Hlavní sudí ukončil svým hvizdem dnešní utkání, na jehož konci se z výhry raduje domácí Atlético, které potvrdilo roli favorita a zaslouženě vyhrálo. K utkání přispěl gólem Raul García po pěkné kombinaci v pokutovém území. Hapoel se převážně bránil a musel čelit náporům Atlética, kterým odolával takřka celý zápas.
90+2
Cisma vyslal míč po přímém kopu přímo do Asenjovy náruče.
90+1
Nezdá se, že by se skóre mělo měnit a nejspíše utkání skončí za tohoto stavu.
90
Nastaveny jsou 3 minuty.
89
Apoula trochu zariskoval poté, co dostal míč. Rozhodl se pro kličku proti Martinovi a naštěstí pro Hapoel mu Martin míč nevypíchl ani ho o něj neokradl, následně míč zahrál zpátky do pole.
87
Pedro Martin nahradí Cristiana Rodrigueze.
85
Rohový kop pro Atlético.
84
Na hřišti dochází poslední dobou ke stále tvrdším soubojům, míč drží stále Atlético.
83
Atlético uklidňuje hru přesunem s míčem na vlastní polovinu.
83
Atlético je opět u míče po chybě v kombinaci Hapoelu.
82
Hapoel se ubránil a drží míč, se kterým operuje kolem půlící čáry.
82
Po faulu na Sílvia se bude kopat volný přímý kop z výhodné pozice proti Hapoelu.
80
Do konce základní hrací doby zbývá něco málo přes deset minut a zdá se, že se na aktuálním stavu nic měnit nebude.
79
Apoula si připisuje pěkný zákrok poté, co zneškodnil tvrdou ráno z hranice pokutového území.
78
Za ošklivý faul zezadu dostává Cristian Rodriguez žlutou kartu.
76
Cismova střela ze středu hřiště byla zblokovaná.
74
Pantsil dostává za svůj prohřešek žlutou kartu.
73
Mario Suárez netrefil branku ve výhodné pozici.
72
Další roh pro Atlético.
71
69
Přímý kop pro Atlético, ze kterého není nic víc než zakopnutý míč mimo hrací plochu.
67
Atlético uklidňuje hru přesunem s míčem až na vlastní polovinu.
65
Hapoel se usilovně brání proti náporu soupeře, v utkání nejsou stále vidět žádné šance.
63
Hapoel se snaží něco podniknout s míčem, to se mu však nedaří a ztrácí míč na půlící čáře.
62
Gil Vermouth odešel ze hřiště, nahradil jej Toama.
60
Máme za sebou hodinu hry a utkání se zatím vyvíjí podle očekávání. Atlético plní roli favorita a vede nad svým soupeřem, který se v dnešním zápase převážně brání.
58
Střela Cristiana Rodrigueze byla zblokovaná pozorným obráncem.
58
Koke nahradí Diega Costu.
58
Ofenziva domácích vyšachovala obranu Hapoelu a na malém vápně přišla o míč.
57
Hráči Atlética v klidu kombinují s míčem na polovině soupeře, zatím bez šancí.
56
Hráči Hapoelu se opět dostávají do svojí role a opět zoufale brání.
54
Raul García se dostal ke střele hlavou po centru z křídla, obránce jej ale rozhodil a střela končí mimo.
52
Hosté začínají hrát aktivněji a častěji jsou u míče, momentálně jej drží na polovině soupeře.
51
Ani Damariho střela neletěla mezi tři tyče. Míče se ujímá Asenjo, jenž pošle míč zpátky do pole.
50
Pantsilova střela byla zblokovaná a následovat bude rohový kop pro Hapoel.
49
Další protiútok Hapoelu pohořel už u půlící čáry a Atlético se ujímá míče.
48
Míč se po rohovém kopu snesl k obránci, který jej odvrátil mimo pokutové území.
47
47
Atlético zatím podle očekávání vládne nad soupeřem a drží míč.
46
Po výkopu drží míč domácí Atlético.
46
Hlavní sudí ukončil první poločas, v němž padl jeden gól. Atlético zatím plní roli favorita a dá se čekat, že pokud se bude utkání ubírat stejnou cestou jako do teď, že se náskok domácích ještě zvýší. Gól dal Raul García, jehož střela se odrazila od břevna do brány. Hapoel si dokázal vytvořit pár slibných šancí, ale žádná z nich neskončila přesným zakončením.
45
Následovat bude další roh pro domácí.
45
44
Atlético obléhá branku Hapoelu, stále však bez šance.
43
Míč v klidu drží Atlético a operuje s ním kolem půlící čáry.
42
Bel Chaim se tlačil do dalšího zakončení, střela však byla zblokovaná.
40
Po několika minutách se míče ujal Hapoel a mohla z toho být nebezpečná šance, Tal Ben Chaim však nemířil přesně.
37
Hráči Hapoelu se stále usilovně brání proti nátlaku Atlética.
35
Jediné co s míčem hráči Hapoelu podnikli, byl dlouhý odkop až k Asenjovi.
34
Hapoel se zoufale brání proti náporu soupeře.
33
Přímý kop si vzal na starost Belozoglu, gólman ale zasáhl proti jeho střele.
32
Střela hlavou Raula Garcíi končí mimo.
30
Po půlhodině hry je vidět, že domácí zatím potvrzují roli favorita a po vstřeleném gólu stále obléhají branku svého soupeře.
29
Raul García dostává za svůj čin žlutou kartu.
26
V ofsajdové pasti uvízl Diego Costa.
25
Suárezova střela zblokována pozorným obráncem.
24
Míč teď cestuje z jednoho konce hřiště na druhý a obě strany se často střídají v držení kulatého nesmyslu.
22
Zběsile se do šance řítili hráči hostí, Atlético jim však dále vzdoruje.
21
Střela Maria Suáreze letěla vysoko nad, následovat bude odkop od Apoulovy branky.
20
Belozoglu se ujímá rohového kopu.
18
Atlético v klidu brání a vyčkává na chybu soupeře.
17
López se ocitl sám před gólmanem, ale svojí kličkou si na něj nepřišel.
16
Daninova střela hlavou neskončila mezi třemi tyčemi.
15
Ke střele se dostal Diego Costa, ale nedokázal se prosadit.
14
Gól hlavou vsítil Maman, nebyl však uznán.
13
Po rychlém protiútoku bude následovat rohový kop pro Hapoel.
12
Hráči izraelského celku se ujali míče, zatím se ale za půlící čáru nedostali.
11
Belozoglu se ujal přímého kopu, ale nedopravil ho na místo určení.
10
Už několik minut obléhají domácí borci branku Hapoel, zatím však bez druhého gólu.
8
Atlético právě vstřelilo branku!
A přichází úvodní gól zápasu! Krásný gól z úrovně penaltového ďolíku střílí RAÚL GARCÍA poté, co dostal míč od Belozoglua a poslal jej přímo do břevna, následně šel míč od brankové čáry do brány. - 1:0!
6
Do střely se opřel Raul García, branku však minul.
5
Hapoel je pod velkým tlakem.
4
Po Suárezově faulu se míče ujímá Hapoel.
3
Hra je zatím velmi opatrná a pomalá.
2
Belozoglu se ujal přímého kopu, který ale skončil vedle a jelikož byl tečován obráncem následuje první rohový kop v utkání, kterého se ujímá také Belozoglu.
2
Atlético se v klidu ujalo míče na své polovině.
1
Po výkopu drží míč hosté a utkání je v plném proudu.
1
Hapoel Tel-Aviv

Jakožto outsider skupiny obsazuje s pouhým bodem poslední příčku ve skupině a dnes se pokusí potrápit svého soupeře. V lize si Hapoel vede více než dobře a pouze o gól zaostává za prvním Maccabi Tel-Aviv, stejně tak je tomu i v ligovém poháru. Pokud se dnes bude utkání vyvíjet tak, jak předpokládají bookmakeři, měl by si favorizovaný domácí celek v klidu obhájit tři body.
Atlético Madrid

Přestože jsou domácí jednoznačnými favority, až příliš v živé paměti má Simeone nedávné přetržení série neporazitelnosti v Evropské lize po dlouhých šestnácti zápasech na půdě Académicy. Argentinský kouč, jenž si před zápasem nebyl výše zmíněného milníku vědom, tak vybídl své hráče, aby do zápasu nastoupili v plné rychlosti, a zajistili si postup.
Zápas Atlética Madrid s Hapoelem Tel-Aviv bude mít pro vedle potvrzení postupu ze skupiny ještě jeden velký náboj. Jedná se totiž o jubilejní padesáté utkání pod taktovkou trenéra Diega Simeoneho, jenž by rád právě tímto zápasem zajistil Atléticu přítomnost v evropských pohárech i v příštím kalendářním roce.
Vzájemná bilance

V posledním klání obou týmů se z výhry radovali v Madridu, jelikož Atlético přehrálo svého soupeře rozdílem tří branek. Úvodní gól vstřelil ve 37. minutě Rodriguez a navázal na něj o tři minuty později Diego Costa. Utkání zakončil v 63. minutě gólem Raúl García a v závěru zápasu už se toho moc nestalo, Španělé si tím pádem odvezli z Izraele tři body a potvrdili roli favorita, které se budou zastávat i v dnešní odvetě.
Skupina B

1. Viktoria Plzeň..........9 bodů
2. Atlético Madrid......9 bodů
3. Académica Coimbra....4 body
4. Hapoel Tel-Aviv.....1 bod
Příjemný dobrý večer z Madridu, kde je dnes na programu zápas Evropské ligy, v němž se utká Atlético Madrid a Hapoel Tel-Aviv.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.