To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí zaslouženým vítězstvím Bayeru, který byl po většinu zápasu lepším týmem. Wolfsburg přijel do BayAreny zřejmě jen bránit a to se mu nevyplatilo. Ve druhém poločase rozhýbal útočnou sílu Bayeru i dnes skvělý Chicharito, který druhý gól zápasu sám dal, třetí pak skvěle připravil pro Jurčenka.
90+2
90+1
Sudí se rozhodl nastavit dvě minuty.
89
Schürrle se dostal ke střele zpoza vápna Leverkusenu a doslova otřel míč o boční síť.
88
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Stefan Kießling, přichází Charles Aránguiz.
87
Leverkusen právě vstřelil branku!
Chicharito zastavil před vápnem míč pro VLADLENA JURČENKA, který ho napálil z voleje zpoza vápna a trefil se přesně k tyči.
86
Utkání jako by ztratilo tempo, míč se překopává z jedné strany na druhou.
84
Žlutou kartu dostává André Schürrle (VfL Wolfsburg) za ostrý skluz na Jedvaje.
82
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Robin Knoche, přichází Carlos Ascues.
82
A znovu, hosté mají nervy na pochodu, Maximilian Arnold (VfL Wolfsburg) něco nemístného sdělil sudímu do očí a viděl za to žlutou kartu.
80
Čeká nás posledních deset minut dnešního utkání, oba týmy nyní bojují o míč ve středu hřiště.
77
Hosté nakopávají míč dopředu, ale pouze tak odevzdávají míč soupeři, Leno bude rozehrávat od své branky.
76
Žlutou kartu dostává Julian Draxler (VfL Wolfsburg) za protesty po rozhodnutí sudího Brycha.
74
Jeden z hráčů Wolfsburgu musí být ošetřován na vlastní polovině.
73
Ano, tohle přesně umí JAVIER HERNÁNDEZ! Bellarabi mu přihrál z levé strany, Chicharito se u pokutového území podíval, zamířil, vypálil a poslal míč přesně k tyči, Benaglio se po míči jen ohlédl.
72
Chicharito dělá velký rozruch v obraně soupeře, útočná síla Bayeru s jeho příchodem hodně zesílila.
71
Schäfer se z ničeho nic dostal do zakončení, jeho střelu z levé strany však Leno skvěle chytá.
70
Henrique se ocitl v ofsajdu, byť těsném, domácí rozehrávají. Míč však posílají pouze do náruče Benaglii.
69
Ani z rohu Brandta nic není, nakonec se domácí udrželi na polovině soupeře jen díky faulu soupeře.
68
Rohový kop Bayeru rozehraje z pravé strany Brandt.
67
Odkop od branky Wolfsburgu, ale domácí jsou bleskově zpět, Bellarabi z levé strany centruje před branku, kde míč odskočil Chicharitovi.
66
Fantastický zákrok Benaglia po průniku Chicharita z levé strany!
65
Rohový kop Wolfsburgu, Rodríguez rozehraje z levé strany.
64
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Hakan Çalhanoğlu, přichází Vladlen Jurčenko.
63
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Max Kruse, přichází Marcel Schäfer.
62
Ani jednou se domácí neprosazují, rohové kopy a obecně standardky se dnes Bayeru tolik nedaří.
62
Hakan Çalhanoğlu rozehrál rohový kop z levé strany, vzápětí rozehraje další, ale z opačné strany.
61
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Lars Bender, přichází Javier Hernández.
61
Rohový kop pro Bayer, domácí rozehrají až po vystřídání.
60
Kramer rozehrál volný kop, ale Benaglio si míč stahuje ze vzduchu.
59
Než se začne znovu hrát sledujeme aktivitu u střídačky Bayeru, který připravuje střídání, do hry se chystá Chicharito.
58
Žlutou kartu dostává Dante (VfL Wolfsburg) za souboj s Hakanem Çalhanoğlu, s nímž se střetl ve skluzu na své polovině.
57
Rohový kop rozehrál Hakan Çalhanoğlu, ale nepřesně, odvrací první bránící hráč soupeře.
56
Bellarabi padá u pokutového území soupeře, ale nebude to faul, "jen" roh z pravé strany pro Bayeru.
55
Po centru z levé strany se k hlavičce dostává Bruno Henrique, poslal míč ale pouze do rukou Lena.
55
Znovu nepřesnost v kombinaci Bayeru a k míči se dostává hosté.
54
Domácí ale v podstatě pouze odevzdávají míč soupeři nepřesným nákopem dopředu.
53
Leno musel z branky, aby zablokoval střelu Guilavoguiho.
52
Ofsajd zastavuje útočnou snahu Wolfsburgu, Leno vykopává od své branky.
52
Ale celá akce Leverkusenu končí útočným faulem, zaútočit mohou hosté.
51
Míč končí v autu, ale domácí na polovině soupeře vhazují z levé strany.
49
Nakonec se ke střele zpoza vápna dostal právě Hakan Çalhanoğlu a byl to výborný pokus, míč prolétl těsně vedle branky soupeře!
48
Hakan Çalhanoğlu bude rozehrávat volný kop po faulu na Bendera.
47
Míč ve středu hřiště, hosté zkoušejí něco vymyslet.
46
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Christian Träsch, přichází Bruno Henrique.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:32.
První poločas skončil vítězstvím Bayeru, který dostal do vedení ve 27. minutě Brandt. Hosté zhruba po půl hodině hry dokázali zastavit nápor soupeře a do konce poločasu jsme sledovali poměrně vyrovnaný fotbal, na rozdíl od první půle.
45
44
Leno nikam nespěchá s rozehrávkou od své branky.
42
Míč se postupně dostává až k půlící čáře, je stále v držení fotbalistů Wolfsburgu.
41
Hosté mají první rohový kop, který rozehraje Rodríguez z levé strany.
40
Posledních pět minut prvního poločasu, domácí se drží na polovině soupeře.
39
Kramer rozehrál, míč sice dolétl do vápna VfL, ale obrana znovu celkem v klidu odvrací.
38
Vieirinha fauluje a domácím se tak nabízí volný kop, ze střední vzdálenosti.
37
Málem další šance Bayeru, kterou ale přerušil odpískaný ofsajd.
35
Míč směřuje na bližší tyč, kde však obránce VfL odvrací.
34
Další roh pro domácí tým, tentokrát rozehraje Hakan Çalhanoğlu z levé strany.
33
Hakan Çalhanoğlu rozehrál, ale obrana VfL v pohodě odvrací a hosté se snaží zaútočit.
32
Bayer vybojoval zásluhou Bellarabiho rohový kop, který domácí rozehrají z pravé strany.
31
Kruse se opět dostal do zakončení z levé strany, ale trefil nyní jen boční síť.
30
Je za námi první půl hodina hry, domácí již vedou díky gólu Brandta a je to vedení zasloužené, Bayer je jasně lepší.
29
Autové vhazování hostů, z pravé strany, na své polovině.
27
Pěkná akce Leverkusenu, kdy si Çalhanoğlu "narazil" u vápna s JULIANEM BRANDTEM, který se dostal do vápna a pohotovou střelou překonal Benaglia v brance VfL.
26
Schürrle to neměl lehké na levé straně, nakonec jeho lehkou střelu Leno v pohodě chytá.
25
Leverkusen se stále drží na útočné polovině, hosté jsou pod velkým tlakem.
24
Brandt nezachytil pas na levém křídle a Benaglio může rozehrávat od své branky.
23
Autové vhazování domácích, z levé strany, na vlastní polovině.
22
Jonathan Tah zablokoval střelu Kruseho, dobrý obranný zákrok domácího obránce.
21
Benaglio vyčkává s rozehrávkou, domácí dobře napadají.
20
Hraje se ve středu hřiště, stále čekáme na první gólovou šanci na jedné či druhé straně.
19
Kießling ztratil míč v pokutovém území VfL, ale domácí se znovu k míči dostávají, byť jsou na své polovině.
18
Leno má míč a bude rozehrávat od své branky, zatím sledujeme hodně opatrné utkání.
17
Ricardo Rodríguez vhazuje z levé strany, na své polovině.
15
Draxler udržel míč na polovině soupeře, ale jeho spoluhráči poslali míč na svou polovinu.
13
Leverkusen se opět drží na útočné polovině.
10
Míč ale získávají hosté, kteří se snaží rozehrát od vlastního pokutového území.
9
Bellarabi se neprosadil na pravé straně, ale vybojoval autové vhazování.
8
Bellarabi nasprintoval s míčem na polovinu soupeře, kde je faulován Kießling.
7
Vůbec první útočná akce Wolfsburgu, ta ovšem končí z levé strany nepřesný pasem.
5
Míč se opět vrací k Benagliovi, který již tentokrát nevykopává od své branky, ale jen rozehrává.
4
Hosté se zatím nemohou vymanit z vlastní polovině, domácí mají velký tlak.
3
Volný kop rozehrál Çalhanoğlu, ale míč si ze vzduchu stahuje Benaglio.
2
Volný kop pro Leverkusen, na polovině soupeře, ze střední vzdálenosti.
1
Oba týmy právě nastupují na hrací plochu.

Bayer Leverkusen: Leno – Jedvaj, Tah, Ramalho, Wendell – Bellarabi, Kramer, L. Bender, Çalhanoğlu – Kießling, Brandt.
Náhradníci: Krešić – J. Hernández, Mehmedi, Aránguiz, V. Jurčenko, Frey, Henrichs.

VfL Wolfsburg: Benaglio – Träsch, Knoche, Dante, Ricardo Rodríguez – Guilavogui, Arnold – Vieirinha, Draxler, Schürrle – M. Kruse.
Náhradníci: Casteels – Schäfer, Ascues, Bruno Henrique, Gustavo, Seguin, Putaro.

Rozhodčí: Brych – Borsch, Lupp.
VFL WOLFSBURG
Wolfbsurg je na tom podobně, alespoň co se tabulkového umístění týče. Leverkusen je atkuálně šestý, VfL pak osmý, ovšem již s čtyřbodovou ztrátou. Na rozdíl od svého dnešního hostitele ztrácí Wolfsburg v posledních kolech body. Po dvou ligových výhrách v řadě přišla porážka 0:1 v Hoffenheimu a pak "pouze" bod za domácí remízu se zachraňujícím se Darmstadtem, což je pro tým, usilujicí o pohárovou Evropu, zoufale málo.
BAYER LEVERKUSEN
Bayer se možná "probral" ze zimního spánku, což naznačil v posledních dvou ligových kolech, v nichž dokázal zvítězit a vrátit se na příčky, zajišťující pohárovou Evropu pro příští sezónu. Po vydřené domácí výhře 1:0 s Hamburkem přišlo cenné vítězství 2:0 na hřišti Stuttgartu, a to hlavně po velmi dobrém výkonu Bayeru! Potvrdí domácí návrat formy i v dnešním duelu?
Vítejte u on-line přenosu osmadvacátého kola německé Bundesligy, v němž BAYER LEVERKUSEN přivítá v BayAreně v Leverkusenu VFL WOLFSBURG.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.