Evropská liga - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Dudelange : Karabach - 3. října 2019   21:00

Dudelange
Dudelange
90' Bernier
1:4
(0:3)
Karabach
Karabach
11' Zoubir  (Garajev) • 30' Míchel  (Quintana) • 37' R. Almeida   • 69' Quintana  (Zoubir)
Dudelange
Joubert (C) – Bouchouari, Schnell, Garos, Lesquoy – Klapp (55. Lavie), Bougrine, Pokar (72. Cools) – Bernier, L. Mendy (67. Morren), Sinani.
Kips – Cools, Natami, Kirch, Lavie, Bettaieb, Morren.
Beaton – McFarlane, Potter (vš. SCO)
Stade Josy Barthel, Lucemburk
Karabach
Begović – Medveděv, B. Husejnov, R. Sadygov (C), Ailton – Garajev (60. Slavčev) – Míchel (72. Gueye), R. Almeida – Quintana (81. Abdullajev), Emreli, Zoubir.
Vágner – Mammadov, Slavčev, Abdullajev, Rherras, A. Husejnov, Gueye.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní duel ovládli jednoznačně hosté. Dudelange, které v prvním kole základní skupin šokovalo svou výhrou na Kypru, dnes totálně odpadlo. Karabach byl ve všech herních činnostech lepší a zaslouženě získává své první tři body. Pro domácí je to krutá, ale spravedlivá, lekce.
90+3'
90+1'
Nastavují se tři minuty.
Zákroky brankáře Karabachu Begoviće – 2.
Zákroky brankáře Dudelange Jouberta – 8.
90'
Dudelange právě vstřelilo branku!
Dudelange se přece jenom dočká gólu! ANTOINE BERNIER dává čestný úspěch lucemburského mistra, když se ve vápně prosadil svým důrazem, mezi „vlažnými“ obránci Karabachu.
89'
V závěru zápasu dostávají domácí přece jenom více prostoru, jako by již hosté přestali hrát.
87'
Rychlá akce Karabachu končí odpískaným ofsajdem Almeidy, míč pro domácí.
86'
Nakonec z toho byly dva rohové kopy domácích z levé strany, Asmir Begović ale v brance Karabachu nemusel zasahovat.
85'
Dudelange má k dispozici čtvrtý rohový kop v zápase, domácí rozehrají z levé strany.
84'
Po rohovém kopu Emreliho netrefil ve vápně míč ideálně Ailton, takže je z toho odkop od branky Dudelange.
83'
Velmi dobře zahraný signál hostů, kdy Abdellah Zoubir zakončoval uvnitř vápna z první, ale sedící Jonathan Joubert (Dudelange) jeho střelu vyrazil.
83'
Žlutou kartu dostává Thibaut Lesquoy (F91 Dudelange).
81'
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Dani Quintana, přichází Araz Abdullajev.
79'
Danel Sinani (Dudelange) poslal míč do malého vápna, padající gólman Asmir Begović (Karabach) dokázal míč vyrazit, následná střela zpoza vápna postrádala přesnost.
78'
Ale pozor, máme tu rohový kop Dudelange! Domácí rozehrají z pravé strany.
77'
V tuto chvíli domácí zvládli odkop a dostali míč alespoň na pár vteřin na polovinu Karabachu, což je asi v tuto chvíli maximum toho, čeho jsou fotbalisté Dudelange schopni.
76'
Ani odkop se nyní domácím nepovedl, míč skončil v autu.
74'
Karabach již nepouští Dudelange za půlící čáru, hosté jsou lepší naprosto ve všech činnostech, domácí vůbec nestíhají.
72'
Střídání v týmu F91 Dudelange: ze hřiště odchází Mario Pokar, přichází Kobe Cools.
72'
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Míchel, přichází Magaye Gueye.
71'
A mohlo to být 5:0 pro Karabach, kdyby ale Mahir Emreli netrefil jen břevno!
69'
FK Karabach právě vstřelil branku!
Debakl Dudelange nabírá reálných rozměrů a ve vzduchu visí další gól Karabachu... ten čtvrtý zaznamenali hosté po rychlé akci středem, kdy Zoubir přiťukl míč DANIMU QUINTANOVI, který si naběhl do vápna a přesně umístěnou střelou nedal Joubertovi šanci.
67'
Střídání v týmu F91 Dudelange: ze hřiště odchází Laurent Mendy, přichází Charles Morren.
66'
Jonathan Joubert (Dudelange) si připisuje další důležitý zákrok, tentokrát při hlavičce Zoubira.
65'
Hosté znovu v útoku, domácí pouze odkopávají míče.
64'
Nebýt skvělých zákroků Jouberta, mohli domácí prohrávat již 0:5... Karabach má velkou převahu.
63'
Hosté rozehráli volný kop, po němž si vypracovali další gólovou šanci, Slavčeva ale Joubert dalším famózním zákrokem vychytal!
62'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Mickaël Garos (F91 Dudelange).
62'
Míchel (Karabach) rozehrál rohový kop svého týmu, z levé strany, ve vápně se ale prosazují pouze obránci Dudelange, kteří odvrací míč do bezpečí.
61'
Hodina hry za námi, hosté si jdou celkem v suchém triku pro tři body z hřiště lucemburského mistra.
60'
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Gara Garajev, přichází Simeon Slavčev.
59'
Navíc mají hosté lepší pohyb, domácím tam nezbývá na nic čas.
57'
Domácí se snaží centrovanými míči dostat soupeře pod tlak, ale chybí tomu přesnost.
55'
Střídání v týmu F91 Dudelange: ze hřiště odchází Ryan Klapp, přichází Corenthyn Lavie.
54'
A nyní se již domácí opět stahují na svou polovinu, při útočné akci Karabachu.
53'
Málo platné jsou ale domácím dvě šance, když ani jednu ze dvou nedokázali proměnit.
52'
Ale domácí z ničeho nic zahrozili, nejnebezpečnější hráč Dudelange Laurent Mendy vystrašil Begoviće, v brance Karabachu, svou pohotovou střelou, gólman Karabachu ale dokázal míč na poslední chvíli vyrazit.
51'
Dudelange po přechodu přes půlící čáru opět ztrácí míč.
49'
Abdellah Zoubir (Karabach) se po přihrávce z pravé strany dostal před brankou Dudelange do zakončení, jeho pokus ale Jonathan Joubert (Dudelange) bravurně zneškodnil.
48'
Mario Pokar (Dudelange) rozehrál rohový kop z pravé strany, na bližší tyči ale míč odvrací obránce Karabachu.
47'
Hned v úvodu druhého poločasu vybojovali domácí rohový kop.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:28.
S téměř půl hodinovým zpožděním se v Lucemburku dohrál první poločas. Ten vyšel jednoznačně lépe hostům, kteří zatím v podstatě neškodnému soupeři nasázeli již tři góly. Dudelange předvádělo příliš velké chyby v defenzivě, které se hostům podařilo trestat.
První poločas poznamenal také incident s dronem, který se vznesl po druhém gólu hostů nad trávníku, přesněji nad středový kruh, nad hlavy hráčů a rozhodčího. Dron nesl arménskou vlajku a hned poté sudí přerušili téměř na půl hodiny zápas.
45+1'
43'
První velká šance domácích, po centru z levé strany trefuje na vzdálenější tyči, hlavičkující Laurent Mendy, brankovou konstrukci!
41'
Danel Sinani (Dudelange) netrefuje branku Karabachu, odkop od branky hostů.
37'
RICHARD ALMEIDA s naprostým přehledem proměňuje pokutový kop a navyšuje vedení svého týmu již na 3:0.
36'
Pozor, Mickaël Garos (Dudelange) stahuje ve vlastním vápně Míchela a sudí nařizuje pokutový kop! Faulující Garos ještě dostává žlutou kartu.
36'
Tom Schnell (Dudelange) přidělal svou malou domů problémy Jonathanu Joubertovi, ten ale stihl míč ještě odkopnout před dotírajícím Emrelim.
35'
Hra pokračuje, hosté s míčem na polovině Dudelange.
22:00 – podle posledních informací by zápas v nejbližší době měl pokračovat.
Nyní je to již oficiální, zápas je v tuto chvíli přerušen!
Možným důvodem přerušení zápasu je fakt, že dron, nesoucí Arménskou vlajku, přelétl přes hřiště.
33'
Zatím těžko říci, v čem je problém, jedno je jisté – sudí stahuje hráče i rozhodčí ze hry, zápas tak pravděpodobně bude přerušen, zatím ale těžko říci, co je důvodem.
32'
Hlouček hráčů nyní ve středovém kruhu, u rozhodčího... něco se řeší.
30'
Fotbalisté Dudelange jako by byli dnes v pozici školáčků... další prohraný souboj, po rozehrávce od vlastní branky, je stojí další gól! Mario Pokar (Dudelange) byl nedůsledný v pokrývání míče, zezadu ho soupeř o něj připravil, hosté zaútočili z pravé strany, odkud Quintana poslal parádním lobem míč na zcela volného MÍCHELA. Ten měl již snadnou pozici a míč dokázal dopravit do branky.
29'
Dani Quintana (Karabach) tentokrát faulován domácím Bougrinem, kterému zatím zápas moc nevychází.
28'
Dani Quintana (Karabach) střelou z dálky prověřil pozornost Jouberta, který jeho pokus chytá.
27'
Sabir Bougrine (Dudelange) sice rozehrával volný kop svého mužstva, které ale bleskurychle míč ztrácí a nyní tak mohou zaútočit hosté.
26'
Místo přihrávek dopředu jsou k vidění zpětné přihrávky zpět na polovinu Dudelange.
25'
Dudelange s míčem u půlící čáry, domácí ale tak trochu tápou...
24'
Mickaël Garos (Dudelange) poměrně rychle rozehrál, ale poslal míč jen zpět k vlastní brance.
23'
Maxim Medveděv (Karabach) prohrál na pravé křídle souboj s Mendym a následně i fauloval.
22'
V dosavadním průběhu toho domácí moc nepředvedli, dostat se k pokutovému území Karabachu je pro ně zatím poměrně náročné, navíc již prohrávají... dnes to vypadá na těžkou práci pro Dudelange.
21'
Laurent Mendy (Dudelange) se ocitá v ofsajdu, míč získávají hosté.
20'
Při snaze získat míč zpět domácí faulují, takže ani tentokrát se k míči nedostanou.
19'
Hraje se ve středu hřiště, hosté ztrácí míč, domácí ho ale jen bezhlavě nakopávají dopředu, kde hraje soupeř.
18'
Po centru z levé strany se dostal k hlavičce Mahir Emreli (Karabach), který ale branku přestřeluje.
17'
Danel Sinani (Dudelange) rozehrál rohový kop z pravé strany, přetažený centr ale ve vápně nenašel vůbec nikoho.
16'
Nepovedená malá domů v podání Karabachu má za následek roh pro Dudelange.
15'
Akce Karabachu končí spíše propagační střelou Míchela z levé strany, míč končí vedle branky.
14'
Akce domácích ale končí nepřesným centrem z levé strany, kdy míč zamířil do míst, kde nebyl vůbec nikdo v bílém.
13'
Dudelange se po krátké odmlce také znovu dostává na polovinu soupeře.
12'
Karabach s míčem u půlící čáry, skvělý vstup hostů do tohoto zápasu.
11'
Mohamed Bouchouari (Dudelange) při bránění ABDELLAHA ZOUBIRA podklouzl a upadl, Zoubir si to hned namířil do vápna, kde z levé strany prostřeluje brankáře Jouberta.
10'
Gestem se ještě Emreli svým spoluhráčům omlouvá, tato situace šla řešit lépe.
9'
Mahir Emreli (Karabach) si zpracoval centr z pravé strany, ve vápně odstoupil od obránců Dudelange, ale z otočky netrefil branku.
8'
Míchel (Karabach) přenáší hru na pravou stranu, odkud si to Maxim Medveděv namířil do vápna Dudelange, domácí obránci ho ale připravili o míč.
7'
Jonathan Joubert (Dudelange) musí bleskově odehrát míč od vlastní branky, posílá ho na pravou stranu.
6'
Karabach na útočné polovině, diváci pískají.
5'
Mohamed Bouchouari (Dudelange) nedostihl pas na pravém křídle, míč končí v autu, vhazují hosté, z levé strany, na své polovině.
4'
Míč na polovině domácího mužstva, hosté se snaží ve čtyřech napadat.
3'
Míč končí v autu, hosté vhazují z levé strany, na své polovině.
1'

F91 Dudelange: Joubert (C) – Bouchouari, Schnell, Garos, Lesquoy – Klapp, Bougrine, Pokar – Bernier, L. Mendy, Sinani.
Náhradníci: Kips – Cools, Natami, Kirch, Lavie, Bettaieb, Morren.

FK Karabach: Begović – Medveděv, B. Husejnov, R. Sadygov (C), Ailton – Garajev – Míchel, R. Almeida – Quintana, Emreli, Zoubir.
Náhradníci: Vágner – Mammadov, Slavčev, Abdullajev, Rherras, A. Husejnov, Gueye.

Rozhodčí: Beaton – McFarlane, Potter (vš. SCO).
FK KARABACH
Karabach s naprostým přehledem ovládl v minulé sezóně domácí nejvyšší soutěž, čímž jen potvrdil svou výsadní dominanci v této soutěži a získal již poněkolikáté v řadě mistrovský titul. Druhé Neftci Baku ztratilo osm bodů, třetí Säbail FK již ztratilo pětadvacet bodů...
Stejně, jako v minulé sezóně, se i v této Karabach pokoušel prodrat předkoly do milionářské Ligy mistrů. V minulé sezóně se z prvního předkola prokousal až do třetího, v němž nestačil na běloruský BATE Borisov (0:1 doma, 1:1 venku). V této sezóně dopadl úplně stejně, z prvního předkola postoupil až do třetího, v němž nestačil na APOEL Nikósie (výhra 2:1 venku, prohra 0:2 doma).
Do základní skupiny tohoto ročníku Evropské ligy pak Karabach vstoupil celkem očekávanou domácí prohrou se španělskou Sevillou, největším favoritem skupiny A. Sevilla v Baku rozhodla o svém vítězství 3:0 až v poslední půl hodině.
F91 DUDELANGE
Lucemburská senzace a mistr své země stále udivuje fotbalovou Evropu. Po premiérové účasti v hlavní fázi Evropské ligy, kdy v minulé sezóně obsadila v konkurenci Realu Betis, Olympiakosu Pireus a AC Milán poslední místo s jedním získaným bodem, zabojovala letos o Ligu mistrů a znovu neúspěšně. V duelu s Vallettou z Malty sice ani jednou neprohrála, ale po remízách 2:2 doma a 1:1 se z postupu do druhého předkola radoval soupeř. Dudelange tak čekalo 2. předkolo Evropské ligy. V němž si poradilo s makedonskou Škendijí (2:1 venku, 1:1 doma). Ve 3. předkole pak hladce Dudealnge postoupilo přes estonské Nömme Kalju (3:1 doma a 1:0 venku). V play off o postup do základní skupiny svedlo Dudelange urputný souboj s arménským Ararat-Armenia. Po prohře 1:2 venku rozhodovaly v odvetě až pokutové kopy!
Vstup do základní skupiny A mělo Dudealnge snový – na hřiště vysoce favorizovaného kyperského soupeře APOELu Nikósie vyhrálo v divoké přestřelce 4:3!
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání základní skupiny A Evropské ligy, v němž lucemburský mistr F91 DUDELANGE přivítá na svém stadionu ázerbájdžánského mistra FK KARABACH.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.