Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  FK Rabotnički : Din. Minsk - 13. července 2017   18:00

FK Rabotnički
90+1' Najdenov
1:1
(0:0)
Din. Minsk
Din. Minsk
53' Chvasčinskij
Siskovki – Mitrev, Herera, Iliev (55. Bilali), Raso – Duranski (60. Sahiti E.), Najdenov, Trajčevski (C) – Sahiti S. (67. Kadriu), Velinov, Markoski.
Bozinovski – Bilali, Kadriu, Najdovski, Sahiti E., Stankovski, Todorov
Arnold Hunter – Richard Storey, David Anderson (všichni Sev.Irsko)
FFM Tranining Centre, Skopje
Din. Minsk
Klimovič – Kuzmenok, Galovič, Sachivko – Ostroukh, Lekovič, Begunov, Noyok (C) – Saroka, Lukič (69. Nikolič), Chvasčinskij (84. Karpovič).
Ignatovič – Demidovič, Karpovič, Kiyko, Nikolič, Shvetsov

To je ode mně pro dnešek vše a zase někdy u textového přenosu nashledanou.
Odvetné utkání se hraje přesně za týden na hřišti Dinama Minsk.
Utkání je u konce a týmy se nakonec rozcházení smírně 1:1. Do odvety jdou v lepší pozici Minsk, kterému se podařilo skorovat na hřišti soupeře. První gol vsítil 53.minutě hostující Chvasčinskij. V 83. minutě se nechal zbytečně vyloučit domácí Emir Sahiti, ale domácí se přeci jen podařilo vyrovnat v první minutě nastaveného času z penalty Bojanu Najdenovoj.
90+5'
90+5'
Střela Kadriua mířila vysoko nad.
90+3'
Domácí se snaží vyhrát.
90+1'
Žlutou kartu dostává Galovič (FC Dinamo Minsk).
90'
Rozhodčí nastavuje 5 minut.
90+1'
FK Rabotnički právě vstřelil branku!
BOJAN NAJDENOV se postavil k penaltě a poslal brankáře na druhou stranu.
90'
Penalta pro Rabotnički.
90'
Žlutou kartu dostává Sachivko (FC Dinamo Minsk).
89'
Out na půlce pro Minsk.
88'
Do šance se prodíral Kadriu, ale ztroskotal na hostující obraně.
87'
Centr Raša odvrácen.
86'
Faul Najdenova na Nikoliče.
84'
Střídání v týmu FC Dinamo Minsk: ze hřiště odchází Chvasčinskij, přichází Karpovič.
83'
Ošklivého faulu se dopustil Emir Sahiti a rozhodčího ho posílá předčastně do sprch. Sahiti odehrál pouze 20 minut.
81'
Centr Velinova nikoho v červeném nenašel.
81'
Dobrá šance pro Rabotnički v podobě standartní situace.
80'
V dobré pozici se objevil střídající Nikolič, ale trefil pouze boční síť.
79'
Hosté z hlavního města Běloruska vklidu kombinují na své polovině.
77'
Markovski sklepl na Sahitiho E., ale jeho pokus ohrozil „pouze“ rohový praporek.
76'
Ostrouky vhazoval, ale místo na spoluhráče vhodil na protihráče.
75'
Velinov nestihl balon na hrací ploše.
73'
Střele Saroka scházela přesnost.
73'
První žlutou na straně hostí inkasuje Chvasčinskij.
72'
Roh pro Dinamo.
71'
Faul domácích.
70'
Kolmá přihrávka na Markovskiho nebyla přesná.
69'
Střídání v týmu FC Dinamo Minsk: ze hřiště odchází Lukič, přichází Nikolič.
68'
Nepřesná přihrávka Najdenova skončila pouze v náručí Klimoviče.
67'
Střídání v týmu FK Rabotnički Skopje: ze hřiště odchází Sahiti S., přichází Kadriu.
67'
Out na útočné polovině hostí,
65'
Domácí se snaží překombinovat hostující obranu.
63'
Centr Begunova nikoho nenašel.
61'
Domácí se nedokažou prosadit proti zformované hostující obraně.
60'
Střídání v týmu FK Rabotnički Skopje: ze hřiště odchází Duranski, přichází Sahiti E..
58'
Sahiti S. je druhým dnešním potrestaným hráčem.
58'
Po faulu Sahitiho zůstává ležet jeden z hostů na hrací ploše.
58'
Domácí Rabotnički se snaží o rychlé vyrovnání.
57'
Ofsajd Dinama.
55'
Střídání v týmu FK Rabotnički Skopje: ze hřiště odchází Iliev, přichází Bilali.
55'
Out na půlce pro Rabotnički.
53'
Dinamo Minsk právě vstřelil branku! Po centru Galoviče sklepl Lukič míč na VLADIMIRA CHVASČINSKIHO a ten uklízí míč za Siskovkiho.
53'
Po sraženém centru Velinova bude tentýž hřáč zahrávat další roh.
52'
Roh pro Rabotnički.
52'
Přihrávka Markovkiho spoluhráče nenašla.
51'
Nebezpečnou střelu Begunova musel Siskovski vyrazit do rohu hřiště.
51'
Čistý zákrok Herery zastavil útok hostů.
50'
Out na půlce pro Dinamo.
49'
Centr Ilieva našel rukavice Klimoviče.
49'
Faul na kapitána domácích.
48'
Hra se odehrává na středu hrací plochy.
47'
Faul na Ostroukyho dává hostům zajímavou standartní situaci.
46'
Odkop od Siskovkého svatyně.
46'
Rozehrávku měli hosté z Minska.
46'
Hráči se pomalu vrací na hrací plochu.
Druhý poločas začne přibližně v 19:03.
V první minutě mohl otevřit skore Sahiti, na druhé straně se dostali do šance hosté z Minsku, ale ani jednu ze svých „tutových“ šancí neproměnily. Poločas tak skončil nerozhodně 0:0.
45+2'
45+1'
Nákop Galoviče Begunov nestihl.
45+1'
Na půlce zůstává ležet Velinov.
45'
Rozhodčí nastavuje 2 minuty.
44'
Domácí pouze odkopávají do autu.
43'
Na poslední chvíli musel odkopnout do autu Mitrev.
43'
Ofsajd ve kterém se objevil Herrera.
42'
Faul na Sahitiho.
41'
Chybu v rozehrávce nedokazalo Dinamo potrestat.
40'
Ofsajd Rabotniček.
39'
Veliká šance Minsku. Sarok se zjevil sám před Siskovskim, ale přestřelil.
37'
Proti střele Trajčevskiho se musel natahovat Klimovič. Roh.
36'
Faul na půlce rozehrávat budou domácí.
36'
Velinovi jeho střela z první vůbec nesedla.
35'
Faul na Rasa, rozhodčí postřehl a přerušuje hru.
34'
Domácí začínají pozvolný útok od své svatyně.
33'
Tentokrát se faulem na Herrera provinil Ostrouky.
32'
Faul Ilieva dává dobrou možnost Dinamu.
31'
Hra se nyní odehrává na půlce hřiště.
30'
Domácí se snaží něco vymyslet, ale přes obranu Minsku se jim kombinace nedaří.
29'
Můžeme pokračovat.
28'
Rozhodčí dává hráčům přestávku na pití. Ve Skopje je 35 stupňů.
28'
Faul Begunova na Mitreva.
27'
První žlutou kartu v zápase inkasoval domácí Sebastián Herera.
27'
Přihrávka Kuzmenova nikoho nenašla. Odkop od branky.
26'
Na roh si nedokázal nikdo z domácích naskočil.
26'
Centr Herreri nadělal Klimovičoj velké problémy. Roh pro Rabotnički.
25'
Centr Galoviče nikoho nenašel.
24'
Lukič nedokázal udržet míč na hrací ploše, vhazovaní pro domácí.
23'
Na půlce fauloval Begunov.
21'
Faul Duranskiho na útočné polovině.
20'
Zajímavou standratní situaci zahrával Velinov, ale nikdo z jeho spoluhráču na centrovaný míč nedosáhl.
20'
Do šance se prodíral Duranski, ale byl čistě odzbrojen.
19'
V malém vápně zůstal ležet domácí Sahiti a je ošetřován.
18'
Centr Najdenova zblokovali hosté na roh.
17'
Na druhé straně ofsajd zastavil Saroka.
16'
Šanci Velinova zastavil ofsajd.
15'
Nadějný pokus Dinama skončil bez zakončení.
14'
Herrera vhazoval na půlce, ale nikoho nenašel.
13'
Střelecký pokus Noyoka, nenašla cíl.
12'
Další „loženka“ Minsku. Lukičovi se míč zamotal mezi nohama a ze šance nic nebylo.
11'
Na druhé straně se dostal do zakončení Najdenov, ale mířil nepřesně.
10'
Šance Dinama. Lekovič vyslal přihrávku na Lukiče, ten se pokoušel obejít golmana, ale ten předvedl vynikající zákrok. Roh pro Dinamo.
9'
Velmi nepřesná střela Begunova.
8'
Další šance domácích začíná u brankáře Siskovského.
7'
Nepřesná přihrávka Herera nenašla žádného spoluhráče.
6'
Ke střele ze střelní vzdálenosti napřáhl Saroka, ale Siskovski zasahovat nemusel.
6'
Na půlce byl faulován Najdenov.
5'
U postraní čáry byl fauloval Velinov a Minsk dostává možnost standartní situace.
4'
Faul na polovině hřiště rozehraje Noyok.
3'
Střelecký pokus domácího Najdenova mířil velmi nepřesně.
2'
Vhazování na útočné polovině Mitrev.
1'
Domácí v obrovské šanci. Duranski přihrával do uličky Sahitimu, ale ten na balon o kousek nedosáhl.
1'
Míč má u nohy Galovič a snaží se pro hosty něco vymyslet
1'

FK Rabotnički Skopje: Siskovki – Mitrev, Herera, Iliev, Raso – Duranski, Najdenov, Trajčevski (C) – Sahiti S., Velinov, Markoski.
Náhradníci: Bozinovski – Bilali, Kadriu, Najdovski, Sahiti E., Stankovski, Todorov

FC Dinamo Minsk: Klimovič – Kuzmenok, Galovič, Sachivko – Ostroukh, Lekovič, Begunov, Noyok (C) – Saroka, Lukič, Chvasčinskij.
Náhradníci: Ignatovič – Demidovič, Karpovič, Kiyko, Nikolič, Shvetsov

Rozhodčí: Arnold Hunter – Richard Storey, David Anderson (všichni Sev.Irsko).
FK Rabotnički Skopje

Celek z Makedonie v minulé sezóně obsadil třetí místo v domácí soutěži. Rabotnički v letošní sezóně odehráli jen dvě utkání. V prvním předkole Evropské ligy vyřadil dnešní domácí celek Tre Penne po výsledcích 1:0 a 6:0.
Dinamo Minsk

Celek z hlavního města Běloruska si účast v předkole vybojoval třetím místem v domácí soutěži. V prvním předkole navíc Dinamo dvakrát zvítězilo nad Runavikem a s přehledem postoupilo. O víkendu navíc sehrálo utkání domácího poháru proti FK Christ a zvítězilo vysoko 4:0.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z druhého předkola Evropské ligy mezi FK Rabotnički Skopje a FC Dinamo Minsk. Výkop je stanoven na 18 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.