Evropská liga -  ONLINE PŘENOS -  Arsenal : CSKA Moskva - 5. dubna 2018   21:05

Arsenal
Arsenal
9' Ramsey (Bellerín) • 23' A. Lacazette  • 28' Ramsey (Özil) • 35' A. Lacazette (Özil)
4:1
(4:1)
CSKA Moskva
CSKA Moskva
15' Golovin
Arsenal
Čech – Bellerín, Mustafi, Koscielny (C), Monreal – Mchitarjan (62. Iwobi), Ramsey, Xhaka, Wilshere (74. Elneny) – Özil – A. Lacazette (74. Welbeck).
Macey – Holding, Iwobi, Chambers, Welbeck, Kolašinac, Elneny.
Královec – Slyško, Nádvorník
Emirates Stadium, Londýn
CSKA Moskva
Akinfejev (C) – A. Berezuckij, Ignaševič, V. Berezuckij, Kučajev, Golovin – B. Natcho (74. G. Milanov), Dzagojev (64. Vitinho), Ščennikov – A. Musa (83. Chosonov), Wernbloom.
Pomazun – G. Milanov, Vitinho, Bistrović, Čalov, Žamaletdinov, Chosonov.

Z mé strany je to už pro tento zápas vše, díky za pozornost přeji hezký zbytek večera.

Fauly: 11:14
První duel dvojzápasu čtvrtfinále Evropské ligy mezi Arsenalem a CSKA Moskva je minulostí, domácí celek vyhrál jasně 4:1. Všechny branky padly v prvním poločase, který byl mnohem zábavnější než ten druhý. První poločas ozdobilo hned pět branek. Nejprve se trefil Aaron Ramsey, rychle ale srovnal krásným přímákem Alexandr Golovin. To ale Arsenal vůbec nepoložilo, spíš naopak. Nahecovaní domácí do půle přidali další tři góly. Postupně se trefili Alexandre Lacazette z penalty, pak znovu Aaron Ramsey a znovu Alexandre Lacazette. Ani jeden ale na hattrick nakonec nedosáhl, i když Ramsey byl hodně blízko, jednou dokonce trefil ve druhém poločase tyč. Velkou šanci měl ještě v 73. Özil, ale skvěle jeho střelu vyrazil Akinfejev. Chvíli předtím si svůj nejtěžší zákrok připsal proti Wernbloomově střele Petr Čech. Ve druhém poločase ale branka nepadla a skóre 4:1 pro Arsenal tak zůstalo nezměněno.
90+4'
90+3'
Ke vhazování se chystá v blízkosti vlastního vápna Monreal a rozhodně nikam nespěchá. Arsenal už chce zápas dohrát v klidu.
90+2'
Znovu Özil hledal přihrávkou své spoluhráče, ale i tentokrát nikoho neoslovil. Jen brankáře CSKA Igora Akinfejeva.
90+1'
Nastavovat se budou tři minuty.
90'
Mesut Özil levačkou poslal míč před branku, ale nebylo to nic přesného, takže nikdo z jeho spoluhráčů nemohl hned zakončovat.
88'
Znovu CSKA obléhá pokutové území domácích a snaží se do něj najít nějakou cestičku. Arsenal je ale dobře postavený a nic takového neumožňuje.
87'
Jenže hráči CSKA trochu postrádají chytré a překvapivé řešení situací, Arsenal si v pohodě střeží vápno.
86'
Hosté se ještě budou v závěru snažit alespoň snížit a vylepšit si pozici do domácí odvety. Nyní si přihrávají okolo vápna Arsenalu.
85'
Ramsey se stále pokouší o svůj třetí gól v utkání. Tentokrát pálil z levé strany, ale bylo to poměrně z úhlu a branku tato rána neohrozila.
84'
Po přesném centru se dostal v malém vápně do zakončení Danny Welbeck, ale nezakončil tak, jak by se představoval a Akinfejev předvedl další výborný zákrok.
83'
Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Ahmed Musa, přichází Chetag Muratovič Chosonov.
82'
Musa nedokázal přesnou přihrávkou oslovit Golovina, takže dostanou šanci založit útoku znovu domácí fotbalisté.
81'
Přímočaře se dopředu vydal Georgij Ščennikov. Obešel dva hráče Arsenalu, ale pak už zpomalil a raději přihrál, než aby v individuální akci pokračoval.
80'
Druhá půle už není tak kvalitní, jako byl první poločas. Nějaké šance jsme viděli, ale gól zatím žádný.
79'
Vitinho svou střelou Petra Čecha nezaměstnal, protože jeho branku netrefil. Bývalý český reprezentant bude rozehrávat od své branky.
78'
Héctor Bellerín dostává žlutou kartu za faul na Wernblooma.
77'
Aaron Ramsey se dokázal uvolnit a krásně vypálil. Tentokrát byl zatím nejblíže hattricku, protože trefil střelou z první tyč!
76'
Mesut Özil natáhl krok na pravé straně ofenzívy Arsenalu. Ale pak si centr rozmyslel a poslal míč raději dozadu.
74'
Igor Akinfejev dostává žlutou kartu, nejspíš za nějaké poznámky směrem k rozhodčímu.
74'
Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Bibras Natcho, přichází Georgi Milanov.
Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Alexandre Lacazette, přichází Danny Welbeck.
Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Jack Wilshere, přichází Mohamed Elneny.
73'
Petr Čech v pohodě stáhl centr CSKA ze vzduchu a hned založil rychlou akci svého týmu. Na jejím konci byla pěkná Özilova střela. Akinfejev dobře zasáhl pravou rukou a pak už se mával ofsajd.
71'
Německý záložník Arsenalu našel pěkným obloučkem na zadní tyči Monreala. Ten byl ale tísněn a hlavou moc Akinfejeva nepozlobil.
70'
Vitinho způsobil ztrátu už na polovině hřiště, takže domácí mohou znovu zlobit obranu CSKA. Volí postupný útok za pomocí krátkých přihrávek.
69'
Domácí fotbalisté nechtějí dovolit hostům, aby se dostali do zápasu, a proto volí zklidnění hry a přihrávky na vlastní polovině.
68'
Po pěkné rychlé akci Arsenalu se pískal a mával ofsajd. Iwobi předložil míč do palebné pozice Lacazettovi, ale ten byl v ofsajdu. A stejně ani branku z úhlu netrefil.
67'
Znovu byl vepředu aktivní Musa. Předvedl hezkou kličku, ale pak si nerozuměl s Vitinhem a nenašel ho přihrávkou.
66'
Iwobi fauloval Konstantina Kučajeva, takže CSKA má další šanci založit akci a alespoň snížit.
65'
CSKA Moskva je v posledních minutách hodně aktivní, nyní ale musí přenechat míč Arsenalu, protože se jednalo o ofsajd.
64'
Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Alan Dzagojev, přichází Vitinho.
64'
Pontus Wernbloom střílel ze skluzu a pěkně protáhl Petra Čecha. Pak sice hosté dorazili míč do branky, ale bylo to z jasného ofsajdu.
62'
Pontus Wernbloom pěkně převzal na hranici vápna míč od Dzagojeva a posunul ho dál na Ščenikova. Ten ale následně pálil nepřesně.
62'
Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Henrich Mchitarjan, přichází Alex Iwobi.
61'
Arsenal byl teď v obraně trochu pasivní a dovolil Ščenikovovi odcentrovat. Ale to se tomuto Rusovi nepovedlo. Pak ještě hosté dostali druhou šanci, ale ani tak neohrozili Čechovu branku.
60'
Arménský záložník ve službách Gunners Henrich Mchitarjan má problémy a možná bude muset střídat. Momentálně je za postranní čarou.
59'
Mustafi předvedl čistý skluz na Musu, ale akci CSKA jen přibrzdil, protože to bude aut pro hosty.
58'
Teď se za nohu drží Henrich Mchitarjan, kterého nepříjemně fauloval Georgij Ščennikov. Také on okamžitě od Královce vidí žlutou kartu.
57'
První žlutá karta také pro hráče Arsenalu. Zasloužili si ji Granit Xhaka za ostrý skluz na Alexandra Golovina.
56'
Pěknou ranou z dálky se prezentoval Henrich Mchitarjan! Akinfejev vyrazil míč jen před sebe a málem se dostal k dorážce Wilshere. Těsně před ním byl u míče Ignaševič, ale pak ještě střílel Ramsey. Jenže netrefil branku.
55'
U míče je ale už znovu londýnský celek a začíná svou akci od obou stoperů.
55'
Héctor Bellerín se dopustil faulu, CSKA bude rozehrávat z okolí půlící čáry.
54'
Mesut Özil ukázal, že není až tak výbušným typem hráče a míč už nestihl na hrací ploše, takže nemohl po levé straně postupovat kupředu.
53'
CSKA se obránilo následnému rohovému kopu a mohlo se vydat dopředu. Petr Čech ale mohl zůstat v klidu, tak daleko se akce ruského mužstva nedostala.
52'
Aaron Ramsey byl znovu blízko hattricku. Z levé strany ho našel přesným pasem pod sebe obránce Arsenalu Nacho Monreal. Ramsey ale trefil před sebou stojícího Ignaševiče.
51'
Petr Čech musel ven z branky a dokázal ho vyboxovat. Následně byl tvrdě faulován Alexandre Lacazette, za což dostává Ahmed Musa žlutou kartu.
50'
Alan Dzagojev hlavičkoval, ale byl tísněn Koscielnym. Vybojoval alespoň rohový kop.
50'
Znovu to hosté zkoušeli podél levé postranní čáry, ale tentokrát vše skončilo nepřesnou přihrávkou a míčem v zámezí.
49'
Akce CSKA po levé straně byla zastavena kvůli ofsajdu, rozehrávat bude Petr Čech.
48'
Centr Mchitarjana trefil Mustafiho. Ten ale nemohl zakončovat, protože míč se do něj jen odrazil a neměl šanci tak rychle zareagovat.
47'
Hned v další minutě ale už musel Akinfejev na zem. Pěknou přihrávku za obranu si přebral Alexandre Lacazette a pak jen těsně minul branku CSKA.
46'
Druhá půle začíná v klidném tempu, první akci Arsenalu hosté zastavili.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:05.
Nádherný první poločas skončil, Arsenal vede nad CSKA Moskva 4:1 a má nakročeno už po první čtvrtině tohoto dvojzápasu do semifinále Evropské ligy. Ani chvilku jsme se u sledování první půle nemohli nudit, stále se na hřišti něco dělo. Prvním gólem utkání odstartoval kanonádu Aaron Ramsey už v deváté minutě, už o šest minut později ale vyrovnal krásným gólem z přímého kopu Alexandr Golovin. To ale Arsenal nezabrzdilo, domácí se ještě třikrát prosadili. Po faulu na Özila proměnil penaltu Alexandre Lacazette, pak se nádherně trefil patičkou z voleje Aaron Ramsey a poté ještě jednou Akinfejeva překonal přízemní střelou k tyči Alexandre Lacazette. Doufejme, že ofenzivní představení bude pokračovat i ve druhém poločase.
45+1'
45'
Alexandre Lacazette si nabíhal na dlouhý míč za obranu, ale dobré čtení hry uplatnil zkušený brankář CSKA Moskva Igor Akinfejev. Byl u míče dřív než Francouz.
44'
Bellerín situaci nevyřešil úplně nejlépe a akci zpomalil. Pak ale přeci jen přišlo nebezpečí pro Akinfejeva, když po Xhakově centru zakončoval Özil. Ten ale branku netrefil.
43'
Akce Arsenalu se rozvíjí po pravé straně, kde má hodně prostoru Bellerín a jeho rychlé nohy nyní budou zlobit obranu hostů.
42'
Následně se dopředu vydali domácí, ale Alexandre Lacazette nedokázal udržet míč na hrací ploše, takže hosté budou rozehrávat od branky.
41'
Natcho našel pěknou přihrávkou nabíhajícího Musu. Tomu ale trochu déle trvalo zpracování, takže ztratil náskok na obránce Arsenalu. Nakonec tento Afričan vystřelil, ale pro Čecha byla jeho pomalá střela snadným soustem.
40'
Alan Dzagojev opět pálil, ale znovu mu to nevyšlo. Míč poskakoval a skončil vysoko nad.
39'
Musa je dnes velmi aktivní. Znovu z křídelního prostoru našel přihrávkou pod sebe Alana Dzagojeva mezi dvěma hráči Arsenalu. Tento Rus ale z dobré pozice netrefil branku.
39'
Shkodran Mustafi inkasoval nepříjemný zákrok a odkulhává z vlastního pokutového území s grimasou na tváři.
38'
Konstantin Kučajev vyslal přihrávkou za obranu Ahmeda Musu, ten byl ale v době přihrávky v těsném ofsajdu.
37'
Rychlou protiakci Arsenalu táhl středem hřiště anglický záložník Arsenalu Jack Wilshere, ale ukousl si příliš velké sousto a balón ztratil.
36'
Pro Lacazetteho to je druhý gól v tomto utkání a pro Özila zase druhá skvostná asistence.
35'
Arsenal právě vstřelil branku!
Domácí pokračují v demolici CSKA a už vedou 4:1! Z pravé strany nacentroval Özil, míč se dostal až k ALEXANDRU LACAZETTOVI, a ten ho poslal neomylně přesně k pravé tyči Akinfejevovy branky.. Asistence: Mesut Özil.
34'
Po Musově pobídce do strany centroval z pravého křídla Konstantin Kučajev. Ten míč ale poslal do prostoru, kde nebyl vůbec nikdo.
33'
Aaron Ramsey je dnes při chuti a určitě už myslí na hattrick. Tentokrát mu ale zakončení nevyšlo tak ideálně, Akinfejev míč chytil.
32'
Mezi přesilu hráčů Arsenalu si to namířil Alan Dzagojev. Neměl ale šanci a o míč relativně snadno přišel.
31'
Žlutou kartu dostává Alan Dzagojev (CSKA Moskva).
30'
Na druhé straně nabíjel míč Musa na střelu obránci CSKA Vasiliji Berezuckijému. Ten ale branku prudkou střelou z první netrefil.
29'
Do náznaku šance se dostával arménský záložník Henrich Mchitarjan, ale ten byl zdvojen a ubráněn.
28'
Zábava pokračuje, Arsenal vede 3:1! A byl to opravdu nádherný gól. Özil nacentroval míč na nabíhajícího AARONA RAMSEYHO, který byl přesně na hranici ofsajdu. A welšský záložník vskutku nádherně ze vzduchu patou poslal míč za Akinfejevova záda. Asistence: Mesut Özil.
27'
Ahmed Musa podruhé z podobné pozice z levé strany pokutového území vystřelil, ale ani tentokrát branku netrefil. Střílel moc vysoko.
26'
Bibras Natcho nacentroval míč až za vápno a to nebyla dobrá varianta. Míč získali hosté a Mesut Özil vyvážel míč dopředu. Jenže i on o něj celkem rychle přišel.
25'
Z levého křídla se snažil odcentrovat Georgij Ščennikov. To se mu sice nepovedlo, ale alespoň vybojoval pro svůj tým rohový kop.
24'
Granit Xhaka byl pod tlakem, ale míč si zkušeně pokryl tělem a nechal se faulovat, takže může v klidu rozehrát Petr Čech.
23'
Arsenal jde do vedení, ALEXANDRE LACAZETTE penaltu s naprostým přehledem proměnil. Míč vystřelil ze svého pohledu doleva po zemi a Akinfejeva poslal na opačnou stranu. Londýnský klub je tak znovu o krok napřed.
23'
Penaltu bude kopat Alexandre Lacazette.
22'
Byla nařízena penalta. Faulován byl Mestu Özil! Na zem ho poslal skluzem Georgij Ščennikov.
21'
Mchitarjan poslal přihrávku do vápna na Lacazetteho, ale míče se lehce dotkl Bellerín, který byl v tom okamžiku v ofsajdu, takže tato akce k ničemu nevedla.
21'
A další faul ruského celku. Tentokrát Sergej Ignaševič povalil na zem Mesuta Özila.
20'
Pontus Wernbloom si pomohl v souboji o míč s Granitem Xhakou rukama, což neuniklo pozornosti Pavlu Královci, který odpískal faul.
19'
Centr Özila však nebyl vůbec ideální. Německý záložník Gunners nenašel nikoho ve vápně.
19'
Domácí budou kopat rohový kop, zařídil to sraženým centrem Alexandre Lacazette.
18'
Hráči CSKA zastavili útok Arsenalu a poté si situaci nijak nekomplikovali a zapojili zpětnou přihrávkou do akce brankáře Akinfejeva.
17'
Nyní je na tahu Arsenal. Po delší době má míč na vlastních kopačkách a může vepředu něco vymyslet.
16'
A mohlo to být 2:1 pro CSKA! Ahmed Musa se hezky uvolnil ve vápně a z levé strany vystřelil. Ale Petr Čech byl rychle z branky, zmenšil útočníkovi CSKA střelecký úhel, a ten poslal míč mimo tři tyče.
15'
CSKA právě vstřelilo branku!
Hosté vyrovnávají! Nádhernou střelou z přímého kopu pravou nohou se to povedlo ALEXANDRU GOLOVINOVI. Trefil se přesně do levé šibenice Čechovy branky. Český brankář se proletěl vzduchem, ale marně.
14'
Zmatky v obraně Arsenalu vytvořil nepovedeným a příliš vysokým odkopem stoper Shkodran Mustafi. Následně fauloval Laurent Koscielny a hosté budou mít nebezpečnou standatdku. Je to situace na střelu pro leváka.
13'
Henrich Mchitarjan ztratil míč, ale rychle se jej pokusil získat zpátky. Jenže si pomohl faulem. Hosté rozehrávají z poloviny hřiště.
12'
Ramsey zasáhl míč nedovoleně rukou, takže ruský tým měl standardní situaci. Králem této situace se ale stal brankář Čech, který chytil hlavičku Berezuckého.
11'
CSKA se snaží být po inkasované brance aktivní a snaží se něco vymyslet na polovině Arsenalu.
10'
Domácím rychlá první branka jistě pomůže, už na nich nebude takový tlak a mohou se soustředit na budování dobré pozice do odvety.
9'
Gunners jdou do vedení, tentokrát jejich branka už platí. Gólová akce začala přihrávkou na Wilshera, který si ale míč nezpracoval úplně nejlépe. Míč ale udržel, ten se dostal k Bellerínovi a krajní obránce Arsenalu pak přes celou šestnáctku našel přesnou přihrávkou AARONA RAMSEYHO, který míč z první napálil neomylně do sítě. Asistence: Héctor Bellerín.
8'
Obrana Arsenalu si s centrem Bibrase Natcha od rohového praporku poradila a následně si pokryl míč Özil a nechal se faulovat.
8'
Na druhé straně si teď bude muset dát pozor Petr Čech, protože CSKA bude kopat rohový kop.
7'
Aaron Ramsey už se radoval z prvního gólu utkání, když dostal míč do branky po přihrávce Mesuta Özila. Radost to ale byla jen hodně krátká, protože pomezní rozhodčí Slyško správně odmával ofsajd.
6'
Rychlík CSKA Ahmed Musa to tentokrát zkusil sprintem po levém křídle a následným centrem. Ten byl ale pro všechny včetně nabíhajícího Wenblooma nepřesný.
5'
Následně se do blízkosti branky soupeře dostali také hosté, ale Musu zastavil praporek pomezního sudího. Byla to ale hodně hraniční situace a Bellerín dost možná ponechal Musu ve hře. Rozhodčí ale tuto situaci označil za ofsajdovou.
4'
Po rychlé akci Arsenalu po pravé straně se dostal míč po pasu Özila až k Henrichu Mchitarjanovi. Ten si míč zpracoval a z dalšího doteku vypálil. Branku ale netrefil.
3'
K zemi byl nedovoleným způsobem poslán středopolař Arsenalu Granit Xhaka, takže domácí budou rozehrávat z místa přestupku na vlastní polovině.
2'
Mesut Özil se snažil kolmicí najít francouzského útočníka Alexandra Lacazetteho, který si nabíhal dovnitř pokutového území. Na bývalého hráče Lyonu ale míč neprošel.
2'
Arsenál rozjel akci po pravé straně, ale míč skončil v zámezí už na polovině hřiště. Domácí budou vhazovat.
1'
Arsenal měl sice výkop, ale daleko se jeho hráči nedostali, a tak se vydali dopředu fotbalisté CSKA. Míč se sice dostal až k Petru Čechovi, ale ten měl velmi snadnou práci.
1'
Domácí Arsenal bude hrát v tradičních červenobílých dresech, hostující CSKA Moskva bude dnes hrát v černé variantě.
Všichni hráči se pozdravili také s českým sudím Pavlem Královcem a jeho asistenty Ivem Nádvorníkem a Romanem Slyškem, který je ze Slovenska.
Hráči obou týmů už jsou nastoupeni na trávníku a podávají si mezi sebou ruce.

Arsenal FC: Čech – Bellerín, Mustafi, Koscielny (C), Monreal – Mchitarjan, Ramsey, Xhaka, Wilshere – Özil – A. Lacazette.
Náhradníci: Macey – Holding, Iwobi, Chambers, Welbeck, Kolašinac, Elneny.

CSKA Moskva: Akinfejev (C) – A. Berezuckij, Ignaševič, V. Berezuckij, Kučajev, Golovin – B. Natcho, Dzagojev, Ščennikov – A. Musa, Wernbloom.
Náhradníci: Pomazun – G. Milanov, Vitinho, Bistrović, Čalov, Žamaletdinov, Chosonov.

Rozhodčí: Královec – Slyško, Nádvorník.
Vzájemné zápasy

Jediné dva vzájemné zápasy těchto dvou klubů se odehrály v sezoně 2006/07 v základní skupině Ligy mistrů. Nejprve doma zvítězilo CSKA 1:0 brankou Daniela Carvalha, v Londýně se pak odehrála bezbranková remíza.
CSKA Moskva

CSKA Moskva je ruský celek hrající Premier Ligu. V té mu patří třetí příčka a ještě neztrácí naděje na mistrovský titul. Na vedoucí Lokomotiv Moskva ztrácí sedm kol před koncem pět bodů a na druhý Spartak Moskva ztrácí tři body. Zároveň se ale musí dívat i za sebe. Ze třetí příčky, zaručující předkolo Ligy mistrů, ho budou chtít sesadit Zenit Petrohrad a Krasnodar, kteří ztrácí dva, respektive tři body. CSKA zahajovalo sezónu v Lize mistrů. V základní skupině skončilo za Manchesterem United a Basilejí a před Benfikou na třetím místě. To pro tento ruský celek znamenalo přesun pro jarní část do Evropské ligy. V jejím prvním vyřazovacím kole si CSKA poradilo po výsledcích 0:0 venku a 1:0 doma s CZ Bělehradem a v osmifinále následně vyřadilo Lyon. Doma sice prohrálo 0:1, ale odvetu ve Francii vyhrálo 3:2, což mu stačilo na postup. CSKA vyhrálo čtyři z pěti posledních soutěžních utkání, takže půjde do utkání s Arsenalem v dobrém rozpoložení. Venku tento klub vyhrál už třikrát po sobě.
Arsenal FC

Arsenal je anglický klub ze severní části Londýna. Letos neprožívá povedenou sezónu. Po dlouhých letech se místo Ligy mistrů musel spokojit pro tuto sezónu s Evropskou ligou a zatím to vypadá, že tuto soutěž bude hrát i v příštím ročníku. V lize mu totiž patří až šestá příčka s třináctibodovou ztrátou na čtvrtý Tottenham. Stále tu ale ještě jedna možnost, jak se kvalifikovat do Ligy mistrů, pro Arsenal je. Musel by ale ovládnout Evropskou ligu. Zatím se mu v této soutěži daří. Základní skupinou proplul bez problému a se třinácti body ji vyhrál. V play-off si nejprve po výsledcích 3:0 venku a 1:2 doma poradil se švédským Östersundsem a poté v osmifinále i s AC Milán, který porazil venku 2:0 a doma 3:1. V posledních zápasech Gunners nabrali dobrou formu, čtyřikrát po sobě vyhráli, z toho ve třech utkáních vstřelili tři branky. Naposledy to odneslo porážkou 0:3 Stoke City. Na domácí půdě Arsenal v této sezoně prohrál jen třikrát, pokaždé to bylo s týmy z Manchesteru.
Zdravím a vítám všechny fotbalové příznivce u sledování on-line přenosu prvního zápasu čtvrtfinále Evropské ligy mezi týmy Arsenal FC a CSKA Moskva. Utkání se odehraje na Emirates Stadium v Londýně.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.