Bundesliga - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frankfurt : Werder - 31. října 2020   15:30

Frankfurt
66' André Silva (Kamada)
1:1
(0:0)
Werder
51' Sargent
Frankfurt
Trapp – D. Abraham (C), Hasebe, Hinteregger – A. Touré (61. Younes), Ilsanker (46. Kohr), Rode, Zuber (61. Barkok) – Kamada – Dost, André Silva.
Schubert – D. da Costa, Kohr, Chandler, N'Dicka, Hrustic, Sow, Barkok, Younes.
Werder
Pavlenka – Veljković, N. Moisander (C), Friedl – Gebre Selassie, Groß (82. Möhwald), M. Eggestein, Mbom (64. Rašica) – Chong, Bittencourt (73. Osako) – Sargent.
Kapino – Woltemade, Rieckmann, Rašica, Osako, Toprak, Grujev, Möhwald, Schmid.

To je z mé strany vše, přeji hezký zbytek sobotního dne.
Držení míče: 66 % : 34 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 9:5. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 4:4. Fauly: 12:14.
Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé utkání, které nabídlo dvě branky. Do vedení se po rychlé akci dostal ve druhém poločase Werder, když se trefil Josh Sargent. Domácí ale přidali, byli lepší a nakonec zcela zaslouženě vyrovnal aktivní André Silva. Poté bylo k vidění ještě několik šancí, ale branky jsme se již nedočkali a Frankfurt tak hrál s Werderem nerozhodně 1:1.
90+5'
90+4'
Žlutou kartu dostává Juja Osako (Werder Brémy).
90+3'
Vypadá to, že další branky se už dnes nedočkáme a týmy si body rozdělí.
90+1'
Rozhodčí přidal čtyři minutky.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89'
Hraje se na polovině hostujícího celku, ale daleko od branky, kterou střeží Pavlenka.
87'
Z hranice velkého vápna to vyzkoušel hostující Maximilian Eggestein, ale míč směřoval jen doprostřed branky, kde byl pozorný a připravený Kevin Trapp.
85'
Ale ani z rohu nic nebylo, hosté se s vypětím všech sil ubránili.
84'
Rohový kop pro Frankfurt.
83'
Domácí se snaží něco vymyslet, chtějí evidentně získat všechny tři body, ale hosté zatím drží cennou remízu.
82'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Christian Groß, přichází Kevin Möhwald.
81'
Domácí hráč se prodral do vápna soupeře, ale nakonec mu byl odpískán faul a ve svém snažení tak pokračovat nemohl.
79'
Po centru hlavičkoval Bas Dost, ale míč skončil vysoko nad brankou Werderu. Pavlenka s rozehrávkou nepospíchá.
77'
Hraje se ze strany na stranu, oba celky se snaží duel rozhodnout, ale ve finální fázi se ani jednomu nedaří.
75'
Práci měl po delší době také Kevin Trapp, ale nadvakrát si se střelou poradil a stav se tedy nemění. Dopředu už znovu pospíchají domácí.
73'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Leonardo Bittencourt, přichází Juja Osako.
71'
Do zakončen se dostal aktivní Dost a po jeho přízemní ráně orazítkoval míč tyč hostující branky!
70'
Stále se hraje na polovině Werderu, který je v posledních minutách pod velkým tlakem dobře hrajícího Frankfurtu.
68'
A domácí jsou pochopitelně ještě více při chuti a znovu se tlačí dopředu. Tak teď to bude mít pořádné grády!
66'
Frankfurt právě vstřelil branku!
Ale to už neplatí, protože domácí zcela zaslouženě vyrovnávají na 1:1! Hosté chybovali na své polovině, Dajči Kamada poslal míč před branku a aktivní ANDRÉ SILVA už tentokrát nezaváhal a se štěstím překonal Pavlenku.
66'
Domácí se stále tlačí dopředu, snaží se něco udělat s nepříznivým výsledkem, ale v zakončení se jim zatím nedaří podle představ a Werder kráčí za třemi body.
64'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Jean Manuel Mbom, přichází Milot Rašica.
62'
Po skvělé přihrávce před branku zakončoval ve skluzu André Silva a míč skončil těsně vedle levé tyče!
61'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Almamy Touré, přichází Amin Younes.
61'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Steven Zuber, přichází Aymen Barkok.
60'
Je před námi posledních zhruba třicet minutek. Frankfurt prohrává s Werderem stále o jednu branku, takže je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
58'
Ale ani z jednoho rohu nic nebylo. U míče jsou domácí fotbalisté, kteří pospíchají dopředu.
58'
Následuje další roh pro Werder.
57'
Hostující hráč se hnal sám na branku, ale nakonec ho skvělým obranným zákrokem zastavil Dajči Kamada. Roh pro Werder.
56'
Žlutou kartu dostává Josh Sargent (Werder Brémy).
55'
Domácí se dostali k centru, ale opět si skvěle poradil pozorná Pavlenka, který dnes zatím chytá opravdu skvěle.
53'
Domácí se snažili okamžitě odpovědět, ale z jejich akce nic nebylo a Werder tedy stále vede o jednu branku.
51'
Werder právě vstřelil branku!
Domácí byli aktivnější, měli velkou šanci, ale z následného protiútoku udeřil hostující celek! JOSH SARGENT dostal parádní přihrávku za obranu a postupoval zcela sám na brankáře, kterého pohodlně překonal!
50'
Po centru z levé strany se k hlavičce prodral André Silva, ale s jeho povedeným pokusem si skvěle poradil Pavlenka, který míč fantasticky vyrazil!
48'
Steven Zuber zahrál na polovině soupeře rukou a akce Frankfurtu tedy skončila nezdarem. Na tahu je Werder.
46'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Stefan Ilsanker, přichází Dominik Kohr.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:33 hodin.
První poločas je za námi. Sledujeme zajímavý duel, oba celky se tlačí dopředu, ale branky jsme se nedočkali. Tedy dočkali, když se trefil domácí Dajči Kamada, ale gól nakonec kvůli ofsajdu neplatil. Vše je tedy otevřené a druhý poločas bude ještě hodně zajímavý. Máme se tedy na co těšit.
45+3'
45+2'
Žlutou kartu dostává Jean Manuel Mbom (Werder Brémy).
45+2'
Z rohu ale nic nebylo a víc se už v prvním poločase nestane.
45+1'
45+1'
Rozhodčí přidal dvě minutky.
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44'
Hodně aktivní je domácí André Silva, který tentokrát hledal Dosta, ale přihrávce scházela přesnost.
42'
Po velice povedeném centru se do zakončení tlačilo několik domácí hráčů, ale žádný se k míči nedostal a od své branky bude rozehrávat Pavlenka.
40'
Do konce prvního poločasu zbývá posledních pět minutek, tak uvidíme, jestli se dočkáme úvodní branky, ale vypadá to, že si budeme muset počkat do druhého poločasu.
38'
André Silva se po povedené přeslapovačce dostal do vápna, ale s jeho následným slabým pokusem neměl Pavlenka žádné problémy.
36'
Domácí se samozřejmě hodně zlobili, ale k ničemu jim to není.
35'
Tak pozor, protože branka kvůli ofsajdu neplatí. Frankfurt hraje s Werderem tedy stále bez branek.
35'
Branku ještě kontroluje rozhodčí na videu, tak uvidíme, zda bude platit. Hosté reklamují ofsajd.
34'
Nyní už ale domácím vyšlo a jdou do vedení. Zuber už kolmou přihrávku zvládl, do zakončení se dostal André Silva, ale Jiří Pavlenka ho vychytal. Jenže k dorážce se dostal DAJČI KAMADA, který míč uklidil do poloprázdné branky. Jenže nakonec branka kvůli ofsajdu neplatí!
34'
Po trpělivé rozehrávce to vzal na sebe Steven Zuber, který zkoušel vysunout svého spoluhráče, ale kolmá přihrávka byla nepřesná a míč sebrali hostující zadáci.
33'
Centrovaný míč směřoval na Dosta, ale ten byl opět velice těsně bráněn a do zakončení se nedostal.
31'
Úvodní půl hodinka branku nenabídla a Frankfurt hraje s Werderem bez branek. Domácí jsou v posledních minutách o něco aktivnější, ale do zakončení se nedostávají, hosté skvěle brání.
29'
Dajči Kamada dostal přihrávku před velké vápna soupeře, ale okamžitě byl zdvojen a o míč obrán. Hráči zatím nemají prostor na nějaké dlouhé vymýšlení.
27'
Zatím je to velký boj o každý metr hřiště. Hráči si nic nedarují a je vidět, že ani jeden tým nechce udělat chybu. Sledujeme tedy taktickou bitvu.
25'
Hostující hráč se hnal dopředu, ale skvělým obranným zákrokem ho zastavil defenzivní záložník Sebastian Rode. Výborná práce tohoto bojovníka.
23'
Snažení Werderu znovu ukončil pomezní rozhodčí, ofsajd.
21'
Je za námi úvodních dvacet minutek. Sledujeme zápas, ve kterém se oba týmy tlačí dopředu, ale ani jednomu se ve finální fázi nedaří podle představ a proto stále čekáme na první střelu na branku. Stav je tedy pochopitelně bezbrankový.
19'
André Silva chtěl poslat míč do vápna, ale přihrávka se mu vůbec, ale vůbec nepovedla a míč skončil v zámezí. Od své branky bude rozehrávat český brankář Pavlenka.
17'
Tak nakonec bylo vše jinak, domácí rohový kop nezahrávali. U míče jsou znovu domácí, kteří ale kombinují daleko od branky soupeře.
16'
Rohový kop pro domácí Frankfurt.
15'
A další akci Frankfurtu, za který dříve hrával například český útočník Martin Fenin, ukončil pomezní rozhodčí, ofsajd.
14'
Frankfurt přidal a je to znát. Nyní jsou domácí lepší, mnohem více se tlačí dopředu, ale na první střelu na branku stále čekáme.
12'
Dajči Kamada poslal míč na zadní tyč, tam se k němu dostal Bas Dost, ale byl zdvojen a nedokázal zakončit přesně. Hostující zadáci si na tohoto vytáhlého útočníka dávají velký pozor.
10'
Nyní se na trávníku nic zajímavého neděje a k vidění je pouze mnoho nepřesností na obou stranách.
8'
Ale ani domácího ze svého prvního rohu nic nevytěžili, Werder se v pohodě ubránil.
7'
Domácí vybojovali rohový kop.
7'
Werder je v úvodu utkání aktivnějším týmem a stále se tlačí dopředu. Tentokrát ale hosty zastavil zbytečný útočný faul a hrát tak budou domácí.
5'
Žlutou kartu dostává Stefan Ilsanker (Eintracht Frankfurt).
4'
Po rohu zakončoval Miloš Veljković, ale v pádu nedokázalo zamířit přesně a míč skončil nad brankou domácího celku.
3'
Jenže hosté rychle získali míč a do zakončení se tlačil Josh Sargent, který nakonec vybojoval rohový kop.
2'
Z prvního útoku hostujícího celku ale nic nebylo. Na tahu je Frankfurt, který je mírným favoritem tohoto duelu.
1'
Úvodní výkop obstarali fotbalisté Werderu.
1'
Hráči obou celků jsou na trávníku, duel začne za malý okamžik.

Eintracht Frankfurt: Trapp – D. Abraham (C), Hasebe, Hinteregger – A. Touré, Ilsanker, Rode, Zuber – Kamada – Dost, André Silva.
Náhradníci: Schubert – D. da Costa, Kohr, Chandler, N'Dicka, Hrustic, Sow, Barkok, Younes.

Werder Brémy: Pavlenka – Veljković, N. Moisander (C), Friedl – Gebre Selassie, Groß, M. Eggestein, Mbom – Chong, Bittencourt – Sargent.
Náhradníci: Kapino – Woltemade, Rieckmann, Rašica, Osako, Toprak, Grujev, Möhwald, Schmid.

Werder Brémy

Hostující celek je na tom stejně, protože po pěti kolech má na svém kontě taktéž 8 bodů a nachází se na sedmé pozici. Hosté měli horší vstup do sezony, když v prvním kole prohráli 1:4 s Herthou, ale od té doby celek Brém neprohrál. Dvakrát remizoval a dvakrát vyhrál, když zdolal Schalke a Bielefeld.
Eintracht Frankfurt

Domácí celek má po pěti kolech na svém kontě 8 bodů a to stačí na průběžné 8. místo. Frankfurt zatím dvakrát vyhrál, když porazil Herthu a Hoffenheim, tedy dva nepříjemné a silné soupeře. Nyní už na vítězství ale dvě kola čeká, protože po remíze s Kolínem nad Rýnem přišla v posledním kole porážka na hřišti Bayernu, a to 0:5.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Německá Bundesliga má na programu 6. kolo a my budeme sledovat duel Eintracht Frankfurt – Werder Brémy. Mírným favoritem je domácí celek, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.