Dnes byl fotbal nespravedlivý k Dněpropetrovsku. Zlomovým okamžikem zápasu je bezpochyby penaltový zákrok ve 28. minutě, kdy Handanovič vychytal Konopljanku a nasměroval svůj tým k obratu, který dokonal Pablo Osvaldo. Celý druhý poločas hrál Inter oslabený o kapitána Ranocchiu. Dněpr své šance nedokázal využít a tak odjíždí z Itálie s prázdnou. Tímto výsledkem ukrajinci klesli na poslední místo tabulky a v posledním kole se budou muset spoléhat nejen na sebe, ale i na Inter Milán.
90+4
90+4
Poslední šance pro hosty!
90+4
Ale takticky to nyní domácí neudělali nejchytřeji.
90+4
Guarín faulován. To je pro domácí ideální scénář.
90+3
Handanovič byl nyní ve vápně nejvyšší.
90+3
Ten se vůbec nevydařil. Začínají od poloviny hřiště.
90+2
Přímý kop pro hosty.
90+1
Nyní ofsajd viděl rozhodčí správně.
90
Nastavují se čtyři minuty nad rámec devadesáti minut.
89
Dněpropetrovsk vstřelil branku, ale čárový rozhodčí jí správně neuznává!
89
Dněpr se nadechuje k závěrečnému tlaku.
87
Vyrovnání měl na hlavě jeden hráčů ukrajinského celku. Ale míč špatně trefil!
86
Křížným centrem byl osloven jeden z hráčů Dněpru. Je z toho roh.
86
Za dnešní výkon si hosté zaslouží minimálně bod.
85
Dněpr zoufale útočí.
82
Ondřej Mazuch dnes dohrál, útok posilní Selezňov.
81
Rotaň minul levý roh šibenice o milimetry!
80
Těsně před vápnem byl faulován Kalinič. Výborná příležitost pro Dněpropetrovsk.
78
Nenápadně se dopředu dostal Osvaldo, jenž ještě oslovoval svého spoluhráče, jemuž byl míč odkopnut.
75
Míč ze vzduchu "ukradl" Handanovič.
75
Dněpr vybojoval roh.
73
Kravčenko dnes dohrál. Místo něj nastupuje Bruno Gama.
72
V akci opět čerstvý Matheus. Hlavičkovým pokus jen ověřil pozornost Handanoviče.
71
Nadýchaný míč do vápna dostal Matheus. Rozhodčí mu ovšem jasně naznačil, že stojí v ofsajdu.
70
První střídání Dněpropetrovsku. Matheus nahradí Fedeckije.
69
Blízko zakončení byl Čeberjačko. V neobvyklé situaci se ocitl Osvaldo a míč odkopl, tímto zachránil Inter.
68
Výborný obranný zákrok nyní předvedl Douglas. Zabránil veliké šanci.
66
Guarín (INM) potrestán žlutou kartou, ačkoliv se hodně zlobí.
66
Snahu o vyrovnání nyní prezentují hráči Dněpru. Každopáně se nemůžou dostat k nějaké lepší šanci.
65
Ten byl rozehrán nakrátko. Inter u míče.
64
Osvaldo byl držen. Přímý kop pro Inter.
63
Po souvislém tlaku Dněpru se o efektivní nůžky pokusil Kalinič. Handanovič ale střelu doprostřed branky lehce lapil.
61
Poslední střídání Nerrazuri. Hernanes, autor přihrávky na rozdílovou branku opouští plac. Za něj přichází Obi.
61
Zradila je ale nepřesnost, aut pro Inter.
60
Nyní hosté kombinují před vápnem.
60
První roh v utkání si vybojoval i Dněpr.
59
Na nějž si naběhl Campagnaro, ale pravačkou mířil vysoko nad.
58
Nabuzený Guarín nyní vybojoval rohový kop.
57
Guarín byl ve vápně nejvyšší, ale branku přestřelil jen o pár centrimetrů.
55
Icardi dnes dohrál, nahradí ho Andreoli!
55
Sledujeme krásný evropský fotbal!
52
Neuvěřitelné co nyní hosté zahodili! Fedeckij nejdříve neprostřelil Handanoviče, následně ve skluzu střílel do prázdné brány. Na čáře ovšem stál jeden z domácích obránců!
50
Inter Milán právě vstřelil branku!
Další tvrdá rána pro hosty! Po obléhání branky dostávají branku oni! PABLO OSVALDO dostal krásný pas za obranu a překonal Bojka!
49
Neskutečná šance! Tři hráči Dněpropetrovsku hlavičkovali. Handanovič vytáhl zákrok proti Mazuchovi. Vše kazí ofsajd.
47
Byl to opravdu brutální zákrok. Rotaň skoro nechodí.
46
Kapitán Ranocchia udělal obrovskou chybu a fauluje hostujicího hráče, což znamená druhou žlutou kartu! Ranocchia opouští plac!
46
Celky se vrací na hrací plochu.
První poločas je minulostí. Hosté z Ukrajiny byli aktivnějším týmem a od šestnácté minuty již vedli. Zlomový okamžik první půle přišel ve 28. minutě. Handanovič chytil špatně kopnutou penaltu Konopljanky a o dvě minuty později vyrovnal Kuzmanovič.
45+1
45
Nastavuje se jedna minuta.
45
Hosté se nádherně probojovali až do vápna, ale tam narazili na silného obránce Interu.
43
Hosté obléhali branku Handanoviče. Vše vyvrcholilo střelou jednoho z hráčů. Míč ovšem trefil hráče stojícího v ofsajdu, ačkoliv střela nevypadala vůbec špatně.
41
Z levé strany zahrávali po faulu na Konopljanku hosté přímý kop, ale byli neúspěšní.
39
Vidíme rychlý a svižný fotbal. Fanouškům se to líbí.
37
Nagatomo má něco s pravou rukou a odstupuje. Na hřišti se již pohybuje Campagnaro.
37
Ve velké hlavičkové šanci Rotaň, nyní přestřeluje.
35
Nagatomo si při střele ublížil, když spadl na rameno. Je ošetřován a na střídačce Nerazzurri se již jeden z hráčů svlíká.
34
Krásně to nyní zahráli domácí! Jeden z hráčů posílal míč na Icardiho, jenž byl v ofsajdu, za ním se rozeběhl Nagatomo. Branku ale z blízkosti minul.
33
Zajímavou střelu vyslal Kravčenko. Handanovič připraven.
31
Hernanes (INM) fauloval na polovině hřiště a dostává žlutou kartu.
30
A je vyrovnáno! Ještě před chvíli to mohlo být 0:2 a nyní je to 1:1! Po centru bylo ve vápně hodně hráčů a míč se nakonec ocitl před ZDRAVKEM KUZMANOVIČEM, který krásnou ranou k tyčce vyrovnává!
30
Z veliké dálky zahrává volný kop Inter.
28
Handanovič vystihl směr střely Konopljanky a stav utkání je stále 0:1!
27
Hosté si vymodlil penaltu! Čeberjačko byl faulován!
27
Dnes je čárový rozhodčí na domácí celek hodně přísný. Další milimetrový ofsajd.
22
Konopljanka šel do tutové šance, když dělal Ranocchiovi kličku. Zkušený kapitán ho fauloval a dostává žlutou kartu.
21
Inter zatím nezná recept na obranu Dněpru.
19
Z pravé strany zahrozil Dněpr. Přihrávka do vápna ale nebyla přesná.
16
Dněpropetrovsk právě vstřelil branku!
Krásná akce ukrajinců, která končí zaslouženou brankou! Obléhání branky vrcholilo střelou Konopljanky, jenž tvrdou ránou prověřil Handanoviče. Ten míč vyrazil před sebe na volného RUSLANA ROŤANA, který dělovkou zblízka překonal slovinského reprezentanta – 0:1!
15
Dněpr nehraje vůbec špatně, ba naopak.
14
Ze kterého italové nic nevymysleli.
14
Guarín hledal ve vápně Osvalda. Jeho přihrávka byla zblokovaná a kope se roh.
12
Obrovskou minelu předvedl Handanovič, jenž hodil míč hostům a ti mohli s klidem skórovat. Všemu zabránil kapitán Ranocchia, který alespoň skluzem zažehnal tuto situaci.
12
Osvaldo dostal opět míč do běhu, ale opět byl nachytán v ofsajdu.
11
Dněpr kombinuje na polovině Interu.
8
Na pravé straně dostal hodně prostoru Guarín. S míčem ale nic neudělal.
7
Dlouhým centrem byl osloven Osvaldo. Podle rozhodčích byl v ofsajdu. Italský útočník by postupoval sám na branku.
6
Nyní to domácí zkusili po levé straně – neúspěšně.
5
Dněpr se na polovině Interu stále drží a obráncům Interu dává zabrat.
3
Ti se pokusili o střelu. Hosté mířili vedle.
3
Nyní si nerozuměla domácí obrana a u míče ukrajinci.
2
O střelu se pokusil Kuzmanovič, ale ta přeletěla branku hodně vysoko.
1
Hosté se pokusili o rychlou akci. Centr do vápna byl ale přetažený.
1
Nebezpečně zahrál hostujicí kapitán. Nohou málem trefil jednoho z domácích borců.
1
Týmy si již podávají ruce. Utkání na San Siru začne za malou chviličku.
Krásný čtvrteční večer přeji všem fanoušků evropského fotbalu. Za dvacet minut se proti sobě postaví celek Interu a Dněpropetrovsku v sestavě s Ondřejem Mazuchem.

Inter Milán: Handanovič – Nagatomo, Ranocchia (C), Jesus, Dodô – Guarín, Medel, Kuzmanović – Hernanes – Osvaldo, Icardi.
Náhradníci: Carrizo – Andreolli, Campagnaro, Obi, Krhin, Palacio, Bonazzoli.

FC Dněpr Dněpropetrovsk: Bojko – Fedeckij, Douglas, Mazuch, Alexandru – Kravčenko, Čeberjačko – Lučkevič, Rotaň (C), Konopljanka – Kalinič.
Náhradníci: Laštůvka – Leo, Šachov, Politylo, Selezňov, Gama, Matheus..
Oba dva týmy jsou ve své skupině v rozdílné situaci, domácí Inter jí totiž s osmi body vede a už po dnešku může mít jistý postup, zatímco hosté z Dněpru jsou o skóre třetí a mají stejně bodů (4) jako druhé Saint-Étienne a čtvrtý Karabach. Zápas tedy bude důležitý spíše pro ukrajinský tým, který první vzájemný zápas s tím italským doma prohrál těsně 1:0. Nejlepšími střelci svých týmu jsou na straně domácích v Evropské lize dvougólový Danilo D'Ambrosio, na opačné straně barikády to pak je taktéž se dvěma góly Nikola Kalinić.
Dobrý den, vítám Vás u přenosu ze zápasu Inter MilánFC Dněpr Dněpropetrovsk, který se odehraje v rámci skupiny F Evropské ligy.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.