Bundesliga - 30. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Wolfsburg : Frankfurt - 22. dubna 2019   20:30

Wolfsburg
90' Brooks (Klaus)
1:1
(0:0)
Frankfurt
78' de Guzmán
Wolfsburg
Pervan – William, Knoche, Brooks, Tisserand (82. Steffen) – Gerhardt (65. Malli), Guilavogui (C), Arnold – Mehmedi – Weghorst, Ginczek (87. Klaus).
Menzel – S. Jung, Brekalo, Steffen, Rexhbecaj, Malli, Klaus.
Marco Fritz – Dominik Schaal, Marcel Pelgrim
Volkswagen Arena, Wolfsburg
Frankfurt
Trapp – D. Abraham (C), Hasebe, Falette – D. da Costa, Rode (69. de Guzmán), Gaćinović, Torró, Kostić – Paciência (90+1. A. Touré), Jović (69. Rebić).
Rönnow – A. Touré, N'Dicka, Rebić, de Guzmán, Willems, Chandler.

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště.
Dnešní utkání ve Volkswagen Arene končí remízou. Druhý poločas byl ještě atraktivnější než ten první. V 78. minutě otevřel skóre po šťastném odrazu střídající de Guzmán. Jenže vítězství sebral hostům domácí stoper Brooks, který v 90. minutě vyrovnal po nahrávce od Klause. Domácí byli celkově lepší, ale nedokázali využít příležitostí tolik, jako se to povedlo hostům. Wolfsburg hraje příště 28.4. na hřiště Hoffenheimu. Frankfurt se příště představí 27.4. doma s Herthu Berlín.
90+3'
90+3'
Mehmedi našel rohovým kopem Brookse, ale ten svoji druhou dnešní branku nepřidal, protože mířil hlavou o kousek vedle.
90+2'
Domácí mají nyní k dispozici rohový kop.
90+1'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Gonçalo Paciência, přichází Almamy Touré.
90+1'
Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.
90'
Wolfsburg právě vstřelil branku!
Felix Klaus si naběhl a dostal míč do volného prostoru, potáhl míč a následně našel na druhé straně úplně volného stopera JONA BROOKSE, který v klidu do prázdné branky vstřelil vyrovnávací branku – 1:1.
89'
Roh pro Frankfurt.
88'
Kostič se dostal k míči na levé straně, tak zkusil nacentrovat do vápna. Jeho centr nikoho v červeném nenašel.
87'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Daniel Ginczek, přichází Felix Klaus.
86'
Mehmedi posla míč z rohu do malého vápna, kde byl nejvýše hostující Hasebe, jenž dokázal míč odhlavičkovat do bezpečí.
85'
Roh pro domácí.
85'
Žlutou kartu dostává Gonçalo Paciência (Eintracht Frankfurt).
84'
Další útok hostí zhatil ofsajd, ve kterém se nacházel Paciencia.
83'
Po chybě domácí v rozehrávce se k míči dostal da Costa, ale zradilo ho zpracování, takže je míč opět na kopačkách domácího týmu.
82'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Marcel Tisserand, přichází Renato Steffen.
80'
Po pravé straně se snažil zaútočit Mehmedi, ale míč mu ujel mimo hrací plochu. Trapp bude rozehrávat od branky.
78'
Frankfurt právě vstřelil branku!
Z vápna se levou nohou pokusil vystřelit Kostič, ale jeho pokus se se štěstím odrazil až k JONATHANU DE GUZMÁNOVI, který už dokázal uklidit míč do branky – 0:1.
77'
Domácí začínají další útočnou akci od vlastního brankáře.
76'
Mehmedi přiťukl míč Arnoldovi, který s ním popoběhl 10 metrů a vystřelil. Jeho dělovka vypadla Trappovi z náručí, ale nikdo v zeleném nedokázal míč dorazit.
75'
Ginczek byl faulován 35 metrů od branky. Domácí budou rozehrávat z místa přestupku.
74'
Tisserandův centr z pravé strany do vápna nikoho nenašel. U míče jsou nyní hosté.
72'
Po nepřesném zakončení hostí bude rozehrávat od vlastní branky domácí Pervan.
71'
Žlutou kartu dostává Marcel Tisserand (VfL Wolfsburg).
70'
De Guzmánův nevýrazný centr z rohového kopu domácí obrana v klidu odkopla.
69'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Sebastian Rode, přichází Jonathan de Guzmán.
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Luka Jović, přichází Ante Rebić.
68'
Rohový kop pro hosty.
67'
Domácí nyní kombinují na polovině hřiště.
66'
Dosavadní statistika držení míče: 59%:41%.
65'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Yannick Gerhardt, přichází Yunus Malli.
64'
Mehmediho centr vyboxoval Trapp, ale míč se odrazil k Arnoldovi, který vystřelil z nějakých 25 metrů. Jeho střela orazítkovala pouze tyč.
64'
Rohový kop pro domácí tým.
63'
62'
Slibný postup domácích, když šli 3 proti 3, zastavilo ofsajdové postavení Mehmediho.
61'
Guilavogui byl faulován na polovině hřiště. Domácí budou rozehrávat z místa přestupku.
60'
Rohový kop rozehrál Mehmedi nahoru na Williama, který vystřelil z 20 metrů. Střela mu vůbec nesedla a skončila mimo hřiště.
59'
Rohový kop pro domácí.
58'
Do vápna letěl centr zprava od da Costy, který hlavičkoval Arnold, ale jeho hlavička k Trappovi ani nedoletěla.
57'
Mehmediho rohový kop se nádherně snesl přímo na hlavu Ginczeka, který hlavou trefil pouze břevno branky Trappa.
56'
55'
Žlutou kartu dostává Maximilian Arnold (VfL Wolfsburg).
54'
Rodeův centr našel hlavu Pacienci, ale ten v krkolomné pozici zakončit nedokázal.
54'
53'
Hostující Kostič dostal míč na levou stranu a zkusil přízemní centr do vápna. Jenže míč neprošel ani do vápna, protože ho domácí obrana zablokovala.
51'
Weghorst dostal míč na pravou stranu, chtěl ještě prostrčit na nabíhajícího spoluhráče, ale da Costa tam byl rychleji, takže domácí budou mít pouze aut.
50'
Domácí William vedl míč po levé straně a následně nahrál na prostředek. Jenomže spoluhráč mu mezitím utekl jinam, takže se míče zmocnili hosté.
49'
Rozhodčí ještě s kolegou u videa zkoumal, zda zákrok není na červenou kartu, ale není a hra pokračuje.
48'
Žlutou kartu dostává Sebastian Rode (Eintracht Frankfurt).
47'
Sérii nákopů a nepřesností ukončil až Kostič, který si vzal míč na obrannou polovinu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:34.
První poločas nám branku nenabídl. V úvodu hřiště zasypala vajíčka od fanoušků, následně byla k vidění nazáživná kombinace domácích na vlastní polovině, ale od nějaké 10. minuty už začalo být na hřišti živo. V šanci se následně ocitl Mehmedi, ale prázdnou branku netrefil. Poté mohl střílet z vápna Rode, ale radši hledal Gačonoviče, jenž ještě nahrával Jovičovi, ale ten se ke střele nedostal. V největší šanci byl určitě Weghorst, jehož střelu z otočky Trapp vytahoval konečky prstů. Celkově bylo k vidění hodně centrů a zakončení.
Statistky 1. poločasu:
Držení míče: 55%:45%
Střely: 8:7
Střely na branku: 5:1
Rohové kopy: 4:3
45+3'
45+2'
Domácí Tisserand poslal centr do vápna na Ginczeka, ale toho předskočil Hasebe a míč odhlavičkoval pryč.
45+1'
Rohový kop rozehrávali domácí centrem na Knocheho, ale vše ukončil útočný faul Brookse.
45'
44'
Domácí tým nyní kombinuje na polovině hřiště.
43'
Hostující Torro zkusil vystřelit skákavý míč z 30 metrů na branku. střela se mu nepovedla, protože uklouzl. Míč skončil na tribuně.
42'
Dlouhý centr dostal do běhu Jovič, ale ve vápně se mu míč zamotal mezi nohy a Knoche míč odkopl.
41'
Žlutou kartu dostává Luka Jović (Eintracht Frankfurt).
40'
Míč do vápna poslal Rode, ale jeho nevysoký míč v klidu odkopl Knoche.
39'
38'
Hostující da Costa nahrál do vápna míč Pacienciovi, který následně uklouzl, takže se hosté dožadovali penalty, ale rozhodčí zůstal klidný.
37'
Po nahrávce hlavou od spoluhráče se ke střele z hloubi vápna dostal domácí kanonýr Weghorst. Jeho tvrdé zakončení dokázal Trapp vyrazit.
36'
Nyní je k vidění kombinaci domácích na polovině hřiště.
35'
Po levé straně se prohnal domácí Mehmedi a následně tvrdě vystřelil. Jeho střelu dokázal Trapp reflexivně vyrazit.
34'
Rode poslal míč na Pacienciu, který míč poslal pouze těsně vedle branky domácích.
33'
32'
Hostující Rode už byl s míčem ve vápně, jenže pak ho čistým skluzem obral o míč domácí William.
31'
Po pravé straně se prohnal Gerhardt, ale narazil na Faletteho, který ho dál už pustit nechtěl.
29'
S míčem na vápno přiběhl Rode, který už mohl střílet , ale ještě radši nahrál do vápna Gačonoviči, ten našel na penaltovém puntíku ještě Joviče, ale ten byl ve velkém obležení a vystřelit nedokázal.
27'
Rychlost na levé straně opět ukázal Kostič a poté nahrál do vápna. Jeho nahrávku domácí obrana přečetla a míč si vzala pro sebe.
26'
Hostující Gačinovič na zemi, převálcoval ho Guilavogui.
25'
Domácí Mehmedi to zkusil z nějakých 30 metrů, ale jeho střelu Trapp v klidu ukryl do rukavic.
24'
Hostující Paciencia byl faulován na polovině hřiště. Hosté budou rozehrávat z místa přestupku.
23'
Kostič opět v akci. Tentokrát dostal mí na vápno a vystřelil. Střela se mu příliš nepovedla a skončila na noze obránce Knocheho.
22'
Míč do vápna poslal Mehmedi, ale nikoho nenašel. Nejzajímavější tak zůstal souboj, při kterém upadl jeden z domácích a dožadoval se penalty.
21'
Rohový kop pro Wolfsburg.
20'
K míči se postavil Gačinovič, který poslal tvrdý centr do malého vápna, tam ale byl výborný Brooks a míč odhlavičkoval pryč.
19'
Hostující Kostič ukázal perfektní rychlost a utekl Knochemu, který ho musel faulovat. Hosté mají k dispozici přímý kop z levé strany.
18'
Domácí Tisserand poslal do vápna zajímavý centr. Ten skončil na hlavě Mehmediho, jenž nedokázal pořádně zamířit.
17'
Dlouhý nákop vpřed zkusil Brooks, ale jeho spoluhráč Gerhardt míč nedostihl.
16'
Diváci na stadionu už pískají, protože se jim kombinace domácích na polovině hřiště nelíbí.
15'
Domácí stopeři si opět na půli hřišti nahrávají mezi sebou.
14'
Po pravé straně se prohnal hostující da Costa a nacentroval do vápna. Jeho přetažený centr dostihl na druhé straně Kostič, který míč poslal do vápna. Ani jeho centr nikoho z hostů nenašel. Nyní na míči domácí.
13'
Domácí Knoche poslal dlouhý míč po lajně na Mehmediho, který ho doběhl a nacentroval do vápna. S jeho centrem si poradil hostující Abraham.
11'
Obrovská šance domácích. Po rychlém kombinaci se ke střele do prázdné branky dostal Mehmedi, ale hostující Hasebe jeho pokus vykopl z brankové čáry.
10'
Hostující Falette hledal vpředu Joviče, ale jeho přízemní nahrávka letěla jinam.
9'
Nepřesný nákop Abrahama dopředu si pro sebe sebral domácí Knoche.
8'
Hostující Hasebe byl při rozehrávce faulován. Hosté budou rozehrávat z poloviny hřiště.
7'
Chyba v rozehrávce domácího Tisseranda vedla k protiútoku hostí. Následně se k centru do vápna dostal Gačinovič, ale jeho centr nikoho ve vápně nenašel.
6'
Domácí nyní kombinují na vlastní polovině.
5'
Po několika soubojích ve středu hřiště se dostal k míči Jovič, ale Brooks mu ho hned sebral.
4'
Vše je posbíráno, může se pokračovat.
2'
Nyní se nehraje, protože fanoušci naházeli na hřiště nějaká vajíčka. Všichni hráči se zapojují do sbírání.
2'
Z pravé strany odcentroval do vápna hostující da Costa, ale nikoho v červeném nenašel.
1'

VfL Wolfsburg: Pervan – William, Knoche, Brooks, Tisserand – Gerhardt, Guilavogui (C), Arnold – Mehmedi – Weghorst, Ginczek.
Náhradníci: Menzel – S. Jung, Brekalo, Steffen, Rexhbecaj, Malli, Klaus.

Eintracht Frankfurt: Trapp – D. Abraham (C), Hasebe, Falette – D. da Costa, Rode, Gaćinović, Torró, Kostić – Paciência, Jović.
Náhradníci: Rönnow – A. Touré, N'Dicka, Rebić, de Guzmán, Willems, Chandler.

Rozhodčí: Marco Fritz – Dominik Schaal, Marcel Pelgrim.
Wolfsburg je momentálně na devátém místě se čtyřiceti pěti body a skóre 47:44. V posledním zápase ovšem prohrál na půdě Lipska 0:2. Ještě může zabojovat o poháry a dokonce na čtvrté místo ztrácí sedm bodů. Nejlepším střelcem je s dvanácti góly Weghorst.
Frankfurt prožívá skvělou sezónu a aktuálně jej najdeme na čtvrté příčce s padesáti dvěma body a skóre 57:34. Pokud dnes vyhraje, zvýší náskok na pátý Mönchengladbach na čtyři body a pomalu to vypadá, že si zajistí poháry, nýbrž hned Ligu mistrů, kterou si za momentální výkony zaslouží, jelikož se dostal do semifinále Evropské ligy. Nejlepším střelcem je se sedmnácti body Jovič.
Ve 30. kole se proti sobě utkají týmy VfL Wolfsburg a Eintracht Frankfurt. Naposled se spolu tato mužstva střetla v prosinci na půdě Frankfurtu, kde ovšem Wolfsburg vyhrál 2:1. Dnes se ovšem bude hrát ve Volkswagen Aréně ve Wolfsburgu. Tento stadion nabídne kapacitu pro 30 000 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Marco Fritz a jeho asistenti Dominik Schaal a Marcel Pelgrim. Úvodní výkop je naplánován na 20:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.