Evropská liga - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  CSKA Moskva : Espanyol - 3. října 2019   18:55

CSKA Moskva
CSKA Moskva
0:2
(0:0)
Espanyol
Espanyol
65' Lej  (Vargas) • 90+5' Campuzano
CSKA Moskva
Akinfejev (C) – Divejev (46. Gogoua), Magnússon, Šarlija – Mário Fernandes, Vlašić, Bistrović, I. Achmetov (77. Bijol), Kučajev (67. Obljakov) – Čalov, Sigurdsson.
Pomazun – Bijol, Karpov, Nišimura, Obljakov, Santos, Gogoua.
Palabyik A
VEB Arena, Moskva
Espanyol
Diego López – Corchia, David López, F. Calero, Pedrosa – V. Sánchez (C), Roca, Granero (90. Lozano) – Lej (76. Piatti), Calleri (22. Campuzano), Vargas.
Prieto – Campuzano, Lozano, Melendo, Piatti, Vilà, V. Gómez.

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s Vámi a přeji Vám hezký zbytek dnešního večera!
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 14:10. Střely mimo: 5:3. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 16:14.
Dnešní utkání je u konce! Druhý poločas nám přinesl zajímavější scénář, než ten první. Domácí byli opět lepším týmem, ale nedokázali proměnit žádnou z možností, naopak hosté využili rychlého protiútoku a dostali se v 64. minutě do vedení o jednu branku. CSKA po brance měla opět několik možností na vyrovnání, které ale opět neproměnila, a hosté v nastaveném čase rozhodli o svém vítězství po hrubce v ve vápně Moskvy.
90+6'
90+5'
Espanyol právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Velkou hrubku v obraně CSKA nakonec potrestal VICTOR CAMPUZANO, který se dostal k vyraženému míči, obešel brankáře a chladnokrevně zakončil, čímž zařídil Espanyolu první tři body do tabulky.
90+4'
Po velké šanci hostů mají domácí jednu z posledních šancí na vyrovnání, domácí postupují vpřed.
90+3'
Vargas se dostal do zakončení ve vápně Moskvy, ale jeho pokus je nakonec skvěle zblokován domácími obránci.
90+2'
Hosté po slibné akci vybojovali pouze rohový kop, který nakonec rozehrávají nakrátko z důvodu pozdržení času.
90+2'
Žlutou kartu dostává Kristijan Bistrović (CSKA Moskva).
90+1'
Rozhodčí v druhém poločase nastavuje pět minut nad rámec základní hrací doby!
90'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Esteban Granero, přichází Pol Lozano.
88'
Po zákroku zůstal na zemi ležet kapitán Espanyolu, domácím se to ovšem nelíbí, protože do konce utkání zbývá posledních pár minut.
87'
Žlutou kartu dostává Ivan Obljakov (CSKA Moskva).
86'
Po centru se do zakončení z voleje dostal Fernandes, ale jeho pokus zamířil pouze do náruče hostujícího obránce, který byl překvapen.
85'
Až teď se domácí dokázali déle udržet u vápna Espanyolu, nakonec z toho bude roh jehož exekutorem bude Oblyakov.
84'
Nyní už ale opět mohou hrát hráči Moskvy, ti ale v posledních minutách hodně kazí, což pro ně není ideální.
83'
Faul domácích po dlouhém nákopu určitě nepomůže, hosté si dávají s rozehrávkou na čas a snaží se co nejvíce pozdržet hru.
82'
Hordur Bjorvin Magnusson je zpět na hrací ploše připraven pomoci svému týmu vyrovnat, CSKA drží balón.
81'
Magnusson už stojí na nohách za postranní čárou, domácí mohou pokračovat v jejich útoku.
80'
Magnusson nyní zůstává po střetu na zemi a žádá si ošetření, uvidíme, zda bude moci islandský stoper pokračovat ve hře.
78'
Domácí nadále tlačí, ale k šancím se zatím nedostávají, hosté nyní získali balón po faulu a kombinují s ním na vlastní půli.
77'
Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Ilzat Achmetov, přichází Jaka Bijol.
76'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Wu Lej, přichází Pablo Piatti.
75'
Akce domácích zastavena skvělou obranou hostů, Moskva prozatím nemůže najít způsob, jak překonat obranný val hostů.
73'
Hosté prozatím kontrolují hru a nepouští domácí do větších šancí, CSKA začíná riskovat a otvírá hru směrem dozadu.
71'
Fernandes osamocený na pravé straně hledal své spoluhráče ve vápně, ale jeho přihrávku vystihli hosté, kteří mohou postupovat směrem dopředu.
70'
Střelec jediné branky se nyní snažil dostat k penaltě, ale rozhodčí jeho úmysl odhalil a uděluje žlutou kartu za simulování.
70'
Žlutou kartu dostává Wu Lej (Espanyol Barcelona).
68'
Nyní hosté uklidňují hru a snaží se podržet míč u své branky, domácí fanoušci ovšem pískají a hlasitě dávají najevo, že se jim to nelíbí.
67'
Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Konstantin Kučajev, přichází Ivan Obljakov.
67'
Domácí měli možnost odpovědět, když rozehrávali standardní situaci ze zajímavé pozice, nakonec ovšem vybojovali pouze rohový kop.
65'
Hosté jdou do vedení! Vargas vybojoval míč na polovině a poslal ho skvěle do běhu WU LEJOVI, který dokázal překonat brankáře Akinfeeva a posílá svůj tým do vedení 1:0! Asistence: Vargas M.
63'
Fernandes ve vápně skvěle zachytil balón a střílel z velkého úhlu, jeho střele vypadla nebezpečně, ale nakonec míjí branku.
61'
Po hodině hry je stav stále nerozhodný 0:0! Oba dva týmy v druhém poločase předvádí mnoho chyb, a proto sledujeme fotbal nahoru – dolů.
60'
Vlasic skvěle našel na pravé straně Fernandesa, jenž se snažil posílat ruskému forvardovi míč do běhu, ale přihrávka mu vůbec nevyšla, hrát můžou hosté.
59'
Na druhé straně uvidíme po blokovaném centru rohový kop, hosté mají šanci na změnu skóre, která by průběhu utkání určitě prospěla.
58'
Teď se ke střele ve vápně španělského týmu dostal Fedor Chalov, ale jeho pokus patřil k méně nebezpečným, protože zamířil na tribunu nad brankou Espanyolu.
57'
Ani hráči Moskvy ovšem se svým pokusem zaútočit nepochodili, obrana Espanyolu si na protiútok dala pozor.
56'
Espanyol se nakonec k rohu nedostane, Sarlija nejprve dokázal míč zblokovat, ale následně ho také vyvezl dopředu a zakládá další akci CSKA.
54'
Fernandes vyslal po pravé straně Sigurdssona, jenž poslal míč do vápna odkud zakončoval Kuchaev. Střela ruského záložníka ovšem neměla dostatečnou razanci, Lopez balón bez problémů chytá.
52'
Hosté situace využili a dostali se do skvělého protiútoku, nakonec míč těsně vytěsnil domácí brankář skvělým zákrokem.
51'
Fernandes vyslal do vápna pozemní centr, který byl ale na poslední chvíli zblokován, dopředu mohou hosté.
50'
Až teď podruhé v zápase vystřelili, střela zpoza vápna ale nebezpečná pro Akinfeeva nebyla, ruský gólman rozehrává.
49'
Nyní už opět hrají hosté, stejně jako v prvním poločase si ale prozatím pouze vyměňují balón na vlastní půli.
48'
Povedená akce domácích po nákopu končí, před zakončím došlo k vypíchnutí míče od jednoho z hráčů Espanyolu.
47'
Po útočném faulu se zpět k míči dostanou hostující fotbalisté, rozehrávat bude konkrétně Lopez.
46'
Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Igor Divejev, přichází Cédric Gogoua.
46'
Oba dva týmy již míří zpět na hrací plochu! Druhý poločas začne za několik okamžiků!
První poločas je u konce! Domácí byli v první půli lepším týmem, ale přesto nedokázali poslat míč za brankovou čáru. Největší šanci CSKA měl v 11. minutě Nikola Vlasic, který je prozatím určitě nejaktivnějším hráčem na hracím poli. Hosté se v prvním poločase do větší šance nedostali, a proto se zatím skóre neměnilo.
45+2'
45'
Hlavní rozhodčí nastavuje v prvním poločase jednu minutu!
44'
Sigurdsson se po centru dostal ve vápně Espanyolu k zakončení hlavou z velké blízkosti! Jeho pokus ovšem nakonec končí pouze v náruči připraveného gólmana Lopeze.
43'
Fernandes si zpracoval na pravé straně vápna míč a zakončoval, ale napálil pouze před ním stojícího hráče.
42'
Sigurdsson dostal přihrávku přímo do vápna, kde se snažil s míčem uvolnit, nakonec po souboji vybojoval pouze autové vhazování.
41'
Diveev zakončoval z hranice vápna, ale jeho střela končí někde v bufetu na horní tribuně, protože míč netrefil vůbec ideálně.
39'
Nakonec ani rohový kop domácím nepomohl, hosté dokázali míč odvrátit z vápna a zbavili se velkého nebezpečí.
38'
Bistrovic se ve vápně Espanyolu dostal do slibného zakončení, ale obrance Lopez jeho pokus skvělým zákrokem zblokoval na rohový kop.
37'
Žlutou kartu dostává Mário Fernandes (CSKA Moskva).
36'
V posledních minutách se již také vyrovnává držení míče, hosté překonali strach ze začátku utkání a pomalu se kombinačně zlepšují.
35'
Ve vápně s míčem operoval Vlasic, jenž ale nakonec vůbec nezakončil, jeho snaha byla skvěle zastavena beky hostů.
34'
Espanyol skvělým způsobem přešel do útoku, ale následně míč opět míří ž k hostujícím stoperům, kteří jsou nuceni míč zakopnout za postranní čáru.
33'
Další akce fotbalistů CSKA ale opět končí, rozehrává brankář Lopez.
32'
Po půlhodině hry jsme mnoho šancí neviděli, oba dva týmy se nedokáží dostat do zakončení. Aktivnějším celkem je prozatím rozhodně Moskva, která se zdá být více nebezpečná.
31'
Espanyol se dostal do šance po zahrávaní přímého kopu, po kterém se míč odrazil za velké vápno, kde jeden z hostů smolně nedokázal trefit skákající balón.
29'
Arnor Sigurdsson se nyní ocitl v ofsajdu, čehož si všiml hlavní arbitr tohoto utkání, akce CSKA končí.
28'
Skvělou souhru ukázali domácí před vápnem soupeře, rozhodující přihrávka byla ale nakonec nepřesná, takže opět ke střele na branku nedošlo.
27'
Hosté měli menší problémy při rozehrávce, když se hráči Moskvy odhodlali napadat, nakonec to ovšem hosté zvládali a pokračují na míči dále.
25'
Série přihrávek Espanyolu pokračuje dále, španělský celek se ale zatím nežene směrem dopředu.
24'
Espanyol po střídání uklidňuje hru, hosté kombinují na vlastní polovině a prozatím vyčkávají na vhodnou situaci zaútočit.
22'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Jonathan Calleri, přichází Victor Campuzano.
21'
Po souboji zůstal na zemi ležet Jonathan Calleri, za kterého se nyní za postranní čárou připravuje náhrada, vypadá to, že hosté budou muset střídat.
20'
Hosté nyní také začali trochu vystrkovat růžky, když skvěle napadali a donutili ruského brankáře zakopnout míč do zámezí.
19'
Wu dostal pěkný balón na pravou stranu, odkud se snažil následně centrovat, jeho snaha byla ovšem zastavena velmi pohotovým Magnussonem,
18'
Míč po rohovém kopu mířil až na Akinfeeva, jenž ho poslal zpět do hry dlouhým odkopem na své spoluhráče.
17'
Vlasic se ve vápně snažil obejít několik obránců, ale nakonec se do toho sám zamotal a vybojoval pouze rohový kop.
16'
Tentokrát to Espanyol bude mít šanci napravit, hosté po nedovoleném zákroku rozehrají nepřímý kop.
15'
Domácí jsou nadále aktivnějším celkem, Moskva je prozatím velmi silná na míči a nepouští hosty k šanci zaútočit.
14'
Rozhodčí opět píská, Matias Vargas hrál rukou, a proto musí být hra přerušena. Rozehrává Moskva.
12'
Po rohu se domácí dostali k dalším centrum, které si ale cestu do vápna Espanyolu nenašly, nyní můžou hrát hosté.
11'
Vlasic vyslal krásnou ránu zpoza vápna, kterou nakonec ještě hezčím zákrokem z branky vytlačil brankář Lopez, následuje rohový kop!
10'
Moskevští zůstávají po faulu na půlící čáře u míče, hosté musejí rychle spěchat zpět.
9'
Na Sigurdssona mířil vysoký balón, který nakonec končí u obránců Espanyolu. Islandský útočník nedokázal míč ideálně zpracovat.
8'
Po delší době se k míči dostanou hosté, domácí totiž ztrácí balón u postranní čáry, kde se již připravuje vhazování.
6'
Domácí pokračují v nátlaku, ale k větší šanci tato kombinace okolo vápna zatím nevede.
5'
Po dlouhém nákopu domácích dopředu se snažil zakončit Chalov, ale jeho snaha se s míčem otočit byla zmařena jedním z hostujících beků.
4'
Rohový kop větší nebezpečí nepřinesl, po faulu se ke standardní sitauci dostanou hráči Espanyolu.
4'
David Lopez zblokoval přihrávku do vápna, hráči Moskvy budou rozehrávat od rohového praporku.
3'
Po dalším útoku CSKA bude od vlastní branky rozehrávat brankář Lopez.
2'
K prvnímu centru z hlouby pole se dostali domácí, pokus, který mířil do vápna si ovšem pohlídala připravená obrana španělského celku.
1'
Utkání nám odstartovalo, míč ihned zamířil na polovinu hrací plochy, kde jsou o něj sváděny souboje.
1'

CSKA Moskva: Akinfejev (C) – Divejev, Magnússon, Šarlija – Mário Fernandes, Vlašić, Bistrović, I. Achmetov, Kučajev – Čalov, Sigurdsson.
Náhradníci: Pomazun – Bijol, Karpov, Nišimura, Obljakov, Santos, Gogoua.

Espanyol Barcelona: Diego López – Corchia, David López, F. Calero, Pedrosa – V. Sánchez (C), Roca, Granero – Lej, Calleri, Vargas.
Náhradníci: Prieto – Campuzano, Lozano, Melendo, Piatti, Vilà, V. Gómez.

Rozhodčí: Palabyik A.
Espanyol Barcelona

Hosté prozatím okupují druhou pozici s jedním bodem, jenž Španělé získali za remízu s maďarským Ferencvárosem, která byla určitě pro španělský celek velkým zklamáním. Hostům se naopak od domácích nedaří ani v lize, kde mají po sedmi odehraných zápasech na kontě pouze 5 bodů, což je řadí na průběžnou osmnáctou pozici. Těžko se v týmu hledá nejlepší střelec, ani jeden z hráčů totiž nedokázal vstřelit více branek, a proto se o první místo dělí hned několik hráčů. Favoritem dnešního souboje jsou tedy spíše hosté, kteří jsou v poslední době na vítězné vlně.

CSKA Moskva

Domácí mužstvo má po prvním kole Evropské ligy nula bodů a nachází se na posledním místě tabulky. Fotbalisté Moskvy podlehli v prvním utkání Ludogretsu vysoko 5:1, což je po remíze Espanyolu s Ferencvárosem zařadilo až na poslední pozici. V ruské lize se moskevští zatím prezentují mnohem lépe, nacházejí se na první pozici a mají skvělou formu. Nejlepšími střelci týmu jsou útočník Fedor Chalov a středopolař Nikola Vlasic, kteří mají oba po dvou přesných trefách.

Ural – CSKA Moskva 0:3
Alania Vladikavkaz – CSKA Moskva 1:3
CSKA Moskva – Krasnodar 3:2
Ludogrets – CSKA Moskva 5:1
Tambov – CSKA Moskva 0:2
Dobrý den! Vítám Vás u textového přenosu zápasu skupinové fáze Evropské ligy, ve kterém se střetne domácí CSKA Moskva proti hostům z Espanyol Barcelona.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:55.