Evropská liga -  ONLINE PŘENOS -  Kyjev : Lazio - 15. března 2018   19:00

0:2
(0:1)
Lazio
Lazio
23' Lucas Leiva  (Alberto) • 83' de Vrij  (Luiz Felipe)
Kyjev
Bojko – Kędziora, Burda, Kádár (45. Šabanov), Pivarić – Šepeljev, Bujalskij – Morozjuk (C) (57. D. González), Júnior Moraes, Cygankov – Besjedin (70. Mbokani).
Rudko – D. González, Šabanov, Chačeridi, Šaparenko, Alibekov, Mbokani.
Manzano – Rodriguez, Sevilla (vš. ESP)
NSC Olimpijskyj, Kyjev
Lazio
Strakoša – Luiz Felipe, de Vrij, Radu – Patric (72. Marušić), Parolo, Lucas Leiva, Alberto, Lulić (C) (69. J. Lukaku) – Anderson, Immobile (82. F. Caicedo).
Guerrieri – J. Lukaku, Nani, Bastos, F. Caicedo, Marušić, Murgia.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní odveta vyzněla jasně pro italské Lazio. To se v Kyjevě prezentovalo velmi dobrým výkonem, podobně, jako městský rival AS v souboji se Šachtarem Doněck v LM.
90+4'
90+3'
Zákroky brankáře Lazia Strakoši – 0.
90+3'
Zákroky brankáře Dynama Kyjev Bojka – 4.
90+3'
Žlutou kartu dostává Vitalij Bujalskij (FC Dynamo Kyjev).
90+1'
Ještě čtyři minuty bude trvat dnešní odveta, kterou pro sebe rozhodlo Lazio a to se bude radovat z postupu.
90'
Viktor Cygankov (Dynamo Kyjev) netrefuje branku Lazia o nějaký ten metr, ostatně jako většina jeho spoluhráčů v tomto utkání.
88'
Dynamo mělo k dispozici volný kop, Viktor Cygankov poslal míč do vápna, kde hlavičkuje Dieumerci Mbokani, jenže pouze mimo branku Lazia.
87'
Stefan de Vrij (Lazio) nyní nepustil Júniora Moraese ke střele, dobrá práce střelce druhého gólu Lazia.
85'
No, pro ukrajinský klubový fotbal to není dobrý týden... nejprve zklamal Šachtar, který nepostoupil přes AS Řím a nyní to vypadá, že se s pohárovou Evropou rozloučí i kyjevské Dynamo.
83'
Lazio právě vstřelilo branku!
Lazio dává z rohového kopu pravděpodobně rozhodující gól! Po rohovém kopu z pravé strany lízl ve vápně míč hlavou Luiz Felipe, míč se odrazil na malé vápno, kam se nachomýtl STEFAN DE VRIJ. Ten se dokázal natáhnout a ještě míč poslat do branky.
83'
Lazio má k dispozici roh, na trávníku již není střelec zatím jediné branky zápasu.
82'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Ciro Immobile, přichází Felipe Caicedo.
81'
Volodymyr Šepeljev (Dynamo Kyjev) fauluje v souboji s Felipe Andersonem, útočný faul, míč pro Lazio.
80'
Jordan Lukaku (Lazio) se z levé strany prohnal kolem obránce Dynama, ve vápně soupeře vystřelil, ale tam nebylo místo, Denys Bojko chytá.
79'
Domácí rozehrávali rohový kop, poté se k míči před vápnem Lazia dostal Derlis González, jež vypálil a míč zamířil jen těsně vedle branky soupeře, zatím největší šance Dynama v dosavadním průběhu zápasu!
78'
Tomasz Kędziora (Dynamo Kyjev) centruje z pravé strany, ale centry domácích velmi často nenachází toho správného adresáta.
77'
Domácí sice nyní drží míč, ale pouze na své polovině, Lazio ve třech lidech dobře napadá rozehrávku.
75'
Míče nyní často létají do autu, to vyhovuje pochopitelně hlavně Laziu, domácím se kombinace moc nedaří.
74'
Od Mbokaniho míří míč do autu, hosté vhazují z pravé strany, jmenovitě Adam Marušić.
73'
Dieumerci Mbokani (Dynamo Kyjev) se nyní nedokázal ideálně srovnat ke střele, nakonec zakopl a upadl.
72'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Patric, přichází Adam Marušić.
70'
Střídání v týmu FC Dynamo Kyjev: ze hřiště odchází Arťom Besjedin, přichází Dieumerci Mbokani.
69'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Senad Lulić, přichází Jordan Lukaku.
68'
Lazio znovu před pokutovým územím soupeře.
66'
Žlutou kartu dostává Arťom Šabanov (FC Dynamo Kyjev).
64'
Útočné manévry Lazia končí faulem Patrica.
63'
Arťom Šabanov (Dynamo Kyjev) zblokoval střelu Immobileho na roh, hosté rozehrají z levé strany.
62'
Tomasz Kędziora (Dynamo Kyjev) poslal míč do autu, hosté vhazují z levé strany, na polovině soupeře.
61'
Je za námi hodina hry a stále platí, že Lazio drží těsné vedení. To je výsledek, který ho posílá dál, nicméně domácím stačí k postupu jediný gól, nebudou-li již inkasovat.
59'
Denys Bojko (Dynamo Kyjev) a Stefan de Vrij (Lazio) se nyní srazili ve vápně Dynama, de Vrij se těžce zvedá z trávníku.
58'
Lazio stále drží těsné vedení, nyní mu stačí rozbourávat kombinační akce ve středu hřiště.
57'
Střídání v týmu FC Dynamo Kyjev: ze hřiště odchází Mykola Morozjuk, přichází Derlis González.
56'
Akci Dynama ale přerušuje odpískaný ofsajd, mezitím vidíme pohyb na lavičce domácích, na řadu přijde střídání.
55'
Žlutou kartu dostává Júnior Moraes (FC Dynamo Kyjev).
55'
Denys Bojko (Dynamo Kyjev) musí ven z branky a zapojit se do rozehrávky svého týmu, to se mu povedlo.
53'
Ciro Immobile (Lazio) se natahuje na pravé straně po míči, ale je v ofsajdu.
51'
Lucas Leiva (Lazio) měl před sebou na pravé straně odkrytou branku, míč však střelou z první poslal pouze nad branku, nevyužitá šance Lazia.
50'
Míč letí před branku, kde ve stoje hlavičkuje Arťom Besjedin (Dynamo Kyjev), nic vážného pro branku Lazia.
49'
Rohový kop Dynama, domácí budou rozehrávat z levé strany.
48'
Denys Bojko (Dynamo Kyjev) má míč poté, co Luiz Felipe (Lazio) fauluje u vápna Dynama.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:03.
Je za námi první půle, která vyšla náramně Laziu. Hosté jsou totiž lepší, jejich akce mnohem nebezpečnější, přímočařejší, jednodušší... Dynamo se utápí v množství přihrávek, které vedou k množství ztrát míčů.
45+4'
45+3'
Vitalij Bujalskij (Dynamo Kyjev) to nyní nevyřešil dobře před vápnem soupeře, dlouho čekal a nakonec o míč přišel.
45+1'
Rozhodčí se rozhodl nastavit ještě tři minuty.
45'
Vynucené střídání domácích, pro zranění odstupuje Tamás Kádár, kterého nahradí Arťom Šabanov.
45'
Poslední minuta řádné hrací doby prvního poločasu, hosté mají autové vhazování z pravé strany, na své polovině.
44'
Viktor Cygankov (Dynamo Kyjev) si nabíhá na pas na levou stranu, ale je při tom v ofsajdu.
43'
Další souboj Immobile – Bojko, domácí gólman jde ven z branky, aby odehrál míč před útočníkem Lazia, to se mu povedlo, ale zdálo se, že míč odehrál již mimo vápno... no, bylo to těsné!
42'
Perfektně načasovaný pas Luise Alberta za obranu soupeře, kam si nabíhá Ciro Immobile, jehož ale dokázal Denys Bojko parádně vychytat!
41'
Luis Alberto (Lazio) to zkouší z pravé strany, ale není úspěšný, trefuje nohu obránce Dynama.
40'
Poslední pětiminutovka, hra Dynama zatím budí velké rozpaky, domácí se nemohou prosadit proti lépe hrajícímu soupeři.
39'
Arťom Besjedin (Dynamo Kyjev) znovu faulován, tentokrát zezadu Luisem Albertem.
38'
Felipe Anderson (Lazio) naběhl z levé strany do vápna, přihrávkou našel Immobileho, který zakončil z hranice malého vápna, ovšem ne zrovna ideálně, míč končí vedle branky.
37'
Akce Dynama, následuje dlouhý nákop dopředu, jenže míč končí v autu.
36'
Arťom Besjedin (Dynamo Kyjev) je tím zraněným hráčem, dostal zřejmě úder do nosu, nyní se již opět vrací do hry.
35'
Denys Bojko (Dynamo Kyjev) rozehrává od své branky, následně je ale hra přerušena, jeden z domácích hráčů utrpěl nějaký šrám v obličeji.
34'
Nakonec to byl Luis Alberto (Lazio), kdo se dostal do zakončení, skóre se ale nemění.
33'
Lazio vybojovalo roh, který bude Luis Alberto rozehrávat z levé strany.
32'
Volodymyr Šepeljev (Dynamo Kyjev) nepřešel na levém křídle přes bránícího Luize Felipeho.
31'
Ofsajdem končí akce domácích, bylo to těsné, ale Viktor Cygankov tam byl.
30'
Mykola Morozjuk se ocitl s míčem na hranici vápna, místo střely ale přihrál na střed, odkud pálí Viktor Cygankov, jenže ten branku Lazia přestřeluje.
29'
Lazio nikam nespěchá, tento výsledek by ho posouval dál, ale do konce je ještě daleko.
28'
Za pískotu diváků se hosté drží u pokutového území soupeře.
27'
Dlouhý nákop domácích na Besjedina, který však měl k míči daleko, Tomas Strakoša (Lazio) bude vykopávat od své branky.
26'
Lazio také na polovině soupeře ztrácí míč, také domácí budou vhazovat.
25'
Dynamo Kyjev se nyní snaží na polovině soupeře, míč ale uniká do autu, vhazují hosté.
23'
Luis Alberto poslal centr z rohu na malé vápno, kam si naběhl LUCAS LEIVA, který hlavou poslal míč do branky.
22'
Lazio vybojovalo roh, který bude rozehrávat z levé strany.
21'
Když už se domácí dostanou do útoku, je to trochu chaotické, chybí tomu více klidu a přesnosti.
20'
Viktor Cygankov (Dynamo Kyjev) se z levé strany dostal do blízkosti vápna Lazia, poslal pas před branku, kde ale nebyl vůbec nikdo v bílém...
19'
Po faulu Felilpeho se již opět hraje, znovu to jsou hosté, kdo jde do útoku, diváci pískají.
18'
Žlutou kartu dostává Luiz Felipe (S. S. Lazio).
17'
Byl z toho centr, ve vápně někdo prodloužil míč, ten se dostal k Immobilemu, jež z voleje zakončil, ale branku minul.
16'
Standardní situace Lazia, na polovině Dynama, je to ale celkem daleko od branky Bojka.
15'
Zatím je to Lazio, kdo je dnes aktivnější a kdo působí fotbalověji.
14'
Mykyta Burda (Dynamo Kyjev) odkopává míč, ale místo dopředu ho poslal vysoko do vzduchu, míč se nakonec vrací až k brance domácího týmu.
13'
Po nepřesném přímém kopu Cygankova je tu roh pro Dynamo, domácí rozehrávají z levé strany, ale hosté odvrací až na polovinu soupeře.
12'
Arťom Besjedin (Dynamo Kyjev) faulován de Vrijem, u vápna Lazia, ohrozí domácí branku Strakoši?
11'
Krásný pas z pravé strany letí do vápna Kyjeva, ale obránci Dynama zatím odvádí dobrou práci.
10'
Lazio opět na polovině soupeře, dobrá práce Parola.
9'
Byl z toho roh pro Lazio, který hosté rozehráli z prav strany, hlavičkující Luiz Felipe poslal míč vedle branky.
8'
Ciro Immobile (Lazio) se dostal za obranu soupeře, to byla velká šance, ale brankář Bojko, ve spolupráci s Kádárem, ho dokázali ubránit.
7'
Felipe Anderson (Lazio) to zkusil po pravé straně, ještě reklamoval hraní rukou bránícího Pivariće, ale sudí neodpískal penaltu.
6'
Josip Pivarić (Dynamo Kyjev) odkopává míč, ale Lazio se znovu žene do útoku.
4'
Zatím se hraje převážně ve středu hřiště, ani jeden z týmů se zatím nedostal do blízkosti branky soupeře.
2'
Domácí se nyní drží na útočné polovině, Volodymyr Šepeljev (Dynamo Kyjev) ale nepřesně odcentroval.
1'
Oba týmy na trávníku, utkání za malý okamžik začne.

FC Dynamo Kyjev: Bojko – Kędziora, Burda, Kádár, Pivarić – Šepeljev, Bujalskij – Morozjuk (C), Júnior Moraes, Cygankov – Besjedin.
Náhradníci: Rudko – D. González, Šabanov, Chačeridi, Šaparenko, Alibekov, Mbokani.

S. S. Lazio: Strakoša – Luiz Felipe, de Vrij, Radu – Patric, Parolo, Lucas Leiva, Alberto, Lulić (C) – Anderson, Immobile.
Náhradníci: Guerrieri – J. Lukaku, Nani, Bastos, F. Caicedo, Marušić, Murgia.

Rozhodčí: Manzano – Rodriguez, Sevilla (vš. ESP).
S.S. LAZIO
• Římské Lazio by chtělo napodobit svého městského rivala, který ukrajinsko-italský souboj v Lize mistrů zvládl, když postoupil přes Šacchtar Doněck.
• Lazio si ale situaci zkomplikovalo prvním zápasem, kdy sice doma dvakrát vedlo, ale pokaždé nechalo soupeře vyrovnat.
• V neprospěch italského mužstva však hovoří bilance z posledních soutěžních duelů, která není dobrá – čtyři zápasy v řadě bez výhry, dvě porážky (pohár – doma s AC Milán, liga – doma s Juventusem) a pouze dvě remízy (EL – 2:2 s Dynamem Kyjev, liga – 2:2 na hřišti Cagliari).
DYNAMO KYJEV
• Druhý nejlepší ukrajinský klub má svou sérii rozehranou lépe, než konkurenční Šachtar s římským AS, s nímž nakonec v LM vypadl.
• Jízda Dynama Kyjev není tak oslnivá, jako Šachtaru v LM – Dynamo přešlo přes AEK Atény jen díky gólu, vstřelenému na hřišti soupeře (1:1 a 0:0).
• V prvním utkání v Římě Dynamo dvakrát prohrávalo, ale pokaždé dokázalo vyrovnat, konečný výsledek 2:2 dává Dynamu slušné šance na postup.
• V ukrajinské lize Dynamo také zrovna dvakrát nezáří, byť mu patří druhé místo za Šachtarem – v předposledním kole prohrálo 1:2 na hřišti Veres Rivne, dvě kola předtím jen remizovalo na hřišti Oleksandrije 0:0.
Utkání, které se odehraje na kyjevském stadionu Olimpijskyj, povedou španělští sudí, jako hlavní Jesús GIL MANZANO, kterému budou na čarách asistovat Angel Nevado Rodriguez a Diego Barbero Sevilla.
Vítejte u online přenosu odvetného osmifinálového utkání Evropské ligy, v němž DYNAMO KYJEV přivítá na svém stadionu římské LAZIO.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.