Bundesliga - 29. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frankfurt : Augsburg - 14. dubna 2019   18:00

Frankfurt
15' Paciência (Kostić)
1:3
(1:2)
Augsburg
31' Richter  (Gregoritsch) • 45+4' Richter  (Ku Ja-Čeol) • 84' Gregoritsch  (Baier)
Frankfurt
Trapp – A. Touré, Hasebe, Hinteregger (26. N'Dicka) – D. da Costa, G. Fernandes (C), Rode (66. de Guzmán), Kostić – Jović, Rebić, Paciência (54. Gaćinović).
Rönnow – D. Abraham, Gaćinović, de Guzmán, N'Dicka, Torró, Willems.
Bastian Dankert
Commerzbank-Arena, Frankfurt
Augsburg
Kobel (40. Luthe) – Schmid, Gouweleeuw, R. Khedira, Stafylidis – Ku Ja-Čeol (90+2. Janker), Baier (C) – Hahn, Gregoritsch, Richter – Finnbogason (83. Schieber).
Luthe – Asta, Danso, Janker, Oxford, Schieber, Teigl.

Ode mne je to pro dnešek vše! Loučím se s Vámi a přeji Vám hezký zbytek dnešního večera!
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 9:9. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 4:7. Fauly: 17:9.
Dnešní utkání končí nečekanou výhrou hostů! Od začátku vše nasvědčovalo tomu, že vyhraje domácí tým. Frankfurt se dostal ve 14. minutě, díky gólu Paciencia do vedení. Hosté ještě v prvním poločase dokázali vyrovnat. Na začátku druhého poločasu dostal druhou žlutou kartu a následně červenou Fernandes, což domácí Eintracht zlomilo. Hosté ještě v 84. minutě vstřelili pojišťovací branku a zajistili si velmi cennou výhru.
90+5'
90+4'
Jovič se dostal do šance ve vápně Augsburgu, odkud střílel v tváří tvář gólmanovi Luthemu, ale branku přestřelil.
90+2'
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Ku Ja-Čeol, přichází Christoph Janker.
90+2'
Rebič byl nyní nachytán v ofsajdovém postavení, hra se přerušuje.
90'
Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty nad rámce základní hrací doby!
90'
Nehezký zákrok předvedl Gačinovič, který byl následně kárán hlavním rozhodčím, že takový zákrok bude příště za žlutou kartu.
89'
Zápas se blíží do samého konce, hosté dnes nejspíše vyhrají a odvezou si ze hřiště Frankfurtu nesmírně důležité tři body do tabulky. Naopak domácí budou prohry dnes hodně litovat.
88'
Domácí měli k dispozici rohový kop, kterého nedokázali využít. Centr zneškodnila a bez větších problémů pohlídala obrana Augsburgu.
87'
Rozhodčí ještě celou situaci zkoumal na videu, kvůli ofsajdovému postavení. Gól nakonec platí.
84'
Augsburg právě vstřelil branku!
Krásná akce hostů! Richter krásně obešel hráče ve vápně a připravil branku pro MICHAELA GREGORITSCHE, který ještě dostával pžihrávku od Baiera. Asistence: Baier.
84'
Ihned jak Schieber nastoupil na hrací plochu byl spatřen v ofsajdovém postavení, čehož si všiml hlavní rozhodčí.
83'
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Alfred Finnbogason, přichází Julian Schieber.
82'
Hra pokračuje dále, domácí vysoko napadají a hosté dokonce již míče zakopávají. Pokud dnes vyhrají, bude to pro ně obrovsky důležitý zisk bodů.
81'
Jonathan de Guzman rozehrává od rohového praporku, hosté centr odvrátili, ale hráči Frankfurtu si vyžadovali penaltu.
80'
Míč se dostal až k brankářovi Trappovi, který ho následně vykopává vpřed, aby našel své spoluhráče.
79'
Následně je k vidění další faul útočný faul Joviče, jenž se nyní zlobí hodně. Rozhodčí hráče Frankfurtu varuje, že tyto zákroky rozhodně vidět nechce.
78'
Na obou týmech je v posledních minutách vidět nervozita, domácí se rozhodně s prohrou nespokojí.
77'
Luka Jovič se dopustil útočného faulu ve vápně Augsburgu a hra je na chvíli přerušena.
76'
Ani tentokrát se to nepovedlo. Centr byl příliš přetažený a domácí jsou stále blíže ke ztrátě bodů.
75'
Po rohovém kopu přijde další, Filip Kostič si tak centr od rohového praporku zopakuje.
74'
Eintracht Frankfurt se dostane k dalšímu rohovému kopu, jehož exekutorem bude Filip Kostič.
73'
V posledních minutách hrají opět spíše domácí, hosté se zatáhli a snaží se bránit své vedení.
72'
Ani rohový kop ovšem vyrovnání nepřinese, obrana Augsburgu centr odvrátila.
71'
Rebič ve velké šanci! Z vápna střílel na braku hostů, ale jeho střela byla zblokována jedním z bránících hráč. Frankfurt má k dispozici rohový kop.
70'
Žlutou kartu dostává Ante Rebić (Eintracht Frankfurt).
69'
Richter nyní po střele z vápna mohl dokonat svůj hattrick, ale jeho střela těsně minula levou tyč Trappovi branky.
67'
Uvidíme, zda by to mohlo být právě toto střídání, které přinese vytoužené vyrovnání.
66'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Sebastian Rode, přichází Jonathan de Guzmán.
65'
Hosté v pohodě drží balón, ale domácí se je i v deseti hráčích na hrací ploše snaží napadat.
64'
Domácí fotbalisté značně chybovali a hosté se dostali do přečíslení tři na dva, ale nedokázali slibnou situaci vyřešit.
62'
Fotbalisté Augsburgu nyní několikrát ukázali neskutečné individuální dovednosti v podobě několika povedených kliček. Nakonec přišel faul od domácích, rozehrává Augsburg.
61'
Finnbogason se dostal do velké šance a už se chystal zakončit, ale jeho akci mu přerušil signalizovaný ofsajd, který z opakovaného záběru rozhodně nebyl. Hosté mohli vést o dvě branky.
60'
Jovič a jeho další pokus hlavou, tentokrát to chtělo více razance. Střídající brankář hostí si s pokusem poradil bez problémů.
59'
Frankfurt sice drží míč, ale nedostává se do zakončení, naopak hostující Jacheol Koo zakončoval do odkryté branky, kde Trappa musel zastoupit jeden ze spoluhráčů.
57'
Na druhé straně dostal pěknou přihrávku do vápna Jovič, který zakončoval z voleje, ale nedokázal trefit míč ideálně.
56'
Hosté kombinují před velkým vápnem domácích, vybojovali autové vhazování.
55'
Domácí nemohou prozatím najít zbraň na hostující defenzivu, absence jednoho hráče je opravdu znát. Augsburg je aktivnější.
54'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Gonçalo Paciência, přichází Mijat Gaćinović.
53'
Domácí budou čelit dalšímu rohu, hosté ho vybojovali po sražení centru z pravé strany.
53'
Pro domácí by dnešní prohra znamenala zvětšení ztráty na třetí Lipsko. Navíc by hráči Eintrachtu dali šanci Gladbachu, který jim dýchá na záda.
52'
Rohový kop větší nebezpeční nepřinesl, na druhé straně ale vidíme další ofsajd Frankfurtu, který si zatím neví rady.
51'
Augsburg vybojoval rohový kop, rozehrávat ho bude Konstantinos Stafylidis.
50'
Další přerušení, kvůli ofsajdovému postavení jednoho z domácích útočníků.
49'
Fernandes naštvaně opustil hrací plochu a míří do kabiny, hra pokračuje dále.
48'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Gélson Fernandes (Eintracht Frankfurt), který tak oslabuje svůj tým. Frankfurtu se tak zbytek zápasu hodně komplikuje.
47'
Druhý poločase s o trochu posunul, kvůli hostujícím, kteří a hřiště dorazili o zhruba tři minuty později než domácí tým. Fanoušci Frankfurtu již hlasitě pískali.
46'
První velmi zajímavý poločase je za námi. Domácí se dostali ve 14. minutě do vedení a nadále byli lepším týmem. Hosté ovšem svojí bojovností a vytrvalostí byli odměněni a dokázali vyrovnat a následně jít do vedení.
45+5'
45+4'
Tak ne! Domácí budou muset dokonce dohánět. MARCO RICHTER zkusil střelu z hranice pokutového území, která mu sedla skvěle. trefuje míč přesně k tyči. Asistence: Ku Ja-Čeol.
45+3'
První poločas je v samém závěru, domácí rozhodně nebudou se stavem utkání spokojení a do druhého poločasu bude muset více střílet.
45+2'
Domácí Eintracht v posledních minutách trochu polevil, což je na hře vcelku vidět. Hosté útočí často po křídlech.
45+1'
Rozhodčí v prvním poločase nastavuje 4 minuty!
45+1'
Žlutou kartu dostává Michael Gregoritsch (FC Augsburg).
45'
Na druhé straně pro "změnu" další ofsajd, který hře na krásně mnoho nepřidává.
44'
Kostič se snažil poslat míč do běhu rozběhnutému Jovičovi, ale přihrávku skvěle vystihla defenzíva hostů.
42'
Hosté dokonce aktuálně dvakrát pohrozili. Po první akci si vyžadovali penaltu, která rozhodně nebyla. Druhý pokus zastavil ofsajd na levé straně.
42'
I když tomu stav utkání natolik neodpovídá, tak domácí opravdu předvádí doslova oku lahodící kombinace. Nedivím se, že tento tým je součástí první pětky.
41'
Žlutou kartu dostává Gélson Fernandes (Eintracht Frankfurt).
40'
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Gregor Kobel, přichází Andreas Luthe.
39'
Jenomže přestávka s ošetřením pokračuje, brankář hostí Kobel nevypadá, že je v pořádku, hřiště bude muset nejspíše opustit.
38'
Následuje další ošetření, tentokrát ho potřebuje Andre Hahn, jenž dostal ve vápně po centru doslova naloženo od jednoho z útočících hráčů Frankfurtu.
37'
Již podruhé v dnešním zápase se k hlavičce dostal Jovič, který ovšem nedokázal míč nasměrovat a trefil opět pouze připraveného Kobela.
36'
Frankfurt vybojoval již třetí rohový kop v pořadí po pokusu centrovat z pravé strany.
35'
Ano je tomu tak. Švýcarský talentovaný gólman bude ve hře pokračovat.
34'
Po srážce ve vápně si nyní žádá ošetření brankář hostů Kobel, který by ovšem měl být v pořádku.
33'
Centr z rohového kopu nebyl vůbec povedený, a tak obranu Augsburgu nijak nepřekvapil.
32'
Na druhé straně již dobývají pevnost Augsburgu domácí, kteří vyobjovali rohový kop.
31'
MARCO RICHTER dostal krásnou přihrávku do vápna od Gregoritsche a ve skluzu dokázal překonat brankáře Trappa. Asistence: Michael Gregoritsch.
30'
Následně se do zakončení dostal Rebič, který nastřelil pouze brankáře.
29'
Hodně zajímavý okamžik byl tedy k vidění, přestože hostující hráč zahrál ve vápně rukou a rozhodčí si celou situaci šel zkontrolovat na video, tak se nyní penalta nekopala.
29'
Nakonec nešlo o faul, ale o ruku, která nejspíše byla, ale rozhodčí po konzultaci s videorozhodčím penaltu nenařizuje!
27'
Filip Kostič se ve vápně dostal k míči, ale by sražen k zemi brankářem Augsburgu, rozhodčí si jde celou situaci zkontrolovat na video!
27'
Ano je to tak. Hinteregger musel vinou zranění ze hřiště, domácí pokračují dále bez něho.
26'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Martin Hinteregger, přichází Evan N'Dicka.
25'
Nyní na zemi sedí Martin Hinteregger, který si vyžádal ošetření a nevypadá to s ním moc dobře.
23'
Záložník Richter zkoušel poslat do vápna Frankfurtu střílený centr ze střeu hřiště, což mu vyšlo, ale poradila si s ním defenzíva Augsburgu.
22'
Frankfurt předvádí dlouhou sérii přihrávek a ukazuje v čem je jeho síla. Hosté prozatím pouze brání.
21'
Nyní byl hvězdný Jovič přistižen v ofsajdovém postavení, k míči se dostávají fotbalisté Augsburgu.
20'
Po střele Joviče se míč odrazil od jednoho z jeho spoluhráčů za branku Augsburg, rozehrává hostující brankář.
19'
Eintracht prozatím v dnešním zápase potvrzuje roli favorita a nic nenechává náhodě. Domácí bojují o třetí místo a je to z jejich hry dosti znát.
18'
Hosté se také snažili o rychlý útok na druhé straně, ale dlouhý balón na pravé křídlo byl příliš dlouhý, a proto ho nyní v rukavicích svírá brankář Trapp.
17'
Domácí ihned po brance pokračují v tlaku, nyní měl ve vápně šanci Jovič, ale nakonec nedokázal zakončit.
15'
Frankfurt právě vstřelil branku!
Nádherný centr poslal do vápna hostů Filip Kostič, který našel přesně hlavu GONÇALA PACIÊNCIA, jenž ve vápně vyskočil nejvýše a skvěle zakončil. Asistence: Kostič.
14'
Domácí mají k dispozici rohový kop, který bude rozehrávat Sebastian Rode.
12'
Hra je následně přerušena, kvůli nedovolené hře rukou Luka Joviče.
11'
Aktuálně do vápna Augsburgu centroval z levé strany Kostič, ale jeho centr byl skvěle zneškodněn obranou hostujícího celku.
10'
Faul hostů hlavnímu sudí nezůstal zatajen, rozehrávat bude domácí Frankfurt.
9'
Finnbogason se spolu se spoluhráči sice dostal do přečíslení, ale přihrávku, kterou dostal před vápnem domácích nedokázal pořádně zpracovat a tak se do zakončení nedostal.
8'
Luka Jovič je aktuálně hodně skloňované jméno. Tento srbský útočník společně s Hallerem, který dnes v sestavě Eintrachtu chybí je jedním z nejlepších střelců celé Bundesligy.
7'
Domácí hráči nyní vysoko napadali, čímž zadělali problémy obraně hostů, která si nakonec poradila bravurně.
6'
V další šanci nyní opět Jovič, který zakončoval po odraženém míči z voleje. Dokázal sice míč trefit, ale nasměroval ho pouze do náruče brankáře hostů.
5'
Do první šance se dostali domácí, když ve vápně hlavičkoval asi nejvíce obávaný hráč pro Augsburg Luka Jovič, který tentokrát mířil těsně nad břevno.
4'
Hahn dostal pěknou přihrávku, po které se mohl dostat do zakončení, ale nakonec skvěle zakročila obrana Frankfurtu.
3'
Hosté se následně také dostali k prvnímu centru, který skončil někde za brankou. Pokus z od levého praporku nebyl vůbec, ale vůbec povedený.
2'
Hosté nyní drží míč na svých kopačkách a přihrávají si na vlastní polovině.
1'
Domácí právě rozehráli, dnešní utkání tak může začít!
1'
Oba dva celky jsou připraveny nastoupit na hrací plochu, utkání začne za několik okamžiků!

Eintracht Frankfurt: Trapp – A. Touré, Hasebe, Hinteregger – D. da Costa, G. Fernandes (C), Rode, Kostić – Jović, Rebić, Paciência.
Náhradníci: Rönnow – D. Abraham, Gaćinović, de Guzmán, N'Dicka, Torró, Willems.

FC Augsburg: Kobel – Schmid, Gouweleeuw, R. Khedira, Stafylidis – Ku Ja-Čeol, Baier (C) – Hahn, Gregoritsch, Richter – Finnbogason.
Náhradníci: Luthe – Asta, Danso, Janker, Oxford, Schieber, Teigl.

Rozhodčí: Bastian Dankert.
FC Augsburg

Hostující celek je na tom o něco hůře. V tabulce německé Bundesligy se Augsburg nachází na patnácté pozici. Fotbalisté FC v této sezóně prozatím vstřelili do sítí soupeřů sedmatřicet branek a inkasovali jich 54. Augsburg v aktuálním ročníku dokázal vyhrát šest utkání, remizoval sedmkrát a prohrál patnáctkrát. Hráčem, kteří za tento tým nastřílel nejvíce gólů je třicetiletý islandský útočník Alfred Finnbogason, jenž má na kontě deset branek.

Eintracht Frankfurt

Domácí mají velmi povedenou sezónu, nachází se na skvělém čtvrtém místě a mají na kontě dvaapadesát bodů. V letošním ročníku dokázali patnáctkrát zvítězit, sedmkrát remizovat a šestkrát prohrát. Hráči Eintrachtu vstřelili v probíhající sezóně šestapadesát branek a inkasovali jich jednatřicet. Hráči, kteří tým doposud drží na pohárových příčkách jsou Luka Jovič a Sebastien Haller. Tito dva mají dohromady na kontě 31 branek. U druhého z obou jmenovaných je ovšem start v dnešním utkání nejistý.

Posledních 5 ligových utkání:
Schalke – Frankfurt 1:2
Frankfurt – Stuttgart 3:0
Frankfurt – Norimberk 1:0
Dusseldorf – Frankfurt 0:3
Frankfurt – Hoffenheim 3:2
Dobrý den! Vítám Vás u přenosu 29. kola Bundesligy, ve kterém se střetne domácí Eintracht Frankfurt proti FC Augsburg.