Evropská liga - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Karabach : Freiburg - 3. listopadu 2022   18:45

Karabach
Karabach
90+2' Owusu (Bajramov)
1:1
(0:1)
Freiburg
Freiburg
25' Petersen
Karabach
Mahammadalijev – Vešović (88. A. Husejnov), Mustafazade, Medina, Cafargulijev (88. Bajramov) – Janković (88. Romão), Almeida (C) (87. Gurbanli) – Kady – Šejdajev (63. Medveděv), Owusu, Zoubir.
Gugešašvili, Ramazanov – Garajev, Mammadov, Ibrahimli, B. Husejnov, Achundzade.
Kulbakov – Žuk, Masljanko
Tofig Bahramov Stadium, Baku
Freiburg
Atubolu – Siquet (72. Ginter), Sildillia, Schlotterbeck, Günter (C) (46. Kübler) – Schade (62. Sallai), Wagner, Keitel, Weisshaupt (72. Džong) – Höler (84. Grifo), Petersen.
Uphoff, Flekken – Lienhart, Eggestein, Höfler, Gregoritsch, Doan.

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou!
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 3:3. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 6:3. Fauly: 13:13.
Je konec! Sledovali jsme nesmírně dramatickou druhou půli, ve které rozhodně nebyla nouze o emoce. Krátce po jejím začátku upadl ve vápně Marko Vešović a vypadalo to, že se bude pískat penalta. Ta se ale po zásahu VARu a předcházejícímu ofsajdu nakonec odvolala. Právě tento hráč dal navíc i branku jen o pár minut později, jenže i tu odvolal VAR z důvodu ofsajdového provinění. A pak přišel hřebíček do domácí rakve. Kevin Medina předvedl ostrý zákrok, po kterém sice původně viděl jen žlutou kartu, ale po dalším (správném) zásahu VARu mu byla zrušena a uviděl rovnou červenou. Kevin Schade navíc musel po tomto zákroku střídat. Karabach se ale nevzdával a v druhé nastavené minutě se mu povedlo srovnat, když hlavičkou zakončoval do prázdné Owusu. Na nic víc už ale neměli domácí síly.

Pro Karabach tak cesta Evropou končí, jelikož Nantes vyhrálo a posunulo se v tabulce před ázerbajdžánský celek. Naopak Freiburg bude pokračovat v Evropské lize, jelikož celkem suverénně ovládl tabulky skupiny G.
90+8'
90+6'
Nastavený čas se nám pomalu ale jistě začíná blížit ke svému konci. Karabach hraje vabank, avšak u míče se nachází hostující celek daleko od své brány.
90+5'
Domácí celek se nevzdává a tlačí svého soupeře, přestože hraje v deseti lidech. Nyní ale přišel nepřesný pas a autové vhazování vybojoval německý celek.
90+3'
Žlutá karta pro tým FK Karabach (Júlio Romão).
90+2'
FK Karabach právě vstřelil branku! Na drama je zaděláno hodně rychle, domácí se ve druhé nastavené minutě totiž trefují! Svou již několikátou šanci využil OWUSU, který po centru Bajramova uklízel míč hlavou do prázdné brány. Noah Atubolu totiž míč podskočil.
90+1'
Čeká nás ještě pořádná porce minut, konkrétně sedm. Povede se Karabachu ještě zdramatizovat utkání? Pro postup do další fáze musí vyhrát.
88'
Střídání v týmu FK Karabach:
ze hřiště odchází Cafargulijev, přichází Tural Bajramov,
ze hřiště odchází Marko Janković, přichází Júlio Romão,
ze hřiště odchází Vešović, přichází Abbas Husejnov.
87'
ze hřiště odchází Almeida, přichází Musa Gurbanli.
87'
Marko Vešović se nyní ale úplně zbytečně opřel do jednoho ze soupeřů, čímž připravil svůj tým o rohový kop. Sudí totiž jeho postrčení označil jako faul.
86'
A pozor, jedna aktuální zpráva! Nantes se prosadilo v řeckém Olympiakosu a v tuto chvíli postupuje francouzský celek. Karabach musí vyhrát za tři body!
85'
Domácí fotbalisté znovu napadají hodně vysoko, ovšem k zisku balónu to nevedlo. Hosté si dokázali bez větších problémů poradit a drží míč na svých kopačkách.
84'
Střídání v týmu SC Freiburg:
ze hřiště odchází Lucas Höler, přichází Vincenzo Grifo.
83'
A mohlo být definitivně rozhodnuto! Hráč hostí totiž pelášil ze strany sám na gólmana. Lucas Höler byl ale v ofsajdu, takže veškeré vzrušení bylo předčasné.
82'
Hráči v tmavých dresech vybojovali rohový kop, ale míč se během chvilky dostal až na polovinu hřiště.
81'
Freiburg se nemůže prosadit pořádně ani v přesilové hře... Karabach zatím hraje velmi dobře.
80'
Už jen deset minut do konce základní hrací doby, kolik vůbec rozhodčí nastaví? Dá se očekávat, že celkem dost. Vše se dozvíme za několik minut.
79'
Domácí hráč se snažil, ale míč na hrací ploše už nestihl zastavit. Sice to bylo jen o kousek, avšak míč přešel celým objemem čáru. Je z toho odkop.
77'
Držení míče: 58% – 42%!
76'
Noah Atubolu s rozehrávkou nijak nespěchal, hráč domácího týmu jsou hodně vysoko připravení.
75'
Pro Karabach hraje vlastně jen jediná věc. Nantes totiž jen remizuje v souběžně hraném utkání a Karabach má lepší vzájemné zápasy, tedy postupuje.
74'
Žlutá karta pro tým SC Freiburg (Keven Schlotterbeck).
74'
Šahruddin Mahammadalijev si nyní křikl a sebral vysoký centr do rukavic. Následně se sice trochu střetl se spoluhráčem, ovšem balón dokázal udržet.
73'
Lucas Höler se snažil kombinovat rovnou se dvěma spoluhráči, ale soupeři tuto kombinaci dokázali vystihnout. Nakonec je z toho aut pro Freiburg.
72'
ze hřiště odchází Hugo Siquet, přichází Matthias Ginter,
ze hřiště odchází Weisshaupt, přichází Woo-Jong Džong.
71'
Abdellah Zoubir a Owusu se během chvilky objevili ve velmi dobrých střeleckých pozicích. Oba pokusy ale neměly úplnou razanci, navíc šly přesně na gólmana.
70'
Už nám zbývá jen dvacet minut do konce základní hrací doby, něco se určitě bude nastavovat. Jinak Kevin Schade, jenž byl obětí ostrého faulu, není schopen pokračovat ve hře. Snad jeho zranění nebude vážné.
69'
Každopádně jsme v posledních deset minutách sledovali tedy strhující podívanou. Penalta, která byla zrušena kvůli ofsajdu na domácí straně, neuznaná branka ze stejného důvodu, posléze i červená karta Karabachu. Tomu se tato část opravdu nepovedla.
68'
Freiburg nám toho směrem dopředu vlastně moc nepředvedl, respektive vůbec nic. Nyní bude mít rozhodně více šancí ohrozit domácího gólmana.
67'
Střely na bránu: 2 – 1!
66'
No, s domácím celkem to nyní nevypadá úplně dobře z hlediska zisku bodů Již dlouho prohrává o jeden gól, navíc hostující celek hraje proti deseti.
64'
Žlutá karta pro tým SC Freiburg (Yannik Keitel).
63'
ze hřiště odchází Šejdajev, přichází Maxim Medveděv.
62'
ze hřiště odchází Kevin Schade, přichází Roland Sallai.
62'
A je to opravdu tak, karta je přehodnocena, domácí budou dohrávat v deseti! Medina vletěl do souboje jak smysluzbavený a předvedl ostrý zákrok, kdy trefil holeň soupeře. Skoro, jak kdyby dělal kung fu.
61'
V akci je VAR, řeší se červená karta!
60'
Kevin Medina může být rád, že za svůj zákrok viděl jenom žlutou kartu! Předvedl hodně ostrý šlapák na koleno soupeře, který se mu prostě uhnout nemohl. Kevin Schade je nyní ošetřovaný...
59'
Kevin Medina dostává žlutou kartu.
58'
No, další velká šance Karabachu! Centr na zadní tyč, který letěl po zemi, totiž našel úplně volného Bahlula Mustafazadeho, ale ten míjí úplně prázdnou bránu z ideální pozice.
56'
Jenže branka nakonec neplatí, Marko Vešović se totiž nacházel ve velmi těsném ofsajdu!
55'
Žlutá karta pro tým FK Karabach (Kady).
54'
FK Karabach právě vstřelil branku! Nyní už se ale domácí dočkali! Marko Janković našel mezi obránci úplně volného MARKA VEŠOVIĆE, který se z otočky trefuje po zemi k tyči! Velmi důležitá trefa pro Karabach.
53'
A penalta nebude! Marko Vešović šel k zemi sice hodně ochotně, jenže se také při svém náběhu nacházel v ofsajdu!
52'
A pozor ve hře máme znovu VAR! Marko Vešović upadl ve vápně a rozhodčí byl celkem nekompromisní, ukazuje na penaltový puntík! Vše se ale ještě řeší u videa.
51'
Žlutá karta pro tým SC Freiburg (Hugo Siquet).
50'
Je za námi pět minut druhého poločasu, ve kterých se nestalo vlastně vůbec nic. Karabach se snaží ale pokračovat v aktivní hře z prvního poločasu.
49'
Jeden z hostujících hráčů se snažil prodloužit balón do lepší pozice, jenže tam si nikdo nestihl naběhnout. Následně Šahruddin Mahammadalijev rozehrává.
48'
Žlutá karta pro tým FK Karabach (Marko Janković).
48'
Nakonec z toho byla tedy standardní situace, kdy centr mířil na zadní tyč. Tam si ale poradil hostující hráč, který odvrátil balón alespoň na rohový kop.
47'
Celkem záhy zde máme první faul, jehož obětí byl Marko Janković. To se pískat prostě muselo.
46'
ze hřiště odchází Christian Günter, přichází Lukas Kübler.
46'
Je za námi první poločas, po kterém bude spokojenější hostující celek, který vede o jeden přesný zásah. Domácí fotbalisté sice vládli prvnímu poločasu, jenže německému celku se povedlo jednou utéct, vybojovat penaltu a skórovat. Míč si na penaltový puntík postavil Nils Petersen, který dostal míč do sítě. Karabach ale nehraje vůbec špatně, tak uvidíme, jestli dokáže duel ještě zdramatizovat.

Další poločas začne přibližně v 19:48.
45+2'
45+1'
Elvin Cafargulijev už pelášil dopředu, ovšem nedokázal si pohlídat ofsajdovou past. Té si pomezní všiml. Ofsajd byl tak odmáván, posléze i odpískán.
44'
U míče jsou sice fotbalisté v tmavých dresech, ale jsou s ním hodně daleko od brány soupeře.
43'
Tohle už bylo zajímavé! Přízemní centr totiž mířil na penaltový puntík, kam už sklouzával jeden z domácích. Nakonec se ale k míči o malý kousek nedostal!
42'
Je tomu tak, hráč hostí nám pokračuje ve hře. U míče jsou ale zase domácí, kteří se snaží něco vymyslet. Trochu jim to ale drhne v té finální fázi.
41'
Robert Wagner zůstává po vzdušném souboji ležet na hřišti. Byl to nepříjemný dopad na nohu, ale vypadá to, že hráč hostí bude schopen pokračovat.
40'
Do konce poločasu nám chybí posledních pět minut! Dočkáme se ještě nějakého přesného zásahu do jeho konce? To se dozvíme za pár minutek.
39'
Owusu neměl vůbec špatnou šanci! Nakonec to zkoušel obstřelem na zadní tyč, ale bránu vůbec netrefil. Každopádně možnost to byla určitě zajímavá.
38'
Christian Günter fauloval dvakrát během krátké chvilky. Všechno jsou to ale fauly daleko od brány.
37'
Tentokrát si navíc dva borci v tmavých dresech úplně nerozuměli. Kevin Schade se díky tomu dostal k míči, ovšem poté se stejně pískal ofsajd domácích.
36'
Další nepřesnost na straně Karabachu znamená další odkop do hostující svatyně.
35'
Po žlutém faulu měli domácí k dispozici standardní situaci. Centr byl ale hodně nepřesný, jelikož přišel do míst, kde byli připraveni jen hostující fotbalisté.
34'
Žlutá karta pro tým SC Freiburg (Kevin Schade).
33'
Držení míče: 62% – 38%!
32'
Bahlul Mustafazade mohl odčinit penaltu, kterou daroval hostujícímu celku! Pár milimetrů mu ale k hlavičce chybělo, takže gólová šance z toho nebyla.
30'
Třicet minut hry je za námi, to je vlastně jedna třetina duelu! Po té vede německý celek o jednu branku, avšak ten ázerbajdžánský dnes není bez šance.
29'
Elvin Cafargulijev si nabíhal mezi obránce, kam na něj mířila přihrávka. Ta ovšem byla prudká až moc.
28'
Freiburg se již mohl hnát do otevřené obrany, ale jeden z domácích hráčů celou jejich akci nakonec zastavil. K míči se navíc následně dostal zase Karabach.
27'
No, Karabach má nyní co dělat! Až do branky byl sice jasně lepším týmem, jenže na to se historie ptát nebude. Fotbal se totiž od pradávna hraje na góly.
25'
Freiburg právě vstřelil branku! Hostující celek jde do vedení, i když dosud tahal jasně za kratší konec... NILS PETERSEN si vzal pokutový kop na starosti a poslal jej na pravou stranu. Šahruddin Mahammadalijev sice odhadl směr střely, dokonce si na míč sáhl. Vytěsnit ho nedokázal.
24'
Bahlul Mustafazade nedovoleně zastavil jednoho ze soupeřů a vypadá to, že Freiburg bude kopat penaltu. V akci máme ale ještě VAR, jestli k faulu nedošlo těsně před vápnem. Spíše to ale bude penalta.
23'
Owusu táhl přečíslení svého týmu, ovšem neměl moc šancí někomu nahrát. Nakonec právě on natáhl ke střele, ale Atubolu v pohodě chytá.
22'
Noah Weisshaupt už běžel za odraženým míčem na hranici vápna. Kevin Medina ovšem odhadl situaci velmi dobře a odrazil balón mimo hrací plochu.
21'
Ázerbajdžánský celek velmi rychle zastavil rychle se rodící akci hostujícího týmu. Znovu je tak u míče, tentokrát zkusí nějakou ofenzivní akci po levé straně.
20'
Dvacet minut za námi a nadále čekáme na nějakou větší příležitost na jedné či druhé straně.
19'
Na druhou stranu víme, že Karabach dnes musí. Nantes totiž je jediný bod za ním. Druhá příčka v Evropské lize navíc znamená pohárovou Evropu.
18'
Owusu si nabíhal za obranu, kam také mířila přihrávka spoluhráče. Obrana hostí ale zafungovala na jedničku a míč před ním bezpečně odklidila.
17'
Střely na bránu: 1 – 0!
16'
No, zatím je to opravdu hra jen na jednu bránu... Domácí mají obrovskou převahu, ale žádnou vyloženou šanci si ještě nedokázali vypracovat.
15'
Marko Vešović táhl akci svého týmu po pravé straně. Včas se k němu ale dostal Robert Wagner, který jej o míč odzbrojil. Je to ale aut pro domácí tým.
14'
Hugo Siquet vypálil z velké dálky, ovšem jeho střela mu vůbec nesedla. Hráč hostí reklamoval teč bránícího hráče, ovšem na tu to tedy nevypadalo.
13'
Německý celek se drží pár desítek sekund na míči, čehož jsme dosud nebyli svědky. Nyní se mu navíc povedlo vybojovat aut nedaleko brány soupeře.
12'
Keven Schlotterbeck byl u míče o chvilku později než soupeř, kterého naprosto jednoznačně na polovině fauloval. Sudí si toho všiml, a tak píská.
11'
Držení míče: 65% – 35%!
10'
Kady napřáhl ke střele ze střední vzdálenosti a nevyslal vůbec špatnou ránu! Ta ale byla sražena jedním z hostujících hráčů na další rohový kop.
9'
Tentokrát to nebyl rohový kop, nýbrž standardní situace kousek od pravého rohového praporku. Brankář Freiburgu ovšem zasahovat nemusel.
7'
Dva rohové kopy vybojovali domácí během krátké chvilky. Ani jeden z nich ale nebyl nebezpečný.
6'
Nepovedlo se a hostující gólman si musel připsat první úspěšný zákrok! Pěkná střela k zadní tyči, ovšem Noah Atubolu vyráží balón na rohový kop.
5'
Německý celek se nám snad ještě nedostal ani přes polovinu hřiště. Nyní ale bude rozehrávat Noah Atubolu, a tak nyní mají šanci se ukázat i v ofenzivě.
4'
Marko Vešović se dostal až na pravou stranu vápna a v pádu se snažil poslat přihrávku na střed. Jeho přihrávka ovšem byla zastavena soupeři.
3'
Karabach se snaží od samého začátku hrát aktivně, avšak dva dlouhé pasy za obranu nebyly úspěšné. Každopádně se nacházíme teprve na začátku duelu.
2'
A dnešní utkání právě odstartovalo! Mírným favoritem je podle sázkových kanceláří Karabach, který hraje v tmavých dresech. Freiburg nastupuje v červeném.
1'

FK Karabach: Mahammadalijev – Vešović, Mustafazade, Medina, Cafargulijev – Janković, Almeida (C) – Kady – Šejdajev, Owusu, Zoubir.
Náhradníci: Gugešašvili, Ramazanov – Garajev, Mammadov, Medveděv, Romão, Ibrahimli, Gurbanli, Bajramov, A. Husejnov, B. Husejnov, Achundzade.
Trenér: Gurban Gurbanov.

SC Freiburg: Atubolu – Siquet, Sildillia, Schlotterbeck, Günter (C) – Schade, Wagner, Keitel, Weisshaupt – Höler, Petersen.
Náhradníci: Uphoff, Flekken – Lienhart, Eggestein, Kübler, Sallai, Höfler, Ginter, Džong, Grifo, Gregoritsch, Doan.
Trenér: Christian Streich

Rozhodčí: Kulbakov – Žuk, Masljanko.
SC Freiburg

Naopak Freiburg už vlastně nemá o co hrát. Po pěti kolech má na svém kontě třináct bodů a jasně opanuje tabulku skupiny G. Postup má navíc jistý, jelikož druhý Karabach ztrácí před posledním kole šest bodů. Ofenzivně se hostujícímu celku daří, když dosud nasázel dvanáct branek, zatímco jich inkasoval jen dvě. Německý celek právě v posledním duelu Evropské ligy ztratil první body, když na domácím hřišti remizoval s Olympiakosem.
FK Karabach

Karabach ještě má rozhodně o co hrát. V současné době má totiž na svém kontě pět bodů a patří mu druhá pozice skupiny G. Vyhrát skupinu už nemůže, ale přesto bude muset bojovat o body. Třetí Nantes totiž ztrácí jeden jediný bod, když druhá pozice znamená play-off Evropské ligy. Třetí pozice znamená konec v evropských pohárech. Domácí celek má velmi slušnou defenzivu, jelikož dosud inkasoval jen čtyři góly, zatímco jich dal sedm. V posledním kole Evropské ligy Karabach padl, a to s Nantes. Zkomplikoval si tak sám postup do jarní fáze.
Dobrý den, chtěla bych vás přivítat u dnešního fotbalového duelu v rámci Evropské ligy! Spolu se podíváme na duel mezi domácím Karabachem a hostujícím Freiburgem! Výkop je naplánovaný na 18:45 a my u toho samozřejmě nebudeme chybět.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.