Bundesliga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frankfurt : Hoffenheim - 3. října 2020   15:30

Frankfurt
55' Kamada (Dost) • 71' Dost (André Silva)
2:1
(0:1)
Hoffenheim
18' Kramarić  (Baumgartner)
Frankfurt
Trapp – D. Abraham (65. Tuta), Hasebe, Hinteregger – A. Touré, Rode, Ilsanker, Zuber (88. Barkok) – Dost (83. Ache), Kamada (88. Chandler), André Silva.
Schubert – Barkok, Sow, Kohr, Tuta, Chandler, D. da Costa, Ache, Falette.
Gräfe – Kleve, Sinn
Commerzbank-Arena, Frankfurt
Hoffenheim
Baumann – S. Posch, Vogt, Akpoguma – Grillitsch – Kadeřábek, Baumgartner (78. Belfodil), Geiger (76. Gaćinović), Skov (76. Bebou) – Dabbur, Kramarić.

To je z mé strany vše, hezký zbytek soboty.
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 9:7. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 9:1. Fauly: 12:8.
Je dobojováno. Sledovali jsme parádní zápas, který toho nabídl opravdu hodně a rozhodně jsme se tedy nenudili. Do vedení se v prvním poločase dostali hosté, ale po změně stran domácí zabrali a nakonec nepříznivý stav dokázali otočit. Frankfurt tedy nakonec Hoffenheim porazil 2:1.
90+3'
90+2'
Domácí drží míč na polovině soupeře a nikam samozřejmě nepospíchají.
90+1'
Rozhodčí přidal tři minutky.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Steven Zuber, přichází Aymen Barkok.
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Dajči Kamada, přichází Timothy Chandler.
87'
Po nebezpečném centru chybělo hostujícímu hráči pár centimetrů, aby se dostal z hranice malého vápna do zakončení!
85'
Žlutou kartu dostává Stefan Posch (TSG 1899 Hoffenheim).
83'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Bas Dost, přichází Ragnar Ache.
81'
Domácí přidali třetí branku, ale ta nakonec kvůli ofsajdu neplatí.
81'
Z úhlu to vyzkoušel Dajči Kamada, byl to povedený pokus, ale Oliver Baumann míč dokázal vyrazit!
80'
Hosté mají deset minutek na to, aby něco udělali s nepříznivým výsledkem. Na nějakou otočku to zatím rozhodně nevypadá.
78'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Christoph Baumgartner, přichází Ishak Belfodil.
76'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Robert Skov, přichází Ihlas Bebou.
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Dennis Geiger, přichází Mijat Gaćinović.
74'
U centrovaného míče byl jako první Kevin Trapp, který ho vyboxoval daleko od své branky.
73'
Rohový kop pro hosty.
71'
Frankfurt právě vstřelil branku!
Domácí jdou do vedení! Po ztrátě míče hostů se Dajči Kamada dostal do vápna, pousnul míč přes brankáře a vznikl obrovský závar u brankové čáře! Sedící André Silva dokázal míč ještě posunut a BAS DOST ho uklidil do prázdné branky!
70'
Rohový kop zahrávali i hosté, ale ani z jejich snažení nic nebylo.
68'
Z následného rohu nic nebylo a Frankfurt tak hraje s Hoffenheimem stále nerozhodně.
67'
Aktivní Bas Dost se opřel do vysokého míče, ale míč směřující pod břevno skvěle vyrazil Oliver Baumann!
65'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází David Abraham, přichází Tuta.
63'
Nakonec se k hlavičce dostal Bas Dost, ale v pádu branku trefit nedokázal a stav se nemění.
62'
U míče jsou nyní domácí, kteří se snaží něco kloudného vymyslet na polovině soupeře.
61'
Je před námi posledních zhruba třicet minutek a vzhledem k tomu, že je to stále 1:1, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
59'
Žlutou kartu dostává Florian Grillitsch (TSG 1899 Hoffenheim).
57'
Domácí jsou pochopitelně při chuti. Opět se vydali dopředu, dostali se do zakončení, ale Almamy Touré branku netrefil.
55'
Je vyrovnáno! Po přihrávce do vápna si míč zpracoval Dost, který nezazmatkoval, podíval se, přihrál na malé vápno a DAJČI KAMADA míč uklidil do poloprázdné branky!
53'
Žlutou kartu dostává Steven Zuber (Eintracht Frankfurt).
51'
Almamy Touré si navedl míč na hranici velkého vápna a vystřelil. Dělovka to byla pořádná, ale přesnost jí scházela.
49'
Po rohu hlavičkoval André Silva, ale míč skončil vysoko nad břevnem a stav utkání se nemění.
48'
Dajči Kamada se prodral do vápna a nakonec vybojoval alespoň rohový kop.
47'
Ani jeden celek v poločase nestřídal, takže pokračujeme ve stejném složení, jako na začátku duelu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:33 hodin.
První poločas je za námi. Sledujeme zajímavou ofenzivní bitvu, která musí diváky bavit. Oba celky se stále tlačí dopředu, ale branku jsme zatím viděli pouze jednu. Hezky se trefil hostující Andrej Kramarić a Hoffenheim tak na hřišti Frankfurtu vede 1:0.
45+1'
45+1'
Rozhodčí přidal jednu minutku.
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44'
Po centru hlavičkoval Martin Hinteregger, ale s jeho slabou hlavičkou, navíc doprostřed branky, si Oliver Baumann lehce poradil.
43'
Rohový kop pro domácí.
43'
Po dlouhém nákopu se dopředu hnalo několik domácích hráčů, ale nakonec je zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
41'
Žlutou kartu dostává Dennis Geiger (TSG 1899 Hoffenheim).
39'
Do střely strčil hlavu domácí Martin Hinteregger, který možná zabránil brance, ale po tvrdé ráně zůstává ležet na trávníku.
38'
Další rohový kop pro hosty, kteří nyní na trávníku dominují.
37'
Po centru si pro míč skvěle došel Kevin Trapp, který tak výrazně pomohl svým spoluhráčům.
36'
Z rohu ale nic nebylo. Hosté pokračovali ve svém snažení, který faulem za žlutou kartu ukončil aktivní Rode.
35'
Rohový kop pro hostující celek. Dočkáme se druhé branky?
34'
Sebastian Rode nyní skvěle napadal a získal míč na polovině soupeře. Jenže následně přišla nepřesná přihrávka a míč sebral Oliver Baumann.
32'
Hoffenheim zatím opravdu skvěle brání a domácí k ničemu nepouští. No, nebude to mít Frankfurt jednoduché, když jako první inkasoval.
30'
Hosté po kombinaci opět zvolili dlouhou přihrávku do levého křídla, ale tentokrát si to domácí skvěle pohlídali.
28'
A další snažení domácích zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
26'
Domácí zahrávali rohový kop, ale ani z něho nic nebylo. Žádný z hráčů se do zakončení neprotlačil.
24'
Jen připomenu, že hostující Hoffenheim je soupeřem Slovanu Liberec v základní skupině Evropské ligy. No, hodně silný protivník čeká svěřence Pavla Hoftycha.
22'
Hosté zlobí z rychlých akcí po straně, to mají opravdu velmi nebezpečné a domácí s tím zatím mají velké problémy.
20'
Domácí se pochopitelně hned vydali dopředu, ale jejich snažení k ničemu nevedlo a stále tak prohrávají.
18'
Hoffenheim právě vstřelil branku!
Hosté jdou do vedení! Míč do vápna dostal ANDREJ KRAMARIĆ, který zachoval chladnou hlavu, pohrál si s obránci a poté míč poslal za brankáře. Nutno dodat, že to bylo s přispěním teče, ale branka to byla opravdu povedená.
17'
Pavel Kadeřábek si opět naběhl na pravé straně do prostoru, dostal skvělý míč, odcentroval, ale do zakončení se žádný z jeho spoluhráčů neprodral.
16'
Nyní ale André Silva nezvládl zpracovat vysoký míč a ten se mu od kopačky odrazil do zámezí.
15'
Tentokrát se k odraženému míči dostal velice aktivní André Silva, ale z rohu velkého vápna nedokázal branku trefit. Dělovka to ale byla pořádná.
14'
A domácí se skvěle prokombinovali do vápna soupeře, následovaly dvě přihrávky před branku, ale do zakončení se žádný z hráčů nedostal!
12'
Další faul, tentokrát se provinil hostující Munas Dabbur a hrát tedy mohou domácí fotbalisté.
10'
Hosté tentokrát zvolili dlouhý nákop, ale ten postrádal přesnost. Následně ale Dajči Kamada fauloval a Hoffenheim zůstává u míče.
8'
André Silva to zkoušel po levé straně, ale přes obránce projít nedokázal.
6'
Úvod utkání je v hodně svižném tempu. Oba celky se tlačí dopředu a diváci se zatím rozhodně nenudí.
4'
Na druhé straně si na centrovaný míč naběhl Bas Dost, ale jeho hlavička neměla gólové parametry a od své branky bude rozehrávat Oliver Baumann.
3'
Pavel Kadeřábek utekl po pravé straně, ale přihrávka do vápna mu nevyšla podle představ.
2'
Hostům první akce nevyšla a dopředu tak šli domácí. Na pravou stranu dostal míč Dajči Kamada, ale na hrací ploše ho neudržel.
1'
Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté, kteří dnes hrají v bílém. Domácí v červeno-černém.
1'
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel mezi Frankfurtem a Hoffenheimem začne malý okmažik.

Eintracht Frankfurt: Trapp – D. Abraham, Hasebe, Hinteregger – A. Touré, Rode, Ilsanker, Zuber – Dost, Kamada, André Silva.
Náhradníci: Schubert – Barkok, Sow, Kohr, Tuta, Chandler, D. da Costa, Ache, Falette.

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – S. Posch, Vogt, Akpoguma – Grillitsch – Kadeřábek, Baumgartner, Geiger, Skov – Dabbur, Kramarić.
Náhradníci: Pentke – Gaćinović, Klauss, Nuhu, Bebou, Brenet, Belfodil, Bruun Larsen, Bogarde.

TSG 1899 Hoffenheim

Hostující celek je na tom ještě lépe, protože do nové sezony vstoupil naprosto skvěle. Po dvou kolech mají hosté plný počet bodů a jsou na prvním místě v tabulce. Hoffenheim nejdříve vyhrál 3:2 na hřišti Kolína nad Rýnem a následně doma doslova přejel suverénní Bayern Mnichov, který prohrál 4:1, což bylo obrovské překvapení.
Eintracht Frankfurt

Si zatím nevede vůbec špatně. Domácí celek odehrál dva zápasy, ani jednou neprohrál a vybojoval čtyři body, což stačí na průběžné třetí místo. V prvním kole sice Frankfurt pouze remizoval s Bielefeldem 1:1, ale ve druhém kole vše napravil a porazil venku Herthu Berlín 3:1. Dnes budou chtít domácí na vítězství navázat.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Bundesliga má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel mezi Frankfurtem a Hoffenheimem. Mírným favoritem je domácí celek, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.