Bundesliga - 32. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Freiburg : Düsseldorf - 5. května 2019   15:30

Freiburg
10' Grifo
1:1
(1:1)
Düsseldorf
32' Kownacki  (Stöger)
Freiburg
Flekken – Niederlechner, Sallai, Terrazzino, Schlotterbeck, Stenzel, Petersen.
Welz – Foltyn, Assmuth
Schwarzwald-Stadion, Freiburg
Düsseldorf
Drobný – Lukebakio, Fink, Kamiński, Gießelmann, Morales, Barkok.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!

SC Freiburg: Schwolow – Koch, Schlotterbeck, Heintz – Frantz (73. Sallai), Haberer, Höfler, Gondorf (90+3. Schlotterbeck), Günter – Höler (83. Niederlechner), Grifo.
Náhradníci: Flekken – Niederlechner, Sallai, Terrazzino, Schlotterbeck, Stenzel, Petersen.

Fortuna Düsseldorf: Rensing – Zimmermann, K. Ayhan, Hoffmann, Suttner – Raman, Bodzek (69. Morales), Stöger, Kownacki (74. Lukebakio) – Karaman (83. Fink), Hennings.
Náhradníci: Drobný – Lukebakio, Fink, Kamiński, Gießelmann, Morales, Barkok.

Rozhodčí: Welz – Foltyn, Assmuth.
Je konec! Freiburg nakonec uhrál s Fortunou remízu 1:1. Domácí Freiburg vstoupil do utkání velmi dobře a hned v desáté minutě otevřel z pokutového kopu stav Vincenzo Grifo! Domácí poté měli další šanci, jenže hosté ji přestáli. Po třiceti minutách přišla chvíle Fortuny. Dawid Kownacki dostal přihrávku na hranici velkého vápna dělovkou o břevno vyrovnal. Po změně stran si domácí zkomplikovali situaci, když by vyloučen Haberer. Ani jeden z týmů si už ale nevypracoval šanci.
90+4'
90+3'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Jerôme Gondorf, přichází Nico Schlotterbeck.
90+3'
Žlutou kartu dostává Oliver Fink (Fortuna Düsseldorf).
90+2'
Roland Sallai dostal přihrávku na levou stranu pokutového území, ale utopil se v moři vlastních kliček a sám si ukopl míč mimo hrací plochu.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Florian Niederlechner svedl boj o odražený míč na polovině soupeře, jenže důrazní obránci Fortuny jej nenechali uvolnit se a získali míč pro sebe.
89'
Dominique Heintz nakopl míč na levou stranu hrací plochy, jenže tam nebyl nikdo v červeném dresu Freiburgu. Domácí budou vhazovat.
88'
Kenan Karaman operoval s míčem na levé straně pokutového území, jenže přízemním centrem našel nohu pozorného obránce.
87'
Zadáci Fortuny kombinují na polovině hřiště. Nikdo v bílém dresu se ale nemůže dostat do zakončení. Vše nasvědčuje tomu, že se dnes budou dělit body.
86'
Dominique Heintz napřáhl ke střele zpoza hranice pokutového území. Jeho skákavý pokus mířil mezi tři tyče a Michael Rensing míč raději vyrazil na roh.
85'
Hra je znovu přerušena! Další domácí hráč zůstává po souboji ležet na polovině soupeře a drží se za levou nohu. Uvidíme, zda dnešní duel dohraje.
84'
Florian Niederlechner se ihned zapojil do defenzivní činnosti domácího Freiburgu. Čerstvý hráč získal míč na hranici velkého vápna a vyvezl jej do bezpečí.
83'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Lucas Höler, přichází Florian Niederlechner.
Střídání v týmu Fortuna Düsseldorf: ze hřiště odchází Kenan Karaman, přichází Oliver Fink.
82'
Vincenzo Grifo poslal krásnou přihrávku na levé křídlo, jenže Roland Sallai se rychlou kličkou nezbavil skvěle postaveného obránce v bílém.
81'
Morales zastavil rodící se akci soupeře a za svůj zákrok vyfasoval žlutou kartu.
80'
Do rozehrávky domácího Freiburgu se musel zapojit také brankář Alexander Schwolow, který rozehrál nákopem na levé křídlo, jenže domácí rychle přišli o míč.
79'
Markus Suttner operoval s míčem na levé straně hrací plochy, jenže jeho centr skončil na hlavě pozorného obránce Schlotterbecka.
78'
Kenan Karaman poslal nákop na polovinu Freiburgu, jenže důrazný Koch dokázal rychle vystoupit a odhlavičkoval míč mimo nebezpečný prostor.
77'
Právě Lukabakio se při návratu na vlastní polovinu dopustil nedovoleného zákroku a daroval Freiburgu rozehrávat přímého kopu.
76'
Dodi Lukebakio dostal krásnou přihrávku na levou stranu, jenže svým centrem z levé strany nenašel nikoho v dresu Fortuny.
75'
Christian Günter vhazoval v blízkosti pokutového území Fortuny. Svou pobídkou však nenašel nikoho v červeném dresu Freiburgu.
74'
Střídání v týmu Fortuna Düsseldorf: ze hřiště odchází Dawid Kownacki, přichází Dodi Lukebakio.
73'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Mike Frantz, přichází Roland Sallai.
72'
Fortuna se opět usadila na polovině svého soupeře, jenže hosté zatím skulinku mezi obránci soupeře hledají marně. Freiburg brání blízko u sebe.
71'
Robin Koch zůstává po dalším souboji ležet na trávníku a potřebuje ošetření. V posledních minutách nám přibylo ostrých zákroků.
70'
André Hoffmann už je zpátky na hrací ploše a může pokračovat ve hře. Domácí fotbalista se zapojil do útočné akce Freiburgu, ale nenašel spoluhráče.
69'
Střídání v týmu Fortuna Düsseldorf: ze hřiště odchází Adam Bodzek, přichází Alfredo Morales.
68'
Hra je přerušena! Hostující André Hoffmann zůstává po jednom ze soubojů ležet na trávníku a drží se za levý stehenní sval. Uvidíme, zda bude pokračovat.
67'
Rouwen Hennings se z hranice pokutového území opřel do volného míče. Jeho pokus ve vzduchu ještě zaplaval, ale Alexander Schwolow s ním neměl problém.
66'
Fortuna se postupnou kombinací opět prodrala na polovinu Freiburgu, jenže nikdo v bílém nyní zrovna nehýří aktivitou. Po změně stran se nám ze hřiště vytratily šance.
65'
Nakonec tomu tak nebylo. Fortuna následně rozehrála rohový kop, po kterém se do zakončení dostal Kevin Stöger, jehož rána levačkou minula branku.
64'
Pozor! Rozhodčí ještě zkoumá, zda jeden z obránců Freiburgu nezahrál rukou!
63'
Adam Bodzek poslal prudkou přihrávku na hranici velkého vápna, kde se k míči dostal Kevin Stöger, jehož pokus srazil obránce na rohový kop.
62'
Nicolas Höfler poslal přihrávku na pravou stranu, nicméně nikdo v červeném dresu na jeho pobídku nedosáhl. Vhazovat bude Fortuna.
61'
Dominique Heintz se skvěle vrátil do pokutového území a v záklonu odvrátil vysoký centr z levé strany hřiště. Domácí zatím brání jako lvi.
60'
Je za námi hodina hry a zatím sledujeme hodně zajímavý duel. Fortuna sice hraje proti oslabenému soupeři, ale Freiburg se přesto snaží hrát aktivně.
59'
Dominique Heintz dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, kde si míč přehodil na levačku, jenže jeho centr skončil na noze prvního obránce.
58'
Benito Raman napadal rozehrávku soupeře na polovině Freiburgu. Mike Frantz si s ním ale dokázal poradit a rozjel nový útok domácího mužstva.
57'
Matthias Zimmermann dostal přihrávku na pravou stranu, jenže jeho následný centr do pokutového území byl příliš krátký. Domácí obrana byla pozorná.
56'
Před branku domácího celku nyní přiletěl zajímavý centr z levé strany. Míč proskákal po malém vápně mimo pokutové území. Tady měl Freiburg štěstí.
55'
Zadáci Fortuny si vyměňují krátké přihrávky na polovině hrací plochy a číhají na skulinku v obraně domácího Freiburgu.
54'
Kaan Ayhan si dal pozor na prudkou přihrávku na polovinu hřiště a zajistil míč pro hostující Fortunu. Hráči v bílém nyní mohou rozjet útok.
53'
Kevin Stöger se pustil do potyčky s jedním ze soupeřů a může být rád, že nedostal žlutou kartu za nesportovní chování. Na hřišti je to nyní hodně emotivní.
52'
Christian Günter odcentroval z levé strany do pokutového území, jenže tam nebyl nikdo z hráčů Freiburgu. Domácí hrají útočně i v oslabení.
51'
André Hoffmann dostává za ostrý faul svou čtvrtou žlutou kartu v sezóně.
50'
Dominique Heintz poslal prudkou přihrávku na hranici velkého vápna, jenže tam nebyl nikdo z jeho spoluhráčů a obránce v bílém měl snadnou práci.
49'
Fortuna zahrávala přímý kop ze zajímavé pozice. Jeho rozehrávky se ujal Matthias Zimmermann, jehož technická střela prolétla kolem branky.
48'
Tak pozor! Janik Haberer trefil rozběhnutého Bodzeka a po druhé žluté kartě musí do sprch!
47'
Fortuna se usadila na polovině Freiburgu a hledá si cestičku do pokutového území. Domácí zadáci musí být v úvodu druhého poločasu pozorní.
46'
Hostující Fortuna obstarala výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Hosté se ihned vydali do útoku, ale přihrávka na pravou stranu byla příliš dlouhá.
46'
První poločas končí! Domácí Freiburg vstoupil do utkání velmi dobře a hned v desáté minutě otevřel z pokutového kopu stav Vincenzo Grifo! Domácí poté měli další šanci, jenže hosté ji přestáli. Po třiceti minutách přišla chvíle Fortuny. Dawid Kownacki dostal přihrávku na hranici velkého vápna dělovkou o břevno vyrovnal. Do kabin se tak odchází za stavu 1:1.
45+1'
45'
Hráči Fortuny v závěru prvního poločasu hrají s míčem na kopačkách a tlačí se do pokutového území. Hráči Freiburgu naopak zvýšili svou aktivitu při napadání.
44'
Lucas Höler měl prostor na pravém křídle a rozhodl se pro odcentrování do pokutového území. Jeho pobídku však hned první obránce srazil na roh.
43'
Dawid Kownacki vybojoval pro hostující celek míč na levé straně, jenže jeho následné přenesení hry bylo hodně dlouhé a proskákalo až do zámezí.
42'
Janik Haberer trefil v hlavičkovém souboji jednoho ze soupeřů loktem a dostává žlutou kartu.
41'
Do rozehrávky hostujícího celku se musel zapojit Michael Rensing. Hostující brankář rozehrál na levou stranu, jenže tam nebyl nikdo v bílém.
40'
Dawid Kownacki dostal přihrávku na levou stranu, jenže jeho snaha o přechod na hranici pokutového území ztroskotala už těsně za půlící čárou.
39'
Matthias Zimmermann odcentroval z pravé strany do pokutového území. Po jeho pobídce se natahoval Karaman, jenže v pádu trefil prostor, kde stál brankář.
38'
Kenan Karaman potáhl míč do pokutového území, kde jej chytrou patičkou přenechal Henningsovi, jemuž pokazil radost důrazný obránce.
37'
Kownacki dostal krásnou přihrávku na levou stranu, jenže tentokrát mu pokus o rychlou kličku nevyšel. Domácí zadák Koch mu balón vypíchl.
36'
Mike Frantz si naskočil na odkop domácího brankáře a prodloužil míč hlavou na polovinu Fortuny. Hráči Freiburgu se nyní nemohou dostat do tempa.
35'
Hosté se opět vydali do útoku, jenže jejich další akci zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího! Ofsajd!
34'
Fortuna pokračuje ve své aktivitě. Hosté vybojovali rohový kop, který rozehráli přihrávkou do kombinace, jenže nikdo v bílém do šestnáctky neodcentroval.
32'
Düsseldorf právě vstřelil branku!
Tak pozor! Je vyrovnáno! Tenhle gól přišel jako blesk z čistého nebe! DAWID KOWNACKI si navedl míč na hranici pokutového území, odkud vypálil levačkou a jeho pokus se od břevna odrazil do sítě!
31'
Zadáci Fortuny opět kombinují na vlastní polovině a nepouštějí hráče Freiburgu k míči. Nutno říci, že nikdo v červeném dresu rozehrávku soupeře neatakuje.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme hodně zajímavý duel. Domácí Freiburg se rychle dostal do vedení a od té doby kontroluje hru.
29'
Christian Günter odcentroval z levé strany do pokutového území. Za jeho pobídkou se tentokrát hnal Lucas Höler, jenže zadáci Fortuny byli důrazní.
28'
Fortuna zahrávala rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kde se do zakončení tlačil Kaan Ayhan, ale obrana Freiburgu byla opět pozorná.
27'
Kaan Ayhan dostal přihrávku do dobrého prostoru, odkud prudkou přihrávkou rozběhl Bodzeka, jenže ten se neprosmýkl kolem domácího zadáka.
26'
Domácí fotbalisté po vstřelení úvodní branky dnešního souboje uklidnili hru a s přehledem si hlídají své vedení. Hosté nemohou najít recept na pozornou obranu Freiburgu.
24'
Markus Suttner si dal pozor na prudkou přihrávku na pravou stranu a nechal balón proskákat do zámezí. Vhazovat tak budou hráči Fortuny.
23'
Mike Frantz dostal dlouhou přihrávku na pravou stranu, potáhl si míč na hranici velkého vápna, jenže jeho centr skončil na noze obránce.
22'
Kevin Stöger poslal zajímavou přihrávku na levou stranu, jenže jeho pobídka byla hodně prudká a skončila v zámezí. Fortuně se dnes nedaří kombinovat.
21'
Markus Suttner ustál souboj na levé straně hrací plochy a vybojoval pro Fortunu autové vhazování. Hostující fotbalisté se tak mohou vydat do útoku.
20'
Freiburg zahrával přímý kop v blízkosti pokutového území soupeře. Jeho rozehrávky se ujal Grifo, jehož prudký centr srazila zeď na rohový kop.
19'
Janik Haberer si naběhl na zpětnou přihrávku na hranici pokutového území, jenže obránce v bílém se mu položil pod nohy a srazil míč do bezpečí.
18'
Dawid Kownacki odcentroval z levé strany do pokutového území, kde se k míči tlačil Kenan Karaman, ale jeho pokus prolétl vedle branky.
17'
Matthias Zimmermann dostal prostor na pravé straně hřiště, potáhl míč vpřed, jenže svým centrem neoslovil nikoho v bílém dresu Fortuny.
16'
Nicolas Höfler svedl na polovině hřiště tak tvrdý souboj, že v něm dokonce ztratil levý chránič. Rozhodčí ale nechal pokračovat ve hře.
15'
Zadáci Fortuny nyní uklidňují hru postupnou kombinací na vlastní polovině, jenže nikdo z domácích hráčů jejich rozehrávku neatakuje. Oběma týmům nyní chybí pohyb.
14'
Janik Haberer dostal přihrávku do středu hrací plochy, skvěle roztáhl hru na levé křídlo, jenže Christian Günter zpětnou přihrávkou našel jen soupeře.
13'
Domácí obrana si dala pozor na centr z levé strany. Zadáci Freiburgu rychle vystoupili a odehráli míč mimo nebezpečný prostor.
12'
Alexander Schwolow přečetl rozehrávku soupeře, vyrazil ven z branky a došel si pro nepřesnou přihrávku. Domácí celek nyní může uklidnit hru.
10'
Freiburg právě vstřelil branku!
Domácí celek se dostává do vedení! K rozehrávce pokutového kopu se postavil VINCENZO GRIFO, který poslal míč do protipohybu brankáře!
10'
Tak pozor! Janik Haberer neustál souboj v pokutovém území a rozhodčí odpískal penaltu pro Freiburg!
9'
Kaan Ayhan si dal pozor na oblouček na hranici pokutového území. Obránce v bílém dresu následně bez problémů rozehrál na pravou stranu.
8'
Benito Raman se na pravé straně dral za odraženým míčem, jenže v pádu už jej neudržel na trávníku a odkopl jej pouze na polovinu soupeře.
7'
Markus Suttner spěchal za přihrávkou na levou stranu, jenže míč mu utekl do zámezí. Hostující obrana vstoupila do duelu skvěle koncentrovaná.
6'
Fortuna následně zahrávala rohový kop. Centrovaný míč si našel hostující stoper Kaan Ayhan, jehož hlavičku zastavil dobře postavený obránce.
5'
Fortuna zahrávala přímý kop. Jeho rozehrávky se ujal Kevin Stöger, který poslal zajímavou střelu, která překvapila snad všechny, ale domácí brankář stačil zareagovat!
4'
Adam Bodzek prošel s míčem u nohy do blízkosti pokutového území, jenže jeden z domácích obránců jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi.
3'
Lucas Höler si v souboji na polovině soupeře přidržel jednoho z hráčů Fortuny a dopustil se faulu přímo před očima hlavního rozhodčího.
2'
Robin Koch dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, jenže jeho centr přiletěl na malé vápno, kde nebyl nikdo v červeném dresu Freiburgu.
1'
Domácí fotbalisté obstarali výkop do prvního poločasu dnešního utkání. Freiburg se ihned vydal do útoku, jenže nákop na levé křídlo byl příliš dlouhý.
1'

SC Freiburg: Schwolow – Koch, Schlotterbeck, Heintz – Frantz, Haberer, Höfler, Gondorf, Günter – Höler, Grifo.

Fortuna Düsseldorf: Rensing – Zimmermann, K. Ayhan, Hoffmann, Suttner – Raman, Bodzek, Stöger, Kownacki – Karaman, Hennings.

Vzájemný zápas

Dnešní soupeři se spolu utkali v polovině prosince. Fortuna doma vyhrála 2:0.
Dnes budeme sledovat souboj dvou týmů ze středních pater německé Bundesligy Domácí Freiburg má na svém kontě třicet dva bodů a zatím mu patří třináctá pozice. Na záchranu má k dobru sedm bodů. Naposledy však prohrál na půdě Lipska. Hostující Fortuna je na tom ještě o dvě pozice. Jedenáctá příčka jí patří díky zisku čtyřiceti bodů. Naposledy doma rozstřílela 4:1 Werder Brémy.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z Bundesligy mezi SC Freiburg a Fortunou Düsseldorf. Výkop je stanoven na 15:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.