Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Apollon Limassol : Midtjylland - 17. srpna 2017   19:00

Apollon Limassol
16' Kyriakou  • 70' Santana  • 90+2' Pittas
3:2
(1:1)
Midtjylland
Midtjylland
39' Sorloth   • 74' Sorloth
Vale (C) – Pedro, Yuste, Roberge, Santana – da Silva (67. Zelaya), Sachetti – Kyriakou – Maglica, Schembri (81. Pittas), Adrian (59. Jakolis)
Papastylianou – Jakolis, Pittas, Reynolds, Stylianou, Vasiliou, Zelaya
Oliver – Bennett, Hussin
AEK Arena, Larnaca
Midtjylland
J. Hansen – Nissen Kristensen, K. Hansen, Korcsmar, Dal Hende – Sparv – Poulsen (C), Hassan (70. Romer) – Borring (66. Novák), Sorloth, Drachmann (82. Wikheim)
Falkesgaard – Halsti, Krajev, Kroon, Novák, Romer, Wikheim

To je z mé strany vše, hezký zbytek večera.
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 8:4. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:16.
Je dobojováno. Sledovali jsme velmi zajímavé utkání, které nakonec nabídlo pět branek. Rozhodující branka padla v nastaveném čase, kdy se domácí prosadili a nakonec tedy porazili dánský Midtjylland 3:2. Nutno dodat, že domácí celek dnes podal velmi dobrý výkon a vítězství si zasloužil, ale je jasné, že v Dánsku to bude hodně zajímavé.
90+4'
90+2'
Apollon právě vstřelil branku!
Tak jedné branky jsme se ještě přeci jen dočkali! Jakolis poslal míč do vápna a IOANNIS PITTAS ho z první napálil za brankáře, takže Apollon vyhraje úvodní duel 3:2!
90+1'
Rozhodčí přidal tři minuty.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88'
Hosté se usadili na polovině svého soupeře, ale nakonec z toho nebylo vůbec nic.
86'
Domácí zahrávali rohový kop, ale ani z toho nic nebylo, protože u míče byl jako první Hansen.
85'
V posledních minutách se hraje hlavně uprostřed hrací plochy a je evidentní, že ani jeden celek nechce udělat zbytečnou chybu.
82'
Střídání v týmu FC Midtjylland: ze hřiště odchází Drachmann, přichází Wikheim.
81'
Střídání v týmu Apollon Limassol FC: ze hřiště odchází Schembri, přichází Pittas.
81'
Je před námi posledních deset minutek, tak uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
79'
K hlavičce se na hranici malého vápna dostal Filip Novák, ale byl atakován a míč nakonec skončil nad brankou!
78'
Rohový kop pro celek z Dánska.
76'
Oba celky se stále tlačí dopředu a je jasné, že nás čeká hodně zajímavý konec utkání.
74'
Midtjylland právě vstřelil branku!
Tak nakonec to vzal na sebe ALEXANDER SORLOTH, který proběhl mezi obránci, dostal se do dobré pozice a s přehledem překonal Valeho, takže je vyrovnáno!
72'
Hosté drží míč a snaží se neco vymyslet, ale zatím kombinují daleko od branky, kterou střeží Vale.
70'
A domácí celek jde znovu do vedení! Po centru nedokázali hosté uklidit míč do bezpečí a nakonec se k němu dostal JANDER SANTANA, který nekompromisně prostřelil Hansena!
70'
Střídání v týmu FC Midtjylland: ze hřiště odchází Hassan, přichází Romer.
68'
Drachmann zastavil unikajícího protihráče a rozhodčí neváhal a vytasil žlutou kartu.
67'
Střídání v týmu Apollon Limassol FC: ze hřiště odchází Da Silva, přichází Zelaya.
66'
Střídání v týmu FC Midtjylland: ze hřiště odchází Borring, přichází Novák.
66'
Po zajímavém centru proletěl míč malým vápnem domácího celku, ale žádný z hostujících hráčů se k němu nedostal.
64'
Faulující da Silva je dalším hráčem, který vyfasoval žlutou kartu.
62'
Kyriakou dostal míč na hranici velkého vápna, kde měl prostor, ale s jeho přízemním pokusem si Hansen dokázal poradit!
61'
Je před námi posledních třicet minutek a vzhledem k tomu, že je to stále 1:1, tak je jasné, že to bude ještě velmi zajímavé.
59'
Střídání v týmu Apollon Limassol FC: ze hřiště odchází Adrian, přichází Jakolis.
58'
Jeden z hráčů se dostal do zakončení, ale to nemohlo skončit brankou, takže stav se nemění.
57'
Rohový kop pro hosty.
55'
Maglica zatáhl za záchranou brzdu a za faul zezadu vyfasoval také žlutou kartu.
54'
Dal Hende zajel do protihráče a nemohlo následovat nic jiného, než žlutá karta.
52'
Da Silva to vzal na sebe, ale jeho dalekonosný projektil byl hodně nepřesný a míč skončil vysoko nad brankou.
50'
Druhý poločas je zatím plný nepřesností. Míč létá ze strany na stranu a nic zajímavého se ješte neudálo.
48'
Bleskovou akci hostujícího celku zakončil Poulsen, ale jeho rána přesná nebyla.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:03.
První poločas je za námi. Domácí celek byl aktivnější a zcela zaslouženě se dostal do vedení. Pak ale Apollon přestal na několik málo minut hrát a hosté toho dokonale využili a srovnali na 1:1. Ve druhém dějství je tak stále o co hrát a máme se na co těšit.
45+4'
45+3'
Hosté se vydali dopředu, ale vše skončilo velmi nepovedenou střelou a už se nic nestane.
45+1'
Rozhodčí přidal tři minutky.
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44'
Po centru se jeden z domácích hráčů protlačil do zakončení, ale měl to složité a branku zhruba o metr minul.
43'
Z rohu domácí branku neohrozili a stav se tentokrát nemění.
42'
Hansen musel zasahovat proti nepříjemné střele, ale nakonec si poradil a míč vyrazil na rohový kop.
41'
Domácí inkasovaná branka trochu rozhodila a nyní se jim v kombinaci příliš nedaří.
39'
Tak vše beru zpět, protože po bleskové akci hosté vyrovnávají na 1:1. Po centru se k hlavičce protlačil ALEXANDER SORLOTH, který nedal brankáři šanci a začínáme od začátku.
39'
Dánský celek zahrával rohový kop, ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Vypadá to, že v prvním poločase se už další branky nedočkáme.
37'
Hosté ožili a nyní jsou aktivnější, ale zatím se do žádné šance nedostali. Nutno dodat, že domácí borci zatím brání opravdu dobře.
35'
Po centru se k míči dralo několik hostujících hráčů, ale ani jeden se k němu nedostal a ten proletěl do zámezí.
34'
33'
Po centru výborně zasáhl domácí Vale, který vyběhl a míč sebral.
32'
Hostům se zatím směrem dopředu vůbec nedaří. Domácí se v pohodě brání a už zareagoval také trenér dánského celku, který svým hráčům nyní pořádně vyčinil.
30'
Rozhodčí nechal hráče občerstvit u postranní lajny a můžeme pokračovat.
29'
Za velmi nešetrný zákrok vyfasoval žlutou kartu hostující Hassan.
27'
Nakonec z toho byl dlouhý nákop do pravé strany, ale tomu scházela přesnost a balón doputoval do zámezí. Na tahu je Midtjylland.
26'
Domácí drží míč a trochu se snaží zklidnit hru. Je pravda, že Apollon začal opravdu ve vysokém tempu.
24'
Domácí nyní chybovali v rozehrávce a hostující hráč se hnal do slibné šance, ale nakonec ho jeden z hráčů Apollonu zastavil.
23'
Po rohu to vyzkoušel z hranice velkého vápna Kyriakou, ale jeho projektil tentokrát přesný nebyl a Hansen byl bez šance.
22'
Rohový kop pro Apollon.
21'
Nyní hosté napadali ve čtyřech lidech, ale Pedro si míč předkopl a všem utekl. Na polovině hostů byl ale zastaven dobrým skluzem.
20'
Tempo hry stále diktují domácí fotbalisté. Hosté když získají míč, tak o něj velmi rychle přijdou, protože hráči Apollonu napadají na jedničku.
18'
Hosté se vydali dopředu, ale domácí míč rychle získali a už opět pospíchají dopředu. Apollon začal opravdu výborně.
16'
A domácí celek jde zcela zaslouženě do vedení 1:0! Na hranici velkého vápna se hezky uvolnil CHARIS KYRIAKOU a následným přízemním pokusem propálil vše, co mu stálo v cestě.
15'
Hosté to zkusili dlouhým nákopem, ale ten přesný nebyl a na tahu je tak opět celek z Kypru.
13'
Po rohu míč nakonec sebral Hansen, který následně pořádně vyčinil svým spoluhráčům.
12'
Po střele z úhlu musel Hansen zasahovat, ale zvládl to a míč vyrazil na rohový kop.
11'
Nyní jeden z domácích hráčů odcentroval z pravé strany, ale výborně zasáhl Nissen, který míč zastavil.
10'
Domácí celek je v úvodu utkání určitě aktivnější, ale zatím se branky nedočkal. Hosté z Dánska se zatím pouze brání.
8'
Po střele musel zasahovat Hansen, ale míč letěl doprostřed branky a hostující brankář s tímto pokusem neměl problém.
7'
Po faulu je tu zajímavá standardní situace pro domácí celek. Uvidíme první branku?
6'
Začalo se ve velmi svižném tempu a zatím sledujeme velmi útočný fotbal, což se divákům musí líbit.
4'
Z rohu ale nic nebylo, ale následne se jeden z hostujících hráčů dostal ke střele z vápna, ale míč skončil vysoko nad břevnem domácí branky.
3'
Po bleskové akci je tu první rohový kop pro celek z Dánska.
2'
Nakonec z toho byl zajímavý centr z levé strany, po kterém se do zakončení hlavou dostal zřejmě Adrian, ale branku hostujícího celku minul.
1'
Úvodní výkop obstarali domácí fotbalisté, kteří začali velmi trpělivou kombinací a nikam nepospíchají.
1'
Vše je připraveno, jdeme na to.
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

Apollon Limassol FC: Vale (C) – Pedro, Yuste, Roberge, Santana – da Silva, Sachetti – Kyriakou – Maglica, Schembri, Adrian
Náhradníci: Papastylianou – Jakolis, Pittas, Reynolds, Stylianou, Vasiliou, Zelaya

FC Midtjylland: J. Hansen – Nissen Kristensen, K. Hansen, Korcsmar, Dal Hende – Sparv – Poulsen (C), Hassan – Borring, Sorloth, Drachmann
Náhradníci: Falkesgaard – Halsti, Krajev, Kroon, Novák, Romer, Wikheim

Rozhodčí: Oliver – Bennett, Hussin.
Týmy spolu ješte nikdy nehrály, takže dnes to bude první souboj. Ten začne v 19:00 hodin a my budeme samozřejme u toho, tak si nenechte zápas ujít.
Apollon Limassol už v vyřadil dva soupeře. Nejdříve hrál s celkem Zaria Balti, kdy to byla jasná záležitost. Apollon vyhrál doma 3:0 a následne venku 2:1 a postoupil do další fáze, kde už to mel o neco složitejší. Narazil na Aberdeen a na jeho hřišti prohrál 1:2. Doma ale zabral, vyhrál 2:0 a postoupil dále.

FC Midtjylland také vyřadil dva soupeře. Nejdříve to byl Ferencvaros, kdy dánský celek vyhrál venku 4:2 a následne vyhrál i doma, a to 3:1. Pak narazil na Arku, když na jejím hřišti prohrál 2:3, ale doma zabral a po vítezství 2:1 se radoval z postupu.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Evropská liga má na programu rozhodující předkolo a my budeme sledovat duel mezi Limassolem a dánským Midtjyllandem. Mírným favoritem tohoto zápasu je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.