Bundesliga - 27. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lipsko : Hertha Berlin - 30. března 2019   18:30

Lipsko
17' Forsberg (Kampl) • 27' Y. Poulsen (Werner) • 56' Y. Poulsen (Forsberg) • 62' Y. Poulsen (Adams) • 64' Haidara (Werner)
5:0
(2:0)
Lipsko
Gulácsi – Mukiele (65. Laimer), Konaté, Orban, Halstenberg – Kampl, Adams, Haidara – Forsberg (75. Sabitzer) – Y. Poulsen (70. Cunha), Werner.
Mvogo – Sabitzer, Cunha, Saracchi, Bruma, Ilsanker, Laimer.
Storks – Siewer, Kleve
Red Bull Arena, Lipsko
Hertha Berlin
Jarstein – Stark, Lustenberger (59. Klünter), Rekik – Lazaro, Maier (77. Skjelbred), Grujić, Mittelstädt – Kalou (76. Leckie), Duda, Selke.
Kraft – Jastrzembski, Klünter, Pekarík, Plattenhardt, Leckie, Skjelbred.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Sudí Storks ukončil tento zápas, aniž by cokoliv nastavil. Nebylo třeba, nebyl tým, který by natahoval čas nebo který by zdržoval hru spoustou ošetřování. Navíc zápas byl již dávno rozhodnutý, takže rozhodnutí sudího bylo jednoznačně správné. Zápas ovládlo Lipsko, které deklasovalo totálně marnou Herthu.
90'
88'
Hraje se ve středu hřiště, Lipsko s míčem a domácí nespěchají.
87'
Zmar Herthy dokresluje Davie Selke (Hertha), který z bezprostřední blízkosti přestřeluje branku Lipska.
86'
Rune Jarstein (Hertha) již ani nespěchá s rozehrávkou od své branky...
85'
Poslední pětiminutovka utkání, které je již dávno rozhodnuté, o vítězi není pochyb, Lipsko si dnes exhibičním tempem kráčí pro povinné tři body.
83'
Nebezpečný centr domácích míří do vápna, téměř každý centr domácích je hodně nebezpečný, obrana Herthy je totálně v rozkladu.
81'
Žádné nebezpečí pro branku Herthy, míč se dostává až na polovinu Lipska.
80'
Rohový kop pro Lipsko, domácí rozehrají z levé strany.
79'
Péter Gulácsi (RB Lipsko) sbírá míč před dotírajícím Leckiem a rozehrává na pravou stranu.
77'
Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Arne Maier, přichází Per Ciljan Skjelbred.
77'
Lipsko s míčem na své polovině, domácí již nikam nespěchají, případně si dělají prostor pro další smrtící brejk.
76'
Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Salomon Kalou, přichází Mathew Leckie.
75'
Střídání v týmu RB Lipsko: ze hřiště odchází Emil Forsberg, přichází Marcel Sabitzer.
75'
Po centru z pravé strany hlavičkuje Valentino Lazaro (Hertha) vedle branky Lipska.
74'
Maximilian Mittelstädt (Hertha) zastavil pas soupeře a hosté mohou útočit, což se jim daří.
73'
Emil Forsberg (RB Lipsko) ostře faulován Lazarem, zbytečný faul na útočné polovině.
72'
Domácí branku Jarsteina ohrozit nedokázali, míč získávají hosté.
71'
Kevin Kampl (RB Lipsko) prověřil z pravé strany Jarsteina, ten jeho pokus vyráží na roh.
70'
Střídání v týmu RB Lipsko: ze hřiště odchází Yussuf Poulsen, přichází Matheus Cunha.
68'
Ofsajdem končí akce Herthy, hosté ani tentokrát branku Gulácsiho neohrozí.
67'
Zatím hodně tvrdá lekce pro Herthu, nicméně hosté ještě neohrozili branku Gulácsiho, jejich dnešní výkon je obrovský propadák.
65'
Střídání v týmu RB Lipsko: ze hřiště odchází Nordi Mukiele, přichází Konrad Laimer.
64'
Lipsko právě vstřelilo branku!
Nic nového pod sluncem, znovu blesková útočná akce domácích, kdy Werner z levé strany nabil AMADOU HAIDARAOVI, ten z hranice vápna vypálil nechytatelně z voleje, Jarstein byl na jeho přízemní střelu krátký.
62'
YUSSUF POULSEN kompletuje čistý hattrick! Po dalším excelentním pasu se dostal Poulsen za obranu soupeře a krásným obloučkem překonal nešťastného Jarsteina.
61'
Hodina hry za námi, domácí vedou již 3:0 a jsou zatím suverénní, Hertha je naprosto neškodná.
59'
Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Fabian Lustenberger, přichází Lukas Klünter.
58'
Herhta na polovině Lipska, dlouhý pas na pravou stranu, kde vybojoval Valentino Lazaro (Hertha) autové vhazování.
56'
S ambicemi Herthy to již nevypadá vůbec dobře, obrana si nepohlídala náběh YUSSUFA POULSENA, který z levé strany prostřeluje brankáře Jarsteina.
56'
Lipsko rozehrává roh z pravé strany, míč letí před branku, kde se ale Yussuf Poulsen (RB Lipsko) jen tak tak nedostal ke střele.
55'
Gólová šance domácích, Timo Werner mohl navýšit vedení svého týmu, ale Rune Jarstein (Hertha) ho fantasticky vychytal.
54'
Míč končí v autu, hosté vhazují z levé strany, na polovině soupeře.
53'
Rune Jarstein (Hertha) vykopává od své branky, Hertha je ale pod tlakem a těžko se dostává na polovinu Lipska.
51'
Rohový kop pro Herthu, hosté rozehrají z pravé strany.
50'
Rune Jarstein (Hertha) rozehrává od své branky, míč získávají domácí.
49'
Hraje se ve středu hřiště, hosté zkouší něco vymyslet, ale sráží je množství chyb.
47'
Nordi Mukiele (RB Lipsko) vhazuje z pravé strany, na své polovině, míč získávají hosté.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:32.
Velmi nezáživný první poločas je u konce, do šaten odchází spokojenější domácí, kteří vedou 2:0.
45+1'
45+1'
Nastavuje se jedna minuta.
45'
Davie Selke (Hertha) padá na trávník, po souboji s bránícím Haidarou a oba předvedli vzápětí „kohouty“, kdy je musel uklidňovat sudí.
44'
Herhta na polovině soupeře, bránící Tyler Adams (RB Lipsko) zvládl míč odehrát před dotírajícím Starkem.
43'
Žlutou kartu dostává Nordi Mukiele (RB Lipsko).
41'
Hosté sice rozehrávali, po faulu bránícího hráče Lipska, ale míč míří na polovinu Herthy.
40'
Davie Selke (Hertha) se zapojuje do diskuze u postranní čáry, na polovině Lipska, diváci pískají.
39'
Míč získávají hosté, kteří to zkouší středem, tam ale slovenský internacionál Duda doslova propadl, když nedokázal ani přihrát...
38'
Salomon Kalou (Hertha) v jasném ofsajdu, míč získávají domácí, kteří hned útočí po levé straně, míč vede Timo Werner.
37'
Jenže útočné manévry Herthy končí celkem zbytečným útočným faulem Ondreje Dudy.
36'
Po delší době se také Hertha dostává do útoku.
34'
Po levé straně postupují domácí směrem dopředu, zase z toho ale nic není, dobrá defenziva hostů.
32'
Emil Forsberg (RB Lipsko) zkoušel protlačit pas z pravé strany do vápna, na nabízejícího se Wernera, ale obránce Herthy včas zasáhl.
30'
Je za námi první půl hodina hry, Lipsko vede gólem Forsberga ze 17. minuty a Poulsena z 27. minuty 2:0 a je aktivnější.
29'
Další pokus domácích dostat míč k vápnu Herthy dlouhým nákopem, i tentokrát neúspěšný.
28'
Yussuf Poulsen (RB Lipsko) fauluje na polovině Herthy, míč pro hostující tým.
27'
Dvojice domácích se dostala do brejku, Timo Werner přihrává YUSSUFU POULSENOVI, který pohodlně dostává míč do branky.
27'
Péter Gulácsi (RB Lipsko) se zapojuje do rozehrávky domácího mužstva.
26'
Hned několik centrů domácích nyní nedolétlo do vápna Herthy, nicméně hosté jsou od inkasovaného gólu pod tlakem.
24'
Marcel Halstenberg (RB Lipsko) poslal centr k hranici vápna Herthy, kde obránce odkopává až na polovinu Lipska.
23'
Další roh Lipska, tentokrát budou domácí rozehrávat z levé strany.
22'
Domácí rozehráli z pravé strany, míč se sice dostal do vápna, ale to bylo ze strany Lipska všechno, míč se dostává až na polovinu domácích.
21'
Rohový kop Lipska, domácí budou rozehrávat z pravé strany.
20'
Statistika držení míče – 50% : 50%.
19'
Míč letí do autu, Nordi Mukiele (RB Lipsko) si pro něj kráčí, aby mohl vhazovat z pravé strany, na polovině Herthy.
17'
Kevin Kampl (RB Lipsko) famózním pasem za obranu vyzval do zakončení EMILA FORSBERGA, který nezaváhal a z pravé strany překonal gólmana Jarsteina.
16'
Tyler Adams (RB Lipsko) si bere míč, aby mohl vhodit aut z pravé strany, na své polovině.
15'
Útočným faulem končí akce Lipska, hosté získávají míč.
14'
Emil Forsberg (RB Lipsko) z přímého kopu jen těsně minul branku Herthy.
13'
Žlutou kartu dostává Niklas Stark (Hertha BSC).
11'
Lipsko u pokutového území Herthy, míč ale létá hodně vzduchem, což bránícím se hostům vyhovuje.
10'
Péter Gulácsi (RB Lipsko) se zapojuje do rozehrávky svého mužstva.
9'
Zatím toho moc k vidění nebylo, ani jeden tým nemá nějakou větší převahu.
7'
Ondrej Duda (Hertha) zkouší střelecké štěstí z hranice šestnáctky, branku soupeře přestřeluje.
6'
Marcel Halstenberg (RB Lipsko) rozehrál z levé strany, hosté se ale ubránili.
5'
Marcel Halstenberg (RB Lipsko) si žádá odpískání rohového kopu pro svůj tým... a je úspěšný, roh odpískán, domácí rozehrají z levé strany.
4'
Po střele Yussufa Poulsena následuje výkop Rune Jarsteina (Hertha).
3'
Hraje se ve středu hřiště, míč na kopačkách hostujících hráčů.
1'

RB Lipsko: Gulácsi – Mukiele, Konaté, Orban, Halstenberg – Kampl, Adams, Haidara – Forsberg – Y. Poulsen, Werner.
Náhradníci: Mvogo – Sabitzer, Cunha, Saracchi, Bruma, Ilsanker, Laimer.

Hertha BSC: Jarstein – Stark, Lustenberger, Rekik – Lazaro, Maier, Grujić, Mittelstädt – Kalou, Duda, Selke.
Náhradníci: Kraft – Jastrzembski, Klünter, Pekarík, Plattenhardt, Leckie, Skjelbred.

Rozhodčí: Storks – Siewer, Kleve.
HERTHA BSC
Berlínskou Herthu trápí trochu odlišné starosti. I když nikoliv starosti se záchranou, což se letos berlínskému klubu s největší pravděpodobností vyhnou. Aktuálně desátý bundesligový tým se však nenachází v příliš dobré herní a výsledkové pohodě, z posledních osmi ligových duelů jen dva vyhrál, čtyřikrát prohrál, z toho třikrát z posledních čtyř kol... to není příliš dobrá bilance.
RB LIPSKO
Svěřenci Ralfa Rangnicka aktuálně drží skvělou třetí příčku, hned za dvojicí Bayern, Borussia Dortmund. Bilance Lipska mohla být ještě lepší, nebýt zbytečných domácích ztrát. Po prohře 0:1 s Dortmundem následovaly hned tři domácí remízy – s Frankfurtem, Hoffenheimem a poté i s Augsburgem, což by měly být zápasy, které by měly končit výhrou, chce-li Lipsko pomýšlet na atak příček nejvyšších.
Vítejte u onlijne přenosu fotbalového utkání německé Bundesligy, v němž RB LIPSKO přivítá na svém stadionu, v rámci utkání 27. kola, HERTHU BSC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.