Evropská liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ludogorets : Tottenham - 5. listopadu 2020   18:55

Ludogorets
Ludogorets
50' Keșerü
1:3
(0:2)
Tottenham
Tottenham
13' Kane  (Lucas Moura) • 32' Lucas Moura  (Kane) • 62' Lo Celso  (Son Hung-min)
Ludogorets
P. Iliev – Ikoko, Terziev, Verdon, Nedjalkov (C) – Badji, A. Abel (59. Santana) – Manu (46. Tekpetey), Cauly, Jankov (75. Tchibota) – Keșerü.
V. Stojanov – Cicinho, Santana, Tchibota, Moţi, Tekpetey, Josué Sá, Jordanov, Mitkov.
Jović – Modrić, Radić (vš. Chorvatsko)
Ludogorec Arena, Razgrad
Tottenham
Hart – Doherty, Alderweireld, Dier, B. Davies – Winks, Moussa Sissoko – Lo Celso (72. NDombèlé) – Lucas Moura (61. Son Hung-min), Kane (C) (46. Vinícius), Bale (65. Bergwijn).

Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 3:9. Střely mimo: 4:9. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 8:16.
Fotbalisté Tottenhamu přesvědčivě zvítězili v Razgradu 3:1, o jejich branky se postarali Harry Kane, Lucas Moura a Giovani Lo Celso, domácí na chvíli zdramatizovali zápas šťastnou trefou Claudia Keserüa, na víc se ale nevzmohli.
90+2'
90+1'
Steven Bergwijn se pokusil z první zakončit přihrávku NDombélého, střela mu ale vůbec nesedla.
90+1'
Rozhodčí Jović oddaluje závěrečný hvizd o dvě nastavené minuty.
89'
Dá se čekat jen minimální nastavení, neboť ve druhém poločase jsme neviděli vůbec žádné ošetření, jen pár střídání, která hru moc nezdržela.
88'
Bergwijn se šikovně uvolnil na levém křídle, pak ale nepřesně hledal před brankou Carlose Viníciuse.
87'
Tottenham hraje s míčem ve středu hřiště, utkání už se spíše jen dohrává.
85'
Tekpetey měl obrovský prostor k centru na pravém křídle, ten mu ale absolutně nevyšel a míč napálil někam daleko za branku Tottenhamu.
83'
Hojbjergova rána skočila před Ilievem, ten si s ní dokázal nadvakrát poradit.
82'
Po faulu Santany na Ndombélého bude Tottenham zahrávat volný kop z nějakých třiceti metrů od domácí branky.
80'
Ben Davies stříleným centrem hledal před brankou Bergwijna, ten byl pokryt domácí defenzivou.
77'
Steven Bergwijn potáhl míč po pravé straně, pak pohotovou ránou prověřil Ilieva, ten si připsal jistý zákrok.
76'
Pro Tekpeteyovu nepřesnou přihrávku si doběhl brankář Hart.
75'
Střídání v týmu PFK Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Dominik Jankov, přichází Mavis Tchibota.
73'
Po souhře s Jankovem Cauly Santos pálil přímo do hrudi Joea Harta.
72'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Giovani Lo Celso, přichází Tanguy NDombèlé.

José Mourinho stáhl ze hry i třetího střelce branky v dnešním zápase.
71'
Domácí jsou čím dál aktivnější, Caulyho střela ale zamířila pěkných pár metrů vedle branky Tottenhamu.
71'
Po sražené střele Nedjalkova se domácí marně dožadovali odpískání údajné hry rukou.
69'
Domácí podnikli rychlý přechod do útoku, Dominik Jankov jej zakončil střelou do brankáře Harta.
68'
Neúspěšný individuální průnik Tekpeteye, ghanský fotbalista jej zakončil nepřesnou přihrávkou.
66'
Son málem připravil další branku, Steven Bergwijn se mohl okamžitě zapsat mezi střelce, jeho pohotová rána po Korejcově přihrávce ale těsně míjí domácí branku!
65'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Gareth Bale, přichází Steven Bergwijn.
65'
Tentokrát střílel z dálky Tekpetey, jeho rána ale nabrala velmi špatnou faleš a zamířila až za postranní čáru.
64'
Dominik Jankov se pokusil vystřelit zpoza pokutového území, neprostřelil ale bránící hráče londýnského celku.
62'
Tottenham právě vstřelil branku!
Son Hung-min přišel na trávník a hned při svém prvním zapojení do hry po pasu Hojbjerga přihrál GIOVANIMU LO CELSOVI před prázdnou branku!
61'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Lucas Moura, přichází Son Hung-min.
59'
Střídání v týmu PFK Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Anicet Abel, přichází Alex Santana.
59'
Míč už převzali domácí a dobrou minutu si jej přihrávají ve středu hřiště. To je snad nejdelší úsek hry, kdy měl Ludogorec balón pod svoji kontrolou.
57'
Tottenham zase hraje na útočné polovině, domácí brání v hlubokém bloku.
55'
Doherty po zajímavém průniku útočnou polovinou připravil zajímavou střeleckou pozici pro Giovaniho Lo Celsa, jeho rána ze střední vzdálenosti těsně míjí tyč domácí branky.
53'
Už to zase mohlo být o dvě branky! Po pohledné kombinaci hostů se v pokutovém území objevil naprosto osamocený Carlos Vinícius, v čisté tutovce ale přestřeluje branku!
52'
Dohertyho centr stáhl ze vzduchu brankář Iliev.
50'
Ludogorec Razgrad právě vstřelil branku!
Zápas se dramatizuje! Sraženou střelu Tekpeteye si za obranou Tottenhamu našel CLAUDIU KESERÜ a zblízka nedal Hartovi sebemenší šanci zasáhnout!
49'
Giovanni Lo Celso se rozběhl do otevřenější obrany domácích, ve svém snažení ale byl zcela osamocen a proti početní přesile se neprosadil.
48'
Lo Celso posunul míč do pokutuového území Balerovi, tomu ale pod nohy včas vklouzl Jordan Ikoko.
47'
Domácí na pravém křídle vybojovali dvě autová vhazování za sebou, následně už o míč přišli.
46'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Harry Kane, přichází Carlos Vinícius.
Střídání v týmu PFK Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Elvis Manu, přichází Bernard Tekpetey.
46'
Tottenham v prvním poločase zcela dominoval a naprosto zaslouženě vede nad Ludogorcem Razgrad 2:0. O branky se postarali Harry Kane s Lucasem Mourou a pokud se obraz hry nezmění, druhý poločas už bude jen otázkou skóre.
45+1'
45+1'
Chorvatský rozhodčí Jović k prvnímu poločasu přidává jednu nastavenou minutu.
44'
Centr Jankova odvrací Dier na roh, ten se ale zahrávat nebude, neboť také domácí Keserü se ocitl v ofsajdu.
43'
Harry Kane byl znovu v ofsajdu, nepohlídal si své postavení při nákopu Alderweirelda.
42'
Verdon nedovoleně atakoval Harryho Winkse, na fauly je to 7 – 3.
41'
Při další kolmici za domácí obranu je Kaneovi máván ofsajd.
40'
Na střelecké pokusy Tottenham už vede 11:1, na bránu je to 6:0.
39'
Harry Kane je nebranitelný, tentokrát sám pronikl do pokutového území, z úhlu pak znovu nepřekonal Ilieva.
38'
Dohertyho přetažený centr Gareth Bale vracel před branku, Kaneho hlavičku pak kryje Iliev.
38'
Hosté si pozvolna přihrávají na útočné polovině a postupně se posouvají k pokutovému území.
36'
Anicet posunul míč doleva Nedjalkovovi, domácí kapitán ale centroval jen do prostoru, kde nebyl žádný z jeho spoluhráčů.
34'
Z následného rohu už fotbalisté v zeleném nijak nezahrozili.
34'
Až po půlhodině hry a dvou trefách Tottenhamu jsme viděli první střelecký pokus domácích, tečovaná střela Keserüa doskákala vedle branky Tottenhamu.
32'
Útočné trio hostů sehrálo parádní kombinaci, po ose Bale – Kane – Lucas Moura zakončoval brazilský fotbalista do prázdné branky!
30'
Claudiu Keserü byl faulován ve středu hřiště, domácí už rychle rozehráli.
29'
Lucas už vstává na nohy a zřejmě bude v pořádku.
28'
Lucas Moura se při té situaci poranil a bude muset být ošetřen.
27'
Tentokrát se penalty dožadovali hosté. To když se Lucas Moura nadechl k zajímavému individuálnímu průniku do pokutového území, v něm padl k zemi, chorvatský sudí ale penaltu nepíská.
25'
Hosté perfektní kombinací rozebrali defenzivu Ludogorce, Kane z úhlu přihrával před branku Lucasi Mourovi, ten se do zakončení sice neprotlačil, míč se však odrazil k dobíhajícímu Dohertymu, jehož ránu zblízka Iliev vyráží!
23'
Po rohu se domácí marně dožadovali odpískání údajné penalty, zřejmě za hru rukou jednoho z hráčů Tottenhamu.
23'
První rohový kop pro Ludogorec, domácí se mohou nastěhovat před Joea Harta.
22'
Domácí se pokusili zaútočit dlouhým nákopem na Caulyho Santose, ten ale byl přistižen v ofsajdu.
20'
Střele Gonzala Lo Celsa chyběla potřebná přesnost.
18'
Neúspěšná souhra domácích ve středu hřiště, u míče už jsou zase Spurs.
16'
Doherty u postranní čáry přehlavičkoval Nedjalkova, už se mu ale nepovedlo udržet míč na hrací ploše.
14'
Tottenham se ujal vedení zcela zaslouženě, na střely už vede 6:0.
13'
Není těžké hádat, kdo otevřel skóre zápasu! Na centr Lucase Moury z rohu si naskočil HARRY KANE a nechytatelnou hlavičkou otevírá skóre zápasu!

Kane hraje svůj 300. zápas za Tottenham a vstřelil 200. branku!
12'
Přízemní centr Daviese Terziev nedůrazně odrazil jen k Lucasi Mourovi, jeho rána je sražena na rohový kop.
10'
Po rohu se do vzduchu zavěsil Toby Alderweireld, hlavičkoval ale výrazně nad domácí branku.
9'
Baleova rána z volného kopu velmi nepříjemně skočila před Ilievem, tomu se povedlo míč vyrazit na roh!
8'
Po zákroku Vardona na Lo Celsa budou Spurs zahrávat první standardní situaci tohoto zápasu.
8'
Tottenham už zase kombinuje na útočné polovině, zatím je to o tom, jak dlouho Ludogorec vydrží bez inkasované branky.
6'
Znovu v akci Harry Kane, tentokrát pálil z dálky a jeho rána skončila na tyči domácí branky!
5'
Ikoko předvedl zajímavý průnik po pravém křídle, nakonec ale v souboji s Daviesem neudržel stabilitu, padl k zemi a o míč přišel.
4'
Neúspěšná snaha Garetha Balea u levé postranní čáry, po odrazu míče do zámezí může vhazovat domácí obránce Ikoko.
2'
Na fantastickou lobovanou přihrávkou Sissoka si do čisté gólové šance naběhl Harry Kane, skvělý kanonýr ale zblízka přestřelil!
2'
Tottenham se brzy ujal míče a už je usazen na útočné polovině.
1'
Rozehráno! Úvodního výkopu se ujali domácí hrající v zelených dresech, Tottenham hraje celý v bílém.
1'
Fotbalisté už jsou na trávníku, utkání bude brzy zahájeno.

Hostující trenér Mourinho postavil do zápasu skutečně velmi silnou sestavu a Tottenham je tak naprosto jasným favoritem tohoto zápasu.

PFK Ludogorec Razgrad: P. Iliev – Ikoko, Terziev, Verdon, Nedjalkov (C) – Badji, A. Abel – Manu, Cauly, Jankov – Keșerü.
Náhradníci: V. Stojanov – Cicinho, Santana, Tchibota, Moţi, Tekpetey, Josué Sá, Jordanov.

Tottenham Hotspur: Hart – Doherty, Alderweireld, Dier, B. Davies – Winks, Moussa Sissoko – Lo Celso – Lucas Moura, Kane (C), Bale.
Náhradníci: Lloris, B. Austin – P.-E. Höjbjerg, D. Sánchez, Alli, NDombèlé, Bergwijn, Son Hung-min, Vinícius, Clarke, White, Cirkin.

Rozhodčí: Jović – Modrić, Radić (vš. Chorvatsko).
Tottenham Hotspur

Obrovským favoritem zápasu je aktuálně třetí tým anglické Premier League ze severovýchodního Londýna. Tottenham v úvodních sedmi kolech nejvyšší domácí soutěže zaznamenal 14 bodů a je v tabulce hned za Liverpoolem a Leicesterem, když jedinou porážku utrpěl v prvním kole s Evertonem a od té doby je už šest kol neporažen.

Do Evropské ligy Kohouti vstoupili hladkým vítězstvím 3:0 nad Lincem, před týdnem ale nečekaně prohráli 0:1 v Antverpách a v roli jasných favoritů celé skupiny ještě budou muset o postup bojovat.

Na evropské scéně Tottenham dosáhl největšího úspěchu předloni, kdy se probojoval až do finále Ligy mistrů, v Madridu tehdy nestačil na Liverpool. Pohárové trofeje Tottenhamu na kontinentální úrovni už jsou staré desítky let, v roce 1963 klub vyhrál Pohár vítězů pohárů, v letech 1972 a 1984 pak ovládl Pohár UEFA.
PFK Ludogorec Razgrad

Ludogorec je devítinásobným bulharským mistrem, přičemž všechny tituly vměstnal do posledních devíti sezón, kdy je jasným vládcem Bulharska. Na evropské scéně se Ludogorec v sezónách 2014-15 a 2016-17 probojoval do hlavní fáze Ligy mistrů, v Evropské lize se mu pak nejvíce dařilo v ročníku 2013-14, kdy se probojoval do osmifinále.

Během letošního roku tým vedl z pozice trenéra český trenér Pavel Vrba, jehož Ludogorec angažoval v zimě, před dvěma týdny ale byl z postu lodivoda klubu odvolán a tým převzal dočasný trenér Stanislav Genčev.

Bulharskou ligu Ludogorec má zatím velmi dobře rozehranou, když aktuálně vede o skóre před Lokomotivem Plovdiv, na svého nejbližšího konkurenta navíc má zápas k dobru. Stejně tak na třetí CSKA Sofia, papírově největší konkurent Ludogorce navíc ztrácí už čtyři body.

Ještě pod vedením Pavla Vrby se Ludogorec marně snažil probojovat do Ligy mistrů, když ve druhém předkole nestačil na dánský Midtjylland (0:1). Do Evropské ligy se pak dostal přes běloruský Brest a ve skupině ještě neuhrál ani bod, když na prohru 1:2 s Antverpami navázal porážkou 3:4 v Linci.
Hezký podvečer při sledování přenosu utkání Evropské ligy, fotbalisté Tottenhamu letos už podruhé zamíří do Bulharska, neboť po kvalifikačním souboji s Lokomotivem Plovdiv je tentokrát vyzve Ludogorec Razgrad, bulharský šampión že všech devíti posledních sezón tamní nejvyšší soutěže.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:55.