Bundesliga - 24. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hoffenheim : Freiburg - 24. února 2018   15:30

Hoffenheim
57' Kramarić
1:1
(0:0)
Freiburg
66' Petersen
Hoffenheim
Baumann – Akpoguma (82. N. Schulz), Vogt, Hübner – Gnabry, Žulj (62. Rupp), Grillitsch, Geiger, Kadeřábek – Szalai (71. Uth), Kramarić.
Stolz – Bičakčić, Rupp, N. Schulz, Zuber, Amiri, Uth.
Dingert – Christ, Gerach
WIRSOL Rhein-Neckar Arena, Sinsheim
Freiburg
Schwolow – Stenzel, Gulde, Söyüncü, Günter – Höler (76. Ravet), Abraši, Koch, Terrazzino (59. Kath) – Haberer (90+2. Kleindienst), Petersen.
Gikiewicz – Lienhart, Ravet, Kübler, Schuster, Kleindienst, Kath.

SESTŘIH: Hoffenheim - Freiburg 1:1. Kadeřábek odehrál celý zápas, ale pomohl jen k bodu

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Diváci pískají, s bodem prostě nejsou spokojeni. Po prvním gólu, který vstřelil domácí Kramarić z přímého kopu, to vypadalo, z pohledu domácího mužstva, velmi nadějně. Nicméně hostům se podařilo vyrovnat z pokutového kopu a byť si domácí dokázali vypracovat i další šance, skórovat se jim již nepodařilo a dnes se tak oba týmy o body podělí.
90+3'
90+2'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Janik Haberer, přichází Tim Kleindienst.
90+1'
Nastavují se tři minuty, hosté budou vhazovat z levé strany, na polovině Hoffenheimu.
89'
Útočná akce domácích končí faulem, provinil se Dennis Geiger.
89'
Andrej Kramarić (Hoffenheim) poslal přetažený centr na Pavla Kadeřábka, ten sice na míč nedosáhl, ale poté vybojoval zpět. Jeho centr míří na Kramariće, který ztrácí míč.
88'
Serge Gnabry (Hoffenheim) vybojoval rohový kop pro svůj tým, domácí opět rozehrají z levé strany.
87'
Z levé strany rozehrál rohový kop Andrej Kramarić (Hoffenheim), ale pro míč si došel Alexander Schwolow.
86'
Rohový kop Hoffenheimu, který touží vstřelit vedoucí gól.
84'
Alexander Schwolow (Freiburg) nyní podržel svůj tým, po střele Floriana Grillitsche (Hoffenheim) z pravé strany, parádní střela, neméně dobrý zákrok!
83'
Žlutou kartu dostává Janik Haberer (SC Freiburg).
82'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Kevin Akpoguma, přichází Nico Schulz.
80'
Posledních deset minut před námi, stav stále nerozhodný, dočkáme se ještě nějakého gólu?
78'
Dlouhý pas hostů před vápno soupeře, kde se nabízí Nils Petersen, jenže u míče je jako první Oliver Baumann (Hoffenheim).
77'
Pavel Kadeřábek (Hoffenheim) dnes úspěšně podporuje útok svého týmu.
76'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Lucas Höler, přichází Yoric Ravet.
75'
Pavel Kadeřábek (Hoffenheim) znovu uspěl v souboji s bránícím Günterem a hlavou přeloboval Schwolowa, míč končí na břevně!
73'
Domácí s míčem na své polovině, postupná rozehrávka.
71'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Ádám Szalai, přichází Mark Uth.
70'
Andrej Kramarić (Hoffenheim) hledá ve vápně soupeře spoluhráče Vogta, nepovedlo se.
69'
Hoffenheim se ale rychle dostává k míči a znovu útočí.
68'
Ádám Szalai (Hoffenheim) ztrácí míč na levé straně, hosté vhazují.
66'
Freiburg právě vstřelil branku!
NILS PETERSEN vyrovnává z pokutového kopu.
65'
Kevin Vogt (Hoffenheim) fauluje ve vápně kapitána hostů, Nilse Petersena, sudí neváhá.
65'
Byla nařízena penalta pro Freiburg.
64'
Hraje se ve středu hřiště, hosté se snaží dostat na polovinu soupeře.
62'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Robert Žulj, přichází Lukas Rupp.
60'
Je za námi hodina hry, aktivnější Hoffenheim zaslouženě vede.
59'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Marco Terrazzino, přichází Florian Kath.
57'
Hoffenheim právě vstřelil branku!
Domácí se ujímají vedení, když se z přímého kopu krásně k tyči trefuje ANDREJ KRAMARIĆ.
55'
Benjamin Hübner (Hoffenheim) se nyní vzteká, po zákroku Amira Abrašihio a sudí mu musí domlouvat.
54'
Zatím se hraje bez karet, to zle tomuto utkání přičíst k dobru.
53'
Míč se z pravé strany dostává před vápno Freiburgu, odkud z voleje pálí Serge Gnabry, zatím nejnebezpečnější hráč domácích, ovšem branku přestřeluje.
52'
Alexander Schwolow (Freiburg) si ale sáhl na míč, to znamená, že domácí mají roh.
51'
Serge Gnabry (Hoffenheim) byl nyní blízko prvnímu gólu, z levé strany ale těsně minul branku.
50'
K Oliveru Baumannovi směřuje malá domů domácích, ten rozehrává na levou stranu.
49'
Pavel Kadeřábek (Hoffenheim) se znovu žene z pravé strany do vápna, kde ale fauluje Güntera.
48'
Opatrný úvod druhého poločasu, domácí s míčem u půlící čáry.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:31.
První poločas je minulostí, k vidění byly dvě zajímavější akce, které si připravili domácí, jinak nic. Oba týmy začaly utkání opatrně, hrálo se převážně ve středu hřiště, nikdo nechtěl udělat chybu, až v dalším průběhu se více do hry dostávali domácí, kterým se ale skórovat zatím nepodařilo.
45'
45'
A právě Pavel Kadeřábek (Hoffenheim) využil nyní zaváhání obránce Güntera, dostal se k míči a poté i ke střele, ale branku z pravé strany minul.
44'
Oliver Baumann (Hoffenheim) se zapojuje do rozehrávky, míč dává Pavlu Kadeřábkovi na pravou stranu.
42'
Stále platí, že se hraje bez branek, oba týmy na první gól čekají a nic na tom nezmění ani jinak zajímavá akce domácích, kterou zakončoval Serge Gnabry.
39'
Odkopem od branky Freiburgu končí další útočná akce domácích.
37'
Míč z levé strany míří před branku Hoffenheimu, kde spolehlivě chytá Oliver Baumann.
36'
Rohový kop pro Freiburg, hosté rozehrávají z levé strany.
35'
Marco Terrazzino (Freiburg) pokazil špatnou přihrávkou celou útočnou akci, to vůbec nevypadalo špatně, z pohledu hostů.
34'
Do rozehrávky domácího mužstva se zapojuje i brankář Oliver Baumann.
33'
Pavel Kadeřábek (Hoffenheim) znovu v akci, rychlým sprintem dostihl nepřesnou přihrávku na pravém křídle a ještě stihl míč poslat před branku, tam ale zasahuje gólman Freiburgu.
32'
Zatím utkání chybí patřičné nasazení a tempo, nyní Pavel Kadeřábek (Hoffenheim) vrací míč zpět do obrany, následně je pískán útočný faul Petersena.
31'
Andrej Kramarić (Hoffenheim) posílá znovu míč před branku soupeře, tam ale Robert Žulj v těžké pozici hlavičkuje pouze vedle branky.
30'
Robert Žulj (Hoffenheim) fauluje u půlící čáry Christiana Güntera, míč pro Freiburg.
29'
Celou akci Freiburgu ale překazili obránci Hoffenheimu, který spolehlivě ubránili prostor před vlastní brankou.
28'
Çağlar Söyüncü (Freiburg) s míčem na levé straně, troufl si na průnik a dostal míč blíž k vápnu soupeře.
27'
Kevin Akpoguma (Hoffenheim) se zkoušel dostat k míči před brankou Freiburgu, znovu však zasáhl Alexander Schwolow.
26'
Andrej Kramarić (Hoffenheim) z pravé strany posílá míč do vápna, tam si nabíhá Ádám Szalai, před nímž ale zasahuje Alexander Schwolow.
25'
Domácí již znovu na polovině soupeře, sledujeme akci na pravé straně.
24'
Ale hosté rozehráli na krátko, zřejmě mělo jít o nacvičenou situaci, kterou však Freiburg nezvládl.
23'
Nyní získávají hosté zajímavou standardku, rozehrávat bude Christian Günter a je to vzdálenost na přímé ohrožení branky.
22'
Dennis Geiger (Hoffenheim) nepřesně odcentroval, míč zadarmo pro Freiburg.
21'
První dvacetiminutovka minulostí, zatím nic zajímavého k vidění nebylo.
19'
Nepovedená útočná akce Freiburgu, míč získávají snadno domácí.
18'
Freiburg s míčem u půlící čáry, hostům se zatím nedaří přechod na polovinu Hoffenheimu.
17'
Nyní faulují domácí, hosté získávají volný kop, ale míč směřuje zpět na polovinu Freiburgu, místo k brance soupeře.
15'
Nyní padá v pokutovém území Freiburgu Ádám Szalai (Hoffenheim), ale není to faul, žádná penalta.
14'
Serge Gnabry (Hoffenheim) padá před pokutovým územím soupeře, ale není to faul, hraje se dál.
13'
Stále čekáme alespoň na první střelu, na první šanci.
11'
Alexander Schwolow (Freiburg) vykopává od své branky.
10'
Ofsajdem končí útočná akce domácích, Florian Grillitsch se ocitl v nedovoleném postavení.
7'
Dlouhý pas domácích na levou stranu, tam ale neuspěl Serge Gnabry, který následně fauloval.
6'
Çağlar Söyüncü (Freiburg) fauluje za půlící čárou, míč tak získávají domácí.
5'
Hraje se zatím pouze ve středu hřiště, gólmani obou týmů zatím naprosto bez práce.
4'
Míč ale rychle získávají domácí, ti zkouší něco vymyslet.
3'
Christian Günter (Freiburg) vhazuje z levé strany, na vlastní polovině.
1'
Oba týmy nastoupené na trávníku, utkání za malý okamžik začne.

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Akpoguma, Vogt, Hübner – Gnabry, Žulj, Grillitsch, Geiger, Kadeřábek – Szalai, Kramarić.
Náhradníci: Stolz – Bičakčić, Rupp, N. Schulz, Zuber, Amiri, Uth.

SC Freiburg: Schwolow – Stenzel, Gulde, Söyüncü, Günter – Höler, Abraši, Koch, Terrazzino – Haberer, Petersen.
Náhradníci: Gikiewicz – Lienhart, Ravet, Kübler, Schuster, Kleindienst, Kath.

Rozhodčí: Dingert – Christ, Gerach.
SC FREIBURG
Freiburg je v bundesligové tabulce pouze o tři body horší, než Hoffenheim, ovšem vzhledem k domácí úspěšnosti Hoffenheimu a neúspěšnosti Freiburgu na hřištích soupeřů se zdá být jasné, kdo je favoritem. Freiburg je venku v podstatě neškodný, v rámci ligy čtvrtý nejhorší, když v jedenácti duelech pouze jednou zvítězil, celkem vybojoval sedm bodů, hůře je na tom již pouze Hamburg, Stuttgart a Kolín.
TSH HOFFENHEIM
Hoffenheim bude chtít v souboji s Freiburgem potvrdit velmi dobrou domácí bilanci, kdy na svém stadionu z jedenácti zápasu hned šest vyhrál, tři zremizoval a pouze dvakrát prohrál. Tato bilance řadí Hoffenheim v tabulce domácích zápasu na páté místo. Po porážce 1:2 na Schalke v posledním ligovém kole se Hoffenheim vzdálil pohárovým příčkám, kterou v tuto chvíli okupuje vyrovnaná pětice týmu (kromě suverénního lídra Bayernu Mnichov) – Borussia Dortmund, Eintracht Frankfurt, Bayer Leverkusen, RB Lipsko a Schalke 04.
Vítejte u online přenosu utkání 24. kola německé Bundesligy, v němž TSG 1899 HOFFENHEIM přivítá na svém stadionu SC FREIBURG.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.