FK Partizan - Manchester Utd. | ONLINE | 24.10.2019 18:55 | Evropská liga 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Evropská liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  FK Partizan : Manchester Utd. - 24. října 2019   18:55

Před zápasem
FK Partizan
FK Partizan
0:0
(-:-)
Manchester Utd.
Manchester Utd.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
Přenos se aktualizuje automaticky

Manchester United

Éra trenéra Alexe Fergusona je už delší dobu pryč, ale od té doby United neslaví žádné závratné úspěchy. To v zásadě dokumentuje i letošní sezóna. V Evropské lize mají „Rudí ďáblové“ na svém kontě čtyři body se skóre 1:0. To neznačí nic jiného než úvodní těsnou výhru s Astanou na domácí půdě a bezbrankovou remízu na půdě Alkmaaru. Ovšem v Nizozemsku to byl utrápený výkon, kdy si hráči Manchesteru United nepřipsali jedinou střelu na branku. Ani v Premier League to není o mnoho lepší, když United najdeme až na třinácté pozici, což rozhodně neodpovídá ambicím klubu.
FK Partizan Bělehrad

Srbové doposud dokázali ve skupině získat čtyři body za úvodní remízu 2:2 s Alkmaarem a relativně překvapivou výhru 2:1 na horké půdě v kazašském hlavním městě Nur-Sultan. V domácí ligové soutěži se však Partizanu rozhodně nevede podle představ, když se nachází na průběžné páté příčce. Zde je však třeba dodat, že má zápas k dobru oproti většině týmů a ztrátu na druhou Vojvodinu tři body. Ovšem na vedoucí Crvenou Zvezdu již Partizan ztrácí bodů sedm, přičemž i městský rival má odehraných jedenáct utkání stejně jako Partizan.
Ve třetím kole skupinové fáze Evropské ligy se spolu utkají celky FK Partizan Bělehrad a Manchester United. Ještě před několika lety by mělo utkání naprosto jasného favorita, leč Angličanům se v poslední době příliš nedaří a jsou již jen stínem slavného celku. Očekává se tedy relativně vyrovnané klání.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:55.
Aktuální zápasy
Články odjinud