Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek večera.
Inter vítězí 1:0 a postupuje do další fáze Evropské ligy. Dnešní utkání výrazně ovlivnila červená karta van Dijka, který oslabil Celtic již ve 36. minutě a hosté se v oslabení poté prosadit nedokázali. V 88. minutě poté rozhodl o dnešním vítězství Interu tvrdou střelou Guarín.
90+4
90+4
Žlutou kartu dostává Kris Commons (Celtic Glasgow).
90+3
Inter bude zahrávat rohový kop a s jeho rozehrávkou pochopitelně pospíchat nebude.
90+2
Na útočné polovině se dopustil faulu Forrest a Inter bude rozehrávat.
90+1
Ve druhém poločase budou nastaveny tři minuty.
90
Celtic se snaží kombinovat na útočné polovině, ale nedaří se mu dostat k zakončení. Inter si závěr utkání hlídá.
89
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Rodrigo Palacio, přichází George Puşcaş.
88
Inter Milán právě vstřelil branku!
O postupujícím je rozhodnuto a to po velmi krásné brance. Celtic otevřel obranu a toho dokázal využít FREDY GUARÍN, který vystřelil z dvaceti metrů a jeho dělovka skončila v pravé šibenici. Opravdu nádherná branka a na tribunách se slaví.
87
Shaqiriho centr hostující obrana odvrátila, ale následně se ke střele dostal Medel, jehož pokus skončil nad brankou.
86
Celtic v závěru velmi přitvrdil a dalším žlutým hříšníkem je Matthews. Ten těsně u vápna poslal k zemi Palacia a Inter bude zahrávat volný kop.
85
Za útočný faul obdržel žlutou kartu Biton.
84
Z pravé strany poslal do vápna Celticu přízemní centr Kovačić, ale k míči se jako první dostal Gordon.
83
Zajímavou střelou se prezentoval Forrest, který vystřelil téměř z půlící čáry a snažil se překvapit Carriza. Brankář Interu však tento pokus bez problémů zastavil.
82
V posledních minutách se toho příliš nenahrálo, hra byla přerušena kvůli střídáním.
81
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Danilo D'Ambrosio, přichází Hugo Campagnaro.
80
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Hernanes, přichází Mateo Kovačić.
78
Střídání v týmu Celtic Glasgow: ze hřiště odchází Stuart Armstrong, přichází Kris Commons.
78
Žlutou kartu obdržel Guarín, který svého protivníka neúmyslně zasáhl loktem.
77
Z levé strany poslal před branku střílený centr Palacio, ale míč nakonec bez povšimnutí skončil v zámezí.
76
Na straně Interu se připravuje střídání. Italský celek může střídat ještě třikrát a dá se očekávat, že tyto možnosti využije bude kouskovat hru.
74
Inter se do útočení příliš netlačí a spíše se snaží kontrolovat hru. Aby na tuto pasivitu nakonec domácí nedoplatili, protože Celticu stačí k postupu vstřelit pouze jednu branku.
72
Celtic dlouho kombinoval na středu hřiště, ale k brance Carriza se hosté probojovat nedokázali.
71
Žlutou kartu za zdržování obdržel Gordon.
70
Zajímavá střela Medela z úctyhodné vzdálenosti brankou neskončila, když míč proletěl těsně nad břevnem.
69
Inter tuto příležitost využil k centru do vápna, kde se k míči sice dostal Ranocchia, ale zakončit nedokázal. Míč skončil v zámezí.
68
Inter bude nyní zahrávat po faulu Browna přímý kop.
67
Palacio a Icardi se dostali do slibné příležitosti, ale druhý jmenovaný nedokázal hlavou přesně zakončit.
66
Hostům zřejmě dochází a Inter pohodlně kombinuje na útočné polovině.
64
Po rohovém kopu Interu se dostal k hlavičce Ranocchia, ale míč nasměroval vedle branky.
62
Trenér Mancini využívá přerušené hry a dává svým svěřencům pokyny jak pokračovat v utkání.
60
Zpoza velkého vápna se do míče opřel Hernanes, ale branku těsně minul.
59
Střídání v týmu Celtic Glasgow: ze hřiště odchází John Guidetti, přichází James Forrest.
57
Celtic dlouho kombinoval na útočné polovině, ale k ničemu to nevedlo. Domácí tlak přečkali a nyní kombinují na útočné polovině.
55
Fanoušci Interu nejsou z výkonu svých svěřenců na začátku druhého poločasu spokojeni a dávají to najevo pískotem.
53
Žlutou kartu dostává Emilio Izaguirre (Celtic Glasgow).
53
Na druhé straně se dostal k dobré střele Hernanes, který z dvaceti metrů protáhl Gordona.
52
Fotbalisté Celticu vstoupili do druhého poločasu velmi aktivně a snaží se v deseti vstřelit branku. Inter ale dobře brání.
50
Na druhé straně se z nenápadné situace dostal ke střele Palacio, ale jeho pokus byl velmi nepřesný.
49
Celtic se pokusil o rychlý protiútok, ale Guidetti byl v ofsajdovém postavení.
48
Inter Milán vstoupil do druhého poločasu opatrně a kombinuje na středu hřiště.
46
Celtic rozehrávkou zahájil druhý poločas.
46
Začátek druhého poločasu je na spadnutí.
První poločas branku nepřinesl, ovšem stala se v něm velmi podstatná věc. Obránce Celticu van Dijk obdržel dvě žluté karty a byl tak vyloučen. Od této chvíle byl na trávníku pouze jeden tým a to Inter, který se usilovně, ač marně snažil dostat do vedení. Interu však tento stav vyhovuje, protože za bezbrankového výsledku postupuje dále právě on. Druhý poločas začne přibližně ve 20:02.
45+2
45+2
Domácí zahrávali v závěru prvního poločas rohový kop, ale branku ohrozit nedokázali.
45+1
V prvním poločase budou nastaveny dvě minuty.
45
Inter po vyloučení hráče Celticu jasně kraluje utkání a snaží se dostat do vedení.
43
Žlutou kartu dostává Danilo D'Ambrosio (Inter Milán).
43
Inter byl blízko úvodní brance utkání! Do obrovské šance se dostal nejprve Shaqiri, který nejprve z velmi dobré pozice neprostřelil obranný val soupeře. Míč se ale odrazil na D'Ambrosia, jehož pokus zlikvidoval Gordon.
42
Z pravé strany poslal další centr do vápna Celticu Santon, ale na malém vápně se k míči jako první dostal Gordon a může trochu uklidnit hru.
41
Po rohovém kopu Interu se dostal k hlavičce Ranocchia, ale jeho pokus branku neohrozil.
40
Střídání v týmu Celtic Glasgow: ze hřiště odchází Gary Mackay-Steven, přichází Efe Ambrose.
38
Inter mohl jít okamžitě po vyloučení hráče Celticu do vedení. Po volném kopu se dostal k hlavičce Icardi, ale Gordon předvedl proti tomuto pokusu parádní zákrok.
36
Obrovská komplikace Celticu je na světě! Icardi se prosmýkl okolo levé lajny, byl faulován van Dijkem a dostává druhou žlutou kartu!
35
Hosté se po delší době dostali na útočnou polovinu a zahrávali dokonce rohový kop, ale s tím si obrana Interu poradila.
33
Celticu se na útočné polovině vůbec nedaří, Inter velmi pozorně brání a velmi snadno se domácí fotbalisté dostávají k míči.
31
Inter se snaží kontrolovat hru na středu hřiště a je v tomto směru úspěšný. Hosté se nemohou dostat k míči.
30
Hra je v posledních minutách plná nepřesností, ani jednomu týmu se nedaří překonat soupeřovu obranu.
28
Celtic hru mírně přitvrdil. To odnesl Palacio, který musí být po dalším faulu ošetřován za postranní lajnou.
27
Prvním žlutým hříšníkem je van Dijk, který na středu hřiště fauloval Palacia.
26
Na utkání se zatím ukazuje, že Inter se nikam příliš hnát nemusí a hraje velmi opatrně.
24
Inter dlouho kombinoval před brankou Celticu, ale nakonec se do zakončení nedostal.
23
Mnoho přímých střel na branku jsme dnes zatím neviděli, obrany se snaží nepouštět útočníky do šancí.
21
Celtic začíná být velmi nebezpečný při svých protiútocích. Tentokrát se málem do výborné šance dostal Guidetti, jenž o kousek nedosáhl na hranici velkého vápna na míč.
19
Slibná šance Interu nakonec úvodní branku utkání nepřinesla. Z pravé strany poslal prudký přízemní centr Santon a Icardi míč ve skluzu těsně minul.
18
Shaqiri je i v dnešním duelu velmi aktivní a nyní vybojoval faul na středu hřiště.
17
Celtic dlouho kombinoval na středu hřiště a poté přišla dlouhá přihrávka na Guidettiho. Útočník skotského celku byl v ofsajdu a hra je přerušena.
15
Na druhé straně si do vápna nabíhal na dlouhý pas Palacio, ale útočník Interu se k míči nedokázal dostat.
14
Kontroverzní situace ve vápně Interu skončila lépe pro domácí. Guidetti se dostal za Santona a po souboji s ním spadl. Rozhodčí však rozpažil a pokutový kop neodpískal.
13
Defenzíva Celticu v posledních chvílích nepůsobí nejlepším dojmem, fotbalisté Interu aktivně napadají a to dělá hostům problémy.
12
Celtic z rozehrávky volného kopu nic vytěžit nedokázal. Míč skončil v zámezí a bude se odkopávat od branky Interu.
11
Inter chyboval v rozehrávce a poté taktickým faulem přerušil hru D'Ambrosio.
10
Prvních deset minut rozhodně nezklamalo a hraje se v podobném tempu, v jakém končilo první utkání.
8
Na druhé straně se dostal k zajímavé dalekonosné střele Guarín, ale míč branku nakonec neohrozil.
8
Celtic mohl zničeho nic jít do vedení. Výbornou přihrávku za obranu dostal Mackay-Steven, který ovšem nedokázal překonat Carriza.
7
Do vápna Celticu se snesl zajímavý míč z pravé strany, ale Icardi se k němu nedokázal probojovat.
6
Fotbalisté Celticu se zatím nemůžou dostat do utkání, protože domácí je nepouští k míči.
5
Na útočné polovině se dostal k míči Shaqiri, který se okamžitě rozběhl směrem vpřed k brance Gordona. Jeden z bránicích hráčů mu však míč odebral a odkopl za postranní lajnu.
4
Inter Milán začal velmi aktivně a neustále kombinuje na útočné polovině. Celtic zatím pozorně brání.
3
Po krátkém přerušení se znovu pokračuje ve hře.
2
Ve vápně Celticu zůstal ležet Matthews, jenž potřebuje ošetřit.
1
Neuběhla ani minuta a už měl Inter velmi slibnou příležitost, když se do vápna dostal s míčem Icardi a vystřelil. Jeho pokus ale neměl potřebné parametry.
1
O úvodní výkop se postarali fotbalisté Interu Milán.
1
Fotbalisté obou celků se již hromadí v tunelu a chystají se na nástup na zelený pažit.

Inter Milán: Carrizo – Santon, Ranocchia (C), Jesus, D'Ambrosio – Guarín, Medel, Hernanes – Shaqiri – Palacio, Icardi.
Náhradníci: Handanovič – Kovačić, Campagnaro, Vidić, Kuzmanović, Obi, Puşcaş.

Celtic Glasgow: C. Gordon – Matthews, Denayer, van Dijk, Izaguirre – Brown (C), Biton – Mackay-Steven, Johansen, Armstrong – Guidetti.
Náhradníci: Załuska – Ambrose, Stokes, Commons, Wakaso, Forrest, Henderson.

Rozhodčí: Kružliak – Somolani, Mokos.

Tento duel budou řídit rozhodčí ze Slovenska. Hlavním rozhodčím bude v dnešním utkání Ivan Kružliak. Na lajnách mu budou pomáhat pánové Tomas Somolani a Tomas Mokos. Čtvrtým rozhodčím bude Ondre Brendza.
Jak vypadalo první utkání?

Inter se zkraje utkání dostal do dvoubrankového vedení, které však domácí Celtic smazal během jedné minuty. Před koncem první půle však udělal domácí brankář Gordon chybu a Inter šel znovu do vedení. Druhý poločas byl o něco klidnější, ovšem oba celky si vypracovaly spoustu šancí. Když už se zdálo, že utkání skončí vítězstvím Interu, tak ve třetí minutě nastavení srovnal střídající Guidetti. Inter měl však ještě příležitost utkání rozhodnout, ale Shaqiriho přímý kop zastavil Gordon. Utkání tedy skončilo výsledkem 3:3.
Přeji krásný večer u sledování Evropské ligy. Tato druhá nejlepší evropská soutěž se ocitla ve fázi, kdy je ve hře už pouze dvaatřicet týmů a dnes nás čekají odvetné zápasy. My se zde zaměříme na zápas Inter Milán – Celtic Glasgow a jsme zvědaví, který tým si nakonec vybojuje postup. První utkání skončilo výsledkem 3:3. Utkáním Vás provede komentátor Jan Šlapáček.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.