Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Domžale : Marseille - 17. srpna 2017   20:45

Domžale
Domžale
13' Vetrih
1:1
(1:0)
Marseille
Marseille
63' Sanson
Domžale
Milič – Sirok, Blažič, Klemenčič – Repas, Vetrih, Ibričič (90. Zuzek), Husmani, Balkovec – Bizjak (88. Ozbolt), Firer (73. Franjič)
Franjič, Hodžič, Matjašič, Mulalič, Ozbolt, Rom, Zuzek
Madden – Ross, Mather (vš. SCO)
Stadion Stožice Lublaň
Marseille
Mandanda – Sakai, Sertic, Rami, Evra – Sanson, Gustavo, Lopez (85. Zambo) – Ocampos, Germain (87. Cabella), Thauvin (76. N´Jie)
Amavi, Cabella, Doria, Hubočan, N´Jie, Pele, Zambo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 3:5. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 11:18.
Je konec! Domžale nakonec doma s Marseille uhrálo remízu 1:1. Domácí celek vstoupil do dnešního souboje dobře a Vetrih jej poslal ve 13. minutě do vedení. Firer mohl přidat další branku, ale neseřídil si mířídla. Po přestávce se v šanci znovu ocitl Firer, ale z malého vápna znovu minul. Hosté se dočkali vyrovnání v 63. minutě, kdy se trefil Sanson! Stejný hráč mohl dvacet minut před koncem dokonat obrat, jenže Milič předvedl pěkný zákrok. Závěr znovu patřil domácímu celku, ale ani Franjič ani Ibričič skórem nepohli.
90+3'
90+3'
Také Patrice Evra si v nastaveném čase za zmaření rozvíjející se akce vykoledoval žlutou kartu.
90+2'
Střídající Rémy Cabella ještě fauloval na polovině hřiště a za svůj zákrok vidí žlutou kartu.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Střídání v týmu NK Domžale: ze hřiště odchází Ibričič, přichází Zuzek.
89'
Hosté už domácímu celku prakticky nepůjčují míč a kombinují s ním na polovině hrací plochy. Ani Marseille se však nikam nežene.
88'
Střídání v týmu NK Domžale: ze hřiště odchází Bizjak, přichází Ozbolt.
87'
Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Germain, přichází Cabella.
86'
N´Jie si v pokutovém území naběhl na centr z pravé strany, ale zakončoval na dlouhou nohu a vůbec netrefil branku. Domácí fanoušci si koncovku nesmírně užívají.
85'
Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Lopez, přichází Zambo.
84'
Nyní to však nevyšlo. Centrovaný míč od postranní čáry přiletěl na přední tyč, kde byl znovu připravený Rami. Marseille se ale znovu nedostává do útoku.
83'
Lopez fauloval u postranní čáry a nabídl domácímu celku další přímý kop. Domžale ještě může vytěžit další branku a výhodnou pozici.
82'
Po následném rohovém kopu se do zakončení tlačil Blažič, jenže na malém vápně před ním odhlavičkoval míč pozorný stoper Rami.
81'
Ibričič se ukázal střelou z velké vzdálenosti. Domácí záložník napřáhl ze čtyřiceti metrů a dělovkou pořádně protáhl Mandandu!
80'
N´Jie si v souboji s obráncem v pokutovém území pomohl nedovoleným zákrokem a připravil svůj celek o nadějnou pozici. Domžale nasbírá další vteřinky.
79'
Před branku domácího celku směřoval další nadýchaný centr z pravé strany hřiště. Na hranici šestnáctky číhal Blažič, který vyhlavičkoval míč do bezpečí.
78'
Žlutou kartu dostává Balkovec (NK Domžale).
77'
Marseille kombinuje s míčem na vlastní polovině a snaží se najít skulinky v záložní řadě Domžale. Domácí však brání kompaktně.
76'
Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Thauvin, přichází N´Jie.
75'
Střídající Franjič zůstal po přímém kopu na malém vápně, kde se hlavou položil do sraženého centru a poslal míč těsně nad břevno!
74'
Domácí fotbalisté se nastěhovali na polovinu soupeře a Bizjak se nechal faulovat. Domžale bude zahrávat přímý kop. Do vápna už míří hlavičkáři.
73'
Střídání v týmu NK Domžale: ze hřiště odchází Firer, přichází Franjič.
72'
Sakai si řekl o přihrávku na pravou stranu, hlavou si posunul míč podél postranní čáry, jenže poté ztroskotal hned na prvním obránci.
71'
Milič je nyní hrdinou domácího celku a fanoušci Domžale jeho předchozí zákrok odměňují hlasitým skandováním jeho jména. Milič si mezitím došel pro centr z levé strany.
70'
Hosté mohli dokonat obrat! Morgan Sanson se z hranice pokutového území opřel do odraženého míče a pořádně protáhl domácího brankáře!
69'
Gustavo si ve středu hřiště pomohl zatažením za Repasům dres. Domžale tak bude rozehrávat přímý kop na polovině soupeře.
67'
Sakai nenechal projít Balkovce. Hostující obránce se před soupeře natlačil tělem a vybojoval vhazování. Marseille se teď rozhodně bude tlačit do útoku.
66'
Po delší době se Domžale podívá na polovinu Marseille. Firer si zpracoval přihrávku na polovinu hřiště, pokryl si míč tělem a Rami jej poslal k zemi.
65'
A málem tady bylo další nebezpečí pro domácí branku! Germain si nabíhal na prudký centr. Nakonec malému útočníkovi scházel k zakončení krok.
63'
Marseille právě vstřelilo branku!
Tentokrát už to hostům vyšlo! Je vyrovnáno! MORGAN SANSON si naběhl na pěknou přihrávku do pokutového území a dělovkou na zadní tyč rozvlnil síť!
62'
Balkovec měl moře volného prostoru na levé straně hřiště, jenže si při zpracování ukopl míč daleko od nohy a poté už jej nedostihl na hřišti.
61'
Domácí trenér vystoupil až na hranici svého koridoru a dává svým svěřencům množství pokynů. Hráči Domžale jsou blízko dalšího velkého překvapení.
60'
Je za námi hodina hry a domácí Domžale stále vede 1:0. Hosté sice po přestávce zlepšili svou hru a dostávají se do zakončení, ale pro změnu je brzdí ofsajd.
59'
Další ofsajd na straně francouzského celku! Sanson sice hlavičkoval zcela sám na malém vápně, ale byl v dvoumetrovém ofsajdu.
58'
Thauvin si z levé strany navedl balón na střed hřiště a vypálil pravačkou. Rána mu ale příliš nesedla a jeho projektil proletěl vysoko nad břevnem.
57'
Olympique se dokázal prosadit, ale branka nemůže platit kvůli ofsajdu! Po rozehrávce přímého kopu scházely opravdu centimetry!
56'
Na druhé straně se ve velké šanci objevil Balkovec, jenže vzrušení na tribunách bylo zbytečné. Domácí záložník byl o krok v ofsajdu.
55'
Po následném rohovém kopu už hosté nedokázali zahrozit. Krátký centr přiletěl na přední tyč, kde kraloval osamocený obránce Sirok.
54'
Před branku domácího celku přiletěl nebezpečný centr z levé strany. Do zakončení se dral Ocampos, před kterým míč odhlavičkoval Blažič.
53'
Marseille se snaží útočit, jenže hostující celek brzdí nepřesnosti v rozehrávce. Thauvin se sám zbytečně vytlačil takřka k rohovému praporku.
52'
Repas se z pravé strany tlačil do pokutového území. Ihned k němu přistoupili dva zadáci Marseille a Patrice Evra zakopl balón do autu.
51'
Milič dával dobrý pozor a počkal si na Sakaiův centr z pravé strany. Domácí brankář číhal na malém vápně, kde nebyl nikdo z hráčů Marseille.
50'
Thauvin atakoval statickou rozehrávku Blažiče. Domácí obránce z těžké situace vykombinoval míč až na polovinu soupeře. Domácí hráči si duel opravdu užívají.
49'
Jeden z domácích fotbalistů zůstává po souboji u postranní čáry ležet na trávníku s bolestivou grimasou v obličeji. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
48'
Poprvé po přestávce se Domžale vydalo do útoku a hned z toho byla šance! Firer si naběhl na prudký centr z pravé strany, byl zcela sám, ale těsně minul!
47'
Sakai napadal rozehrávku domácího celku a dokonce se dotkl míče. Krajní obránce hostujícího celku jej ale pouze prodloužil do autu.
46'
Hosté obstarali výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Olympique se ihned vydal do útoku, ale obrana Domžale odvrátila míč do autu.
46'
První poločas je minulostí! Úvodní pětačtyřicetiminutovka přinesla hodně překvapivý průběh. Domžale vlétlo do utkání velmi aktivně a ve 13. minutě se po přímém kopu dostal domácí celek do vedení zásluhou Amedeje Vetriha! Hned z další akce mohl vedení navýšit Firer, ale Mandanda předvedl parádní zákrok. Poté se hra uklidnila a hosté se začali tlačit do útoku. První šanci si Olympique vypracoval až ve 44. minutě, jenže Germain mířil do míst, kde stál brankář. Do kabin se proto odchází za stavu 1:0.
45'
45'
V samotném závěru prvního poločasu se do útoku hnali domácí fotbalisté. Osamocený Bizjak neměl proti přesile obránců žádnou šanci.
44'
První šance hostů! Germain vlétl do pokutového území a v pádu se mu podařilo zakončit! Jeho střela po zemi však mířila do míst, kde byl připravený Milič.
43'
Sanson měl spoustu prostoru na hranici pokutového území, jenže místo zakončení nakonec zvolil oblouček do vápna. Na míč nedosáhl nikdo v modrém.
42'
Blažič pořádně prohnal domácího brankáře. Stoper Domžale zahrál hlavou malou domů a Milič musel hodně spěchat, aby míč před Thauvinem poslal na roh.
41'
Domžale se znovu bez problémů ubránilo. Hosté sice poslali do pokutového území dva vysoké centry, ale s prvním si poradila obrana a druhý propadl do zámezí.
40'
Ocampos se hnal do dalšího protiútoku. Hostující fotbalista už chtěl centrovat před branku, ale pod nohy se mu položil Balkovec. Bude z toho další roh.
39'
Hra je přerušena! Na trávníku totiž zůstává ležet Lovro Bizjak, který se po jednom ze soubojů drží za obličej. Podle všeho ale bude pokračovat ve hře.
38'
Ani rozehrávka dalšího rohu se Marseille vůbec nepovedla. Prudký centr tentokrát odvrátil obránce u přední tyče. Hosté to dnes budou mít hodně těžké.
37'
Francouzský celek zahrával rohový kop. Vysoký centr přiletěl na malé vápno, kde si dělal prostor Rami, ale jeden z domácích obránců přizvedl míč na další roh.
36'
Hráči Marseille se postupnou kombinací na vlastní polovině snaží uklidnit dění na hřišti. O přihrávku si nakonec řekl Ocampos, který dokonce vypálil, ale Milič jeho pokus bez problémů zlikvidoval.
35'
Bizjak spěchal po levém křídle za skákavou přihrávkou na polovinu Marseille. Na poslední chvíli se před něj dostal Sakai, který odkopl balón do autu.
34'
Patrice Evra vystoupil na polovinu hřiště proti prudké přihrávce, ale v souboji s Bizjakem se dopustil faulu. Hostující kapitán se výroku rozhodčího diví.
33'
Domácí se málem dostali do další šance. Firer si převzal pěknou přihrávku na hranici pokutového území, ale Rami jej nepustil do zakončení.
32'
Husmani si tělem pokryl míč u pravé postranní čáry a napadající Sanson jej rukou poslal k zemi. Zatím se zákroky obešly bez karetních trestů.
31'
Ocampos centroval bez přípravy před branku Domžale, jenže balón se mu svezl po vnějším nártu a jeho pobídka propadla do zámezí.
30'
Je za námi půlhodina hry a my zatím sledujeme překvapivý vývoj utkání. Domácí Domžale zatím dominuje dění na hrací ploše, zatímco Marseille se trápí.
29'
Patrice Evra se zpoza hranice pokutového území pohotově opřel do odraženého míče. Rána volejem mu vůbec nesedla a balón prolétl vysoko nad břevnem.
28'
Luiz Gustavo se přihrávkou do pokutového území snažil najít Sansona. Jeho úmysl přečetl pozorný obránce Blažič, který pobídku zastavil.
27'
Ocampos se vydal na individuální průnik středem hrací plochy. Hostující křídelník obešel hned dva soupeře a Ibričič jej raději zastavil faulem.
26'
Thauvin se u postranní čáry pustil do souboje o balón. Hráči Marseille by moc chtěli, jenže Thauvin to nyní přehnal s agresivitou a fauloval.
25'
Sakai musel hlídat náběh Balkovce, ale najednou se před ním zjevil Husmani. Domácí fotbalisté jsou zatím všude. Naneštěstí pro ně si Husmani neporadil se zpracováním.
24'
Sanson operoval s míčem na pravé straně, ale také jeho centr zablokovala obrana Domžale už na hranici velkého vápna. Favorit se hodně trápí.
23'
Repas potáhl míč vpřed podél pravé postranní čáry a vyslal prudkou přihrávku. Jeho úmysl zachytil jen Lopez, který balón srazil do autu.
22'
Rozehrávka rohového kopu se Marseille vůbec nepovedla. Evra vyslal vysoký centr, který prosvištěl pokutovým územím, aniž by jej kdokoliv tečoval.
21'
Sanson se z pravé strany tlačil do pokutového území, jenže pod nohy se mu položil sprintující Husmani, který balón zakopl na rohový kop.
20'
Balkovec si na levé straně naběhl na pěknou přihrávku vnějším nártem a ihned centroval před branku. Naštěstí pro Marseille neoslovil nikoho ve žlutém.
19'
Klemenčič podpořil rozehrávku domácího celku. Ihned k němu přistoupil Luiz Gustavo, který jej poslal k zemi. Marseille se nemůže dostat do tempa.
18'
Evra si naběhl na povedenou přihrávku na pravou stranu a pohotově odcentroval do pokutového území. Milič vystartoval z branky a balón vyboxoval.
17'
Germain se pustil do hlavičkového souboje na hranici pokutového území a jeden z domácích obránců jej loktem poslal k zemi.
16'
Thauvin si při napadání rozehrávky domácího celku vyšlápl na Siroka a dopustil se útočného faulu. Slovinský celek může pokračovat v útočení.
15'
Mohlo to být 2:0! Firer si v pokutovém území zpracoval pěknou přihrávku, dokázal se otočit, ale střelou pod břevno nechal vyniknout Mandandu!
13'
Domžale právě vstřelilo branku! Domžale přetavuje svou aktivitu ve vedení! Domácí celek zahrával další přímý kop. Do pokutového území přiletěl prudký centr, který jeden z hlavičkářů přizvedl na zadní tyč a AMEDEJ VETRIH překonal bezmocného Mandandu!
12'
Domácí fotbalisté nakonec vyslali do pokutového území vysoký centr na zadní tyč, kam si zabíhal Balkovec, který se chystal na volej, jenže Rami přizvedl balón do bezpečí.
11'
Ocampos se při návratu na vlastní polovinu dopustil nedovoleného zákroku. Domžale bude zahrávat přímý kop. Do vápna už míří hlavičkáři.
10'
Sirok si troufl na riskantní kličku do vlastní šestnáctky. Domácí obránce si posunul míč mezi dva soupeře a za odvahu a provedení sklidil potlesk.
9'
Až nyní se stopeři Merseille dostali k balónu a postupnou kombinací se snaží uklidnit hru. Domácí fotbalisté se okamžitě zatáhli za balón.
8'
Naopak francouzský favorit se hodně trápí v přechodu na útočnou polovinu. Germain si řekl o přihrávku do běhu, nicméně Lopez poslal krátkou pobídku.
7'
Domácí celek zahrával rohový kop. Povedený centr přiletěl na přední tyč, kde hlídkoval pozorný Evra. Domžale je v úvodu duelu hodně aktivní.
5'
Hosté se hned z prvního útoku dokázali prosadit, jenže oslavy úvodní branky jsou naprosto zbytečné! Také tady se útočící fotbalista pohyboval za hranicí ofsajdu.
4'
Další akci domácího celku zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Své postavení si nepohlídal Ivan Firer. Ofsajd!
3'
Balkovec vymyslel pěknou přihrávku z pravé strany. V pokutovém území se o míč bil Repas, jenže důrazný Rami jej nepustil k balónu.
2'
Domácí fotbalisté se zatím drží na polovině věhlasného soupeře. Hraje se před zaplněným stadionem a Domžale poženou vpřed zaplněné tribuny.
1'
Domácí fotbalisté obstarali výkop do dnešního utkání. Domžale se bude pokoušet o další překvapení. V minulém předkole na tomto stadionu vystavila stopku Freiburgu.
1'
NK Domžale

Domžale je malý slovinský klub. Do Evropské ligy vstoupil už v prvním předkole. V něm vyřadil Floru a poté si po dvou výhrách smlsnul na Valuru. Ve třetím předkole se však Domžale blýsklo obrovským překvapením. Díky výhře 2:0 na domácí půdě vyřadilo bundesligový Freiburg! V domácí soutěži navíc o víkendu uhrálo cennou remízu na půdě Mariboru.
Olympique Marseille

Olympique dříve myslel na účast v Lize mistrů, jenže loni obsadil až páté místo Ligue 1 a musel vzít účast v předkole Evropské ligy. Do té vstoupil ve třetím předkole, ve kterém vyřadil belgické Oostende. Vstup do Ligue 1 se navíc Marseille povedl. Po dvou výhrách pod Dijonem a Nantes dýchá na záda největším favoritům na titul.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu ze 4. předkola Evropské ligy mezi NK Domžale a Olympique Marseille. Výkop je stanoven na 20:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.