To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu.
Je dobojováno! Odvetný zápas mezi Neapolí a Wolfsburgem nakonec končí remízou 2:2 a Neapol po předchozí výhře 4:1 postupuje do semifinále Evropské ligy.
90+3
90+3
Zapata se dostal ve vápně do zakončení hlavou, ale v těžké pozici minul bránu.
90+1
Nastavují se tři minuty nad rámec normální hrací doby.
90
Na druhé straně sklepl Dost ve vápně míč na Caligiuriho, který následně střílel jen vedle vzdálenější tyče.
89
Inler mířil na vzdálenější tyč, ale jeho střela nebyla povedená a šla hodně mimo bránu.
88
Další nakrátko rozehraný rohový kop domácích.
87
Lópezova střela šla hodně mimo a odkopávat bude Benaglio.
86
Insigne rozehrál nakrátko rohový kop domácího týmu. Neapol nikam nespěchá.
84
Bendtner se dostal ke střele, ale ta mu příliš nesedla, takže Andújar měl snadnou práci.
83
Arnold centroval nebezpečně od rohového praporku, ale jeden z domácích obránců odhlavičkoval míč do bezpečí.
83
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Dries Mertens, přichází Henrique.
79
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Christian Träsch, přichází Bas Dost.
79
Wolfsburg je teď opět hodně aktivní a je znát, že přestože postup už je nejspíš ztracen, rád by si alespoň došel pro výhru v tomto zápase.
77
Naldo se pěkně opřel do míče, ale jeho rána zpoza šestnáctky nakonec končí jen nad horním tyčkou.
75
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Josuha Guilavogui, přichází Sebastian Jung.
74
Wolfsburg právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Hlavou se tentokrát prosazuje po centru z pravé strany IVAN PERIŠIČ a Wolfsburg během pouhých dvou minut smazal dvoubrankovou ztrátu. Z pohledu dvojzápasu má však Neapol stále pohodlný tříbrankový náskok.
72
TIMM KLOSE si vyskočil na centr z rohového kopu a hlavou uklidil míč do sítě! Andújar neměl proti jeho zakončení šanci zasáhnout.
71
Arnold bude rozehrávat rohový kop Wolfsburgu.
68
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Gonzalo Higuaín, přichází Duván Zapata.
66
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Ricardo Rodríguez, přichází Marcel Schäfer.
65
Neapol právě vstřelila branku!
Higuaín si naběhl do vápna na centrovaný balón a ještě přihrál pod sebe, kde byl DRIES MERTENS, jehož první střelu ještě Benaglio vyrazil, ale míč se vrátil opět k Mertensovi, který z dorážky už uklidil obloučkem míč do sítě.
64
Callejón si ve vápně naběhl na kolmou přízemní přihrávku, ale jeho následnou střelu zablokoval skluzem jeden z obránců Wolfsburgu.
62
Higuaín pálil z hranice šestnáctky, ale střela mu příliš nesedla a prolétla jen vedle brány.
61
Držení míče: 33% – 67%
61
Máme za sebou už hodinu hry a Neapol míří rázně za postupem do semifinále. Domácí se ve druhém poločase herně zvedli a ke svému náskoku ze hřiště Wolfsburgu dokonce přidali další branku.
60
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Marek Hamšík, přichází Lorenzo Insigne.
57
Andújar bez potíží zasáhl a bude odkopávat od své brány.
56
Bendtnerova střela byla sražena na rohový kop.
55
Další možnost pro rychlý brejk tentokrát Callejón nevyužil, když celou akci až příliš zbrzdil.
53
Britos zkusil vypálit zpoza šestnáctky, ale jeho přízemní střela minula bránu.
52
Callejón si vzal na starosti rohový kop Neapole. Hostující obrana si se situací poradila.
50
Neapol se dostala do protiútoku a Higuaín poslal parádní centr na volného JOSÉ MARÍU CALLEJÓNA, jemuž se ještě postavil do cesty Rodríguez, který však pouze tečoval střelu zpoza šestnáctky a svou tečí přispěl k tomu, že Benaglio na balón nedosáhl.
49
Neapol je v úvodu druhého poločasu hodně aktivní a v jejím podání teď sledujeme přesně to, co v prvním poločase předváděl Wolfsburg.
47
Mertens nebezpečně odcentroval ke vzdálenější tyči, kam si před odkrytou bránu nabíhal Callejón, kterému však chyběl kousek k tomu, aby dosáhl na balón.
46
První poločas je za námi. Aktivnější byli hosté z Wolfsburgu, kteří častěji drželi míč a vytvářeli si více šancí, ale gól z toho nakonec žádný nebyl. Neapol tak stále drží luxusní náskok 4:1 ze hřiště soupeře. Druhý poločas začne přibližně ve 22:06.
45+2
45
První poločas bude nastaven o dvě minuty.
44
První šance domácích! Do centru z levé strany se ve vápně opřel Higuaín, který však z voleje napálil balón jen mimo bránu.
41
Bendtner mířil z úhlu dobře na vzdálenější tyč a Andújar se musel po jeho střele pořádně natáhnout.
40
Hra se vrátila do zajetých kolejí a Wolfsburg kombinuje na útočné polovině Neapole.
38
Inler zahrával přímý volný kop na útočné polovině, ale míče se záhy zmocnili hosté.
37
Nakonec přišel rychlý brejk Wolfsburgu a proti Arnoldově střele z dálky musel Andújar zasahovat.
36
Neapol se snad poprvé v zápase drží delší dobu u míče, ale kombinuje jen v požehnané vzdálenosti od Benagliovy brány.
34
Útok hostujícího Wolfsburgu teď zastavil správně odpískaný ofsajd.
33
Na Träschův centrovaný míč si ve vápně vyskočil Bendtner, který hlavičkoval jen těsně vedle pravé tyče!
31
Hosté se dostali s míčem až do šestnáctky Neapole, ale jeden z hráčů Wolfsburgu pak patou přihrával jen do prostoru, kde nebyl nikdo ze spoluhráčů.
29
Na dlouhý centr z levé strany si naběhl Guilavogui, který zkoušel ihned střílet, ale trefil jen jednoho z domácích obránců.
27
Po Träschově faulu budou rozehrávat domácí. Převaha Wolfsburgu teď trochu opadla a hra se celkově oproti úvodním minutám ještě více zklidnila.
24
Träsch už je zpátky ve hře. Na trávníku se však na chvíli ocitl pro změnu domácí Callejón, který spolu s fanoušky na tribunách reklamuje faul jednoho z hostujících hráčů, ale podle rozhodčího se jednalo o čistý souboj.
22
Hostující Christian Träsch je ošetřován a hra je na chvíli přerušena.
20
V prvních dvaceti minutách jsme neviděli ani jednu útočnou akci domácí Neapole, která má nahráno z prvního zápasu a dnes se vůbec nežene dopředu.
19
Ghoulam odvrátil hlavou centrovaný míč jen k Träschovi, který zpoza šestnáctky ihned střílel, ale mířil jen vedle vzdálenější tyče.
18
Z následného rohu Wolfsburg nezahrozil, ale nyní už je opět v útoku.
18
Střelu Caliguiriho srazil na rohový kop Britos.
16
Neapoli se vůbec nedaří v rozehrávce. Domácí ztrácí na vlastní polovině jeden míč za druhým a mají velké potíže s napadáním v podání Wolfsburgu.
14
Hosté stále Neapoli téměř nepůjčují balón. Domácí se hodně soustředí na obrannou činnost.
12
Perišičův centr do pokutového území nevedl k ohrožení brány a odkopávat může Andújar.
10
Obrana Neapole odvrátila míč pryč ze svého pokutového území, ale v útoku pokračují Vlci.
10
Další rohový kop hostujícího týmu.
8
Wolfsburg nadále kontroluje balón a dobývá útočnou polovinu hřiště. Neapol přenechává soupeři iniciativu.
6
Bendtner si ve vápně nabíhal na centrovaný míč, který však nakonec skončil v rukavicích Andújara. Dánský útočník si navíc pomohl proti gólmanovi útočným faulem.
5
Neapol zatím nezvládá držet míč déle na svých kopačkách. Úvodní minuty jsou ve znamení aktivity hostujícího týmu.
4
Perišič trefil svým stříleným centrem jen jednoho ze spoluhráčů.
3
Rodríguez si vzal na starosti první rohový kop Wolfsburgu, ale jeho centr nenašel nikoho z hráčů v bílém.
2
Centr z pravé strany propadl v domácí šestnáctce až k Perišičovi, který se dostal do zakončení a pořádně protáhl Andújara!
1

SSC Neapol: Andújar – Mesto, Albiol, Britos, Ghoulam – David López, Inler – Callejón, Hamšík (C), Mertens – Higuaín.
Náhradníci: Cabral – Jorginho, Gabbiadini, Gargano, Henrique, L. Insigne, Zapata.

VfL Wolfsburg: Benaglio (C) – Träsch, Naldo, Klose, Rodríguez – Guilavogui, Gustavo – Perišič, Arnold, Caligiuri – Bendtner.
Náhradníci: Grün – Dost, Jung, Knoche, Ochs, Seguin, Schäfer.

Rozhodčí: C. Çakιr – B. Duran, T. Ongun.
Zdravím všechny fotbalové příznivce! Dnes jsou na programu odvetné zápasy čtvrtfinále Evropské ligy a v jednom z nich přivítá italská Neapol na svém stadionu německý Wolfsburg. V prvním zápase se Neapoli podařilo dokonale zaskočit Wolfsburg na jeho vlastním hřišti, kde mu uštědřila tvrdý direkt v podobě porážky 1:4. Dnes tedy italskému týmu stačí na postup dokonce i prohra 0:3, což je skutečně luxusní pozice. Pokusí se Wolfsburg ještě o zázrak a zdramatizuje souboj o postup?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.