To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Počet zákroků Handanoviče – 5
Počet zákroků Ryžikova (RKA) – 0.
Dnešní utkání je u konce. Ze zisku jednoho bodu se radují hosté, kterým remízu zajistil v 86, minutě Mezga. Remíza je spravedlivým vyústěním dnešního průměrného utkání, v němž se hralo převážně po obě šestnáctky. Se zakončením to již bylo slabší.
90+2
Kulik rozehrává z levé strany, obrana Mariboru odvrcí, utkání končí.
90+2
Sudí se rozhodl nastavit dvě minuty, domácí ještě rozehrají rohový kop.
90+1
Již v první minutě nastaveného času fauluje M´Vila domácího Črnice na vlastní polovině.
90
Probíhá devadesátá minuta dnešního utkání, hosté bojují o míč na polovině Rubinu.
88
Před nabíhajícím Kisljakem sbírá míč Handanovič, který nespěchá s rozehrávkou.
86
Maribor právě vstřelil branku!
Tak to je závěr! Hosté vyrovnávají, když se po rohovém kopu dostal míč před pokutové území Rubinu, tam ho napálil z voleje DEJANU MEZGA a je to vyrovnávací gól!
86
Hosté budou rozehrávat rohový kop z pravé strany.
85
Handanovič zasahuje proti nebezpečně nabíhajícímu Natchovi.
83
Střídání v týmu NK Maribor: ze hřiště odchází Damjan Bohar, přichází Luka Zahovič.
81
Torbinskij rozehrál na pravé straně "na krátko", ale míč se postupně dostal až k půlící čáře.
81
Po akci Natcha Muchametšina budou domácí rozehrávat rohový kop.
80
Mariboru zbývá něco málo přes deset minut na vyrovnání, dokáží to hosté? Zatím tomu nic nenasvědčuje!
79
V závěru zápasu to vypadá, že nám přiostřilo na hřišti, Filipovič fauluje Kulika, míč mají domácí.
78
Další karetní trest, tentokrát pro hostujícího Črnice za faul na Mavingu.
77
Střídání v týmu NK Maribor: ze hřiště odchází Aleš Mertelj, přichází Goran Cvijanovič.
76
Ten rozehrává z levé strany Torbinskij, ale celá akce končí faulem Kulika, který za tento zákrok dostává žlutou kartu.
76
Volný kop ze vzdálenosti zhruba třiceti metrů rozehrává Kulik, ale Handanovič vyráží na roh.
75
Mertelj fauluje Kulika před vlastním pokutovým územím a to je dobrá šance pro Rubin.
74
Střídání v týmu FC Rubin Kazaň: ze hřiště odchází Roman Eremenko, přichází Yann M´Vila.
74
Marcano vrací míč, po nepřesném nákopu hostů, k Ryžikovi, který vykopává.
73
Maribor bude moci vhazovat z levé strany, na vlastní polovině.
72
Velké množství odpískaných ofsajdů narostlo po dalším hostujícího Fajiće.
72
Kisljak se dostává do zakončení, jeho střela ale míří vedle branky.
71
Rohový kop pro Rubin, Natcho rozehrává z pravé strany.
71
Rondón v ofsajdu, útočná akce Rubinu končí.
70
Je před námi posledních dvacet minut dnešního utkání. Zatím jsme zaznamenali pouze jeden gól a to se, bohužel, odráží i na úrovnï hry.
68
Handanovič vykopává, hosté drží míč ve středu hřiště.
67
Jenže celá útočná akce Mariboru končí odpískaným ofsajdem Fajiće.
66
Mertelj vybojoval autové vhazování pro Maribor, z levé strany, na polovině soupeře.
65
Kisljak fauluje Črnice, který je na hřišti sotva pár vteřin, volný kop pro Maribor.
64
Střídání v týmu NK Maribor: ze hřiště odchází Amir Derviševič, přichází Matic Črnic.
64
Rubin nyní zaměstnává obranu Mariboru více, než v předchozích minutách, pokus Jeremenka míří pouze vedle branky.
63
Rohový kop rozehrává Rubin z levé strany.
62
Rondón se hned při svém prvním kontaktu s míčem dostává do dobré šance, ale jeho střelu zpoza malého vápna dokázal Handanovič vytěsnit na roh.
61
Rubin provedl dvojí střídání v krátké době po sobě, uvidíme, jak se změny v sestavě promítnou do hry domácího týmu.
61
Střídání v týmu FC Rubin Kazaň: ze hřiště odchází Alexandr Prudnikov, přichází Ruslan Muchametšin.
60
Střídání v týmu FC Rubin Kazaň: ze hřiště odchází Alexandr Rjazancev, přichází José Rondón.
60
Je za námi hodina hry, stav stále stejný – Rubin vede na NK Maribor 1:0, šance hostů na bodový zisk tak stále "žije".
59
Akce Mariboru končí odpískaným ofsajdem, Fejić sprintuje na levé straně zbytečně.
59
Lavička Rubinu Kazaň připravuje střídání, pokud jsem dobře zahlédl, měl by se na hřiště dostat Rondón.
58
Nakonec končí celá akce Rubinu odpískaným faulem Torbinského.
58
Ten z pravé strany rozehrává Kulik, ale obrana Mariboru zatím nedovoluje soupeři zakončit.
57
Centr z pravé strany odhlavičkovává bránící hráč Mariboru na roh.
56
Hosté nyní drží více míč na svých kopačkách, ale zatím je to platonická převaha.
55
Ztrátou míče končí útočná snaha Mariboru.
54
Domácí Natcho je potrestán žlutou kartou za faul ve sředu hřiště, kdy nedovoleně atakuje Mezgu.
51
Fajićovo střela prolétla jen těsně vedle branky Rubinu, dobrá střela Mariboru!
50
Ofsajdem Prudnikova končí útočná akce Rubinu.
49
Akce Mariboru končí střelou Arghuse mimo branku, Ryžikov bude moci vykopávat.
47
Torbinskij fauluje Mertelja a hosté získávají míč.
46
Domácí vhazují z pravé strany, na polovině soupeře.
46
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně v 19:05 hodin.
Po první pětačtyřiceti minutách vedou domácí fotbalisté 1:0, když zatím jediný gól utkání vstřelil Natcho. Vedení Rubinu je zasloužené, domácí byli mírně aktivnější.
45+1
Rohový kop Mariboru rozehrál Mezga, ale obrana Rubinu odvrací a poločas končí.
45+1
Rozhodčí nastavil jednu minutu, během které budou ještě hosté rozehrají rohový kop.
45
Probíhá pětačtyřicátá minuta, domácí vedou 1:0 a vypadá to, že do kabin půjdou s jednobrankovým náskokem.
43
Rubin Kazaň právě vstřelila branku!
BEBRAS NATCHO napřáhl ke střele ve vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů a parádní střelou dostává Rubin do vedení.
42
Ofsajdem končí i akce Rubinu, v nedovolené pozici se nacházel Rjazancev.
41
Viler rozehrává z levé strany, míč letí do pokutového území, ale tam je pískán ofsajd.
40
Maribor z celé akce vytěžil rohový kop.
40
Útočná akce Mariboru končí zablokovanou střelou Derviševiče.
39
Jeremenkovo pokus míří pouze vedle branky Mariboru, znovu je to střela ze střední vzdálenosti.
38
Milec fauluje na vlastní polovině, na trávníku skončil domácí Torbinskij.
37
Míč končí u Handanoviče, který rozhodně nespěchá s rozehrávkou.
36
Derviševič fauluje na polovině RubinuTorinského a dostává za tento faul žlutou kartu.
35
Hosté se snaží o rychlý přístup k soupeři, domácí to činí značné problémy.
34
Další pokus hostů, tentokrát z levé strany střílí Viler, vedle.
33
Ten z pravé strany rozehrává Mezga, Dervišič hlavičkuje, míč prolétl vedle branky.
32
Volný kop rozehrává z pravé strany Viler, ale obrana Rubinu odvrací na roh.
32
A je to žlutá karta pro faulujícího Marcana.
31
Marcano fauluje Mezbu v blízkosti vlastní šestnáctky.
30
Je za námi první půl hodina hry, stav stále bezbrankový.
28
Arghus se nerozmýšel a napálil míč z levé strany, prakticky z voleje, ale míč prolétl vedle branky.
28
Odkop od branky Mariboru, míč letí na polovinu soupeře, kde ho získávají hosté.
27
Domácí zaútočili, ale všechno jsou to pouze střely ze střední vzdálenosti, stejně jako nyní pokus Mavingy.
25
Rubin se zbavuje míče nepřesným nákopem.
24
Hosté kombinují v blízkosti půlící čáry, víc ani nic.
23
Zatím se v podstatě hraje pouze na jednu branku, a to na branku NK Maribor.
21
Nepřesný pas domácích z pravé strany, hrají hosté.
20
Rychlý protiútok Mariboru, který zakončuje Filipović pokusem z velké dálky, míč prolétl vysoko nad brankou.
19
Ale hosté znovu brzy míč ztrácí a musí se opět bránit.
18
Jeremenko vystřelil ze vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů, ale míč prolétl těsně vedle!
17
Domácí kombinují na polovině Mariboru.
16
Na druhé straně se dostává k hlavičce Fajić, to byla velmi dobrá šance pro Maribor!
14
Natcho rozehrává volný kop z nějakých dvaceti metrů, zablokovaná střela, míč se dostává k Torbinskému, který pálí pouze vedle branky.
13
Rjazancev fauluje v těsné blízkosti vlastního pokutového území, to je velmi dobrá pozice pro Rubin!
12
Územní převahu získali fotbalisté Rubinu, ale i oni zatím marně hledají cestu k bráně.
11
Míč končí až u Handanoviče, který rozehrává.
10
Další ofsajd, tentokrát na druhé straně, Fajić přebírá míč na levé straně v ofsajdu.
9
Jeremenkovo střelu chytá Handanovič.
8
Zatím sledujeme poměrně vyrovnané utkání, zatím bez jakýchkoliv šancí.
7
Naštěstí pro hosty, domácí Torbinskij přebírá míč na levém křídle již v ofsajdu.
7
Maribor to zkouší po levé straně, ale ani tudy cesta nevede.
6
Kapitán Rubinu Šaronov se dopouští útočného faulu, hrají hosté.
6
Kulik přihrává z levé strany do pokutového území, ale obrana Mariboru odvrací do bezpečí.
5
Jenže po nepřesném nákopu se sami o možnost ohrozit branku Rubinu připravují.
5
Hosté na polovině soupeře, vůbec poprvé v dnešním utkání.
4
Míč však končí v náruči Handanoviče, který vykopává.
3
Autové vhazování domácího týmu, z pravé strany na polovině Mariboru.
3
Rubin kombinuje na polovině Mariboru.
2
Hosté odkopávají až na polovinu Rubinu, tam vrací zpět k Ryžikovi obránce Marcano.
1
Pohled na tribuny Centralnyj Stadionu v Kazani dává tušit,. že se dnes bude hrát před poloprázdným stadionem.
Oba týmy právě nastupují na trávník.

FC Rubin Kazaň: Ryžikov – Šaronov, Marcano, Mavinga – Kulik, Kisljak, Natcho, Eremenko, Torbinskij – Rjazancev, Prudnikov.
Náhradníci: Arlauskis – Džalilov, M´Vila, Muchametšin, Rondón.

NK Maribor: Handanovič – Milec, Rajčevič, Arghus, Viler – Mezga, Mertelj, Derviševič, Filipovič, Bohar – Fajić.
Náhradníci: Pridigar – Trajkovski, Vukliševič, Cvijanovič, Črnic, Zahovič.

Rozhodčí: Kružliak – Balko, Brendza (vš. SVK).
Vítejte u dnešního onlajn přenosu 5. kola základní skupiny D fotbalové Evropské ligy mezi FC RUBIN KAZAŇ a NK MARIBOREM. Utkání se odehraje na Centralnyj Stadionu v Kazani a provede jím trojice slovenských rozhodčích, hlavní Ivan Kružliak, asistenti Martin Balko a Ondrej Brendza.
FC Rubin Kazaň
Ruský tým vévodí pořadí skupiny D, když ze čtyř zápasů nasbíral již deset bodů a má tak pětibodový náskok před druhým Wiganem, který zatím drží druhé postupové místo. Kazaň ztratila zatím pouze bod, a to právě ze vzájemného souboje s Wiganem, kdy v Anglii Rusové remizovali 1:1.
Utkání v zákl. skupině Evropské ligy:
19.09.2013 / NK Maribor – Rubin Kazaň 2:5
03.10.2013 / Rubin Kazaň – SV Zulte Waregem 4:0
24.10.2013 / Wigan Athletic – Rubin Kazaň 1:1
07.11.2013 / Rubin Kazaň – Wigan Athletic 1:0
NK Maribor
Zástupce slovinské kopané, tým NK Maribor, je zatím na posledním, tedy čtvrtém místě, ovšem i Slovinci stále mohou pomýšlet na postup do další fáze. Na druhé postupové místo totiž ztrácí pouze dva body, ovšem pokud dnes Maribor neuspěje na půdě suveréna skupiny, postupové ambice klesnou na bod mrazu a pro NK se tak pohárová pouť uzavře již v základní skupině.
03.10.2013 / Wigan Athletic – NK Maribor 3:1
24.10.2013 / SV Zulte Waregem – NK Maribor 1:3
07.11.2013 / NK Maribor – SV Zulte Waregem 0:1