Evropská liga -  ONLINE PŘENOS -  Plzeň : Záhřeb - 14. února 2019   21:00

Plzeň
Plzeň
54' Pernica (Beauguel) • 83' Pernica (Hrošovský)
2:1
(0:1)
Záhřeb
Záhřeb
41' Olmo  (Petković)
Plzeň
Kozáčik – M. Havel, Pernica, R. Hubník (C), J. Kovařík – Hořava, Hrošovský – Ekpai (69. M. Petržela), Al. Čermák (46. Procházka), Kayamba – Beauguel (81. Chorý).
A. Hruška – Procházka, M. Petržela, Řezník, Chorý, Bakoš, Kepl.
Serdar Gözübüyük – Charles Schaap, Jan de Vries (NIZ)
Doosan Arena, Plzeň
9 731 diváků
Záhřeb
Livaković – Stojanović, Théophile-Catherine, Dilaver, Leovac – Gojak, A. Ademi (C), Olmo – Šitum (63. Moro), Petković, Oršić (76. Atiemwen).
Zagorac – Majer, Rrahmani, Moro, Perić, Atiemwen, Andrić.

Z Plzně je to pro dnešní večer všechno. Děkujeme Vám za pozornost a přejeme hezký zbytek dne.
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 5:7. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 19:11.
Plzeňští fotbalisté dokázali zvládnout úvodní souboj play-off Evropské ligy proti Dinamu Záhřeb! Po nepovedeném prvním poločase přišel ve druhé půli zlepšený výkon, který korunoval dvěma góly hrdina utkání Luděk Pernica. Plzeňané si tak vezou do odvety v Chorvatsku zajímavý výsledek.
90+2'
90+2'
Minutu z nastaveného času máme za sebou a také standardní situaci, která domácím přinesla rohový kop.
90+1'
Na hrací ploše se ocitl po faulu domácí útočník Tomáš Chorý a rozhodně na nohy nespěchá.
90'
Hlavní sudí nastavuje dvě minuty.
90'
Neúspěšný útok Plzně zahájil poslední minutu řádné hrací doby dnešního souboje.
89'
Centr hostů do pokutového území nakonec nepřinesl ohrožení pro Kozáčika.
88'
Jan Kovařík zastavil rodící se útok Dinama pouze za cenu faulu a nizozemský sudí Gözübüyük tasí žlutou kartu!
87'
Hosté se nyní dostali také k možnosti zaútočit, ale centr Bruna Petkoviče nebyl podařený.
86'
Kovaříkův centr do vápna obrana Dinama odvrátila do autu.
85'
Plzeň i po gólu chce být aktivní a vybojovala další rohový kop.
Dnešní utkání sleduje 9 731 diváků.
83'
Plzeň právě vstřelila branku!
Po dalším rohu se domácí ujímají vedení! Hrošovský poslal centr do šestnáctky, kde míč proskákal až na LUĎKA PERNICU, který se stává plzeňským hrdinou utkání!
82'
Roh Plzeňanů nebyl vůbec špatně rozehraný, ale zakončení se nepodařilo.
82'
Domácím se povedlo vybojovat rohový kop.
81'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Jean-David Beauguel, přichází Tomáš Chorý.
80'
Bruno Petković se dostal ke střeleckému pokusu a poprvé musí vytáhnout zákrok i Kozáčik.
79'
Hosté se snaží hrát zkušeně a zbytečně neriskovat, proto nyní přišel místo riskantní přihrávky raději pas zpět na obránce.
78'
Plzeňští hráči se nyní dostali i k zakončení, když se míč dostal na hranici vápna na Tomáše Hořavu, který zpoza hráče prověřil Livakoviče.
77'
Havel se dobře dostal mezi několika soupeři, ale následně po pasu na Hrošovského se celá akce Plzně přibrzdila a po pasu na Kayambu i skončila.
76'
Střídání v týmu GNK Dinamo Záhřeb: ze hřiště odchází Mislav Oršić, přichází Iyayi Atiemwen.
75'
Po rohovém kopu se opět dral do zakončení Jean-David Beauguel, ale jeho pokus hlavou nebyl úspěšný.
75'
Na druhé straně zajímavá možnost pro Plzeň a bude z toho rohový kop.
74'
Nikola Moro dostal dobrý míč od Olma a pokusil se poslat balón na branku. Pernica míč tečoval a Kozáčik se tak musel snažit, aby míč zkrotil.
73'
Petržela s Kovaříkem vybojovali na levé straně míč, ale po následném pasu na Beauguela celá akce domácích končí.
72'
Žlutou kartu dostává Marin Leovac (GNK Dinamo Záhřeb).
71'
Jean-David Beauguel neuspěl v útočném výpadu a hned mohli zahrozit hosté, ale jejich zajímavou kombinaci nakonec Nikola Moro nezakončil střelou na branku.
69'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Ubong Moses Ekpai, přichází Milan Petržela.
69'
Po rohovém kopu se dral k hlavičkovému zakončení Kévin Théophile-Catherine, ale nakonec se mu vůbec nepovedlo.
68'
Hosté zvolili zajímavý signál pro rozehrávku standardní situace, a nakonec po střele Oršiče a odrazu míče od Hubníka budou zahrávat ještě rohový kop.
67'
Pouze za cenu nedovoleného zákroku nyní zastavil Roman Procházka útočný výpad Dinama.
66'
Hořava dobře posunul míč na Kovaříka na levou stranu, tomu se však centr do vápna nepovedl.
64'
Plzeňané se nyní dostali k balónu a jejich kombinace začíná od stoperů.
63'
Střídání v týmu GNK Dinamo Záhřeb: ze hřiště odchází Mario Šitum, přichází Nikola Moro.
63'
Tomáš Hořava získal míč, ale jeho rychlý pokus o zakončení nebyl úspěšný.
62'
Bruno Petković centroval z pravé strany do pokutového území, ale pouze na obsazeného spoluhráče, který se k zakončení nedostal.
60'
Na opačné straně se do dobré pozice dostal Ekpai, ale jeho střele chyběla přesnost, aby se stala ohrožením pro Livakoviče.
59'
Velkou šanci měli nyní hosté vzít si vedení zpět! Za vápnem napřáhl ke střele Mislav Oršić, ale jeho pokus nakonec těsně minul branku Matúše Kozáčika.
56'
Viktoria po gólu ožívá a snaží se o další kombinaci směrem k brance Záhřebu.
54'
LUDĚK PERNICA byl na začátku i na konci celé plzeňské akce, která přináší vyrovnání. Domácí stoper získal míč, posunu jej na Beauguela, který mu míč centrem vrátil, Pernica si naběhl do pozice pro zakončení a srovnává stav!
Asistence: Jean-David Beauguel.
53'
Tak domácí se nakonec přeci jen dostali na dostřel branky Dinama, ale Kovařík nedokázal zakončit.
53'
Z rohového kopu hosté nedokázali zahrozit, ale to samé se dá říct i o Plzni po následném protiútoku.
52'
Plzeňané ztratili míč a nabídli hostům možnost na zajímavý útok, který sice nakonec nepřinesl zakončení, ale alespoň Dani Olmo vybojoval rohový kop.
50'
Hostující kombinaci přerušuje prakticky na samém začátku nedovolený zákrok v podání Havla, ale následná rozehrávka hostům vůbec nevyšla.
49'
Po autovém vhazování se za míčem dral Jean-David Beauguel, jenže si pomohl dle sudího nedovoleně a je pískán útočný faul.
48'
Střídání Plzně přineslo i změnu v rozestavení domácích, Hořava se posunul na střed zálohy a nově příchozí Roman Procházka převzal jeho post defenzivního štítu. Strany si pak prohodili Kayamba s Ekpaiem.
47'
Hra přerušena pro útočný faul v podání Viktorie, ale následná rozehrávka se Dinamu moc nepovedla.
46'
Do druhé půle domácí provádí jednu změnu v sestavě. Aleš Čermák už hrát nebude, místo něj jde do hry Roman Procházka.
46'
Oba týmy už se nám pomalu vracejí na hrací plochu plzeňského stadionu.
První poločas dnešního utkání je za námi, k vidění byl vyrovnaný fotbal, šance chyběly na obou stranách, jediná obrovská přišla až v závěru první pětačtyřicetiminutovky. A hned byla využita.

Bohužel pro český tým se prosadili hosté, když dobrou práci předvedl Bruno Petković, který udržel míč, poslal ho do běhu a Dani Olmo dokázal přelobovat gólmana Kozáčika.

Druhý poločas začne přibližně ve 22:02.
45+1'
45'
Luděk Pernica ve středu hřiště fauloval, Dinamo se v závěru první půle ještě vrátí k míči.
Nastavovat se navíc bude ještě jedna minuta.
44'
Plzeňané se snažili aktivně napadat na pravém křídle, ale hostující defenziva je pevná, Západočeši se do žádné šance nedostali.
43'
Nepříjemná situace pro domácí Viktorii, která nyní bude muset vepředu ještě více přidat, protože inkasovaný gól na domácím hřišti vždy působí nesnáze.
41'
Dinamo Záhřeb právě vstřelilo branku!
Plzeňané do těchto chvil bránili velice dobře, nyní však inkasují první gól dnešního utkání a Dinamo se dostává do vedení. Bruno Petković popotáhl míč středem hřiště, přihrál ho mezi beky Plzně, kam si naběhl DANI OLMO, jenž přeloboval vyběhnutého Kozáčika.
Asistence: Bruno Petković.
40'
Dinamo ještě pořád kombinuje s míčem na kopačkách, ale zatím je to takové rozvláčné, hostující hráči se nemohou dostat k velkému vápnu Plzně.
38'
Teď už však domácí hlavní trenér znovu od postranní čáry cepuje své svěřence, kteří se musí bránit aktivní hře Záhřebu. Ten po faulu ve středu hřiště u míče zůstane.
38'
Viktoriáni se nakonec dostali až na útočnou polovinu, ale rozhodující pas Čermáka skončil v autu. Pavel Vrba jen sklopil oči a odešel na střídačku.
37'
Rozehrávka Plzeňanů momentálně mírně vázne, domácí musí znovu začít od vlastní brány.
36'
Dani Olmo získal míč po nepřesné akci Západočechů, poté předvedl slalom mezi hráči soupeře, ale ani jeden jeho pas neprošel. Akce Dinama pokračovala na pravé straně, leč ani jeden centr se neujal, domácí brání hodně poctivě.
35'
Jean-David Beauguel byl v dobré pozici, mohl ještě míč posunout na Ekpaie, ale nakonec se rozhodl pro kličku. Hostující hráči mu balon ale sebrali a odkopli ho na polovinu Viktorky.
34'
Přišly dva pokusy plzeňský borců. Patrik Hrošovský dlouho váhal, co má udělat, nakonec vystřelil levačkou, míč se odrazil od bránících hráčů na hranici vápna, odkud pohotově pálil Kayamba, také jeho pokus byl zblokovaný.
33'
Další kombinaci chorvatského týmu zastavili domácí hráči hned v zárodku, sami ihned míří na zteč.
32'
Dinamo se po delší době dostalo k míči na útočné polovině. Mislav Oršić se nejprve neodhodlal ke střele, akce pokračovala, přišel dlouhý nákop dopředu, který však před Petkovičem ukradl Kozáčik.
30'
Bruno Petković zůstal ležet na útočné polovině, ale sudí nechal hru běžet, takže se Plzeňané vydali do bleskového brejku. Kayamba znovu skončil na zemi, ale ani on v tomto případě nebyl faulován.
29'
Následnou akci táhl středem hřiště Čermák, přihrál na levou stranu, odkud z první centroval Kovařík, jeho dlouhý pas nakonec skončil až za bránou Dinama.
28'
Jean-David Beauguel si opět nabíhal na centr Hrošovského, ten byl ale celkem vysoký, navíc si hostující obrana plzeňského útočníka dobře pokryla.
27'
Petar Stojanović má zatím plné nohy s rychlíkem Kayambou, nyní ho poslal k zemi, za což si vysloužil žluté napomenutí. Navíc je tu zajímavá možnost pro domácí.
26'
Amer Gojak zastavil rodící se brejk, který založil skvělým obranným zákrokem Kovařík, Plzně jen za cenu faulu. Ten mohl být rozhodně oceněn žlutou kartou, nestalo se.
25'
Z toho ale nic nebylo, napadající Kovařík se nakonec navíc ještě dopustil útočného faulu, takže ani z kombinace Plzně už nic víc nebude. Prozatím.
24'
Ekpai se znovu snažil, seč mu stačily síly, nakonec získal pro svůj tým roh.
23'
Po nepřesnostech na kopačkách Plzně se hostující míč dostal zadarmo k míči, rychlá akce Dinama byla sice zpomalena, ale chorvatský tým je u balonu i nadále.
22'
Aktivní Ekpai vybojoval míč a poslal ho dopředu, Beauguel sváděl souboj s hostující obranou, ale Théophile-Catherine byl u balonu jako první.
21'
Hubník zůstal po souboji ležet na hrací ploše, ale sudí toho nedbal, hru pustil, takže se Dinamo mohlo dostat ke střele. Akce hostí ani v tomto případě nebyla přesná.
20'
Hrošovský poslal pěkný balon do vápna, ten si našel obr Beauguel, jenž se snažil míč ještě prodloužit na zadní tyč. Ekpai se však k zakončení nedostal, rozehrává Záhřeb.
20'
Po rychlé akci přichází na řadu další rohový kop Plzeňských.
19'
Kayamba neskutečně zrychlil na levé straně, snažil se dostihnout dlouhý nákop Kovaříka z hloubi plzeňské poloviny hřiště. Míč však nakonec skončil mimo hrací plochu.
18'
Dinamo se opět po několika soubojích dostalo na vlastní půlce k míči, v klidu rozehrává a nikam zatím nespěchá.
17'
Joel Kayamba ztratil kontrolu nad míčem, poté v souboji s protihráčem podle sudího fauloval, takže menší tlak Plzně skončil.
16'
Ubong Ekpai z první posílal míč do velkého vápna, tam ale chyběla větší podpora od spoluhráče, takže z této akce nakonec nic nebylo.
15'
Havel s Čermákem zakombinovali na pravé straně, po centru do vápna se k odraženému míči dostal Jan Kovařík, který se rozhodl vypálit. Jeho rána skončila nad břevnem.
13'
První rohový kop pro Viktorku, Čermák centroval na malé vápna, kam si naběhl Beauguel, před ním ale včas vyboxoval balon gólman Dominik Livaković.
12'
Ještě se vraťme k žlutému zákroku Romana Hubníka. Plzeňský kapitán bude v chorvatské odvetě svému týmu chybět!
12'
Oba borci jsou naštěstí v pořádku, jede se dál.
11'
Hodně nepříjemná srážka na útočné polovině hřiště. Na zemi zůstává ležet Ubong Ekpai a Emir Dilaver, na hřiště už dorazilo ošetření z obou táborů.
10'
Mislav Oršić vzal zahrání volného přímého kopu na sebe, ale byl dost daleko od brány, tu nakonec vůbec netrefil.
9'
Nekompromisní kosa v podání Romana Huníka, který za nevybíravý zákrok na Olma vidí žlutou kartu.
8'
Tomáš Hořava nezvládl rozehrávku a hostující hráči se mohli dostat do šance. Viktoriáni nakonec hrozící nebezpečí zastavili, záhy byl Čermák faulován.
8'
Zahrání rohového kopu se ale chorvatskému týmu ani trochu nepovedlo, domácí hráči aktivně napadali, takže se míč dostal do zámezí, rozehrává Matúš Kozáčik.
7'
Záhřeb začíná být víc a víc nebezpečný, Plzni škodí hlavně na levém křídle, nyní hosté vybojovali roh.
6'
Krásný míč přebral na hranici velkého vápna Amer Gojak, chtěl si obhodit Pernicu, což se mu i povedlo, ale Kozáčik včas vyběhl a sebral balon do své správy.
5'
Ekpai trochu nešťastně vyslal do brejku Bruna Petkoviče, který uháběl ze strany k bráně Kozáčika, naštěstí pro Západočechy mu zakončení vůbec nevyšlo.
4'
Také Dinamo se snažilo dostat do první kombinace okolo velkého vápna, dlouhý nákop však dokázala domácí obrana odvrátit do bezpečí. Aspoň na chvíli, hosté se dostali k autovému vhazování.
3'
Jean-David Beauguel se snažil prodrat k míči jako první, leč dopustil se nedovoleného zákroku, čehož si hlavní rozhodčí Gözübüyük všiml.
2'
Trochu zmatky při viktoriánské rozehrávce, ale domácí nakonec všechno přestáli bez úhony. Mohou založit další akci z vlastní poloviny hřiště.
1'
Jako první dnes rozehráli domácí fotbalisté, dopředu se hned hnal Ekpai, pomáhal mu ještě Havel, ale hostující defenziva dokázala ubránit náběh plzeňských hráčů.
1'
Oba týmy nastupují za doprovodu sudích na hrací plochu! Domácí Viktorka dnešní zápas odehraje v klasických dresech s červenou a modrou barvou, hostující Dinamo bude hrát v reflexně žluté kombinaci.
První zápas roku 2019, který se v Plzni odehraje, začne za pár minut, stadion už se pěkně plní. Druhý dnešní duel Evropské ligy, který se v České republice odehraje, je tedy téměř tady! V tom prvním Slavia remizovala s Genkem 0:0.

FC Viktoria Plzeň: Kozáčik – M. Havel, Pernica, R. Hubník (C), J. Kovařík – Hořava, Hrošovský – Ekpai, Al. Čermák, Kayamba – Beauguel.
Náhradníci: A. Hruška – Procházka, M. Petržela, Řezník, Chorý, Bakoš, Kepl.

GNK Dinamo Záhřeb: Livaković – Stojanović, Théophile-Catherine, Dilaver, Leovac – Gojak, A. Ademi (C), Olmo – Šitum, Petković, Oršić.
Náhradníci: Zagorac – Majer, Rrahmani, Moro, Perić, Atiemwen, Andrić.

Rozhodčí: Serdar Gözübüyük – Charles Schaap, Jan de Vries (NIZ).
Řekli před zápasem

Pavel Vrba (hlavní trenér FCVP):

„Hráči Viktorky už několikrát prokázali, že v takovýchto důležitých zápasech se dokážou opravdu hodně semknout. A věřím, že to prokážou i v tomto dvojzápase.“

„Marek Bakoš už s Dinamem hrál za Trnavu, ale informace od hráčů moc nesbírám. Na zápasy se dívám sám a skouknul jsem i tyto. Dinamo ukázalo v těchto duelech svou sílu, i když se třeba od začátku nevyvíjely úplně v jejich prospěch.“

„V Boleslavi jsme odehráli průměrné utkání. Pokud chceme vyhrát v Evropské lize, tak musíme odehrát nadprůměrné utkání.“

„Dinamo je mužstvo, které je obrovský favorit v domácí soutěži a potvrzuje to už několik sezon. Jde o nejsilnější mužstvo v Chorvatsku, suverénně. A že v Evropské lize byli první ve skupině s Fenerbahce, Anderlechtem a Trnavou? To dokazuje, že hrají velice dobře.“

„Je hezké, že nás chorvatští novináři chválí za aktivní hru v domácím prostředí. Já si ale myslím, že i Dinamo prokazuje obrovskou kvalitu, a to jak v domácí soutěži, tak i v Evropské lize.“

Jan Kovařík (záložník FCVP):

„Já si myslím, že na domácím hřišti podáváme stabilně dobré výkony. Doufám, že na to navážeme i zítra. Dle mého názoru půjde o naprosto vyrovnaný zápas.“

„Postoupit z té skupiny, kterou měli, bez jediné porážky, svědčí o velké kvalitě Dinama. Nečeká nás nic jednoduchého, zároveň si však myslím, že jsme dobře připraveni a zítra to prokážeme.“

„Těžko říct, co je největší přednost soupeře. Mají dobře poskládaný tým z mladých kluků. Jsou silní na balonu a běhaví, budeme si muset dávat pozor na jejich náběhy za obranu. Chceme se však prezentovat svou hrou.“

„Naše zkušenosti z vyřazovací fáze Evropské ligy nám určitě mohou pomoci. V důležitých utkáních to i prokazujeme a myslím si, že to určitou roli může hrát třeba i zítra.“

Zdroj: Twitter FC Viktoria Plzeň
GNK Dinamo Záhřeb

Chorvatský tým postoupil do jarné fázi Evropské ligy po suverénně zvládnuté skupinové fázi této soutěže! Dinamo se na podzim potkalo s Fenerbahce, Anderlecht a Trnava, Záhřebští nebyli ani v jednom duelu poraženi.

Záhřeb v prvním skupinovém utkání jasně přehrál turecké Fenerbahce po výsledku 4:11, dobrý vstup do Evropské ligy potvrdil chorvatský tým i v Belgii, kde Dinamo porazili silný Anderlecht 2:0. Další výhra, v tomto případě 2:1, přišla v Trnavě.

Stejného soupeře zdolalo Dinamo i na domácí půdě, a sice v poměru 3:1. Poté Záhřeb v závěrečných dvou duelech ve skupině uhrál proti Fenerbahce a Anderlechtu remízy 0:0, s jistotou tak postoupil do jarní fáze vyřazovací části.

V něm se chorvatský tým tedy utká s plzeňskou Viktorkou, kterou rozhodně nečeká jednoduchý dvojboj. Dinamu bude kvůli žlutým kartám v první mači chybět Izet Hajrovič.

Nyní ještě pár slov o aktuální formě chorvatského týmu. Dinamo naprosto jednoznačně vede nejvyšší domácí fotbalpvou soutěž, je první a z 60 možných bodů jich Záhřeb získal 51. Poslední tři zápasy Dinamo vyhrálo, nejprve porazilo Hajduk Split, poté rozstřílelo Rudes v poměru 7:2, o tomto výsledku hovořil na tiskové konferenci i generální manažer Viktorky Adolf Šádek v souvislosti s respektem k soupeři. V nejbližším odehraném mači porazil Záhřeb tým Istra 1961 1:0.
FC Viktoria Plzeň

Cesta Západočechů evropským podzimem je jistě všem fanouškům dobře známá, ale pojďme se přece jenom ještě jednou podívat na výsledky, díky kterým svěřenci Pavla Vrby opět nastoupí i do jarní fáze Evropské ligy.

V základní skupině Ligy mistrů se Viktora utkala s Realem Madrid, AS Řím a CSKA Moskva. Zástupci plzeňského týmu po losu predikovali, že jim náleží hlavně boj o třetí místo ve skupině, které zajišťuje právě postup do play-off Evropské ligy.

Západočeši načali Ligu mistrů skvěle, v prvním poločase úvodního mače na domácím hřišti přejel tým z Moskvy a šli do kabiny po gólech Krmenčíka s vedením 2:0. Jenže ve druhé půli se Plzeňané zatáhli, duel nakonec skončil 2:2. Poté Viktorka prohrála v Římě 0:5, na Realu pak předvedla skvělý výkon, po gólu Hrošovského na 1:2 dokonce bojovala o remízu, ale Madrid nakonec výhru uhájil.

Bílý balet pak v České republice vyhrál 5:0. S Plzní to ještě nevypadal tak zle, musel však přijít úspěch v Moskvě, aby se dalo stále hovořit o třetím místu ve skupině. Po obrovském vzepětí ve druhé půli Viktoria vybojovala výhru 2:1, když se trefili Procházka s Hejdou. V posledním skupinovém duelu přivítali Plzeňané AS Řím. A vyplatilo se nespoléhat na ostatní, Viktorka si postup uhrála sama, když italský velkoklub porazila 2:1 po gólech Kovaříka a Chorého. Nejen na západě Čech tak mohla propuknout další euforie z dobře odvedené práce.

Plzeňští budou v prvním utkání proti Dinamu rozhodně postrádat Davida Limberského, jenž nemůže nastoupit kvůli žlutým kartám. Naopak na zápas je již připravený Radim Řezník. Dále chybí Michael Krmenčík, Jan Kopic, Daniel Kolář a Lukáš Hejda.

Domácí mají za sebou jediný ostrý zápas, o víkendu se Viktoria představila na hřišti Mladé Boleslavi. Do vedení poslal Plzeň Beauguel, který těžil z vynikající spolupráce s Kayambou. Západočeši však do jarní části sezóny vítězně nevstoupili, domácí Boleslav totiž ve druhé půli dokázala srovnat na konečných 1:1. Plzeňané jsou tak i nadále na druhém místě tabulky.
Nádherný večer, vážení příznivci evropského fotbalu, vítejte u sledování psaného přenosu z prvního utkání 1/16 finále Evropské ligy! Domácí tým FC Viktoria Plzeň ve Štruncových sadech přivítá chorvatské mužstvo GNK Dinamo Záhřeb. Všem přejeme příjemnou zábavu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.