Já se s Vámi pro dnešek loučím. Děkuji Vám za pozornost a zase někdy u online přenosu na shledanou!

Rohové kopy 3 – 4
Ofsajdy 1 – 0
Fauly 14 – 16
Je za námi konec utkání Evropské ligy mezi EA Guingampem a FC Dinamem Minsk.
První poločas nám nenabídl příliš atraktivní podívanou, zmínit lze pouze situace ze 44. minuty, kdy se po odraženém míči gólově prosadil Beauvue.
Druhý poločas začali lépe hosté, kterým se nedala upřít snaha vyrovnat. Mohlo se jim to povést v 55. minutě, kdy se po faulu na Udojiho kopala penalta, tu však po výborném zákroku Lössla neproměnil Stasevič a skóre se proto neměnilo. Pojišťující branku domácích přidal v 86. minutě Mandanne, který se prosadil pěknou střelou po centru dnes výborného Beauvueho. Do konce utkání se skóre nezměnilo a tak si domácí připsali důležité 3 body za výhru 2:0.
Počet zákroků brankáře Dinama Minsk Hutora – 2.
Počet zákroků brankáře Guingampu Lössla – 1.
90+5
90+4
Pěknou technickou ránu pravou nohou předvedl střídající Baca, brankář Hutor byl opět připraven a výborným zákrokem střelu zneškodnil.
90+3
Domácí mohli přidat třetí branku. Nenápadnou střelu Yatabarého vyrazil Hutor pouze před sebe, kde stál připravený střelec druhého gólu Mandanne, ten však z velké blízkosti nastřelil pouze obránce Dinama.
90+2
Hráči Dinama zkouší přenášet míč dlouhými nakopávanými centry do pokutového území Guingampu, avšak bez jakéhokoli ohrožení branky.
90
Hlavní rozhodčí Kuchin nastavuje nad rámec základní hrací doby 4 minuty.
90
Žlutou kartu obdržel střídající křídelník domácích Jérémy Pied.
86
Guingamp právě vstřelil branku!
Domácí se po krásné akci dostávají do dvougólového vedení! Autor první branky Beauvue vyslal výborný centr do šestnáctky, kde se nacházel CHRISTOPHE MANDANNE a ten přesným half-volejem k tyči překonal bezmocného Hutora.
85
Molaš rozehrál další přímý kop, obrana domácích je však pozorná a i díky ní je stav stále 1:0.
83
K poslednímu, třetímu střídání dojde i na straně Guingampu. Ze hřiště odchází Dos Santos, kterého na trávníku nahradí Baca.
81
Mandanne trefil břevno! Přímý kop Yatabarého proletěl celou šestnáctkou až na nohu tohoto útočníka, který ve skluzu trefil pouze brankovou konstrukci. Brankáře Hutor si své tyče umístil výborně.
78
Rohový kop hostí úspěšně vyboxoval Lössl.
76
Minsk bude střídat i potřetí. Hrací plochu opustil dnes velice aktivní Udoji, jenž dokonce vybojoval penaltu a nahradí ho Adamovič.
74
Domácí budou střídat i podruhé. Ze hřiště odchází Diallo a přichází Pied.
73
Dinamo v posledních minutách zamklo Guingamp před vlastní šestnáctkou, střela Simoviče minula cíl.
70
A další žlutá karta, tentokrát na straně domácích. Diallo nebezpečně zajel do Udojiho a zaslouženě vidí kartu žluté barvy.
69
Mathis svým přímým kopem našel v pokutovém území Beauvueho, ten si naskočil hodně vysoko, ale hlavičkou minul branku Hutora.
68
Domácí fanoušci neustále ženou svým skandováním svůj oblíbený celek kupředu, stav však nadále zůstává stejný.
64
K prvnímu střídání sáhl i trenér domácího celku. Ze hřiště odchází Marveaux, jehož na hrací ploše nahradil Sankharé.
63
Yatabaré se opět dostal do zakončení, tentokrát ohrozil Hutora hlavičkou po centru Sankoha.
62
Do další velké šance se dostali domácí! Po přímém kopu se k odraženému míči dostal Yatabaré, ale jeho střelu úspěšně zblokovala obrana běloruského celku.
61
Molaš za nedovolený zákrok zezadu na Mandanneho vyfasoval žlutou kartu.
58
Málem se opět opakovalo rčení "nedáš, dostaneš". Guingamp se dostal do rychlého protiútoku, který po pěkné individuální akci zakončoval Mandanne, Hutor však předvedl skvělý zákrok a s pomocí tyče vyrazil míč na roh!
57
Z následného rohového kopu hlavičkoval Udoji těsně mimo svatyně Guingampu.
55
Zkušený střídající hráč Stasevič neproměnil pokutový kop! Lössl tipl správný směr záložníkovy střely a míč výborným zákrokem levou rukou vyrazil na roh!
54
Byla nařízena penalta! Udoji se ocitl v pokutovém území francouzského celku a zezadu byl zasažen Kerbratem. Rozhodčí Kuchin neváhal a odpískal pokutový kop.
54
Palicevič ošklivě zfauloval zezadu Mandanneho. Může být rád, že mu hlavní sudí neudělil žlutý kartonek.
51
Dinamo drží od začátku druhého poločasu míč na svých kopačkách, k vytvoření nebezpečných situací se však nedostávají.
49
Záložník Dinama Minsk Ihar Stasevič právě nastoupil ke svému 50. utkání v evropských pohárech.
46
Trenéru hostí chce dát svým svěřencům nový impuls do druhého poločasu a tím by mělo být dvojité střídání. Do hry přichází Stasevič, jenž v druhé půli nahradil nevýrazného Dja Djédjého a Figueredo, který vyměnil Voronkova.
46
46
Rozhodčí Kuchin ukončil první poločas. Utkání nám zatím nenabídlo atraktivní podívanou, oba celky se snaží hrát ze zabezpečené obrany a dopředu se moc nehrnou. I proto jsme zatím nebyli svědky žádných vyložených šancí. Skóre se však nakonec změnilo, když se z čistajasna prosadil Beauvue, jenž brankou do šatny změnil dosavadní skóre.

1. poločas: GuingampDinamo Minsk 1:0 (44. Beauvue)
45+2
44
Domácí se dostávají z ničeho nic do vedení! Dos Santos hledal v pokutovém území Dinama útočníka Mandanneho, ten byl však odzbrojen výborným skluzem hostujícího obránce. K odraženému míči se však dostal CLAUDIO BEAUVUE a střelou po zemi překonal Hutora. Guingamp tak vede 1:0.
43
Molašův přímý kop skončil pouze v rukavicích brankáře Lössla. Dá se říci, že to byl první zákrok tohoto brankáře v dnešním utkání.
36
Oba týmy se pouze zastřelují. Tentokrát střílel vysoko nad hostující záložník Nikolič.
28
Do první větší šance se dostal domácí Beauvue, který hlavičkoval těsně vedle po centru Sankoha.
26
Sankoh se odhodlal k dalekonosné střele, která nakonec téměř opustila stadion domácího Guingampu.
25
Yatabaré hledal před brankou Mandanneho, obrana domácích si však poradila a míč odrazila na roh.
23
Právě jsme byli svědky první žluté karty tohoto střetnutí. Brankář domácích Lössl našel výborným výkopem Beauvueho, jenž byl zezadu zfaulován pravým obráncem Dinama Veretilem, který tak oprávněně vidí žlutou kartu.
21
Hosté se po Molašově rohu dožadují pokutového kopu po jednoznačné ruce obránce domácích. Rozhodčí Kuchin však nechává hru plynout dále.
15
Dja Djédjé se dostával do šance, rozhodčí ji však svým hvizdem překazil, když zahlédl ruku tohoto záložníka.
10
Prvních deset minut proběhlo ve velice poklidném tempu. Ani jeden z týmů se do ničeho zásadního nežene.
8
Molašův přetažený centr končí mimo.
7
Po faulu Udojiho rozehrají hosté přímý kop. Na starosti si jej vzal kapitán Molaš.
3
K odraženému míči se dostal kapitán domácích Mathis, jeho volej skončil mimo branku hostí.
3
Domácí zahrají první rohový kop.
1
Oba celky jsou již připraveny k výkopu. Domácí nastoupí v černo-červené kombinaci, zatímco hosté v bílých dresech.

EA Guingamp: Lössl – Sankoh, Kerbrat, Angoua, Dos Santos – Diallo, Mathis (C), Marveaux – Beauvue, Mandanne, S. Yatabaré.
Náhradníci: Guichard – Baca, Sorbon, Sankharé, Pied, Giresse, Alioui.
Trenér: Jocelyn Gourvennec

FC Dinamo Minsk: Hutor – Veretilo, Kancavy, Palicevič, Molaš (C) – Udoji, Voronkov, Simović, Nikolić, Dja Djédjé – Diomande.
Náhradníci: Ignatovič – Karpovič, Figueredo, Stasevič, Jarocki, Adamović, Rassadkin.
Trenér: Vladimir Zhuravel

Rozhodčí: A. Kuchin – E. Belski, A. Hodin.
DINAMO MINSK

Hosté z Minsku si pracně vybojovali postup do základních skupin přes druhé, třetí a dokonce i čtvrté předkolo. V prvních třech utkáních skupiny K však úspěšní příliš nebyli, když si připsali pouze 1 bod za remízu 0:0 doma s Guingampem. Ve zbylých utkání Dinamo prohrálo 6:1 na hřišti PAOKU a 3:0 doma s Fiorentinou. Dinamo Minsk se tak zatím krčí na posledním místě tabulky.
EA GUINGAMP

Francouzský celek zatím v dosavadních třech kolech základní skupiny K získal 4 body za výhru 2:0 s PAOKEM Soluň a remízu 0:0 na hřišti dnešního soupeře z Minsku. V první utkání Guingamp nestačil na favorizovanou Fiorentinu, která zvítězila jednoznačně 3:0. Francouzi se tak pohybují na průběžné druhé příčce.
Toto střetnutí má na starosti čtveřice rozhodčích z Kazachstánu. Hlavním sudím je Artyom Kuchin, jemuž na čarách budou vypomáhat Evgeni Belski a Anatoli Hodin. Pozici čtvrtého rozhodčího zaujme Sergei Vassyutin.
Příjemný čtvrteční večer. Dnes jsou na programu čtvrté zápasy základních skupin Evropské ligy. V tomto online přenosu se zaměříme na utkání, ve kterém se mezi sebou střetne Guingamp a Dinamo Minsk. Přenosem Vás bude provázet Lukáš Konvičný.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.