Již se hraje, domácí získali standardní situaci na pravé straně, u pokutového území soupeře.
35
Faulovaný Tobias Werner musí být ošetřován.
34
Žlutou kartu dostává Carlos Zambrano (Eintracht Frankfurt) za faul ve středu hřiště, takový typický hokejový bodyček.
33
Ke střele se dostal zpoza vápna Oczipka, ale jeho pokus byl zablokován.
32
Rohový kop pro Eintracht, Či Tong-won rozehraje z pravé strany.
31
Altintop nyní mohl navýšit vedení domácího týmu, ale nejlepší okamžik ke střele prováhal, udělal zbytečnou kličku navíc a poté mu trojice obránců Eintrachtu zabránila vystřelit.
30
Je za námi první půl hodina hry, domácí vedou a v posledních minutách i přebírají aktivitu na své kopačky.
28
Pozor, míč končí v brance Eintrachtu, zakončoval Klavan, ale je pískán ofsajd, který pokud vůbec byl, tak byl hodně těsný!
27
Hosté faulují a domácím se tak nabízí volný kop.
25
Ale pozor, je tu rychlý brejk domácích, Kevin Trapp dokázal vyběhnout a míč vyrazit.
24
Domácí se ale opět v pohodě ubránili, u míče však přesto zůstali hosté.
24
Tentokrát rozehraje volný kop Bastian Oczipka.
23
Žlutou kartu dostává Jan-Ingwer Callsen-Bracker (FC Augsburg) za hraní rukou před vlastní šestnáctkou.
23
Ten rozehrál Či Tong-won, ale domácí se ubránili.
22
Marco Russ faulován na polovině Augsburgu, volný kop pro Eintracht.
21
Po gólu Augsburgu sledujeme vyrovnaný fotbal, míč převážně ve středu hřiště.
19
Žádné nebezpečí pro branku Augsburgu, domácí mají míč.
18
První rohový kop hostů, z pravé strany rozehrává Bastian Oczipka.
18
Střídání v sestavě Augsburgu je vynucené, Paul Verhaegh měl problém s pohybem, zřejmě nějaké svalové zranění.
17
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Paul Verhaegh, přichází Jan-Ingwer Callsen-Bracker.
15
Žlutou kartu dostává Haris Seferović (Eintracht Frankfurt).
15
Rohový kop Augsburgu, z levé strany směřuje míč do vápna, hosté odvrací.
14
Baier poslal parádní pas na Altintopa, který se dostává za obranu Eintrachtu, v cestě mu stál již pouze Kevin Trapp, který fantasticky nohou vyráží!
12
Po odkopu Manningera se k míči vzápětí dostávají hosté, kteří jsou opět na polovině Augsburgu.
11
Seferović za obranou Augsburgu snaží dosáhnout na míč, ale to se mu povedlo pouze špičkou kopačky, míč jde mimo branku.
9
Carlos Zambrano fauluje Altintopa a domácí tak rozehrají další volný kop.
8
Augsburg má aut na polovině Eintrachtu. Míč se ale vrací k Manningerovi, který bude vykopávat.
7
Domácí rozehráli volný kop z levé strany, míč se dostal k Altintopovi, který přihrál do vápna na RAGNARA KLAVANA, jenž dokázal dostat míč do branky.
5
To nebylo vůbec špatně sehrané ze strany Augsburgu, na hranici vápna se ke střele dostává Pierre-Emile Højbjerg, který ale branku Eintrachtu vysoko přestřeluje.
4
Marco Russ odehrál míč, směřující na Tong-wona raději na roh, domácí rozehrají z pravé strany.
2
Hosté vhazují z levé strany, na polovině Augsburgu.
1

FC Augsburg: Manninger – Verhaegh, Kohr, Klavan, Feulner – Højbjerg, Baier – Bobadilla, Altintop, Werner – Či Tong-won.
Náhradníci: Gelios – Parker, Callsen-Bracker, Schuster, Caiuby, Framberger, Durdič.

Eintracht Frankfurt: Trapp – Chandler, Zambrano, Bamba, Oczipka – Aigner, Russ, Hasebe, Inuj – Seferović, Meier.
Náhradníci: Wiedwald – Flum, Madlung, Piazón, Kittel, Medojević, Kinsombi.

Rozhodčí: Kircher – Kempter, Schiffner.
Eintracht Frankfurt
Eintrachtu se daří v této ligové sezóně příliš neprohrávat, aktuálně má na svém kontě sedm porážek, což je třeba je o jednu více, než má třetí Schalke! Devátý Frankfurt zahájil jarní část ligy nepříjemným debalkem 1:4 ve Freiburgu, což se vůbec nečekalo, již vzhledem k postavení obou týmu (Freiburg je předposlední). V posledním ligovém kole již Eintracht bodoval, a to na svém hřišti s druhým nejlepším ligovým týmem VfL Wolfsburg, když uhrál remízu 1:1.
FC Augsburg
Domácí mají parádní třízápasovou vítěznou sérii, když nejprve před Vánocemi zvítězili doma nad Mönchengladbachem 2:1, na což navázali na Nový rok, kdy doma porazili také Hoffenheim 3:1 a v posledním ligovém kole, které se hrálo v týdnu, dokázal Augsburg uspět i na hřišti Borussie Dortmund, kterou tak "uzemnil" v sestupových vodách. Augsburg se nyní pohybuje na pozicích, zajišťujících pohárovou Evropu, což před startem ligy čekal málokdo!
V dnešním utkání, v rámci dvacátého bundesligového kola, přivítá v SGL Areně v Augsburgu domácí FC AUGSBURG hostující EINTRACHT FRANKFURT. Utkání bude rozhodovat hlavní sudí Knut Kircher, kterému na čarách budou pomáhat Kempter a Schiffner.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.