Je dobojováno! Utkání mělo zcela jednoznačný průběh. Pokud Bayern v prvním poločase vlastnil převahu, v půli druhé svého soka naprosto rozcupoval. Postupně se prosadili Robben, Müller, Lewandowski a Götze. Hlavní sudí poté raději ukončil utkání již v devadesáté minutě, což byl vzhledem k hostujícímu rozpoložení vstřícný krok. Mnichov tak zdolal Hamburger vysoko 8:0. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 20:3
90
89
Hamburger se stále snaží o ofenzivní činnost, ovšem není mu to nic platné. Domácí jsou dnes zkrátka naprosto fenomenální.
88
Bayern právě vstřelil branku!
Domácí pokračují v ofenzivní smršti. MARIO GÖTZE dostal přihrávku na levou stranu velkého vápna, odkud se následně prosadil dělovou ranou ke vzdálenější tyči. Drobný poté jen nevěřícně kroutil hlavou, hostující lodivod sedí v těžkém zadumání.
87
Mario Götze a Robert Lewandowsku uháněli do přečíslení dvou na jednoho, které však druhý jmenovaný nevyřešil příliš šťastně, neboť přihrál nepřesně. Po následném odkopu si Neuer seběhl téměř do poloviny hřiště, což fanoušci kvitovali aplausem. Toto je zkrátka Manuel Neuer!
86
Jansen si chtěl obhodil Rafinhu, což se mu ale nepodařilo. Přesto po chybné rozehrávce Bayernu hosté pokračovali v ofenzivním snažení, které ale nemělo šťastného konce.
85
Pizzaro se tentokráte transformoval do role nahrávajícího, avšak jeho pas nikoho nenalezl. Hosté tak znovu míč pouze odkopli daleko od nebezpečné zóny. Je evidentní, že toho již mají více než dost.
84
Klid pro Hamburger ale již znovu neplatí, v zajímavé pozici hlavičkoval Pizzaro. Trefil však přesně rukavice připraveného Drobného, který dnes neprožívá příliš šťastné utkání.
83
Centr z levé strany hrací plochy pouze prolétl velkým vápnem Hamburgi. K ohrožení branky nedošlo. Hosté se poté alespoň na malou chvíli osvobodili.
82
Stále stejný obraz hry, veškerý děj se odehrává ve středu pole. Uvidíme, co ještě přinesou závěrečné minuty tohoto jednoznačného zápasu.
81
Utkání se již spíše dohrává, Bayern má balon ve své moci, avšak pohybuje se ve velké vzdálenosti od hostující svatyně.
80
Tentokráte se domácí v útočné fázi dopustili nedovoleného zákroku, a tak je nařízena rozehrávka pro Hamburg. Do konce základní hrací doby zbývá deset minut.
79
Opět se hosté vydali kupředu, nakonec pálil znovu Rudņevs. Takovými pokusy si ale na Neuera zcela jistě nepřijde. Domácí brankář bude znovu rozehrávat.
78
Lewandowski vypálil z uctivé vzdálenosti. O špatnou střelu nešlo, ovšem ofenzivní eso Bayernu poslal míč nad branku. Bude se tak pouze kopat od branky.
76
Rudņevs natáhl ke střele ze zhruba třiceti metrů. Pokus to nebyl vůbec marný, zamířil zhruba dva metry vedle pravé tyče. Neuer celou situaci raději jistil.
75
Druhý poločas se přechyluje do své závěrečné třetiny, přičemž domácí stále v poklidu kontrolují hru. Hamburger se prakticky vůbec nedostává na polovinu svého soupeře.
74
Jansen se dokonce dostal ke střeleckému pokusu, a to z hranice velkého vápna. Rána mu však vůbec nesedla, míč mezi tři tyče nezamířil. Následovat bude odkop od branky.
73
Ribéry bleskově zabíhal za obrany hostí, ovšem poté zazněla píšťalka pomezního arbtira, který spatřil postavení mimo hru. O rozehrávku se postará Jaroslav Drobný.
72
Hamburg se po dlouhé době dostává na polovinou svého soupeře, kde ale vybojoval pouze autové vhazování. Hnedle po něm o míč zase přišel. Domácí naprosto kontrolují hru.
71
Domácí kombinují na vlastní polovině, přičemž hosté působí poměrně odevzdaným dojmem. Ani aktivita napadání již není příliš vysoká.
70
Ze hřiště odchází Arjen Robben, kterého nahradí Claudio Pizzaro.
69
Debakl pokračuje. První střelecký pokus ještě Drobný vytěsnil, avšak na pohotovou dorážku FRANCKA RIBÉRYHO již neměl nárok. Hamburger by se již nejraději viděl v kabině.
67
Petr Jiráček velmi ostrým skluzem zajel do Gaudina, ovšem celá sitauce se obejde bez žluté karty či zdravotních neduhů. Rozehrávat bude Bayern.
66
Domácí střídají. Odpočinout si odchází Thomas Müller, kterého v poli nahradí Gaudino. Jak se tato změna projeví na hře Bayernu?
65
Alabův centr pouze prolétl velkým vápnem, ovšem domácí se přece jenom dostali k zakončení. Arjen Robben však hattrick nezkompletoval, míč zamířil vysoko nad.
64
Další pokus o domácí atak zastavuje postavení mimo hru. Na hráčské lavici Bayernu se chystá druhé střídání. Uvidíme, kdo nastoupí na hrací plochu.
63
Opět je u míče Bayern. Hosté napadají, snaha se upřít nedá. Fotbalová kvalita je však bezpochyby na straně domácího celku.
62
Tak to je velká smůla pro Hamburger. Když už se hosté dostali do zakončení a dopravili míč do branky, je odpískáno postavení mimo hru. Rozehrávat tak bude Neuer, který si ve druhé půli prakticky nesáhl na balon.
61
Bayern kombinuje na vlastní polovině, přičemž se nikam nežene. Utkání je rozhodnuto, o tom není pochyb. Otázkou je, kolik branek ještě domácí ekipa nasází.
60
Lewandowski se tlačil do další ofenzivní akce, ovšem nyní jej zastavilo postavení mimo hru, které neuniklo pozornému pomeznímu arbitrovi.
58
Bernat centroval z levé strany hrací plochy, s čímž si Drobný poradil. Také na domácí straně se chystá střídání. Trávník opouští Benatia, místo kterého si zahraje Ribéry.
57
Hosté střídají. Ze hřiště odchází Van der Vaart, místo kterého zasáhne do zápasu český záložník Petr Jiráček.
56
Průběh utkání by se dal nazvat řízenou demolicí. Thomas Müller se ve velkém vápně výborně zorientoval, načež našel přesnou přihrávkou zcela volného ROBERTA LEWANDOWSKÉHO. Hrotový útočník poté neměl problém doklepnout balon do odkryté branky.
55
Domácí opět skórují, ze svého soka si dělají trhací kalendář. Bastian Schweinsteiger byl o balon obrán, avšak míč se dostal k THOMASI MÜLLEROVI, který přesnou ranou k pravé tyči završil nepopulárního "bůra."
54
Van der Vaart se dral až do zakončení, v čemž mu ale zabránil pohotový Rafinha. Celá situace byla na hranici faulu, ovšem sudí nechal hru plynout.
53
Arjen Robben se opět proháčkoval až do zakončení, které však přišlo z poměrně velkého úhlu. Drobný si celou situaci pohlídal a zasáhl včas. Následná rožáka v podání Bernata byla zblokována.
52
Přesto Bayern zůstal v blízkosti branky Hamburgeru, kde obraně svého soka řádně zatápěl. Hamburg si s ofenzivní silou Mnichova absolutně neví rady.
51
Robben hledal přihrávkou za obranu Müllera, ovšem nyní zareagovala hostující obrana včas a odvrátila balon alespoň na autové vhazování.
50
Další snahu Hamburgeru maří postavení mimo hru. O rozehrávku se tak postará jeden z obránců mnichovského velkoklubu.
49
Prakticky poprvé se dostali kupředu také hosté, avšak žádnou škodu před brankou Bayernu nenatropili. Domácí nadále dominují.
48
Toto by již bylo velmi kruté. Famózně hrající Robben se uvolnil a seběhl na hranici velkého vápna. Z této pozice nalezl střílenou přihrvkou halvu Lewandowského, který míč uklidil do branky. Stále však v ofsajdovém postavení, a tak se domácí nemohou radovat.
47
Domácí fotbalisté pokračují v krasojízdě. ARJEN ROBBEN se protáhl do velkého vápna, kde poté dobře viděl skulinu mezi Drobným a pravou tyčí. Hostující brankář si sice na balon sáhl, avšak zabránit čtvrtému gólu nedokázal.
46
Bayern se opět snaží vydat kupředu, ovšem průnik po pravé straně mu příliš nevyšel. K dsipozici bude mít aspoň autové vhazování.
46
Je za námi úvodní poločas, který přinesl očekávané. tedy značnou převahu Bayernu. Domácí se ale prosadili až v 21. minutě, kdy skóroval z pokutového kopu Thomas Müller. Zanedlouho přidal druhý přesný zásah Mario Götze. Brankový účet první půle poté uzavřel nádhernou dělovkou Arjen Robben. Co přinese další dějství? Sledujte i nadále náš on-line přenos!

Střely na branku: 8:1
45+1
45+1
Bayern rozehrál tuto sitauci v poklidu, načež zamířil do středu pole. V prvním poločase se zřejmě již nic zajímavého nestane.
45
Bayern je stále na polovině soupeře. Z velkého úhlu se pokusil zakončit Lewandowski, který ale trefil pouze boční síť. Pokus byl však tečovaný, a tak se bude kopat tohový kop. K základní hrací době prvního poločasu bude nastavena minuta.
43
Götzeho pas do vápna neprošel, balonu se tak ujali hosté, kteří se dlouhým odkopem alespoň na malou chvíli osvobozují od tlaku.
42
Po bleskové kombinaci vracel balon do velkého vápna Alaba, ovšem přihrávka byla zablokována. Bayern bude mít výhodu pouze autového vhazování.
41
Van der Vaart se opět provinil ostrým skluzem proti Müllerovi. Sudí jej poté razantně varuje, neboť již hostující kapitán jednu žlutou kartu má.
40
Rafinha se zvedá z trávníku jen velmi obtížně, ovšem nakonec se zdá být v pořádku. První poločas se pomalu, ale jistě chýlí ke svému konci.
38
Stále stejný obraz hry. Domácí celek je nastěhovaný na území soupeře, kde motá hlavy hostujícím obráncům.
37
Bayern kombinuje na vlastní polovině a nikam se příliš nežene. Utkání jasně vévodí, hosté se prakticky nemohou dostat k balonu. Uvidíme, kterak bude utkání probíhat nadále.
36
Tak to byla fotbalová nádhera. ARJEN ROBBEN se na prové straně uvolnil, přehodil si míč na levou nohu a poté tvrdou ranou s pomocí odrazu od levé tyče překonal Drobného. Hostující brankář neměl nárkok zasáhnout.
34
Djourou se dopustil ostrého falu vůči Lewandowskému, čemuž se diví. Sudí jej ale rychle odhání, o svém výroku nemíní vůbec diskutovat.
33
Další nepříliš povedená akce hostujícího celku. Van der Vaartův pas končí opět v Neuerově náruči. Domácí brankář si zatím prakticky vůbec nezachytal, Hamburger je bezzubý.
32
Jansen se na levé straně uvolnil a pokusil se vypálit. Pokus mu ale vůbec nesedl, hostující záložník vůbec netrefil branku. Neuer poté rozehrál nakrátko.
31
Nakonec se do balonu opřel Alaba, který v předchozím kole zakončil z kraticky totožné pozice. Zopakovat tuto ránu se mu ale nepodařilo, zamířil vysoko nad. Rozehrávat tak bude Drobný.
30
Bayern bude mít k dispozici další volný kop, nyní z poměrně vleké vzdálenosti. K exekuci se postaví Bastian Schweinsteiger. Jak s touto šancí naloží?
29
Nyní se již bude žlutit. Götzeho velice nekompromisně poradil Van der Vaart (HAM), který tak za svůj počin dostává žlutou kartu. Hostující kapitán působí velmi nervózně.
28
V Allianz Areně panuje fantastická atmosféra, která žene své miláčky do ofenzivy. Bayer se zatím odvděčuje se vší parádou, neboť dominuje.
27
Robben zkoušel opět odcentrovat z pravé strany, avšak jako první byli u balonu hosté, kteří se tak alespoň na malou chvíli osvobodili od tlaku.
26
Domácí momentálně kombinují na polovině soupeře, kde hledají skulinu. Nakonec budou rozehrávat volný kop, proti regulím se provinil Van der Vaart. Vše se ale odehraje v dostatečné vzdálenosti od branky.
25
Domácí rozehrávali volný kop, ovšem Lewandowski byl chycen v ofsajdové pasti. O uvedení balonu do hry se tak postará Jarosalv Drobný. Bayern má stále převahu.
24
Hosté střídají. Ze hřiště putuje Olić, kterého nahradí Nicolas Müller. Jak se tato změna projeví na hrací ploše?
23
Tak to je smršť v podání domácí celku. Thomas Müller natáhl ke střele z velké vzdálenosti, kterou Drobný vytěsnil jen s vypětím všech sil. K volnému balonu se následně dostal jako první MARIO GÖTZE, který navzdory snaze hostujícího brankáře dorazil kulatý nesmysl do branky.
21
THOMAS MÜLLER se postavil k balonu, udělal první krok a následně umístil svou střelu přesně k levé tyči. Drobný reagoval na prvotní naznačení, a tak zamířil na opačnou stranu.
20
Bayern bude mít k dispozici pokutový kop! Hosté totiž zblokovali centr rukou, což se událo ve velkém vápně.
19
Müller zkusil vypálit z pravé strany hrací plochy, leč tento pokus byl více než žalostný. Domácí ofenzivní eso se tak omlouvá svým spoluhráčům. Drobný s tímto projektilem neměl prakticky žádnou práci.
18
Do velkého vápna Hamburgeru létá jeden centr za druhým, ale domácí mse zatím nedaří nikterak vážněji zahrozit. Obrana v černých dresech zatím k soupeři přistupuje precizně.
17
Tentokráte byl Robben faulován, Jansen se provinil šlapákem. Hostující borec se diví, ovšem opakovaný záběr prokázal správnost výroku.
16
Lewandowski měl na levé straně velkého vápna spoustu prostoru, ovšem situaci příliš šťastně nevyřešil. Napálil totiž prvního před sebou stojícího protihráče. Zanedlouho byl v ofsajdu zastižen Müller.
15
Domácí zatím prakticky všechny své útoky vedou po pravé straně přes Arjena Robbena. Technický záložník se nyní pokusil vypálit, ovšem rána se minula účinkem, neboť zamířila vysoko nad. Bude se kopat od branky.
14
Mnichov kombinuje na vlasntí polovině a nikam se nežene. Nakonec ale přece jenom došlo k zajímavé sitauci. Müller prostrčil míč na Lewandowského, kterého však zablokovala hostující obrana. Robben následně centroval velice nepřesně, což znamená odkop od branky.
13
Stále sledujeme převahu Bayernu, který ji však nedokáže přetavit ve vedoucí branku. Uvidíme, kterak dlouho hostující ekipa odolá. Zatím se jí to daří na výbornou.
12
Thomas Müller se prodíral k Robbenově přihrávce z pravé strany hrací plochy, avšak dle sudího si počínal nedovoleně. Domácímu borci se tento výrok příliš nezdá. S výrokem ale nic nezmůže.
11
Lewandowski zabíhal za obranu soupeře, v čemž mu ale zabránil hvizd pomezního arbitra, který spatřil ofsajd. O rozehrávku se tak postará Drobný.
10
Je za námi úvodní desetiminutovka, která přinesla pouze jednu brankovou příležitost, a to na domácí straně. Müller ji ale nevyužil. Stále se tak hraje bez branek.
9
Mnichov nadále okupuje útočnou polovinu, ovšem nyní celou situaci zmařilo nepřesné přenesení hry v podání Robbena. Nizozemský záložník poslal míč do zámezí. Hamburger tak bude vhazovat.
8
Po delší době se kupředu opět vydali také hosté, konkrétně pak Rudņevs. Počínal si však příliš hrubě, a tak mu byl odpískán nedovolený zákrok. Na druhé straně kolbiště nedosáhl na dlouhou přihrávku Müller.
7
Arjen Robben se svým typickým způsobem pokoušel na pravé straně trávníku obelstít protihráče, což se mu ale nepodařilo. Následovat bude autové vhazování domácí ekipy.
6
Tentokráte se domácí makce příliš nepovedla, u levého rohového praporku o balon přišli. Opět se tak bude kopat pouze od branky, o což se postará Drobný.
5
Po rozehrání rohového kopu se dostal ke střele Alaba, jehož pumelice ale skončila vysoko nad. Následovat tak bude pouze odkop od branky. Domácí ale pomalu začínají demonstrovat svou sílu.
4
Bayern zahajuje obléhání hostující branky, načež se po narážečce s Robbenem opřel do balonu Thomas Müller. Drobný ale jeho pokus srazil alespoň na rohový kop.
3
Mnichovský velkoklub momentálně kombinuje na vlastní polovině, odkud se snaží vydat kupředu pomocí postupného přechodu. Hamburg ale zatím bez větších potíží odolává.
2
Další akce Hamburgeru končí odpískaným nedovoleným zákrokem v podání Oliće, který svého soka udeřil loktem. Nakonec ale celou situaci odnesl nejvíce sám, z trávníku se zvedal obtížně.
1
Hosté se pokusili hned v úvodní minutě vydal kupředu pomocí dlouhého nákopu. Ten se ale vůbec nevydařil a skončil v zámezí. Vhazovat tak bude Bayern.
1
Oba celky nastupují na hrací plochu, utkání bude za malou chvíli zahájeno.

Bayern Mnichov: Neuer – Alaba, Badstuber, Benatia, Rafinha – Bernat, Götze, Schweinsteiger (C), T. Müller, Robben – Lewandowski.
Náhradníci: Reina – Dante, Ribéry, Gaudino, Rode, C. Pizarro, Weiser.

Hamburger SV: Drobný – Götz, Djourou, Westermann, Marcos – Stieber, Diaz Rojas, van der Vaart (C), Jansen – Rudņevs, Olić.
Náhradníci: Adler – Ostrzolek, Rajković, Jiráček, N. Müller, Kačar, Gouaida.

Rozhodčí: Weiner – Aarnik, Henschel.
Pohled do statistik

Bayern zatím do posledního puntíku naplňuje předpoklady, věhlasný celek jednoznačně vládne bundesligové tabulce, což se mu daří se ziskem 49 bodů. Na druhý Wolfsburg má náskok osmi bodů. V posledním ligovém duelu zvítězil v poměru 2:0 na půdě Stuttgartu.

Hamburgu patří nevýrazná dvanáctá pozice, kam jej nasměrovalo doposud nasbíraných 23 bodů. V předchozím kole si ale mužstvo zabralo a v domácím prostředí zdolalo 2:1 Hannover. Vyšlápne si v nadcházejícím souboji na favorita?
Vítejte u našeho on-line přenosu! Německá Bundesliga má na programu své 21. kolo, v jehož rámci změří síly celky Bayern Mnichov a Hamburger SV. Úvodní výkop je v Allianz Areně, tedy domovském stánku mnichovského velkoklubu, naplánován na 15:30. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.