Střely na branku: 4:3
Rohy: 5:8
Ofsajdy: 2:0
Fauly: 8:9
Je dobojováno. Sledovali jsme hodně zajímavé utkání, které nakonec nabídlo tři branky. První poločas patřil Lyonu, který se dostal do vedení 1:0 a kráčel za vítězstvím. Jenže ve druhém dějství Astra zabrala, vstřelila dvě branky a nakonec ve Francii překvapivě vyhrála 2:1. Rumuni mají tedy blízko do hlavní fáze, naopak Lyon to bude mít nesmírně těžké.
90+4
90+4
Už se nic nestane, rumunský celek své těsné vedení udrží.
90+3
Grenier to zkusil z přímého kopu a Lung měl co dělat, aby míč vyrazil na roh, ale zvládl to!
90+3
Žlutou kartu uviděl hostující Enache.
90+2
Lyon bojuje, snaží se vyrovnat, ale zatím marně. Astra pozorně brání a kráčí za vítězstvím.
90+1
Hlavní rozhodčí nastavil čtyři minutky.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89
Domácí zahrávali zajímavou standardní situaci, ale Grenier branku netrefil.
88
Lyon se snaží a tlačí se dopředu, ale Astra se zatím v pohodě brání a drží cenné vedení.
87
A Laban nakonec hřiště opustil a nahradil ho Rus.
85
Jeden z hráčů rumunského celku zůstal ležet na trávníku a musí být ošetřen, což hostům samozřejmě vyhovuje.
84
Lyon najednou vůbec neví, co má hrát. Hosté ve druhém poločase ožili a najednou vedou 2:1.
83
Střídal i Lyon. Dohrál Yattara a zahraje si Ghezzai.
83
Astra vzápětí střídala. Fataie nahradil Bukari.
81
Astra Ploieşti právě vstřelila branku!
A rumunský celek jde překvapivě do vedení. K míči se postavil kapitán CONSTANTIN BUDESCU, který penaltu zkušeně proměnil.
80
Ale pozor, protože po faulu je tu pokutový kop pro hosty!
79
Astra je při chuti a snaží se vstřelit vedoucí branku. Po další akci ale hosté vybojovali alespoň roh.
78
Tak to je velká komplikace pro domácí celek, protože po faulu uviděl Rose druhou žlutou kartu a musí ze hřiště!
76
Lyon střídal. Dohrál Malbranque a zahraje si Grenier.
75
Tentokrát ale svým spoluhráčům pomohl Lopes, který vyběhl a kulatý nesmysl sebral.
74
Po zásahu domácího hráče je tu další roh pro Astru.
74
Po dalším akci je tu sedmý roh pro rumunský celek.
73
Astra je na koni a stále se tlačí dopředu. Uvidíme, jak to celé nakonec dopadne, bude to ještě hodně zajímavé.
72
Ale pozor, protože z ničeho nic je vyrovnáno. Za obranu si skvěle naběhl Enache, který utekl po pravé straně, poslal míč před branku, kde byl KEHINDE FATAI, který neměl problém překonat Lopese.
70
Lyon střídal. Dohrál Bahlouli a zahraje si Mvuemba.
69
Oba celky se stále tlačí dopředu, bojují, ale v útočné fázi se ani jednomu nedaří podle představ.
67
Ale ani z jednoho rohu francouzský celek nic nevytěžil, Astra se v pohodě ubránila.
66
A po zásahu hostujícího hráče je tu další roh pro Lyon.
66
Lyon vybojoval rohový kop.
65
Už se opět hraje. Lyon se hned vydal dopředu, ale z rychlé akce nevytěžil nic a stav zápasu se tedy nemění.
63
Po tvrdém souboji zůstal ležet na trávníku jeden z hostujících hráčů a rozhodčí hru raději přerušil, bude se ošetřovat.
62
Z rohu nic nebylo, ale hosté pokračovali v útočném snažení. Nakonec z toho byla přihrávka na hranici penalty, kde se objevil William, ale branku těsně přestřelil!
61
Hosté vybojovali už šestý rohový kop v tomto utkání.
60
Po dlouhé přihrávce se do šance dral Fatai, ale nakonec před ním skvěle zasáhl Lopes, který vyběhl až na hranici velkého vápna.
58
Už se opět hraje. U míče jsou domácí, kteří v klidu kombinují na své polovině.
57
Na trávníku zůstal ležet jeden z domácích hráčů, který musí být ošetřen.
56
A další dlouhý nákop hostujících zadáků, ale tentokrát míč sebral pozorný Jallet.
55
Astra hraje ve druhém poločase o poznání aktivněji, než v tom prvním. Zatím se ale Lyon v pohodě brání a drží těsné vedení.
53
Hosté to zkusili dlouhým nákopem, ale u míče byl jako první domácí Kone.
52
Druhý poločas se zatím hraje ve velkém tempu, oba celky se tlačí dopředu, ale zatím jsme další branku neviděli.
50
Poprvé ve druhém poločase se dopředu vydal i Lyon, ale vše skončilo nepřesnou přihrávkou a od branky bude rozehrávat Lung.
49
Velká šance hostů. Z pravé strany se sám na Lopese řítil Fatai, ale po jeho přízemní střele skončil míč těsně vedle pravé tyče!
48
Lopes to ale opět skvěle zvládl, vletěl mezi hráče a kulatý nesmysl vyboxoval daleko od své branky.
47
Hosté začali druhý poločas aktivně a hned vybojovali rohový kop.
46
Astra v poločase střídala. Na trávník se nevrátil Seto a zahraje si William.
46
Hráči se vrací zpět na trávník. Druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 21:31.
První poločas je za námi. Aktivnější byli určitě hráči Lyonu, kteří se stále tlačili dopředu a nakonec se dočkali i branky, když se ve 25. minutě prosadil Malbranque. Hosté spoléhají hlavně na rychlé brejky, ale zatím z žádného nic nebylo. Uvidíme, co nám fotbalisté obou celků předvedou ve druhém poločase.
45+1
45+1
Ale ani ze čtvrtého rohu Astra nic nevytěžila a stále prohrává nejtěsnějším možným rozdílem.
45
Hosté ještě vybojovali rohový kop.
45
Žlutou kartu uviděl i domácí Rose.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
Ale Astra výborně brání a domácí se prosadit nedokázali. Vypadá to, že první poločas nám už nic nenabídne.
43
Lyon drží míč a v závěru prvního poločasu se ještě snaží něco vymyslet.
42
Malbranque si naběhl na pravou stranu, ale míč na hrací ploše nezachytil.
40
První žlutou kartu v tomto utkání uviděl hostující Maranhao.
39
Astra se nakonec dostala až na velké vápno, ale zakončit nedokázala a stav zápasu se nemění.
38
Ale ani domácí borci se nedokázali prosadit a dopředu pospíchají hosté.
37
Po bleskové akci je tu další rohový kop, tentokrát pro Lyon.
37
Ale ani Astra z rohu nic nevytěžila a stále tak prohrává o jednu branku.
36
Dopředu se nyní vydali i hosté, kteří nakonec vybojovali rohový kop.
35
I tentokrát z toho byla pouze nepřesná přihrávka a u míče jsou tedy hosté, kteří nikam příliš nepospíchají.
34
Lyon kombinuje na polovině rumunského celku, který ale velmi dobře napadá a domácí s tím mají problémy.
33
Tempo hry malinko opadlo. Oba celky se sice stále tlačí dopředu, ale zatím se jim příliš nedaří.
31
Vzápětí to hosté zkusili dlouhým nákopem, ale ani z něho nic nebylo, protože skvěle zasáhl domácí obránce Kone.
30
Ale opět skvěle zasáhl Lopes, který vyběhl ze své branky a centrovaný míč sebral.
30
Po rychlé akci je tu rohový kop pro Astru.
29
Lyon se nakonec dostal ke dvěma centrům, ale ani z jednoho nic nebylo a míče se nakonec zmocnil Lung.
28
Rohový kop pro Lyon.
27
Nyní měl práci i Lopes, ale s přihrávkou před branku si v pohodě poradil a míč sebral.
25
Lyon právě vstřelil branku!
Tak jsem to asi zakřikl, protože po další akci jde Lyon do vedení. Po rychlé kombinaci si vzal míč na hranici velkého vápna STEED MALBRANQUE, který přízemní střelou překonal brankáře Astry.
24
Astra se v posledních minutách pouze brání, ale zatím skvěle a drží cennou remízu.
23
Po centru z pravé strany musel zasahovat Lung, ale poradil si na výbornou a kulatý nesmysl sebral.
22
Lyon se stále snaží něco vymyslet, ale i tentokrát vše skončilo nepřesnou přihrávkou na Lacazetteho.
20
Je za námi úvodních dvacet minutek. Stav zápasu je stále 0:0, tak uvidíme, zda se v prvním poločase ještě branky dočkáme.
19
Lyon zahrával zajímavou standardní situaci z pravé strany, ale Bahlouli nedokázal trefit branku Astry.
18
Na druhé straně se do vápna prodral Fatai, ale z dobré pozice napálil kulatý nesmysl nad branku!
17
Ale ani z druhého rohu Lyon nic nevytěžil, Astra se opět v pohodě ubránila.
16
Lyon tlačí a vybojoval další rohový kop.
16
Nakonec z toho byl střílený centr z pravé strany, ale míč proletěl celým vápnem a skončil v zámezí.
15
Opět se hraje na polovině hostujícího celku, ale zatím daleko od branky, kterou střeží Lung.
13
Po další akci zahrával domácí celek rohový kop, ale z něho nic nevytěžil a na první branku stále čekáme.
13
Na hranici velkého vápna se k míči dostal Gonalons, ale zakončit kapitán Lyonu nedokázal.
12
Ani z této akce domácí celek nic nevytěžil. Přesto je po dlouhém odkopu Lyon stále u míče.
11
V posledních minutách je Lyon aktivnějším celkem, ale zatím Astra velmi dobře brání.
9
Nyní to vzal na sebe zkušený Malbranque, ale jeho projektil nebyl přesný a míč skončil nad brankou.
8
Lyon zatím velmi dobře kombinuje, ale v útočné fázi se mu nedaří podle představ a zatím se k ničemu nedostal.
7
Z úvodního rohu ale nic nebylo, protože skvěle zasáhl Lopes, který vyběhl a míč vyboxoval.
6
Astra se hned vydala dopředu a nakonec vybojovala alespoň rohový kop.
5
Za dlouhým míčem do vápna se dral Yattara, ale nakonec se k němu nedostal, protože ho sebral Lung.
4
Po rychlé akci domácích se do zakončení dral Bahlouli, ale nakonec se k míči nedostal a rozehrávat bude od své branky Lung.
3
Nakonec se ale hosté opět dostali k míči a také k centru, ale nyní výborně zasáhl Lopes, který kulatý nesmysl skvěle sebral.
2
Z dlouhého centru do vápna ale nic nebylo, protože u míče byl jako první Tolisso.
1
Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté, kteří se okamžitě vydali před branku Lyonu.
1
Vše je připraveno, jdeme na to!
Hráči přicházejí na trávník. Utkání mezi Lyonem a Astrou Ploieşti začne za malý okamžik.

Olympique Lyon: Lopes – Jallet, Kone, Rose, Tolisso – Ferri, Gonalons (C), Malbranque – Yattara, Bahlouli, Lacazette
Náhradníci: Gorgelin – Benzia, Dabo, Ghezzal, Grenier, Mvuemba, N'Jie

FC Astra Ploieşti: Lung – Pliatsikas, Ben Yousseff, Oros, Maranhao – Enache, Laban, Yahaya, Budescu (C) – Seto, Fatai
Náhradníci: Coman – Bukari, Cristescu, Grandin, Ionita, Rus, William

Rozhodčí: Gómez – Rodriguez, Martinez.
Utkání mezi Lyonem a Astra Ploieşti začíná ve 20:30 a my budeme samozřejmě u toho.
FC Astra Ploieşti také začínala ve třetím předkole a také vyzvala celek z České republiky, konkrétně Liberec. Astra ovládl první domácí duel a porazila Liberec jasně 3:0. Astra zvládla i duel v Libereci, kde po dobrém výkonu vyhrála 3:2 a zaslouženě postoupila.
Olympique Lyon začal boj o Evropskou ligu ve třetím předkole, ve kterém se postavil Mladé Boleslavi. Úvodní duel na půdě českého skončil Lyon ovládl a vyhrál 4:1. Odveta byla vyrovnanější, ale Lyon nakonec vyhrál 2:1 a postoupil do další fáze.
Zdravím všechny příznivce kopané. Evropská liga má na programu čtvrté předkolo a my budeme sledovat duel mezi francouzským Lyonem a celkem Astra Ploieşti. Jasným favoritem tohoto duelu je Lyon.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.