Werder - Paderborn | ONLINE | 8.12.2019 18:00 | Bundesliga 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Bundesliga - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Werder : Paderborn - 8. prosince 2019   18:00

Ukončeno
0:1
(0:0)
Paderborn
90+3' Michel  (Mamba)
Werder
Sestavy:
Pavlenka – Gebre Selassie, Veljković, N. Moisander (C), Augustinsson – Bargfrede (68. Goller) – M. Eggestein, Klaassen – Bittencourt (87. J. Eggestein), Osako (58. C. Pizarro), Rašica.
Náhradníci:
Kapino – J. Eggestein, Friedl, Goller, Groß, Lang, Langkamp, C. Pizarro, Şahin.
Rozhodčí
Stegemann – Pickel, Assmuth
Weserstadion, Bremen
39870 diváků
Paderborn
Sestavy:
Zingerle – Jans, Kilian, Schonlau, Collins – Pröger, Vasiliadis, Gjasula (C) (84. Michel), Antwi-Adjei (68. Holtmann) – Zolinski (58. Cauly), Mamba.
Náhradníci:
J. Huth – Holtmann, Dräger, Hünemeier, Kapić, Michel, Cauly, Sabiri, Strohdiek.
Přenos se aktualizuje automaticky

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Paderbornu, který svého soupeře porazil poměrem 1:0. I druhý poločas nám přinesl celkem vyrovnanou podívanou, ve které měli přeci jenom trochu navrch domácí hráči, kteří neustále naráželi na pozornou obranu soupeře. Naopak Paderborn se pokoušel hrozit prostřednictvím rychlých protiútoků, hosté navíc udeřili v nastaveném čase, díky čemuž berou tři body.
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 4:2. Rohy: 13:6. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 10:13.
90+7'
Konec zápasu.
90+6'
Hostující celek se navíc pokoušel o další rychlý protiútok, který dokázal vynikajícím zákrokem zastavit Pavlenka.
90+5'
Werder to bude mít v tomto případě nesmírně složité, krátce před koncem zápasu prohrává o jednu branku, na vyrovnání nemá zas tak moc času.
90+3'
Paderborn právě vstřelil branku!
Tak pozor, hlavní sudí po konzultaci s videorozhodčím nakonec branku uznává! K odraženému míči se nakonec jako první dostal SVEN MICHEL, kterému se povedlo zamířit do odkryté branky. Nejprve to vypadalo na ofsajd, avšak ten dle videorozhodčího nebyl.
90+2'
Paderborn se sice radoval z úvodní branky, avšak ta nakonec neplatí. Zakončující hráč se v době odrazu míče nacházel v jednoznačném ofsajdu.
90'
Druhý poločas bude nastaven o sedm minut.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, dočkáme se nějaké branky? Oba celky na to budou mít ještě nastavený čas.
88'
Středem hrací plochy to zkoušel Michel, který v tandemu ještě hledal Holtmanna, jehož okamžitý centr levou nohou skončil pouze u brankáře Pavlenky.
87'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Leonardo Bittencourt, přichází Johannes Eggestein.
86'
Máme před sebou posledních pět minut hry, stále čekáme na úvodní branku tohoto zápasu. Werder stále působí aktivně, hosté se spoléhají na protiútoky.
85'
Gebre Selassie se sice prosadil ve vzduchu, avšak zároveň mu byl odpíská nedovolený zákrok. Paderborn se i tentokráte ubránil, Zinglerle bude odkopávat.
84'
Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Klaus Gjasula, přichází Sven Michel.
84'
Žlutou kartu dostává Jamilu Collins (SC Paderborn 07).
Žlutou kartu dostává Theodor Gebre Selassie (Werder Brémy).
84'
Pavlenka si ani při další akci soupeře nepřipsal žádný další zákrok. Naopak se jeho celek bleskově prodral na opačnou polovinu, kde soupeř napadá rozehrávku.
83'
Smrtelný protiútok táhl hostující Mamba, který prováhal ideální moment k přihrávce do tandemu na Caulyho. Naopak si pochvalu zaslouží domácí Moisander.
82'
Na opačné straně se k volnému míči dostal Augustinsson, jenomže centr levou nohou se mu vůbec nepovedl. Z ochozů stadionu se začíná ozývat pískot.
81'
Cauly se snažil prodrat po levém křídle, kde se nakonec dostal k prudkému centru. Ten pouze proletěl šestnáctkou, následně Holtmann neudržel míč na hřišti.
76'
V krátkém časovém sledu jsme navíc viděli další rohový kop. Bittencourt to pro změnu zkoušel cvičeným signálem, který přinesl celkem nepovedený centr.
75'
Hodně důležitý zákrok vytasil obránce Kilian, který do malého vápna nepustil finální nahrávku v podání Klaassena. Domácí se chopí dalšího rohového kopu.
74'
Nováček soutěže se konečně dostal k souvislejší práci s míčem. Na vlastní polovině celkem dlouho váhal Schonlau, kterému se nabídl ke spolupráci Holtmann.
73'
Své postavení si navíc nedokázal pohlídat Rašica, který se v době nahrávky nacházel v těsném ofsajdu, což posléze potvrdil také opakovaný záběr.
72'
Hlavní sudí musí řešit celou řadu osobních soubojů, při jednom z nich si navíc nedovoleně počínal hostující Holtmann. Werder se rozhodl rozehrát po zemi.
71'
Naopak musel bleskově z branky Zingerle, kterému se povedlo zasáhnout před dotírajícím Bittencourtem. Vzápětí se hostům povedlo vybojovat autové vhazování.
70'
Útočnou snahu Paderbornu se před malým momentem snažil podpořit Mamba, avšak jeho ztráta míče přinesla atak soupeře, který nedokázal zakončit.
69'
Pavlenka si dával s rozehrávkou od své branky celkem dost načas, nakonec se mu povedlo velice přesně odkopnout míč na druhou stranu, kde číhal Pizarro.
68'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Philipp Bargfrede, přichází Benjamin Goller.
Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Christopher Antwi-Adjei, přichází Gerrit Holtmann.
67'
Brémy zahrávaly hned dva rohové kopy, avšak ani jeden z nich nepřinesl nic nebezpečného. Po tom druhém se domácí dožadovali penalty, nicméně ta nepřichází.
66'
Hezkým projektilem se prezentoval domácí Eggestein, který se snažil vypálit pod břevno hostující branky, avšak nakonec se povedlo zakročit Zingerlemu.
61'
Máme za sebou něco málo přes hodinu hry, na první branku stále čekáme. Druhý poločas zatím nepřinesl šanci, domácí ale působí mnohem aktivnějším dojmem.
60'
Veljković celkem podcenil souboj se Gjasula, který se tak protáhl až do pokutového území, kde jeho střelu z velkého úhlu dokázal zablokovat Moisander.
59'
Žlutou kartu dostává Sebastian Vasiliadis (SC Paderborn 07).
59'
Po delší době se na útočnou polovinu dostal také hostující celek, avšak nebylo z toho nic světoborného. Gebre Selassie tak bude moci opět vhazovat zprava.
58'
Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Ben Zolinski, přichází Cauly.
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Juja Osako, přichází Claudio Pizarro.
57'
Tlak domácích začíná sílit, nicméně Augustinsson svým centrem našel pouze protihráče. Paderborn odvracel za cenu autu, Brémy tak zůstávají u balónu.
56'
Collins se tak sám ujal autového vhazování, které poslal na Antwiho-Adjeje. Ten se k padajícímu míči vůbec nedostal, to napravil až jeho kolega Zolinski.
55'
Brémy si vyzkoušely další rohový kop, avšak ani v tomto případě nedošlo k ohrožení hostující svatyně. Eggestein se ještě snažil udržet míč na hřišti, leč neúspěšně.
54'
S míčem si zahrál také brankář Zingerle, který před napadajícím Osakem zkoušel vykopnout hrací předmět k postranní lajně, kde se ve vzduchu uplatnil Jans.
53'
Do útočné snahy domácích se zapojil také Gebre Selassie, který si vzal na starost provedení autového vhazování, po kterém musel zasahovat Schonlau.
52'
U středového kruhu operoval s míčem obránce Moisander, kterému se povedlo před sebou najít volného Klaassena, který ještě roztáhl hru na pravou stranu.
51'
Pavlenka si musel dát na rozehrávce od své branky hodně záležet. Nakonec se mu povedlo poslat míč na levou stranu, kde Augustinsson předvedl dobré zpracování.
50'
Vracející se Osako sáhl k taktickému zákroku, při kterém zavadil o Mambu. Hlavní sudí celou situaci viděl, navíc skutečně odpískal ve prospěch nováčka soutěže.
49'
Brémy vykřesaly zisk rohového kopu z levé strany, avšak ten se stal snadnou kořistí pozorného Kiliana, který poslal míč ven z pokutového území SC.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu se do míče opřel hostující Gjasula, avšak jeho pokus skončil na pozorném protihráči, který navíc založil rychlou protiakci.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost domácí hráči, kteří budou pro změnu hrát zleva doprava.
46'
Začal druhý poločas.
Máme za sebou první poločas, který nám nakonec nepřinesl žádnou branku. Sledovali jsme celkem vyrovnanou podívanou, přičemž se oba celky střídaly v držení míče, nicméně směrem dopředu byl o něco nebezpečnější Werder. Také český brankář musel být pozorný, hned několikrát podržel svůj celek.
45+1'
První poločas skončil.
45'
První poločas bude nastaven o jednu minutu.
43'
O provedení autového vhazování se před malým momentem postaral Augustinsson, který se posléze snažil nastartovat Osaka, jenž ale po faulu skončil na zemi.
42'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
41'
Žlutou kartu dostává Streli Mamba (SC Paderborn 07).
40'
Rašicovi se šikovným způsobem povedlo natáhnout míč na pravou nohu, místo zakončení ještě zkoušel najít Eggesteina, který se ke střele nedokázal protlačit.
39'
Rašica posílal svůj centr ke vzdálenější tyči, odkud ho Moisander vracel zpět před branku. Tam míč tečoval Osako, avšak jeho pokus výrazně minul branku.
38'
Do pokutového území přispěchal domácí Augustinsson, který se snažil odcentrovat přes Janse. To se nepovedlo, avšak domácí hráči budou zahrávat rohový kop.
37'
Na opačné polovině si obrannou povinnost splnil Augustinsson, který za sebe nepustil Mambu. Brémy jsou aktivnější, další útočnou akci táhne Bittencourt.
36'
Zingerle musel spěchat s rozehrávkou, kterou přeci jenom poslal ven z pokutového území. Krátce poté ale vypálil Bittencourt, který výrazně minul branku.
31'
Žlutou kartu dostává Klaus Gjasula (SC Paderborn 07).
31'
Je za námi zhruba třetina hry, zatím jsme se nedočkali žádné branky. V tuto chvíli působí aktivněji Paderborn, který v posledních minutách několikrát zahrozil.
30'
Pavlenka však prokázal další dobrý reflex, neboť neposedný míč udržel před brankovou čárou. Následovala rozehrávka do strany, kde se nacházel Gebre Selassie.
29'
Tento zákrok nakonec přinesl rohový kop pro hostující celek. Z pravé strany se o rozehrávku postaral křídelník Pröger, jehož nabídka přinesla menší závar.
28'
Na opačné straně to zkoušel vzít sám na sebe Collins, kterému se pod sebou povedlo najít Vasiliadise, jehož ránu dokázal Pavlenka náramně vyrazit.
27'
Werder mohl rozvinout rychlou protiakci, avšak vše ztroskotalo na nepovedené nahrávce v podání Eggesteina, kterému se nepovedlo vysunout Bittencourta.
26'
Pro zpětnou nahrávku si seběhl hostující Pröger, avšak už předtím pomezní sudí signalizoval ofsajdové postavení. Náběh za obranu si totiž nepohlídal Zolinski.
25'
Nakonec se jednalo o Kiliana, který se zdá být v pořádku. Navíc se sám postaral o provedení volného kopu z vlastní poloviny, na pomoc mu přispěchal Gjasula.
24'
Nedovoleným zákrokem si před malým momentem pomáhal domácí Rašica, který místo míče trefil jednoho z protihráčů, jenž má zdravotní problémy.
23'
Na opačné straně musel Pavlenka v tísni odkopávat od své branky, přičemž si na opačné polovině vybral kolegu Bargfredeho, kterému se povedlo uspět ve vzduchu.
22'
Rašica si navíc vyzkoušel další standardní situaci, avšak ani tato rozehrávka nebyla zas tak povedená. Vysoký centr totiž zaplul pouze do rukavic Zingerleho.
21'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, na první branku tohoto zápasu stále čekáme. Zatím sledujeme vyrovnanou podívanou, o něco lépe hrají domácí.
16'
Werder se rozhodl rozehrát volný kop nakrátko, přičemž se o rozehrávku postaral Klaassen, který velice šikovným způsobem zkoušel přenést hru křížem.
15'
Hostující Collins si před malým momentem pomohl nedovoleným způsobem, což uviděl také hlavní sudí tohoto zápasu, který nařídil pro domácí standardku.
14'
V krátkém časovém sledu jsme sledovali další rohový kop domácích, avšak s naprosto totožným výsledkem. Pro míč si vyběhl brankář Zingerle, který ho schoval do rukavic.
13'
Domácí hráči se nastěhovali zpět na útočnou polovinu, kde si vybojovali další rohový kop. K rozehrávce již spěchá Rašica, který je dnes nesmírně aktivní.
12'
Paderborn si vybojoval standardní situaci z levé strany. O rozehrávku se nakonec postaral Pröger, jehož vzdušná nabídka skončila na hlavě prvního z protihráčů.
11'
Pavlenka si opět vyzkoušel práci s míčem, který po chvilkovém váhání zkoušel poslat na opačnou stranu hrací plochy, kde v souboji kraloval pozorný Kilian.
10'
Na řadu přišel rohový kop z levé strany, který se nebezpečně snášel k hranici malého vápna, kde si nejvýše vyskočil Moisander, který poslal míč do bezpečí.
9'
Pavlenka měl první těžší práci, nicméně zakončení v podání Mamby směřovalo pouze doprostřed branky. Český brankář tak dokázal vyrazit míč do strany.
8'
Collins pouze přeposílal podél autové lajny, kde si o nahrávku řekl jeho kolega Antwi-Adjej, kterému se nepovedlo proniknout kolem jednoho ze spoluhráčů.
7'
Posléze se hosté chtěli přemístit na útočnou polovinu, jenomže Gjasulovi se nepovedlo přesným způsobem přenést hru na pravou stranu, kam si nabíhal Pröger.
6'
Hrací předmět pouze doskákal ven z hrací plochy, což znamenalo rozehrávku od domácí branky. Pavlenka i tentokráte rozehrál do strany na Moisandera.
5'
Do kombinace se zapojil také český brankář Pavlenka, který pouze přeposlal nahrávku na volného Bargfredeho, jenž se pro změnu dostal na útočnou polovinu.
4'
Na opačné straně musel ven z branky hostující brankář Zingerle, kterému se povedl schovat hrací předmět do svých rukavic. Poté přišel na řadu výhoz do strany.
3'
Hned v úvodu tohoto zápasu jsme sledovali přenesení hry na pravou stranu, kde se měl nacházet Jans, avšak nahrávka na jeho osobu byla hodně nepřesná.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali na starost hostující hráči, kteří budou hrát zleva doprava.
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Werder Brémy: Pavlenka – Gebre Selassie, Veljković, N. Moisander (C), Augustinsson – Bargfrede – M. Eggestein, Klaassen – Bittencourt, Osako, Rašica.
Náhradníci: Kapino – J. Eggestein, Friedl, Goller, Groß, Lang, Langkamp, C. Pizarro, Şahin.

SC Paderborn 07: Zingerle – Jans, Kilian, Schonlau, Collins – Pröger, Vasiliadis, Gjasula (C), Antwi-Adjei – Zolinski, Mamba.
Náhradníci: J. Huth – Holtmann, Dräger, Hünemeier, Kapić, Michel, Cauly, Sabiri, Strohdiek.

Rozhodčí: Stegemann – Pickel, Assmuth.
SC Paderborn 07

Na opačné straně stojí momentálně poslední celek celé Bundesligy, kterým je Paderborn. Ten ze třinácti duelů nasbíral pouze pět bodů, manko na mimosestupové pozice je v tuto chvíli už sedmibodové. Paderborn tak bude muset za každou cenu vyhrát, v letošním ročníku se mu povedlo bodovat pouze ve třech duelech. Naposledy tomu bylo celkem překvapivě na hřišti třetího Dortmundu, kde jsme sledovali strhující podívanou a konečnou remízu 3:3. Paderborn je vůbec nejhorším venkovním celkem, na svém kontě má pouze dva body, a sice právě za dva nerozhodné výsledky.
Werder Brémy

Fotbalisté Werderu se po třinácti kolech nacházejí na čtrnácté pozici, což neznačí zrovna povedenou sezonu. Brémy ale stále mají svůj zápas čtrnáctého kola ještě k dobru, v případě vítězství mohou maximálně vystoupat na dvanáctou pozici. Domácí celek tohoto zápasu v minulé kole po dlouhé době konečně vyhrál, bylo tomu potřetí v průběhu letošního ročníku. Brémy totiž celkem překvapivě uspěly na půdě devátého Wolfsburgu, kde vyhrály výsledkem 3:2. I tak se Werderu na domácím stadionu zrovna moc nedaří, ze šesti duelů vyhrál pouze jedinkrát, bylo tomu v souboji proti Augsburgu.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Německá Bundesliga má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi Werder Brémy a SC Paderborn 07.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.
34. kolo
Tabulka 2019/2020
Z V R P Skóre B
1. Bayern 34 26 4 4 100:32 82
2. Dortmund 34 21 6 7 84:41 69
3. Lipsko 34 18 12 4 81:37 66
4. Mgladbach 34 20 5 9 66:40 65
5. Leverkusen 34 19 6 9 61:44 63
6. Hoffenheim 34 15 7 12 53:53 52
7. Wolfsburg 34 13 10 11 48:46 49
8. Freiburg 34 13 9 12 48:47 48
9. Frankfurt 34 13 6 15 59:60 45
10. Hertha Berlin 34 11 8 15 48:59 41
11. Union Berlin 34 12 5 17 41:58 41
12. Schalke 34 9 12 13 38:58 39
13. Mainz 34 11 4 19 44:65 37
14. Köln 34 10 6 18 51:69 36
15. Augsburg 34 9 9 16 45:63 36
16. Werder 34 8 7 19 42:69 31
17. Düsseldorf 34 6 12 16 36:67 30
18. Paderborn 34 4 8 22 37:74 20
Články odjinud